Dlaczego warto zorganizować wesele poza sezonem?

Dlaczego warto zorganizować wesele poza sezonem?

571

Wiele Par Młodych marzy o ślubie wiosną lub latem, gdy dni są długie, na zewnątrz jest piękna pogoda i można cieszyć się ciepłym wieczorem podczas uroczystości. Ze względu na niektóre okoliczności, warto jednak zastanowić się, czy lepszym rozwiązaniem nie będzie wesele poza sezonem!

wesele poza sezonem

Wesele poza sezonem

Wesele poza sezonem to spore ryzyko, jeśli marzy Wam się piękna, słoneczna pogoda, ciepły wieczór w dniu uroczystości oraz szeroki wybór wielobarwnych kwiatów do dekoracji. Jest za to wiele innych kwestii, które sprawiają, że warto rozważyć tę opcję!

Spora oszczędność

Po gorącym sezonie ślubnym na weselu można sporo oszczędzić. Jest mniej chętnych na rezerwację sali, więc łatwiej znaleźć przystępną cenowo ofertę. Ślubni usługodawcy mają więcej wolnych terminów, więc również nietrudno wybrać odpowiednie warunki umowy. Wiosną i latem ceny idą w górę, więc jeśli macie ograniczony budżet, warto rozważyć organizację wesela poza sezonem ślubnym.

Więcej wolnych terminów

Jesienią i zimą o wiele łatwiej o znalezienie wolnego terminu, zarówno przy rezerwacji sali weselnej czy umówieniu zespołu, fotografa czy kamerzysty. Możecie więc wybrać dzień, który będzie Wam odpowiadał, a nie decydować się na ostatnie wolne terminy.

Bogata oferta tańszych wycieczek zagranicznych

Równocześnie z sezonem ślubnym trwa gorący sezon wakacyjny. Tuż po tym okresie wycieczki zagraniczne są o wiele tańsze, łatwiej też zdecydować się na wymarzoną lokalizację miesiąca miodowego. W obleganych kurortach jest mniej turystów, co daje zupełnie inną jakość wypoczynku.

Okoliczności przyrody

Jesienna i zimowa aura mogą być przecież także pięknym tłem uroczystości ślubnej! Panna Młoda otulona w ciepły kożuszek będzie wspaniale się prezentować :)

Czy planujecie zorganizować wesele poza sezonem?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

KOMENTARZE: 1

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).