Wianek ślubny z żywych czy sztucznych kwiatów?

Wianek ślubny z żywych czy sztucznych kwiatów?

463

Coraz więcej Panien Młodych zamiast welonu decyduje się na alternatywne rozwiązania. Do wyboru jest wiele pięknych ozdób, fascynatorów oraz wianków. Czy w przypadku ostatniej opcji warto postawić na żywe kwiaty?

wianek ślubny

 

Wianek ślubny z żywych czy sztucznych kwiatów?

 

Wianek ślubny z żywych kwiatów – plusy i minusy

To doskonały wybór wiosną i latem, gdy większość kwiatów jest łatwo dostępna i można dobrać rodzaj oraz kolor do typu urody oraz stylistyki całej uroczystości. Wówczas Panna Młoda może wybierać wśród wielu barw i zakupić wianek w niższej cenie. Zasuszone kwiaty będą piękną pamiątką ze ślubu. W przypadku ślubów, odbywających się jesienią i zimą, wybór kwiatów jest znacznie ograniczony, a przez trudną dostępność wielu z nich, ceny pójdą w górę. Wianek będzie bardziej kosztowny, a niesprzyjające warunki pogodowe mogą znacznie wpłynąć na jego wygląd wraz z upływem czasu.

Wianek ślubny ze sztucznych kwiatów – plusy i minusy

Jeśli marzysz o wianku ślubnym, choć Twój ślub odbędzie się poza sezonem, wybór sztucznych kwiatów ułatwi przygotowanie stylizacji. Taka ozdoba jest znacznie trwalsza i przetrwa każdą pogodę. Sztuczny wianek będziesz mogła wykorzystać ponownie przy innej okazji lub odsprzedać kolejnej Pannie Młodej. Gdy wybierzesz sztuczne kwiaty, które do złudzenia będą przypominały żywe, efekt będzie bardzo naturalny, a będziesz mogła sporo zaoszczędzić na sprowadzaniu gatunku, który poza sezonem jest trudniej dostępny.

Jaki wianek ślubny wybierzesz?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).