Życzenia ślubne z pomysłem

Życzenia ślubne z pomysłem

Życzenia ślubne – zwykle zamieszczane na kartkach okolicznościowych, to nie tylko świadectwo naszej obecności na ślubie, ale też – przechowywane latami przez niektóre pary – cenne pamiątki. Podpowiadamy, jak zadbać o to, by były nietuzinkowe.

Z myślą o…

Z pewnością ciepłe emocje wzbudzą wypisane na karcie życzenia osobiste, stworzone od serca.  Sprawicie nimi  prawdziwą radość Młodym. Oczywiście, możecie podeprzeć się także gotowymi życzeniami ślubnymi zamieszczonymi na kartkach okolicznościowych czy w Internecie – obecnie bardzo dużo wierszyków i życzeń pojawia się w sieci.

Warto zastanowić się nad tym, jakie więzi łączą Was z Parą Młodą. Jeżeli jesteście z nimi blisko związani i znacie, na przykład ich ulubiony zespół, to może zamiast sztampowych wierszyków, wybierzecie odpowiedni fragment piosenki ich ulubionego zespołu.

Zaangażujcie dzieci i znajomych

Jeżeli macie dzieci, a znają i lubią Parę Młodą, poproście ich o pomoc w zrobieniu kartki. Na pewno taka ręcznie i samodzielnie wykonana pamiątka wyróżni się na tle pozostałych, a maluchy będą miały frajdę, że oto biorą udział w czymś „poważnym i dorosłym”.

Jeśli Para Młoda stanowi część Waszej zgranej paczki, pomyślcie o większym projekcie. Wraz z innymi znajomymi, którzy wybierają się na uroczystość, przygotujcie, np. „teledysk”, który może być całkiem autorski albo zawierać remiksy ulubionych piosenek Pary Młodej i całej „paczki”. Jeśli nie macie pojęcia, w jaki sposób technicznie obrabia się dźwięk i obraz, udajcie się do specjalisty. Wasze „wyśpiewane życzenia ślubne” poza tym, że zostaną zapamiętane na długo, mogą także stać się atrakcją weselną.

Życzenia ślubne – pamiątka na całe życie

Możliwości jest tyle, ile pomysłów na życzenia ślubne. Myślcie o tym, co sami chcielibyście dostać w dniu ślubu i co wzruszy Parę Młodą. Bo przecież, jeśli rozważacie stworzenie wyjątkowych życzeń, to dlatego, że nowożeńcy nie są Wam obojętni. Realizacja pomysłu przyniesie Wam satysfakcję, a przyszłym małżonkom – radość. Być może jeszcze przez długie lata Młoda Para będzie wspominała Waszą kartkę i Was, prezentując ją znajomym i swoim pociechom.

4.7/5 - (35)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore