Tort weselny z babeczek

Tort weselny z babeczek

892

Ten pomysł skradł serca wielu par młodych, choć tradycyjny tort wciąż króluje na większości wesel. Niektórzy chcieliby zerwać z tradycją, lecz obawiają się, że goście pomyślą, że nie przygotowali dla nich tortu…

tort weselny z babeczek

Mamy rozwiązanie! Babeczki mogą zastąpić tort i prezentować się równie spektakularnie. Warto dokładnie przemyśleć sposób udekorowania ciastek i odpowiednio je wyeksponować.

Weselny tort z babeczek

Babeczkowy tort wygrywa z tradycyjnym pod względem smakowym. W przypadku ciasta musimy zdecydować się na jeden smak, natomiast wybierając babeczki, możecie wybrać kilka rodzajów – Wasi goście będą mieli wybór! W ten sposób uda Wam się zadowolić nawet tych najbardziej wybrednych.

Możecie je też udekorować w różny sposób, tak by całość komponowała się w Wasz wymarzony tort ślubny. A jeśli nie możecie się zdecydować, jaki tort wybrać, zdecydujcie się na małe ciasto dla Was, rodziców i świadków i babeczki dla reszty gości.

Jeśli chcecie zaskoczyć gości niestandardowym rozwiązaniem, postawcie na tort weselny z babeczek!

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).