Zwierzę na ślubie – jak wyróżnić ukochanego pupila?

Zwierzę na ślubie – jak wyróżnić ukochanego pupila?

Ludzie kochają zwierzęta i to jest piękne. Na ślub i wesele zapraszamy najbliższych, krewnych i przyjaciół. Czy zastanawialiście się kiedyś, żeby na swoją najważniejszą uroczystość w życiu zaprosić ukochanego pupila? Jeśli tak, to chcielibyśmy Wam podpowiedzieć, jak go wyróżnić tego dnia!

Są osoby, które wręcz nie wyobrażają sobie przeżycia swojego ślubu i wesela bez obecności zwierzaka – to przecież członek rodziny! Jest wiele sposobów na udział kochanego pupila w tej wyjątkowej uroczystości.


Zwierzę przed ślubem – sesja narzeczeńska

Świetnym pomysłem, gdy organizujecie po zaręczynach sesję narzeczeńską, jest zabranie zwierzaka, bądź zwierzaków ze sobą, by towarzyszyły  w ujęciach wykonywanych przez fotografa. Przecież te zdjęcia będą niezwykle urocze! Profesjonalny fotograf z pewnością zaproponuje, jak pracować i ustawiać się ze swoim pupilem, by efekt końcowy przeszedł wasze najśmielsze oczekiwania.

View this post on Instagram

Forever & Always, my favorite photo captured. ??

A post shared by MbM Photography (@memoriesbymeghan) on

View this post on Instagram

Eeee!! Puppies!!!!

A post shared by Micah (@micah_carling_photography) on

Zobacz także: Najlepsze pomysły na niezapomnianą i wyjątkową sesję narzeczeńską!


Zwierzę na ślubie – przygotowania

Dzień ślubu może być dla niektórych osób nieco stresujący. Przygotowania do ceremonii zaślubin zwykle rozpoczynają od samego rana, to ostatnie chwile, by dopiąć wszystko na ostatni guzik, ponieważ zbliża się ta długo wyczekiwana chwila. Co potrafi wspaniale odstresować? Oczywiście przebywanie z ukochanym zwierzakiem! Czemu tego momentu nie mógłby uchwycić fotograf, który zwykle pojawia się w domach przyszłych nowożeńców, by uwiecznić przygotowania? Warto pomyśleć o słodkim ubranku lub jakimś gadżecie dla zwierzaka – przecież to taki wyjątkowy dzień! Oczywiście wszystko w granicach rozsądku, szczególnie jeżeli nasz ulubieniec nie akceptuje tego typu dodatków.

Często zwierzęta wręcz same ustawiają się do zdjęć, bądź są tak zainteresowane tym, co dzieje się w domu, że nie odstępują pary młodej na krok. W tym wypadku aż trudno wyobrazić sobie, by na zdjęciach nie pojawił się choć raz nasz pupil 🙂


Zwierzę na ślubie – ceremonia

A może by tak zaangażować naszego zwierzaka w samą ceremonię ślubną? To może być odważny pomysł, ale jak najbardziej możliwy do zrealizowania! Pamiętajmy, że w tej roli najlepiej spełnią się psy, które są zdyscyplinowane, nie są agresywne i słuchają poleceń właścicieli.

Wiele ślubów odbywa się w plenerze, w takiej sytuacji zaangażowanie zwierzaka może być ciekawym rozwiązaniem. Nasz ukochany pies może na przykład “wprowadzić” pannę młodą do ołtarza, gdzie czekać będzie na nią pan młody. Może mieć na szyi zabawną tabliczkę bądź przyczepione do obroży pudełeczko z obrączkami. Taki widok z pewnością rozczuli obecnych gości i będzie niesamowitą atrakcją!


Zwierzę na ślubie – sesja plenerowa

Wiele par młodych decyduje się na poślubną sesję plenerową w towarzystwie swoich pupili. Może to być kontynuacja sesji narzeczeńskiej  lub całkowicie nowy pomysł. Takie zdjęcia będą wspaniałą pamiątką i z pewnością urozmaicą Wasz fotoalbum ślubny.

Zobacz także: Plener ślubny, którego nie zapomnicie!


Zwierzę na ślubie – co sądzą o tym pomyśle pary młode?

Na jednej z grup wsparcia dla panien młodych czytamy wiele entuzjastycznych wypowiedzi, iż sesja zdjęciowa ze zwierzakiem to wspaniały pomysł.

My mieliśmy sesję narzeczeńską, ale ślubną też planujemy z psem 🙂 – napisała Emilia.

U nas sesja ślubna będzie w górach właśnie z naszym psem – dodała Maja.

Nam będzie towarzyszył ? nie wyobrażam sobie sesji narzeczeńskiej i później po ślubie w plenerze bez naszego psiaka ?? – skomentowała Joanna.

Wiele przyszłych par młodych nie wyobraża sobie, by nie zaangażować ukochanego pupila w swój najważniejszy dzień w życiu. Co wy sądzicie o zwierzętach na ślubie?

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu