Zdrowe włosy, paznokcie i gładka cera – znamy na to przepis!

Zdrowe włosy, paznokcie i gładka cera – znamy na to przepis!

W dzisiejszym świecie, w którym wszystko robimy w biegu i nie mamy czasu na wiele rzeczy, zdarza nam się zapomnieć, jak ważne jest dbanie o kondycję włosów, skóry i paznokci. I to nie tylko przed tak ważnymi wydarzeniami jak ślub i wesele, lecz również na co dzień. Są sposoby na to, aby bez większego wysiłku dostarczać organizmowi to, co najlepsze i czuć się doskonale każdego dnia. Jak więc to zrobić – jak uwolnić swoje wewnętrzne piękno?

Aplikacja wesele z klasą

Suplementacja – nowy wymiar zdrowia

Zdrowy wygląd, ale także samopoczucie, to efekt nie tylko stosowanych kosmetyków. Wszystko zaczyna się “w środku”, więc pierwsze miejsce w pielęgnacji naszego ciała powinny zajmować produkty, które spożywamy. Oprócz pełnowartościowych posiłków i zdrowych przekąsek mamy możliwość dostarczać organizmowi dodatkowe składniki odżywcze za pomocą suplementów diety.

Oferty promowane

Co to takiego? Suplement diety jest skoncentrowanym źródłem składników odżywczych, który nie zastępuje posiłku i jest przyjmowany jako część zdrowej i zbilansowanej diety. Jakie suplementy diety wybrać wśród dostępnych na rynku, aby mieć zdrową skórę, włosy, paznokcie?

Superfoods – produkty z super mocami

Suplementy diety powinny zawierać najważniejsze dla naszego zdrowia składniki. Produktami o niezwykłej odżywczej mocy są tzw. superfoods.

Superfoods to naturalne produkty spożywcze (zboża, rośliny, wodorosty morskie, nasiona, owoce i warzywa), szczególnie bogate w niezbędne składniki odżywcze, takie jak kwasy tłuszczowe (omega 3/6/9), białka, witaminy, minerały, niezbędne aminokwasy, przeciwutleniacze i chlorofil.

Do superfoods zaliczamy między innymi: jagody acai, jagody goji, owoc granatu, bambus, camu camu (jagody rosnące w lasach amazońskich), baobab, kurkumę, spirulinę (algę) czy zieloną herbatę.

suplement diety
Unsplash

Natural Mojo – przepis na piękno

W trosce o kompleksowe urozmaicenie diety współczesnego człowieka o niezbędne składniki odżywcze, powstał projekt Natural Mojo. Samo słowo Mojo jest rozumiane obecnie jako cecha ludzi charakteryzujących się szczególną charyzmą i pewnego rodzaju magnetyzmem, który przyciąga pełne podziwu spojrzenia. Dzięki Mojo ludzie zarażają innych uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do świata.

Celem projektu w czasach, gdy stale spada zawartość składników odżywczych w produktach, które spożywamy, jest wzmocnienie osobistego Mojo w postaci innowacyjnych suplementów diety opartych na wyżej wymienionych superfoods.

Co istotne, zdrowe odżywianie nie musi być niesmaczne! Produkty Natural Mojo smakują bardzo dobrze, co w żaden sposób nie oddziałuje na jakość zawartych w nich wartości odżywczych. Dodatkowo, wpływają na nasz wygląd, ponieważ pielęgnują urodę “od wewnątrz”!

Nutrikosmetyki – piękno bierze się z wnętrza

Na stan naszej skóry wpływa bardzo wiele czynników, z którymi mierzymy się każdego dnia, m. in., ciepło, zimno czy wilgoć. Co więcej, stres i zaniedbania w diecie nie polepszają sytuacji, ponieważ nasza skóra jest odbiciem tego, co jemy i jak się czujemy.

Sposobem na promienną i idealnie nawilżoną skórę jest dostarczanie jej niezbędnych witamin i składników odżywczych, które znaleźć można w specjalistycznych suplementach diety, czyli nutrikosmetykach. To innowacyjne produkty, tzw. jadalne piękno, które pielęgnują naszą skórę od wewnątrz i wpływają na to, jak wygląda ona na zewnątrz.

Nutrikosmetyki stworzone przez Natural Mojo zawierają najlepsze składniki, które dostarcza nam od wieków natura – np. jagody acai, zieloną herbatę, wodę kokosową, pochrzyn czy Aloe vera. Ich zadaniem, w zależności od potrzeb skóry, jest jej nawilżenie, dotlenienie, odmłodzenie czy ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

suplement diety
Natural Mojo

Jaka jest zatem recepta na piękno i szczęście? Dbanie o dietę, zrównoważone posiłki, bogate w najbardziej wartościowe składniki odżywcze oraz dostarczanie organizmowi najlepiej wyselekcjonowanych suplementów, które sprawią, że nasza skóra, włosy i paznokcie będą w najlepszej jak dotąd formie!

Dla naszych czytelniczek mamy kod rabatowy, który upoważnia do 25% zniżki na cały asortyment sklepu Natural Mojo! Wystarczy przy zamówieniu podać kod: WESELEZKLASA25  
Kod nie łączy się z innymi promocjami i kuponami oraz nie obejmuje produktów z kategorii Wyprzedaż. 

Artykuł powstał we współpracy z Natural Mojo.

4.8/5 - (38)

Paulina Góralska

Paulina Góralska

Absolwentka polonistyki oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Niepochodząca ze Śląska, ale zakochana w tym regionie jako mieszkanka od kilku lat. Uwielbia podróże, w szczególności wycieczki rowerowe i górskimi szlakami. Zafascynowana tematyką ślubów, zwłaszcza stylem rustykalnym.

Więcej artykułów autora Paulina Góralska

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore