Zofia Zborowska pokazała swoje zaproszenie ślubne! To znakomita inspiracja!

Zofia Zborowska pokazała swoje zaproszenie ślubne! To znakomita inspiracja!

Każda panna młoda chciałaby, aby jej zaproszenie ślubne było wyjątkowe i chwalone przez gości. Na rynku pojawia się coraz więcej propozycji i ciekawych inspiracji, dzięki którym można stworzyć wymarzony projekt.

Na prośbę fanów swoim zaproszeniem postanowiła pochwalić się również Zofia Zborowska, która 13 sierpnia wzięła ślub ze znanym siatkarzem Andrzejem Wroną.

Zobacz także: Szukasz zaproszenia ślubnego na swój wielki dzień? Sprawdź nasz katalog pełen ciekawych propozycji i inspiracji!

Zofia Zborowska pokazała zaproszenie ślubne

Zaproszenie ślubne to jedna z pierwszych rzeczy, którą musi wybrać każda para młoda. Najczęściej zaproszenia dopasowywane są do motywu przewodniego i stylu wesela. Tak też postanowiła zrobić Zofia Zborowska, której zaproszenie ślubne zachwyciło internautów.

Na kartce można zobaczyć namalowane postacie pary młodej, natomiast treść zaproszenia ma niezwykle humorystyczny wydźwięk. I tak właśnie powinno być! W końcu ślub to wyjątkowo radosna uroczystość!

Para młoda zamiast kwiatów poprosiła o karmę dla zwierząt, którą przekazała schronisku. Fani aktorki nie kryli swojego zachwytu.

Zaproszenie sztos! Rozbiliście bank.

Najlepsze zaproszenie, jakie widziałam kiedykolwiek.

A Wam, jak podoba się zaproszenie pary młodej? To fajny pomysł na inspiracje?

https://www.instagram.com/p/B1_CfEiBLQH/

4.9/5 - (17)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore