Zobacz zdjęcia (50)
PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 1
PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 2 PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 3 PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 4 PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 5
PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 50

PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel id:54177

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
570-580...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Wszystko zaczyna się od Ciebie * Twojej osobowości * Twojej miłości * Twojej wizji ślubu.

To są elementy składowe opowiadające historię Twojej miłości, które liczą się ponad wszystko i naprawdę pasjonuje nas łączenie tych wszystkich elementów w piękną uroczystość, którą przeżyjecie z bliskimi. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, zaproponujemy Ci rozwiązania, które stworzą niezapomniane wrażenia. Pierwszy taniec, dekoracje, tort, uśmiechy i łzy szczęścia. Razem stworzymy doświadczenie, które będziecie cenić na zawsze!

Jako organizatorzy Waszego Ślubu, pielęgnujemy Waszą wizję. Dopasowując do niej najlepszych profesjonalistów. Sprawimy, że goście będą rozkoszować się wyrafinowaniem Waszego wesela.

Aby zapewnić najwyższy poziom obsługi każdemu Klientowi, z którym współpracujemy, przyjmujemy ograniczoną liczbę rezerwacji rocznie.

Jako Twój osobisty Wedding Planner zaplanujemy i urzeczywistnimy Twoją wizję wymarzonego ślubu. Pracując dostosujemy się do Twojego budżetu i oczekiwań.

W czym możemy Ci pomóc?

W naszej ofercie znajdziesz:

KOMPLEKSOWE PLANOWANIE ŚLUBU I WESELA
Ta usługa obejmuje każdy aspekt planowania, w tym:
projektowanie i tworzenie moodboardów, pozyskiwanie dostawców i miejsc, planowanie i zarządzanie pełnym budżetem, harmonogram planowania i płatności, nieograniczone rozmowy telefoniczne, e-maile i spotkania osobiste, wizyty w lokalizacjach, administracja ślubu, zarządzanie RSVP, scenariusz i zarządzanie dniem ślubu, w tym łączność z dostawcami.


CZĘŚCIOWE PLANOWANIE ŚLUBU
Ten pakiet jest idealny dla Pary, która ma już załatwioną część spraw, ale z rożnych względów potrzebują dodatkowej pomocy eksperta, który poprowadzi je przez proces planowania i przejmnie pozostałe zadania.


KOORDYNACJA W DNIU ŚLUBU
To inaczej zarządzanie dniem ślubu, to pakiet dla Pary, która organizuje wszystko sama.
My przejmujemy stery na miesiąc przed ślubem. Odciążając Parę, dzięki temu mogą się zrelaksować i dobrze bawić! Nasz zespół będzie nadzorował całą logistykę w dniu ślubu, w tym stworzenie scenariusza dnia, koordynację prób i w dniu ślubu.

KAMERALNE WESELE
To opcja dla Pary, która marzy o ceremonii zaślubin w kameralnym gronie tylko najbliższych osób. Kameralnym, ale wspaniałym, trochę nietradycyjnym, ale ponadczasowy, bez wielkiej pompy, ale w sposób piękny i uroczysty - np. w rodzinnym ogrodzie, na wyjeździe w pięknej, zabytkowej willi, gdzieś wysoko na tarasie z widokiem na rozświetlone neonami centrum miasta, a może podczas rejsu na jachcie wśród promieni zachodzącego słońca lub w każdym innym wyjątkowym miejscu. Wszystko to jest możliwe!

PROJEKT I STYLIZACJA ŚLUBNA
To spersonalizowany projekt dla Pary, której zależy na: wyjątkowych dekoracjach, odzwierciedlący wizję lub temat przewodni.
Opracujemy wyjątkowy koncept na podstawie, wizję ślubu jaką ma Para Młoda. Łącząc wszystkie elementy, jednocześnie wzmacniając magię Dnia Ślubu i pozostawiając niezatarte wrażenie na gościach. W razie potrzeby polecimy również odpowiednich dostawców.


Od 2014 roku Renata Mazurek i jej zespół zapewnia kompleksowe planowanie ślubów i wesel; koordynację oraz stylizację dla nowoczesnej wymagającej i ceniącej swój czas Pary Młodej.

Nasi Klienci inspirują nas do tworzenia innowacyjnych koncepcji godnych uroczystości ślubnych.

Wierzymy, że zasługujecie na celebrowanie każdej chwili swojego ślubu razem z gośćmi, a my Wam to zapewniamy!

PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel - film 1 PRETTY WEDDINGS - Producentki ślubów i wesel - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Z nami przygotowania do ślubu staną się niezwykłą przygodą, a nie uciążliwymi formalnościami. Nie będziecie mogli doczekać się efektu finalnego tej podróży! Jesteśmy, aby pomóc Wam, kiedy najbardziej tego potrzebujecie. I aby pomóc Wam stworzyć najbardziej niesamowity, osobisty ślub bez czynnika stresu.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Wstępna konsultacja (jest bezpłatna). Poznamy na nim Wasze potrzeby i omówimy na niej wizję Waszego ślubu. Porozmawiamy o pakietach, poznamy się wzajemnie. Otrzymacie zestaw powitalny z wszystkimi informacjami jak pracujemy i dopiero wówczas będziemy mogły przygotować dla Was spersonalizowaną ofertę.
Po jej zaakceptowaniu podpisujemy umowę.

Jako Klienci PRETTY WEDDINGS będziecie mieć dostęp do internetowego portalu planowania. "System Zarządzania " w jakim pracuję pozwali być na bieżąco z tworzonymi elementami Waszego ślubu. Zawiera on: listy kontrolne planowania, szczegółowy budżet, kopie umów z dostawcami, notatki ze spotkań, zdjęcia i inne narzędzia,
Gwarantuje to, że żaden szczegół nie zostanie pominięty podczas procesu planowania!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary, które decydują się na współpracę wybierają nas za: profesjonalizm, doświadczenie, bezpieczeństwo, unikalność i emocja jakie im dostarczamy.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Para, która jest aktywna zawodowo. Dzieląc swój czas pomiędzy rodziną i wymagająca karierą lub, musi planować swój ślub z dala od rodzinnego miasta lub kraju. Ceniąca swój czas, która nie koniecznie chce poświęcać go na natłok formalności czy wielogodzinne poszukiwanie wykonawców.

Para, która szuka kogoś, kto nie tylko zapewni całe planowanie od koncepcji, logistyki czy projektu, który zrobi wrażenie wykraczają poza oczekiwania, który wyglądają idealnie i ponadczasowo.

Szuka kogoś komu powierzy organizację swojego Ślubu pełnego niezapomnianego przeżycia pod kątem organizacyjnym, wizualnym, a przede wszystkim emocjonalnym!

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Jako Twój osobisty Wedding Planner zaplanujemy i urzeczywistnimy Twoją wizję wymarzonego ślubu. Pracując dostosujemy się do Twojego budżetu i oczekiwań.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Największą satysfakcją jest szczęście naszych Par Młodych to, jak tryskają radością i bawią się wszyscy razem. Szczególnie, gdy nasza ciężka praca jest przez nich doceniona. Możliwość spełniania ich marzeń jest niesamowita. Nie da się być konsultantem ślubnym z prawdziwego zdarzenia i nie kochać tego zawodu. Często Pary wracają do nas po roku i chcą, abyśmy zorganizowały im rocznicę ślubu lub rocznicę ślubu rodziców.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Renata Mazurek z  wykształcenia ekonomista, konsultant ślubny z pasji. Urodzony organizator.

Ukończyła zawodowe szkolenia i zdobyła certyfikaty:
"Konsultant ślubny" , "Master Business Training" , "Creative Wedding Planner Professional" , "Certified Wedding Planner" , "Certyfikat z zakresu prawa dla konsultanta ślubnego"

Jest jedynym organizatorem ślubów w Polsce, który otrzymał międzynarodowy certyfikat w Wedding Academy, znanej na całym świecie branżowej jednostki certyfikującej zatwierdzonej przez Międzynarodową Radę Doradczą profesjonalistów ślubnych.

Zbudowała zespół marzeń. Dziewczyny również ukończyły szkolenia do wykonywania zawodu konsultanta ślubnego.

Mają na swoim koncie wiele udanych realizacji dla Par międzynarodowych nie tylko na Dolnym Śląsku, ale i w całej Polsce.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od 2014 roku Renata Mazurek i jej team zapewniają kompleksowe planowanie oraz indywidualną stylizacje ślubów i przyjęć weselnych.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Śluby i wesela w plenerze to nasza specjalność. Uwielbiamy je!

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Miesiąc przed ślubem przygotujemy wstępny scenariusz Waszego dnia, omówimy wszystkie jego elementy oraz przeprowadzimy próbę generalną, abyście w dniu Ślubu nie czuli się zestresowani.

W dniu Ślubu nasz zespół będzie nadzorował realizację scenariusza, logistykę oraz jakość pracy wszystkich wykonawców oraz rozliczeniami z nimi.

Czuwamy nad spokojnym przebiegiem ceremonii.

Zaopiekujemy się gośćmi, ich transportem oraz udzielimy wszelkiej pomocy.

Dla nas dzień Waszego ślubu to zwykle min. 24 godziny bywa też, że są to 3 dni pracy przy bardziej skomplikowanych projektach. Mamy, co robić!

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Otrzymujemy Twoje zapytanie i umawiamy się z Wami na spotkanie, istnieje możliwość również online np Skype lub jak wolisz. Dostosowujemy też godziny ze względu na różnice czasowe (ponieważ jesteśmy w Polsce, a Ty zazwyczaj w całej Europie, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA, Irlandii, Australii, Nowej Zelandii lub Dubaju). Podczas wstępnej konsultacji, omówimy na niej wizję Waszego Wyjątkowego dnia. Porozmawiamy o pakietach, poznamy się wzajemnie. Otrzymacie zestaw powitalny z wszystkimi informacjami jak pracujemy.

Następnie otrzymacie od nas spersonalizowaną ofertę. Rezerwujecie termin. Podpisujemy umowę.

W zależności od pakietu otrzymacie harmonogram, wstępny kosztorys, dostęp do logowania się w naszym „systemie zarządzania”. Otrzymujecie na naszym Pintereście swoją tablicę.

Czas projektowania. Na tym etapie zaczyna magia. Tu zaczniemy układać wszystkie elementy Twojej wizji w całość. Typowanie i wyjazdy do lokalizacji, dobór wykonawców. Przygotowanie projektu. Realizacja wszystkich punktów z harmonogramu.

Wszystkie te elementy (również zdjęcia czy nagrania) widzicie w naszym "systemie zarządzania" i możecie to przeglądać na bieżąco będąc w różnych częściach świata.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Tak, a także innych uroczystości okolicznościowych.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Możecie z nami porozmawiać również w języku angielskim, francuskim, niemieckim i ukraińskim.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Zwykle przyjmuje się 1,5 roku, ale pracowałyśmy też przez 3 lata jak i 30 dni. Jesteśmy gotowe na wszystko!

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Zawsze ustalamy indywidualnie jaka jest odpowiednia metoda kontaktu preferowana przez Parę Młodą.

Jaki jest styl naszej pracy?

PRETTY WEDDINGS powstało po to aby zapewnić komfort wymagającej Parze Młodej. Organizując dla niej ślub pełnego niezapomnianego przeżycia pod kątem organizacyjnym, wizualnym jak i emocjonalnym. Efektu spójnego od początku do końca, a także wspomnień z WYMARZONEGO DNIA zapadających głęboko w pamięci wszystkim jej uczestnikom.

Jesteśmy kreatywne, pełne pasji z zamiłowaniem do estetyki i dbałości o szczegóły. Tworzymy śluby celebrując je.

Nasze projekty oddziałują na zmysły, pobudzając: wzrok, dotyk, zapach, smak i słuch. Dzięki takiemu działaniu sprawimy, że Wasz Ślub będzie niezapomnianym przeżyciem.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Tak. Jeśli zarezerwowaliście już miejsce na ślub i jakiś wykonawców, polecamy naszą ofertę „Częściowe planowanie ślubu i wesela” skontaktujcie się z nami, aby omówić szczegóły.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Wynajęcie profesjonalnego Wedding Plannera daje Wam poczucie bezpieczeństwa, że wszystko zostanie zaplanowane i zorganizowane z największą starannością zgodnie z zasadami dla tego zawodu. A w dniu ślubu gwarantuje spokój mogąc cieszyć się tym wyjątkowym dniem w bezstresowy i zrelaksowany sposób! Odciąży to również Waszą rodzinę i przyjaciół od obowiązków i zmartwień.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Specjalizujemy się w spersonalizowanych ślubach międzynarodowych różnych wyznań.

W klasyczniej eleganckiej, ponadczasowej estetyce, która tworzy atmosferę, wytrzymuje próbę czasu i zachwyca gości subtelnym luksusem.

Nasza specjalność to styl luxury, ale chętnie organizujemy też śluby boho, rustykalne, kameralne plenery czy imprezy tematyczne.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Naszą główna indpiracją jest zawsze Para Moda- ponieważ przygotowujemy projekty spersonalizowane.

A oprócz tego architektura, sztuka, moda, muzyka, podróże, przyroda, Pinterest, Instagram.

To tak pokrótce główne kierunki, które później łączymy w piękna całość. Nasze projekty oddziałują na zmysły, pobudzając: wzrok, dotyk, zapach, smak i słuch. Dzięki takiemu działaniu sprawimy, że Wasz Ślub będzie niezapomnianym przeżyciem i będzie ponadczasowy!

Opinie PRETTY WEDDINGS (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt PRETTY WEDDINGS

Nazwa firmy: PRETTY WEDDINGS
Imię i nazwisko: Renata Mazurek
Adres: Wrocław, ul. RDESTOWA, 54-530, woj. dolnośląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 19:00 Wt: 09:00 - 19:00 Śr: 09:00 - 19:00 Cz: 09:00 - 19:00 Pt: 09:00 - 19:00 Sb: 09:00 - 16:00 Nd: nieczynne
570-580...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 779
Zadzwoń
570-580...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie