PUZZLE Cover Band - Niespotykana jakość muzyki na Twoim weselu ! id:23550

Kraków, małopolskie
(5)
Dodaj opinię
693-742...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon
 • trąbka

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • mówimy po francusku
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 10
Absolutne zawodowstwo, magia najczystszego brzmienia zespołu pod opieką własnego realizatora dźwięku i niezapomniane show muzyczne to właśnie PUZZLE Cover Band. Założycielem zespołu jest Damian Łaszek - muzyk znany z telewizyjnego programu "Jaka to melodia?".
Jesteśmy topowym zespołem coverowym, uważanym przez wielu za najlepszy w kraju. Możemy uświetnić Twoje ekskluzywne przyjęcie weselne, w składzie od 7 do aż 10 osób, grając 100% na żywo. Jako JEDYNY zespół w Polsce oferujemy w składzie XXL aż 10 muzyków na scenie - w tym pełna sekcja dęta oraz perkusjonalista.

Jesteśmy zorientowani na świadomych swoich potrzeb, najbardziej wymagających Klientów którzy cenią sobie najwyższą jakość. Na miejsce przyjeżdżamy z najwyższej klasy techniką dźwiękową i oświetleniową.
Jeżeli chcesz aby Twoje wesele było wyjątkowe, żeby zespół brzmiał niczym orkiestra "Tańca z Gwiazdami" porywając wszystkich gości do szalonej zabawy to musisz nas posłuchać !

Prezentowane nagrania zostały zarejestrowane w 100% na żywo. Oglądasz autentycznie brzmiący zespół, bez dogrywek w studio, poprawek itp.
Pochodzimy z Krakowa ale gramy na terenie całej Polski jak i poza jej granicami.

Oferta cenowa przygotowywana jest indywidualnie w oparciu o konkretne zapytanie. Zapraszamy do kontaktu.

Kategoria:

Zespoły weselne Kraków

Oferta

Oferta nr 1
Oferta cenowa przygotowywana jest indywidualnie w oparciu o konkretne zapytanie zawierające informacje o dokładnej dacie, miejscu i charakterze imprezy

Opinie (5)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
PUZZLE Cover Band - Niespotykana jakość muzyki na Twoim weselu ! id:23550
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-12-2017
Gdańsk
Data dodania: 13-03-2018
Konkret ! Jednym słowem konkret ! Zespół dla tych,którzy zdecydowani są zainwestować w ten najważniejszy dzień w życiu i nie martwić się o poziom imprezy. Puzzle Cover Band nie ma konkurencji - jako współorganizator wesel i pan młody jednocześnie mogę polecić ten zespół każdemu. Muzyka z najwyższej półki, szyk i kultura.
T
Tomasz& Magda
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2017
Łódź
Data dodania: 08-03-2018
Witajcie mając okazję chcemy publicznie podziękować zespołowi Puzzle Cover Band za to, że nasze wesele stało się magicznym wydarzeniem! W tak ważnym dla nas dniu,pełnym emocji towarzyszyła nam sztuka na najwyższym poziomie. Oprawa świetlna,dobrany repertuar i dynamika gry zawodowych muzyków oraz ich pozytywna energia sprawiły, że występ okazał się finezyjny. Wszyscy goście bawili się doskonale, lider zespołu uprzejmie wspomógł wprowadzenie gości zagranicznych w atmosferę polskiej imprezy tłumacząc na naszą prośbę przygotowane przemowy.Jesteśmy bardzo wdzięczni za fachowe przygotowanie i szczegółową realizację najdrobniejszych założeń umowy. Możemy polecić zespół Puzzle Cover Band jako niezawodny godny zaufania ! Spełnijcie swoje marzenia o dniu,który zapadnie Wam w pamięć na całe życie w rytmie przebojów Puzzle Cover Band
M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2017
Warszawa
Data dodania: 21-02-2018
Zdecydowaliśmy się na PUZZLE Cover Band w składzie z sekcją dętą. Ten Zespół to klasa sama w sobie, nie mogliśmy wybrać lepiej. Polecamy i Pozdrawiamy ! Martyna i Jacek
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2017
Jachranka
Data dodania: 28-01-2018
Zawsze marzyłam o takim weselu, zespół zadbał o cudowną atmosferę. Goście bawili się wspaniale, sami wybraliśmy repertuar z zaproponowanych utworów. Muzycy byli bardzo kontaktowi i wykazywali się wysoką kulturą. Polecam grupę PUZZLE Cover Band jako zespół uświetniający ten wyjątkowy dzień Waszego życia.
M
Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2017
Warszawa
Data dodania: 30-12-2017
Zespół godny polecenia wszystkim, którzy marzą o weselu na najwyższym poziomie! Jakość, perfekcja wykonywanych utworów, ciekawe aranże i niesamowita energia wokalistek. Muzycy robią niezapomniane wrażenie, szczególnie w poszerzonym składzie, a taki miałem okazję poznać. Kontakt z menadżerem zespołu bez zarzutu - umowa precyzująca najdrobniejsze szczegóły została rzetelnie przygotowana i omówiona z bardzo dużym wyprzedzeniem, stanowiąc pewne zabezpieczenie imprezy; oferta przygotowana została indywidualnie i dostosowana była do naszych oczekiwań (m.in. bogaty repertuar) .
Zespół dysponuje najwyższej jakości sprzętem (oświetlenie i nagłośnienie) dzięki czemu o nic nie musiałem się martwić.
Jednym słowem - prestiż . Zachęcam !
PUZZLE Cover Band

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:PUZZLE Cover Band
Imię:Damian 
Adres:Krakówul. Zaleskiego 11
31-001woj. małopolskie
693-742...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 13-11-2016, liczba odwiedzin: 4641
Telefon
693-742...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie