• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Wyjątkowa noc poślubna – jak ją zaplanować?

Wyjątkowa noc poślubna – jak ją zaplanować?

Noc poślubna jest dla pary młodej wydarzeniem wyjątkowym. Po raz pierwszy nastaje moment, gdy  zaśniecie w swych ramionach i obudzicie się jako szczęśliwi małżonkowie.

Zdarza się jednak, że noc poślubna nie jest taka, jaką ją sobie Młodzi wyobrażają, gdyż wyczerpani wielogodzinną weselną hulanką, padają zmęczeni, a czas na skonsumowanie małżeństwa znajdują dopiero kilka dni po ślubie. Warto jednak pomyśleć o tym, żeby dobrze zaplanować noc poślubną i znaleźć czas na to, aby być tylko we dwoje i rozkoszować się sobą. W końcu ta niepowtarzalna chwila już się nie powtórzy. Sprawcie, by należała ona tylko do Was.

Zadbajcie o szczegóły

Duże znaczenie ma wybór i dekoracja miejsca. Liczą się wszystkie szczegóły – począwszy od jedwabistej pościeli, płatków kwiatów, romantycznej muzyki – skończywszy na szampanie. Niech noc poślubna na zawsze utkwi w Waszej pamięci. W tym celu dlaczego nie zastanowić się nad wynajęciem luksusowego pokoju w hotelu bądź nawet apartamentu? Oczywiście trzeba będzie liczyć się z kosztami, ale naprawdę warto! Wiele hoteli posiada tego typu oferty. Pamiętajcie o świecach, odpowiednim nastroju. Możecie wcześniej zjeść romantyczną kolację lub oddać się zmysłowej kąpieli, która będzie wstępem do wspólnie spędzonych godzin.

Noc poślubna w wyjątkowej bieliźnie

Panna młoda powinna zadbać o odpowiedni dobór bielizny, która zachwyci ukochanego. Może być w kolorze bieli, ale nie musi. Wybór i preferencje w tej dziedzinie zależą wyłącznie od Was, jednak warto zatroszczyć się o to, aby była niecodzienna i kusiła małżonka. Popularne na te okazję są różnego typu gorsety, podkreślające kobiece atuty. Istnieje wiele możliwości, a sklepy oferują bardzo szeroki asortyment wyjątkowej bielizny. Pamiętajcie również o pasie do pończoch, który przy tej okazji sprawdza się doskonale. Stringi bądź figi muszą być odpowiednio dobrane do pozostałych elementów nocnego stroju. Modne są też zwiewne, prześwitujące koszulki naturalnie uwydatniające kobiece kształty.

Atmosfera, jaką lubicie

O odpowiednią atmosferę zadbacie sami. To, jak potoczy się dalsza część nocy zależy już tylko od Was. Możecie pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa lub lawinę czułości i delikatności. Celebracja nocy poślubnej jest jak najbardziej wskazana. Będzie ona ukoronowaniem Waszej miłości i wstępem do udanego małżeństwa.

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu