Co zrobić z suknią po ślubie?

Co zrobić z suknią po ślubie?

Każda z nas ma swoje ulubione ubrania, które darzy ogromnym sentymentem i nie potrafi się z nimi rozstać, nawet gdy już się zniszczą i nie nadają do noszenia. Pozbycie się sukni ślubnej, jedynej i wyśnionej, może więc wydawać się nierealne i niezwykle bolesne. Ślubna kreacja jest jednak sporym wydatkiem i założenie jej na jeden dzień i odłożenie do szafy nie jest zbyt opłacalnym rozwiązaniem. Co zrobić z suknią po ślubie? Jest wiele możliwości! Rozważmy najpopularniejsze.

suknia ślubna

Co zrobić z suknią po ślubie?

Sprzedaj!

To najbardziej „brutalne” doświadczenie dla panny młodej, ale pomaga podreparować budżet po ślubnych wydatkach. Sprzedanie sukni będzie mniej bolesne, jeśli wybierzesz konkretny cel, na który przeznaczysz zarobione pieniądze. Może na podróż poślubną? Na pewno znajdziesz przyszłą pannę młodą, która z radością przyjmie Twoją suknię!

Przekaż dalej!

Jeśli nie chcesz zarobić na swojej sukni, a pragniesz uszczęśliwić kolejną pannę młodą, oddaj swoją kreację w dobre ręce. Na pewno niejedna panna młoda marzy o takim podarunku. Pięknym gestem będzie przekazanie sukni siostrze lub innej bliskiej kobiecie.

Zachowaj!

A gdyby tak zachować suknię ślubną dla swojej córki? Wyobraź sobie wzruszenie matki, której pociecha decyduje się wziąć ślub w jej kreacji sprzed lat. Moda często wraca, a nawet jeśli suknia nie do końca trafi w gust córki, istnieje przecież możliwość modyfikacji!

Nie przejmuj się, jeśli jeszcze nie wiesz, co zrobić z suknią po ślubie. To naturalne, że chcesz nacieszyć się swoją wymarzoną kreacją. Gdy będziesz gotowa, na pewno zdecydujesz odpowiednio o jej dalszych losach.

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).