Zdradziliście partnera lub partnerkę we śnie? Sprawdźcie, co mówi o tym sennik zdrada!

Zdradziliście partnera lub partnerkę we śnie? Sprawdźcie, co mówi o tym sennik zdrada!

Sny potrafią wprowadzić człowieka w niezwykle błogi stan lub zupełnie go przerazić. Koszmary oczywiście przybierają różne formy. Czasem jest to brzydki potwór, czasem jednak zwykła rzeczywistość, w której ranimy najbliższą osobę. Na szczęście jest sennik. Zdrada we śnie lub inne niegodziwe zachowania nie muszą zawsze oznaczać końca świata!

Ale jak jest dokładnie i od czego to zależy? Czy ma znaczenie, kogo zdradzamy we śnie? Czy jest to mąż, czy chłopak? A może partnerka lub żona? Warto również pamiętać o tym, że zdradzać można na różne sposoby, fizycznie ale także psychicznie. W ostatnim czasie w nocy pojawiła się wam właśnie taka wizja i wciąż macie wyrzuty sumienia? Zajrzyjcie do sennika, w którym zdrada opisana jest na wszelkie sposoby. Jeśli męczą was również inne sny, na przykład wasz ex lub strach przed ślubem, zajrzycie do (sennik: były chłopak, sennik: ślub). Znajdziecie tam wiele informacji na temat różnych snów związanych z tymi tematami.

Sen o zdradzie – znaczenie

Zdrada to temat, który mocno porusza kobiety i mężczyzn. Co więcej, ostatnie badania pokazują, że obie płcie zdradzają niemalże tak samo często, choć w minionych dekadach to panowie częściej posądzani byli brak wierności. Jak się okazuje, zdrada to również temat, który niezwykle często pojawia się w snach i wcale nie przychodzi do nas wtedy, kiedy w naszym związku pojawiają się sytuacje kryzysowe. 

Oczywiście sny o zdradzie mogą oznaczać wiele, ale warto wiedzieć o tym, że ważne jest kto zdradza i ile ma lat osoba, z którą my zdradziliśmy partnera we śnie. Jeśli jest to młoda kobieta lub mężczyzna, zazwyczaj oznacza to, że pragniemy odskoczni od rzeczywistości. Jeśli natomiast jest to ktoś starszy, podświadomie marzymy o stabilizacji i jeszcze większym poczuciu bezpieczeństwa. Co jeszcze mówi sennik: zdrada?  

Kobieta czyta sennik zdrada
Envato

Zobacz także: Dzisiejszej nocy zaręczyliście się we śnie? Sprawdź, co mówi o tym sennik!

Sennik: zdrada męża lub partnera

Strach o sen, w którym zdradza mąż, chłopak czy partner jest zupełnie niepotrzebny. Według senników taka mara senna to bardzo dobry znak, świadczący o tym, że niedługo czeka cię w życiu coś pozytywnego. Dotyczy to nie tylko sfery prywatnej, ale także służbowej. 

Jednak sen o zdradzie przez męża czy partnera może również świadczyć o tym, że masz problemy z akceptacją siebie i masz niską samoocenę. Musisz zatem zrobić coś, aby poczuć się lepiej. Często powracający sen o zdradzie męża czy chłopaka może również świadczyć o tym, że podświadomie wyłapujesz jakieś niekorzystne sygnały. W takim wypadku warto porozmawiać z ukochanym. 

Sennik: zdrada żony lub partnerki

Jeśli we śnie zdradziła cię żona, może to oznaczać, że już niedługo czeka cię w życiu jakaś przykra sytuacja i upokorzenie. Boisz się, że stracisz honor i dlatego w twojej głowie pojawia się taki sen. Niepowodzenie może dotyczyć zarówno życia prywatnego jak i służbowego. W przypadku snu o zdradzie partnerki ważne jest miejsce, w którym doszło do sytuacji. Jeśli było przy tym dużo osób, może to oznaczać, że czeka cię upokorzenie, o którym dowie się wiele osób, na których ci zależy. W niektórych sennikach zdrada partnerki i żony może świadczyć o sukcesie i o tym, że niedługo rozwiążesz jakiś kłopot. Szczególnie jeśli jest to zdrada żony i na przykład najlepszego przyjaciela.

Kobieta pisze smsy na telefonie
Envato

Zobacz także: Śniła ci się suknia ślubna? Ten sen ma wiele niezwykłych znaczeń!

Sennik: zdrada przyjaciela

W tym wypadku wiele zależy od sytuacji, jaka pojawiła się w naszych snach. Czy to przyjaciel zdradził was, czy wy przyjaciela. Jeśli mowa jest o drugiej opcji, czekają was niedługo kłopoty, które spadną na was z własnej winy. Jeśli to przyjaciel zdradza was, bardzo możliwe, że czujecie rozczarowanie swoim obecnym życiem lub właśnie zdaliście sobie sprawę z tego,  jak ważny jest w waszym życiu. 

Kobieta zasnęła, czytając sennik
Envato

Sennik: zdrada przypadkowa

Przypadkowa zdrada we śnie nie jest dobrym omenem. Oznacza bowiem, że już niedługo popełnisz jakiś czyn, którego będziesz mocno żałować. Co więcej, nie będziesz mieć odwagi, aby się do niego przyznać. Takie zachowanie nie prowadzi do niczego dobrego!

Sennik: zdrada wirtualna

Znaczenie wirtualnej zdrady można rozpatrywać na dwa sposoby. Po pierwsze, może to świadczyć o tym, że tak naprawdę osoba śniąca jest nieszczera i prowadzi podwójne życie. To ostrzeżenie przed twoimi kłamstwami, flirtowaniem i manipulacjami. Po drugie, może również oznaczać, że potrzebujesz miłości i usilnie jej szukasz. 

Kobieta czyta sennik zdrada.
Envato

Zobacz także: Śniło ci się szalone lub przerażające wesele? Zobacz, co to może oznaczać!

Sennik: zdrada widziana we śnie

Gdy we śnie widzisz kogoś, kto zdradza swoją żonę lub swojego męża, może to świadczyć o tym, że czujesz się niedoceniany, szczególnie w pracy. Potrzebujesz więcej szacunku, aby czuć się komfortowo. Taki sen może również świadczyć o tym, że masz wrażenie, że twoja rodzina pomija twoje potrzeby i nie jesteś dla niej nikim ważny. 

Sennik: oskarżenie o zdradę

Nikt nie lubi być nazywany zdrajcą nawet we śnie. I niestety sen, który mówi o takim zachowaniu, nie jest ostatecznie pozytywny. Może oznaczać, że już niedługo czekają cię przyjemności, jednak będzie to jedynie krótka chwila. Później przyjdą problemy, które ostatecznie będą rzutowały na całe twoje życie. 

Sennik: planowanie zdrady

Ten sen to prawdziwe ostrzeżenie, które zazwyczaj nie ma nic wspólnego z miłością twojego życia. Planowanie zdrady we śnie świadczy o tym, że w twoim otoczeniu pojawiła się osoba, która nie jest ci przychylna i która będzie próbowała odebrać ci pracę i pieniądze. Dlatego właśnie warto uważać na nowe znajomości, jeśli w ostatnich dniach pojawił się taki sen.

4.6/5 - (36)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore