Trendy w organizacji ślubu i wesela w 2021 roku. Wedding Planner radzi!

Trendy w organizacji ślubu i wesela w 2021 roku. Wedding Planner radzi!

Nikt się nie spodziewał tego, co w rezultacie przyniósł nam rok ubiegły. Ogromna ilość ślubów i wesel stanęła pod znakiem zapytania, a kolejne terminy przesuwały się czasem o miesiąc, pół roku lub rok. Były jednak pary, którym tak zależało na ślubie i zabawie weselnej, że postanowiły wbrew wszystkiemu zorganizować najpiękniejszy dzień w swoim życiu. Przede wszystkim wiązało się to z wieloma ograniczeniami, głównie w liście gości. Niektóre pary zmieniały obiekty. Na nowo analizowały budżety. I tak małymi krokami to właśnie zeszły rok przyniósł nam absolutnie niezamierzony efekt – wykreował wyjątkowe trendy, które królują w roku 2021, a moim zdaniem pozostaną z nami na naprawdę długi czas.

Wielu przyszłych nowożeńców przewartościowało swoje oczekiwania i marzenia. Okazało się, że najważniejszy jest dla nich ślub, natomiast celebrować go pragną w gronie najbliższych. To spowodowało, że coraz więcej par decyduje się na mikro i małe, bardzo kameralne przyjęcia, niekiedy nawet rezygnując z całonocnej zabawy. Młodzi są zachwyceni tym, że mogą porozmawiać z każdą osobą, a goście mają możliwość zasiąść nawet przy jednym stole. Panuje niezwykle przyjemna, rodzinna atmosfera. Pary w 2021 roku szukają ogrodów lub zacisznych restauracji. Już nie tylko weekendy są oblegane, ale i środek tygodnia. Organizując wesele np. w środę, mamy większą pewność, że znajdziemy termin pasujący wszystkim wykonawcom.

Ponadto kameralne przyjęcie jest dużo prostsze do zorganizowania, a pozostały budżet można przeznaczyć na większą atrakcję dla gości czy oryginalną podróż poślubną. Można również zaszaleć z dekoracjami, które na pewno będą charakteryzowały się imponującymi rozmiarami i dzięki temu będą bardzo efektownie się prezentowały.

Większy budżet to również większe możliwości. Spersonalizowane upominki dla gości, noclegi o wyższym standardzie, imponująca atrakcja. Pary młode w 2021 będą miały większą możliwość spełnienia bardzo skrytych marzeń. Być może część z nich wybierze bardziej kameralny obiekt, który przypomina niemal bajkowy obraz.

Narzeczeni bez wątpienia docenili fakt bycia razem. Wbrew wszelkim przeszkodom, na organizację ślubu zdecydowało się wiele par. Niektóre z nich podjęły decyzję o samym zawarciu związku małżeńskiego, a inne o przeniesieniu ceremonii i wesela. Są także pary, które decydują się na organizację wesela w rocznicę ślubu, co jest niesamowitym pomysłem, ponieważ można wtedy zorganizować odnowienie przysięgi małżeńskiej w postaci ceremonii humanistycznej. Rok po ślubie wyznać sobie najpiękniejsze uczucie świata to dodatkowo bardzo wzruszający akcent rozpoczynający weselny wieczór.

Same przyjęcia weselne będą chętniej okraszane motywami przewodnimi. Przy kameralnej uroczystości łatwiej o zabawy dla wszystkich gości, dzięki czemu wszyscy będą doskonale zintegrowani. Tematyczne dekoracje, stoły słodkie i wytrawne, wyjątkowe upominki dla gości oraz atrakcje. Tegoroczne wesela będą naprawdę wyjątkowe.

Przede wszystkim tegoroczne wesela będą naturalne, mocno spersonalizowane, zarówno pastelowe, jak i z odrobiną szaleństwa. Wszystko w duchu slow i zero waste.

Coraz więcej ludzi zaczyna mocno szanować naszą ukochaną planetę i rezygnuje z wszelkich sztuczności. Na samym przyjęciu będą chcieli czuć się maksymalnie swobodnie, bez czuwania nad zegarkiem, tańcząc w trampkach do samego rana. Czyż taka perspektywa nie wydaje Wam się cudowna? Osobiście mam ogromną nadzieję, że ten kameralny klimat zakorzeni się u nas na długie lata.

4.5/5 - (11)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore