• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Dlaczego warto zorganizować wesele poza sezonem?

Dlaczego warto zorganizować wesele poza sezonem?

Wiele Par Młodych marzy o ślubie wiosną lub latem, gdy dni są długie, na zewnątrz jest piękna pogoda i można cieszyć się ciepłym wieczorem podczas uroczystości. Ze względu na niektóre okoliczności, warto jednak zastanowić się, czy lepszym rozwiązaniem nie będzie wesele poza sezonem!

Wesele poza sezonem

Wesele poza sezonem to spore ryzyko, jeśli marzy Wam się piękna, słoneczna pogoda, ciepły wieczór w dniu uroczystości oraz szeroki wybór wielobarwnych kwiatów do dekoracji. Jest za to wiele innych kwestii, które sprawiają, że warto rozważyć tę opcję!

Spora oszczędność

Po gorącym sezonie ślubnym na weselu można sporo oszczędzić. Jest mniej chętnych na rezerwację sali, więc łatwiej znaleźć przystępną cenowo ofertę. Ślubni usługodawcy mają więcej wolnych terminów, więc również nietrudno wybrać odpowiednie warunki umowy. Wiosną i latem ceny idą w górę, więc jeśli macie ograniczony budżet, warto rozważyć organizację wesela poza sezonem ślubnym.

Więcej wolnych terminów

Jesienią i zimą o wiele łatwiej o znalezienie wolnego terminu, zarówno przy rezerwacji sali weselnej czy umówieniu zespołu, fotografa czy kamerzysty. Możecie więc wybrać dzień, który będzie Wam odpowiadał, a nie decydować się na ostatnie wolne terminy.

Bogata oferta tańszych wycieczek zagranicznych

Równocześnie z sezonem ślubnym trwa gorący sezon wakacyjny. Tuż po tym okresie wycieczki zagraniczne są o wiele tańsze, łatwiej też zdecydować się na wymarzoną lokalizację miesiąca miodowego. W obleganych kurortach jest mniej turystów, co daje zupełnie inną jakość wypoczynku.

Okoliczności przyrody

Jesienna i zimowa aura mogą być przecież także pięknym tłem uroczystości ślubnej! Panna Młoda otulona w ciepły kożuszek będzie wspaniale się prezentować 🙂

Czy planujecie zorganizować wesele poza sezonem?

fot. Pexels

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu