WeddifyExpo – targi ślubne bez wychodzenia z domu! Nowość w branży ślubnej!

WeddifyExpo – targi ślubne bez wychodzenia z domu! Nowość w branży ślubnej!

Nowe technologie, innowacyjny pomysł i grupa ludzi z pasją. Polski startup Weddify wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom współczesnych  par planujących organizację wesela. Weddify to pierwsze w Polsce w pełni interaktywne targi ślubne online. Coś, czego w branży ślubnej do tej pory nie było. Połączenie tradycyjnych targów z tym, co oferują nam nowe technologie. Teraz możesz spotykać się z interesującymi cię firmami, nie ruszając się z domu. Prosto, wygodnie i bezpiecznie!

Aplikacja wesele z klasą

Ostatnimi czasy ze względu na panującą pandemię odwołano zaplanowane wydarzenia, takie jak targi, a organizacja wesela stała się jeszcze większym wyzwaniem, niż była do tej pory. Nie pozostało nam nic innego jak godzinne wertowanie internetu w poszukiwaniu odpowiednich ofert, wiszenie na telefonie lub też nerwowe sprawdzanie skrzynki pocztowej w oczekiwaniu na odpowiedź. Polski startup Weddify znalazł rozwiązanie tego problemu! Wzorem zachodnich rozwiązań targi ślubne przenoszą się do internetu. Pomysł został zaczerpnięty z zagranicznych rynków nowych technologii.

Oferty promowane

Weddify to pierwsze w branży ślubnej wydarzenie targowe online, podczas którego możecie zapoznać się z ofertami firm weselnych danego regionu. Wystawiające się firmy zostały tak wyselekcjonowane, aby spełniać wysokie wymagania pod względem jakości, innowacyjności oraz wiarygodności. Weddify tworzą ludzie, którzy od lat pracują w branży ślubnej i pomagają parom w organizacji Tego Idealnego Dnia. Teraz wykorzystali swoje doświadczenie, aby stworzyć targi spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zespół  Weddify dodatkowo pomaga wystawcom w jak najlepszej prezentacji ich oferty.

Weddify to nie tylko miejsce w którym zobaczymy szereg starannie dobranych ofert. To pełnowartościowa platforma umożliwiająca: rozmowę 1 na 1 z wystawcą, bez zbędnego szumu i próbowania przekrzyczenia spikera występującego na scenie (tę możemy otworzyć w innym okienku i patrzeć na nią kątem oka), networking z innymi parami a także uzyskanie atrakcyjnych rabatów od zapraszających nas na swoje “stoisko” wystawców. Ba! Możemy nawet zaprosić znajomych, rodziców i “wybrać się na targi” razem z nimi. A to wszystko bez wychodzenia z domu.

Weddify to wydarzenie w internecie, ale mimo, że samo doświadczenie jest ograniczone czasowo, to pozwala zapisać dane kontaktowe do interesujących nas wykonawców i potem, gdy już ochłoniemy skontaktować się z nimi ponownie.

Tak jak na targach mamy dużą scenę z prelekcjami fachowców. To tutaj możemy dowiedzieć się czegoś nowego, podpatrzeć aktualne trendy czy też innowacyjne rozwiązania. Pełne doświadczenie targów, ale podane w taki sposób, w jaki chcemy. Chcę posłuchać wykładu? Ok, nie muszę stać w tłumie innych odwiedzających. Mogę to zrobić w hamaku, na podwórku, popijając zimną lemoniadę lub na kanapie z kubkiem ulubionej herbaty.

Tradycyjne targi zwykle odbywają się w większych miastach i gromadzą przede wszystkim większe firmy. Ciężko znaleźć tam prawdziwe perełki, które znikają w tłumie lub też w ogóle się nie prezentują. Zespół Weddify starannie dobiera wystawców, stale poszukując jak najwyższej jakości proponowanych usług. Dzięki ich staraniom i profesjonalnej obsłudze, portfolio wystawców wzbogaciło się o firmy, które do tej pory rezygnowały z udziału w targach. Oprócz tego wykonawcy mogą liczyć na pomoc doświadczonego zespołu Weddify w kwestii prezentacji. Tylko na Weddify dostępne są specjalne zniżki i rabaty – nieosiągalne po odbywających się targach. Dla klientów to jeszcze lepsza okazja, aby znaleźć idealny produkt lub usługę w rozsądnej cenie. 

Na tradycyjnych targach hałas i „imprezowa atmosfera” właściwie uniemożliwiają spokojną i rzeczową rozmowę. Nie jest to też miejsce dla osób, które nie przepadają za tłumami, gdyż zazwyczaj odwiedzających jest całe mnóstwo. Na Weddify to nie problem. Rozmowy z wykonawcami zawsze są 1 na 1. Gdy chcesz porozmawiać z inną parą, którą “spotkałeś” na danym stoisku, wystarczy jedno kliknięcia i twoja prośba o kontakt pojawi się u nich na ekranie. Z drugiej strony, gdy nie będziesz miał ochoty z nikim rozmawiać, jednym kliknięciem i bez zbędnych tłumaczeń możesz “odejść od stolika”. Mimo wszystko zachęcamy do otwarcia się na to, co oferuje nam ta nowa, technologiczna forma spotkań.

Envato

Jak to działa?

Rejestrujesz się na wydarzenie odbywające się w  twojej okolicy. W formularzu określasz swoje preferencje odnośnie wystawców i oczekiwania dotyczące ofert. Konkretnego dnia logujesz się na platformie. Wygodnie, z domu, bezpiecznie. Nie trzeba jechać 50 km do najbliższego centrum wystawowego i czekać w kolejce do wejścia. Możesz zrobić kawę, odpalić stronę na TV, z kanapy przeglądać oferty i rozmawiać z wybranymi wystawcami.

Weddify oferuje ponadto innowacyjne rozwiązania komunikacyjne. Możesz porozmawiać z wystawcą 1 na 1, bez zbędnego szumu. Ale jeśli decyzję podejmujecie kolektywnie – nic nie stoi na przeszkodzie, aby na targi zaprosić swoich bliskich.  Usiądźcie razem na kanapie i cieszcie się doświadczeniem. Pamiętajcie, że zapisane kontakty przechowywane są dożywotnio. Dodajesz wystawcę do listy ulubionych i nawet, gdy event się skończy, masz jego dane zapisane w jednym miejscu. Bez ryzyka zgubienia kontaktu do firmy, na której naprawdę ci zależało!

Weddify to wspaniałe rozwiązanie. Nie tylko na czas pandemii – to rozwiązanie przyszłości. Od teraz nie będzie konieczności jeżdżenia kilkudziesięciu kilometrów na targi, czekania w kolejkach i przeciskania się w tłumie. Od dziś na targi będziemy „chodzić” pomiędzy obiadem, a podwieczorkiem. I najważniejsze: dostępne wszędzie, nieważne gdzie aktualnie się znajdujecie i co robicie.

Jeśli pomysł wydaje ci się tak samo ciekawy jak i nam, zarejestruj się już dziś. Specjalnie dla czytelników weselezklasa.pl po kliknięciu w ten link otrzymasz darmową wejściówkę dla Ciebie i Twoich bliskich! Uwaga: pierwsza edycja targów odbędzie się 22 lipca 2020 dla par młodych z woj. podkarpackiego. Kolejne wydarzenia odbędą się już na jesieni.

Artykuł powstał we współpracy z WeddifyExpo.

4.8/5 - (38)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore