Wianek zamiast tradycyjnego welonu?

Wianek zamiast tradycyjnego welonu?

Wybór sukni ślubnej to dla Panny Młodej ogromne wyzwanie. Istotne są także dodatki – dopełniają całość stylizacji i dodają jej charakteru. Jednym z najważniejszych jest niewątpliwie ozdoba, która pojawia się na głowie Panny Młodej.

Powrót do przeszłości

Od pewnego czasu w modzie ślubnej królują wianki – jest to w zasadzie powrót do korzeni w modzie ślubnej. Wianek był nieodłącznym dodatkiem panien młodych w dawnych czasach, kiedy to w dniu ślubu zrzucały go, gdy stawały się mężatkami. Później został on wyparty przez welon, kapelusz, bądź stroik. Dzisiaj zauważamy jego ogromną popularność – Panny Młode na nowo pokochały wianki.

wianek ślubny

panna młoda

wianek ślubny

panna młoda

Czego dusza zapragnie

Występują w różnorakich formach – z kwiatów żywych, sztucznych, czy pod postacią biżuteryjnej opaski, bądź spinki. Są łączone z welonem lub noszone samodzielnie jako jego alternatywa. Mogą być delikatne lub bardziej odważne, pełne kolorów albo stonowane. Świetnie sprawdzą się na weselu o charakterze boho, czy rustykalnym, lecz możliwość personalizacji wianka jest tak ogromna, że będzie on idealnie pasował do każdego wystroju weselnego.

Wianek jako element biżuterii

biżuteria

biżuteria

biżuteria

biżuteria

biżuteria

biżuteria

Dylemat Panien Młodych – wybrać wianek czy welon – rozwiązany!

welon

welon

welon

welon

welon

welon

welon

Dla Panien Młodych lubiących odważne stylizacje

korona kwiatowa

korona kwiatowa

korona kwiatowa

korona kwiatowa

kwiaty

Propozycje dla fanek delikatnych wianków

wianek ślubny

wianek ślubny

wianek ślubny

wianek ślubny

wianek ślubny

wianek ślubny

panna młoda

panna młoda

A Wy na co się zdecydujecie w swojej stylizacji ślubnej? Pochwalcie się w komentarzach!

 

fot. Pinterest

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).