• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Trendy mody ślubnej

Trendy mody ślubnej

Każda Panna Młoda marzy o pięknej i modnej sukni ślubnej, w której będzie prezentowała się czarująco. W tym jedynym i najważniejszym dniu powinna poczuć się niczym księżniczka, a suknią podkreślającą jej urodę zachwycać wszystkich wokoło.  

Trendy mody ślubnej zmieniają się bardzo często, w każdym sezonie obserwujemy innowacje, wprowadzane przez projektantów mody ślubnej, które często zapierają dech w piersiach. Jednakże nie tylko wyznaczniki mody danego sezonu powinny być przez przyszłą Pannę Młodą stawiane na pierwszym miejscu.

Suknia ślubna ma podkreślać sylwetkę i urodę

Priorytetem jest sylwetka i typ urody. Nie chodzi przecież o to, aby Pana Młoda „ślepo” kierowała się najnowszymi pomysłami projektantów, jeżeli nie będzie to zgodne z jej wyglądem i osobowością.  W modzie ślubnej nie dominuje jeden określony nurt, ale jest ich kilka, co pozwala puścić wodze fantazji i wybrać coś naprawdę wspaniałego.

Modne modele

Spektakularne, mocno drapowane suknie ślubne nie są pożądane. Na topie jest kobiecość, lekkości, elegancja i zmysłowość. Suknie jednoczęściowe są w tym przypadku idealne, pojawiają się w nich elementy pieczołowicie dobranych koronek i drobnych ozdób oraz gipiury. Ale nie należy zapominać o najnowszym trendzie, czyli sukniach dwuczęściowych, tzw. crop top. Są to suknie, które  idealnie nadają się do stylizacji boho lub rustykalnej.  Popularne są również modele, które doskonale podkreślają sylwetkę, uwydatniając ją dzięki szerokiej spódnicy do kolan oraz dopasowanej do ciała górze sukni. Projektanci zachęcają także do sukienek klasycznych, które charakteryzują się prostotą i skromnością, a dzięki temu nadają Pannie Młodej niebywałego uroku. Dla kobiet odważnych proponujemy suknie wysoko odkrywające nogi za sprawą wysokiego rozcięcia na udzie.

Kolor sukni ślubnej

Wachlarz kolorystyczny sukni ślubnych stale się poszerza. Oprócz tradycyjnej bieli wspaniale wyglądają odcienie błękitu, szarości, beżu, pudrowego różu, złota. Są to barwy bardzo mile widziane na ślubnym kobiercu. Mogą stanowić całość bądź być tylko elementem sukni, co sprawi, iż będzie ona naprawdę wyjątkowa.

Ślubne dodatki

Dodatki ślubne również przynoszą wiele niespodzianek. Powoli odchodzimy od welonów na korzyść pięknie ozdobionych włosów, do których dopinamy perły, żywe kwiaty, a nawet pióra. Dużą popularnością cieszą się też wianki z żywych kwiatów. Niesamowite efekty dają także diademy albo skromne opaski. Odważne panie mogą pozwolić sobie na kapelusz – element bez wątpienia nietuzinkowy.

Kreacje Państwa Młodych są bardzo istotne, należy przy tym pamiętać o dobrym smaku i guście, co nie wyklucza odrobiny „ślubnego” szaleństwa.
Tylko idealnie dobrany ubiór uczyni dzień ślubu wyjątkowym, czarującym i niezapomnianym – postawmy więc na coś, co będzie dla nas samych wygodne i wyjątkowe.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu