Tort weselny z babeczek

Tort weselny z babeczek

Ten pomysł skradł serca wielu par młodych, choć tradycyjny tort wciąż króluje na większości wesel. Niektórzy chcieliby zerwać z tradycją, lecz obawiają się, że goście pomyślą, że nie przygotowali dla nich tortu…

Aplikacja wesele z klasą

Mamy rozwiązanie! Babeczki mogą zastąpić tort i prezentować się równie spektakularnie. Warto dokładnie przemyśleć sposób udekorowania ciastek i odpowiednio je wyeksponować.

Weselny tort z babeczek

Babeczkowy tort wygrywa z tradycyjnym pod względem smakowym. W przypadku ciasta musimy zdecydować się na jeden smak, natomiast wybierając babeczki, możecie wybrać kilka rodzajów – Wasi goście będą mieli wybór! W ten sposób uda Wam się zadowolić nawet tych najbardziej wybrednych.

Możecie je też udekorować w różny sposób, tak by całość komponowała się w Wasz wymarzony tort ślubny. A jeśli nie możecie się zdecydować, jaki tort wybrać, zdecydujcie się na małe ciasto dla Was, rodziców i świadków i babeczki dla reszty gości.

Jeśli chcecie zaskoczyć gości niestandardowym rozwiązaniem, postawcie na tort weselny z babeczek!

fot. Pexels

4.5/5 - (44)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore