Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 1

Filmowanie ślubów lustrzankami DSLR id:16508

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Filmowanie ślubów lustrzankami DSLR

Paweł Ostatnio widziany dzisiaj
505-557...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (1)
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
Data dodania: 27-09-2015
Liczba odwiedzin: 3722

Oferta Kamerzysta na wesele Grodzisk Mazowiecki

Witam serdecznie!
Nazywam się Paweł Sadowski i na początku chciałbym podziękować za zainteresowanie naszą firmą. Jako jej założyciel chciałbym powiedzieć kilka słów o naszej działalności.

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2006 roku. Zajmujemy się filmowaniem oraz fotografowaniem ślubów i wesel. Nasz zespół to grupa profesjonalistów, która swoim doświadczeniem i głową pełną pomysłów stworzy dla Państwa niezapomnianą pamiątkę z najważniejszego dnia w Państwa życiu. Zrobimy wszystko, aby chętnie i często wracali Państwo do filmu lub zdjęć naszej produkcji.

Poniżej przedstawiam Państwu ofertę, którą wspólnie dopasujemy do Państwa wymagań. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Służymy naszą pomocą i doświadczeniem w tym trudnym okresie przygotowań do ślubu i wesela.
Jeśli nasza oferta odzwierciedli Państwa wstępne oczekiwania to zapraszam na spotkanie, na którym szerzej opowiem o naszym stylu pracy oraz zaprezentuję próbki naszych realizacji. Dzięki tej rozmowie poznam Państwa wymagania odnośnie filmu oraz zdjęć i będę mógł stworzyć ofertę idealnie skrojoną do Państwa potrzeb.


Filmujemy cyfrowymi lustrzankami marki Canon, które rejestrują film w jakości FullHD. Osiąga się nimi znacznie lepszą jakość obrazu niż tradycyjnymi kamerami wykorzystywanymi do tego typu zleceń. Na ich korzyść przemawia również fakt, iż lepiej radzą sobie w ciemnych miejscach, mają różnorodną plastykę obrazu, większą głębię ostrości i oferują „kinowy” styl filmów.
Podczas rejestrowania filmu korzystamy z wymiennych, jasnych obiektywów stało i zmiennoogniskowych oraz dodatkowych systemów stabilizacji obrazu, które podnoszą jakość nagrywanego materiału. By zapewnić idealny obraz i zróżnicowane ujęcia wykorzystujemy statywy, steadycam oraz slider, zaś by zapewnić lepszą jakość dźwięku używamy rejestratora Tascam oraz mikrofonów kierunkowych i pojemnościowych Rode.
Ponadto w trakcie ślubu i wesela każdy z naszych operatorów jest wyposażony w dwa aparaty, by w razie ewentualnej awarii jednego sprzętu móc nadal rejestrować dla Państwa film.

Wprowadziliśmy do oferty nową usługę – ujęcia z lotu ptaka. Dzięki spojrzeniu z góry możemy pokazać jeszcze więcej i jeszcze ciekawiej. Najnowszy DRON z podwieszaną kamerą umożliwia nam kręcenie filmów w jakości FullHD.

W pakiecie drugim film nagrywany jest przez dwóch operatorów. W zależności od ilości miejsca w kościele i na sali weselnej rozstawiamy trzeci aparat. Dzięki temu najważniejsze wydarzenia takie jak przysięga, nałożenie obrączek czy pierwszy taniec nagrane są z trzech różnych miejsc. Przy wyborze dwóch operatorów dodatkowo zyskują Państwo więcej sprzętu – oprócz statywów i rejestratora dźwięku jest jeszcze steadycam oraz slider. W tym pakiecie zyskują Państwo także indywidualne wywiady z gośćmi w trakcie zabawy, które wplatamy w filmie między tańce. Film trwa od 60 do 90 minut.

W przypadku obydwu pakietów pracę zaczynamy dwie godziny przed ślubem, a kończymy o godzinie pierwszej w nocy. To Państwo decydują czy chcą byśmy nagrali przygotowania i błogosławieństwo czy zaczynamy dopiero od ślubu.
Film rozpoczyna się od teledysku z przygotowań, jeśli były one nagrywane. Ilość ujęć z kościoła zależy od Państwa – ustalamy wcześniej czy poza standardowymi elementami, jak wejście, przysięga, nałożenie obrączek i wyjście, ma być także kazanie, psalmy itp. Życzenia gości po ślubie proponujemy w postaci teledysku. Forma montażu powitania chlebem i solą, wejścia Pary Młodej na salę i oczepin zależy od Państwa – możemy zrealizować je również pod teledysk, bądź jeden do jednego. Tańce na weselu zmontowane są pod oryginalną muzykę z sali. Jako dodatek dołączamy zawsze dwa osobne teledyski - zbiór najciekawszych momentów ze ślubu i wesela. Przykładowe teledyski znajdują się na naszej stronie:

Chcemy stworzyć pamiątkę, do której będą Państwo chętnie wracać. W tym celu tydzień przed ślubem sporządzamy z Państwem ankietę, w której są szczegółowe pytania o scenariusz ślubu i wesela oraz o to, jak chcieliby mieć Państwo nagrane i zmontowane poszczególne elementy uroczystości.

Ostateczna wersja filmu przekazywana jest Państwu na eleganckim PenDrive w popularnym formacie mp4 w jakości FullHD. Oczywiście jeśli wolą Państwo otrzymać go na płycie DVD bądź Blu-Ray to jest taka możliwość.

Jeśli nie mogą się Państwo zdecydować, który pakiet wybrać to zachęcam do obejrzenia filmu z poniższego linka do FAQ-u z naszej strony – pokazuje on różnice w realizacji filmu przez jednego oraz przez dwóch operatorów w kluczowych momentach. Chętnie również osobiście pomogę w wyborze odpowiedniego pakietu, bądź stworzę indywidualny - specjalnie dla Państwa.

Rodzaj:

 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela

Ilość kamer:

 • 2 kamery
 • 3 kamery

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
4400 / film
Cena
2 operatorów (maksymalny czas pracy od 2h przed ślubem do 1 w nocy) czas trwania filmu do ustalenia (od 60 do 90 minut) 4400zł Dron gratis

Opinie o Filmowanie ślubów lustrzankami DSLR Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Filmowanie ślubów lustrzankami DSLR id:16508
Ilość głosów: 1
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Maja
Maja
(5)
Dodano: 16-01-2018
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Tak udanej współpracy jaką my mieliśmy z Remake-Studio życzę każdemu. Panowie posiadający duże umiejętności i najwyższej klasy sprzęt. Ujęcia z drona podobają mi się w szczególności. Mieliśmy zamówiony pakiet łączony, bo uważamy, że jedna osoba zajmująca się zdjęciami i filmowaniem, to stanowczo za mało.
Polecamy

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Remake Studio
Imię:Paweł
Nazwisko:Sadowski
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Grodzisk Mazowiecki
Kod:05-825

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.