Jak zaplanować ślub i wesele?

Jak zaplanować ślub i wesele?

1574

Stało się. W jednym z najważniejszych dni w Twoim życiu powiedziałaś „tak”, a na palcu wylądował pierścionek od Twojego wybranka. Wizja ślubu i wesela staje się coraz bardziej realistyczna i Twoje marzenia mają wkrótce przerodzić się w rzeczywistość. Co zrobić, by ten dzień był spełnieniem marzeń? Podstawą jest dobry plan! Ale jak zaplanować ślub i wesele, by wszystko wypadło perfekcyjnie?

jak zaplanować ślub i wesele

Jak zaplanować ślub i wesele?

Narzędzia do planowania ślubu i wesela

Jednym wystarczy kartka i długopis, inni wolą planować w specjalnych organizerach lub aplikacjach. Plusem tego typu narzędzi jest masa inspiracji, a także wskazówek, dzięki którym przyszła panna młoda wie, o czym powinna pomyśleć w danym momencie przygotowań. Nasz wirtualny Planner Ślubny ułatwi Wam planowanie i pomoże przejść przez wszystkie etapy przygotowań.

Zapisywanie ślubnych inspiracji i pomysłów

Chyba każda panna młoda lubi przeglądać ślubne inspiracje w sieci, oglądać zdjęcia sukien ślubnych, śledzić tematyczne grupy i fora. Inspiracji jest tak wiele, że czasami trudno je wszystkie spamiętać i gdy chcesz podesłać je świadkowej, nie pamiętasz już, gdzie je widziałaś… Dobrym pomysłem jest gromadzenie wszelkich pomysłów w jednym miejscu. Może to być ślubny organizer, notes, folder na komputerze, tablica inspiracji na Pinterest… Gdy stworzysz sobie taką bazę pomysłów, będziesz miała wszystkie swoje ślubne plany w jednym miejscu.

Wymiana doświadczeń

Świetną bazą informacji będzie świeżo upieczone małżeństwo, które właśnie ma za sobą przygotowania do ślubu i wesela. Od nich dowiesz się, jakie pomysły się sprawdzają, co zupełnie u nich nie wypaliło i na co nie warto tracić czasu i pieniędzy. Jeśli szukasz sprawdzonych usługodawców ślubnych, a wśród znajomych nie masz kogo poprosić o rekomendację, koniecznie sprawdź nasz katalog firm ślubnych. Kopalnią wiedzy są także grupy panien młodych na Facebooku, np. Panny Młode – Wesele z klasą!

Czytanie poradników ślubnych

Nic tak nie porządkuje wiedzy jak zgłębianie tematu poprzez czytanie. Artykuły ślubne zawierają masę wskazówek dla przyszłych panien młodych. Powstało wiele książek o tematyce ślubnej, jest także prasa tematyczna, ale najbardziej dostępnym źródłem wiedzy jest Internet. Jeśli nie znalazłaś jeszcze artykułu dotyczącego ślubnego tematu, który chodzi Ci po głowie, napisz do nas. Chętnie podzielimy się fachową wiedzą na naszym blogu. Publikujemy na nim mnóstwo poradników ślubnych.

Podział obowiązków ślubnych

To, że zwykle panny młode wcześniej wpadają w szaleństwo przygotowań do ślubu, nie musi oznaczać, że wszystko będzie spoczywać na ich barkach. Na naszym blogu znajdziecie tekst o tym, jak podzielić się obowiązkami w przygotowaniach do ślubu i wesela. Nie dajmy się zwariować!

Wystarczy, że odpowiednio wcześnie pomyślicie o wszystkich ślubnych sprawach i dobrze rozplanujecie okres narzeczeństwa. Przygotowania do ślubu mogą być prawdziwą przyjemnością, pozbawioną stresu i niepotrzebnych nerwów!

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).