Jak wybrać kamerzystę ślubnego?

Jak wybrać kamerzystę ślubnego?

Wybór kamerzysty ślubnego to dla wielu par obowiązkowy punkt do zrealizowania na liście ślubnych zadań. Wraz z fotografem, ślub i wesele uwiecznia  jedna lub nawet kilka osób, które operują różnorakim sprzętem nagrywającym. Jak wybrać kamerzystę ślubnego, by móc cieszyć się wymarzonym teledyskiem i nagraniem ze ślubu i wesela?

jak wybrać kamerzystę ślubnego

Jak wybrać kamerzystę ślubnego?

Zapoznajcie się z różnymi ofertami

Porównajcie oferty kamerzystów ślubnych poprzez nasz katalog usługodawców. Sprawdźcie, jak wiele osób z Waszej okolicy zajmuje się tym profesjonalnie! Zapytajcie także znajomych, czy może znają kogoś, kto mógłby zostać kamerzystą na Waszym ślubie.

Sprawdźcie opinie

Poproście o rekomendację znajomych i sprawdźcie opinie w Internecie. W naszym portalu także znajdziecie opinie par młodych o kamerzystach z Waszej okolicy.

Porozmawiajcie z wybranymi usługodawcami

Zapytajcie o to, co zawiera wybrany pakiet, jakiego sprzętu używa dana osoba i ile wynosi zaliczka za usługę. Wymieńcie się swoimi oczekiwaniami. Dowiedzcie się, czy kamerzysta zna miejsca, w których odbędzie się ślub i wesele, ustalcie czas pracy i stawkę za ewentualne, dodatkowe godziny. Dowiedzcie się, w jakiej formie otrzymacie nagrania i jak długo będziecie czekać na efekt końcowy.

Wybierzcie idealnego kamerzystę ślubnego!

Na etapie rozmów z usługodawcami wszystko powinno stać się jasne. Przedyskutujcie temat między sobą i wybierzcie kamerzystę, który odpowiada Waszym oczekiwaniom!

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).