• MODA
  • URODA
  • ŚLUB I WESELE
  • STYL ŻYCIA
  • EKSPERT Z KLASĄ
  • SZUKAJ

Co zrobić z suknią po ślubie?

Co zrobić z suknią po ślubie?

Każda z nas ma swoje ulubione ubrania, które darzy ogromnym sentymentem i nie potrafi się z nimi rozstać, nawet gdy już się zniszczą i nie nadają do noszenia. Pozbycie się sukni ślubnej, jedynej i wyśnionej, może więc wydawać się nierealne i niezwykle bolesne. Ślubna kreacja jest jednak sporym wydatkiem i założenie jej na jeden dzień i odłożenie do szafy nie jest zbyt opłacalnym rozwiązaniem. Co zrobić z suknią po ślubie? Jest wiele możliwości! Rozważmy najpopularniejsze.

Co zrobić z suknią po ślubie?

Sprzedaj!

To najbardziej „brutalne” doświadczenie dla panny młodej, ale pomaga podreparować budżet po ślubnych wydatkach. Sprzedanie sukni będzie mniej bolesne, jeśli wybierzesz konkretny cel, na który przeznaczysz zarobione pieniądze. Może na podróż poślubną? Na pewno znajdziesz przyszłą pannę młodą, która z radością przyjmie Twoją suknię!

Przekaż dalej!

Jeśli nie chcesz zarobić na swojej sukni, a pragniesz uszczęśliwić kolejną pannę młodą, oddaj swoją kreację w dobre ręce. Na pewno niejedna panna młoda marzy o takim podarunku. Pięknym gestem będzie przekazanie sukni siostrze lub innej bliskiej kobiecie.

Zachowaj!

A gdyby tak zachować suknię ślubną dla swojej córki? Wyobraź sobie wzruszenie matki, której pociecha decyduje się wziąć ślub w jej kreacji sprzed lat. Moda często wraca, a nawet jeśli suknia nie do końca trafi w gust córki, istnieje przecież możliwość modyfikacji!

Nie przejmuj się, jeśli jeszcze nie wiesz, co zrobić z suknią po ślubie. To naturalne, że chcesz nacieszyć się swoją wymarzoną kreacją. Gdy będziesz gotowa, na pewno zdecydujesz odpowiednio o jej dalszych losach.

fot. Pexels

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu