Zdradziliście partnera lub partnerkę we śnie? Sprawdźcie, co mówi o tym sennik zdrada!

Zdradziliście partnera lub partnerkę we śnie? Sprawdźcie, co mówi o tym sennik zdrada!

Stan, w którym śnimy należy do tych wyjątkowych momentów, kiedy pewne rzeczywiste obrazy mieszają się z zupełnie fikcyjnym światem. Czasem przenosimy się w przepiękne miejsca, w których najchętniej pozostalibyśmy na bardzo długo, a czasem nasz umysł podsuwa nam kadry, które mogą wprawić w zakłopotanie, smutek, a nawet przerazić. Często w takich sytuacjach sięgamy po sennik. 📖 Zdrada we śnie może być właśnie jedną z tych niewygodnych scen. Czy jednak zawsze oznacza coś złego? Przeczytaj nasz artykuł i przekonaj się, co zdrada oznacza we śnie.

Bardzo wiele zależy od sytuacji i miejsca. Czy to my zdradzamy, czy też jesteśmy zdradzani. Jeśli tak to przez kogo? Czy mowa tutaj o mężu, chłopaku, a może byłym partnerze? 🤔 Sen o zdradzie żony również będzie oznaczał coś zupełnie innego. Istotne jest również to, jak czujemy się w danym momencie. Pamiętać należy również o tym, że zdrada ma wiele wymiarów. Można zdradzać fizycznie, a można po prostu o tym myśleć. Jeśli chcesz wiedzieć, jak interpretować sen o zdradzie, koniecznie zajrzyj do naszego sennika. 📖

Sen o zdradzie – znaczenie

Zdrada to temat, który na każdej płaszczyźnie jest mocno kontrowersyjny. W snach może wywoływać niepewność, zakłopotanie, a nawet wzbudzać strach. Te wszystkie odczucia są całkowicie naturalne szczególnie, jeśli jesteś osobą, która jest w związku. Zdrada swojego partnera czy to na jawie, czy we śnie jest po prostu trudna. Sytuacja wygląda podobnie, jeśli to Ty jesteś osobą zdradzaną w snach. Z całą pewnością może to wzbudzić wątpliwości i zasiać ziarno niepokoju. Czy jednak zawsze zdrada we śnie musi oznaczać kłopoty? 🤔

Oczywiście sny o zdradzie mogą oznaczać wiele, ale warto wiedzieć o tym, że ważne jest kto zdradza i ile ma lat osoba, z którą my zdradziliśmy partnera we śnie. Jeśli jest to młoda kobieta lub mężczyzna, zazwyczaj oznacza to, że pragniemy odskoczni od rzeczywistości. Jeśli natomiast jest to ktoś starszy, podświadomie marzymy o stabilizacji i jeszcze większym poczuciu bezpieczeństwa. Co jeszcze mówi sennik: zdrada?  

Sennik zdrada - kobieta z kubkiem kawy czyta sennik.
Envato

Sennik: zdrada męża lub partnera

Strach o sen, w którym zdradza mąż, chłopak czy partner jest zupełnie niepotrzebny. Według senników to bardzo dobry znak, świadczący o tym, że niedługo czeka cię w życiu coś pozytywnego. 😊 Dotyczy to nie tylko sfery prywatnej, ale także służbowej. 

Sennik zdrada - młoda kobieta leży obok swojego partnera i pisze sms na telefonie.
Envato

Jednak sen o zdradzie przez męża czy partnera może również świadczyć o tym, że masz problemy z akceptacją siebie i masz niską samoocenę. Musisz zatem zrobić coś, aby poczuć się lepiej. Często powracający sen o zdradzie męża czy chłopaka może również świadczyć o tym, że podświadomie wyłapujesz jakieś niekorzystne sygnały. W takim wypadku warto porozmawiać z ukochanym. 😉

Sennik: zdrada żony lub partnerki

Jeśli we śnie zdradziła Cię żona, może to oznaczać, że już niedługo czeka Cię w życiu jakaś przykra sytuacja i upokorzenie. 😞 Być może boisz się utraty honoru i dlatego w Twojej głowie pojawił się taki sen. Niepowodzenie może dotyczyć zarówno życia prywatnego jak i służbowego. W przypadku snu o zdradzie partnerki ważne jest miejsce, w którym doszło do sytuacji. Jeśli było przy tym dużo osób, może to oznaczać, że czeka Cię upokorzenie, o którym dowie się wiele osób, na których Ci zależy. W niektórych sennikach zdrada partnerki i żony może świadczyć o sukcesie i o tym, że niedługo rozwiążesz jakiś kłopot. Szczególnie jeśli jest to zdrada żony i na przykład najlepszego przyjaciela.

Sennik zdrada - mężczyzna tulący kobietę i piszący smsy za jej plecami.
Adobe Stock

Jeśli w Twoim śnie żona zdradziła Cię z osobą, z którą na przykład współpracujesz, ale nie znasz jej dobrze prywatnie, zacznij zwracać uwagę na ludzi, z którymi łączą Cię luźne relacje, które z czasem zmieniają się w znacznie bliższe. 🤝 Może to oznaczać, że mogą Ci one znacznie skomplikować życie.

Sen o zdradzie partnerki, z którą pozostajesz w nieformalnym związku, może oznaczać nadchodzące zmiany zawodowe. Jeśli we śnie zdradza Cię dziewczyna jest zapowiedzią podjęcia ważnych decyzji osobistych. W Twoim życiu mogą też pojawić się problemy zawodowe, które z czasem uda Ci się rozwiązać, ale kosztem życia osobistego.

Sennik: zdrada przyjaciela

W tym wypadku wiele zależy od sytuacji, jaka pojawiła się w naszych snach. Czy to przyjaciel zdradził Ciebie, czy to Ty przyjaciela. Jeśli mowa jest o drugiej opcji, czekają Cię niedługo kłopoty, które spadną na Ciebie z własnej winy często przez zapalczywość albo zbyt długi język. 👅

Kobieta zasnęła, czytając sennik
Envato

Jeśli to przyjaciel zdradza Ciebie bardzo możliwe, że czujesz rozczarowanie swoim obecnym życiem lub właśnie zaczynasz zdawać sobie sprawę, że jest to dla Ciebie znacznie ważniejsza osoba, która odgrywa w Twoim życiu kluczową rolę. Wasze relacje mogę wkrótce ulec zmianie.

Sennik: zdrada przypadkowa

Przypadkowa zdrada we śnie nie jest dobrym omenem. 😞 Oznacza bowiem, że już niedługo popełnisz jakiś czyn, którego będziesz mocno żałować. Co więcej, nie będziesz mieć odwagi, aby się do niego przyznać. Takie zachowanie nie prowadzi do niczego dobrego!

Sennik: zdrada wirtualna

Znaczenie wirtualnej zdrady można rozpatrywać na dwa sposoby. Po pierwsze, może to świadczyć o tym, że tak naprawdę osoba śniąca jest nieszczera i prowadzi podwójne życie. To ostrzeżenie przed Twoimi kłamstwami, flirtowaniem i manipulacjami. Po drugie, może również oznaczać, że potrzebujesz miłości i usilnie jej szukasz. 👩‍❤️‍👨

Sennik zdrada - kobieta zasnęła na łóżku z książką.
Envato

Sennik: zdrada widziana we śnie

Gdy we śnie widzisz kogoś, kto zdradza swoją żonę lub swojego męża, może to świadczyć o tym, że czujesz się niedoceniany, szczególnie w pracy. 💼 Potrzebujesz więcej szacunku, aby czuć się komfortowo. Taki sen może również świadczyć o tym, że masz wrażenie, że twoja rodzina pomija Twoje potrzeby i nie jesteś dla niej nikim ważnym. 

Sennik: oskarżenie o zdradę

Nikt nie lubi być nazywany zdrajcą nawet we śnie. I niestety sen, który mówi o takim zachowaniu, nie jest ostatecznie pozytywny. Może oznaczać, że już niedługo czekają Cię przyjemności, jednak będzie to jedynie krótka chwila. Później przyjdą problemy, które ostatecznie będą rzutowały na całe twoje życie. 😞

Sen ten może również oznaczać, że nadmiernie obawiasz się utraty czegoś ważnego dla Ciebie. Może to być partner, przyjaciel, jakaś cenna rzecz. 💎 Jak najszybciej znajdź źródło problemu i zacznij działać, aby uniknąć niepotrzebnego stresu.

Sennik: planowanie zdrady

Ten sen to prawdziwe ostrzeżenie, które zazwyczaj nie ma nic wspólnego z Twoim obecnym partnerem lub partnerką. Zazwyczaj ostrzega Cię przed wrogami. Planowanie zdrady we śnie świadczy o tym, że w twoim otoczeniu pojawiła się osoba, która nie jest ci przychylna i która będzie próbowała odebrać Ci pracę i pieniądze. 💸 Dlatego właśnie warto uważać na nowe znajomości, jeśli w ostatnich dniach pojawił się taki sen.

Sennik zdrada. Młoda kobieta leżąca w łóżku z telefonem.
Adobe Stock

Sennik: zdrada z byłym partnerem

Jeśli śni Ci się zdrada z byłym partnerem albo partnerką oznacza to, że tęsknisz za przeszłością, ale niekoniecznie za tą konkretną osobą. Równie dobrze może to być tęsknota za czasami, które były dla Ciebie pozytywnym czasem. 😊Mogły to być momenty wypełnione radością i pozbawione trosk, a być może chwile, w których wydarzyło się dla Ciebie coś wyjątkowego. Dlatego właśnie, jeśli we śnie zdradzasz z kimś, z kim dawno nie jesteś, zastanów się, czy nie tęsknisz za dawnymi czasami.

Sennik: zdrada wychodzi na jaw

Sennik zdrada. Małżeństwo lezące w łóżku i piszące smsy.
Adobe Stock

Zdrada we śnie może być bardzo stresującym i wstydliwym wydarzeniem. Nic więc dziwnego, że Twoja podświadomość będzie starała się ukryć ten kłopotliwy fakt. Jeśli we śnie boisz się, że zdrada wyjdzie na jaw lub starasz się ją ukryć, będziesz się przed kimś tłumaczyć. Sen ten może również zwiastować szereg stresujących sytuacji. 🤯

Sennik: zdrada i rozstanie

Sen, w którym kogoś zdradzasz, a następnie rozstajesz się ze swoim partnerem albo partnerką może oznaczać, że w krótce otrzymasz propozycję, której lepiej nie przyjmować. 👆 Ktoś może zaproponować Ci niebezpieczny wyjazd albo zaciągnięcie pożyczki na wysoką kwotę. Jest to sygnał z Twojej podświadomości, że takich decyzji lepiej teraz nie podejmować. Zdecydowanie daj sobie więcej czasu i przeanalizuj wszystkie za i przeciw.

Podsumowanie tego artykułu

4.6/5 - (36)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore