Zdjęcia TOP w sierpniu 2022!

Sezon letni powoli już za nami. Robi się coraz chłodniej, a upalne dni zdają się przemijać. Przywitał nas już wrzesień, a co za tym idzie czas przedstawić wyjątkowe fotografie z ubiegłego miesiąca. 😉 Jesteście ciekawi, które zdjęcia zostały odznaczone mianem TOP sierpnia 2022? Sprawdźcie sami!

Sierpniowe kadry to przede wszystkim duża subtelność. W tym miesiącu królowały plenerowe sesje ślubne par młodych. 👰‍♀️🤵 Uwagę przykuwają szczególnie fotografie z użyciem ciężkiego dymu. Znajdziecie tam również minimalistyczne zdjęcia w delikatnej stylistyce oraz portrety ukazujące pasję i emocje. 😍 Każde zdjęcie to wyjątkowa historia, którą wspaniale ogląda się na tych kadrach.

Zdjęcia TOP w sierpniu 2022!
Zaiskrzyło Fotografia
Aplikacja wesele z klasą

Więcej pięknych zdjęć znajdziecie w naszym dziale Inspiracje. 🤩

Oferty promowane

Iga Klucznik Photography
Iga Klucznik Photography
Zaiskrzyło Fotografia
Kathrin Ledwoń Photography
KTOFOTO FOTOGRAFIA
Kowalove
Kowalove

4.5/5 - (22)

Dominika Talaga

Dominika Talaga

Studentka komunikacji promocyjnej i kryzysowej na Uniwersytecie Śląskim. Miłośniczka dobrej kawy i dobrego humoru. Entuzjastka mediów społecznościowych, które są dla niej fascynującą dziedziną. W wolnym czasie oddaje się relaksowi dzięki medytacji lub spacerom, a także odwiedza lokalne kawiarnie w poszukiwaniu nowych smaków.

Więcej artykułów autora Dominika Talaga

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore