Zdjęcia
od 5000 do 9600 zł / całość

Film i Fotografia ślubna w pakiecie. Twój Must Have! - RobimyFilm id:16088

od 5000 do 9600 zł / całość
Bełchatów, łódzkie
(14)
Dodaj opinię
606-657...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela

Do wyboru:

 • 2 kamery
 • 3 kamery
TWOJA HISTORIA WIDZIANA NASZYMI OCZAMY

Życie, dzięki temu jest takie cudowne, ponieważ lubi nas zaskakiwać. Tylko my możemy zdecydować, które momenty zostaną z nami na zawsze. U każdego człowieka w życiu jest taki czas, w którym musi dokonać wyboru, zdecydować co jest dla niego najlepsze, albo nie…

Jeśli jest coś, co kochamy robić, decyzja wydaje się być prosta, nie zawsze jednak podążamy za tym głosem, bowiem przy takich decyzjach z serca zawsze istnieje ryzyko.

Ja robię to, co kocham i jestem wdzięczny, że wychodząc ze strefy pozornego komfortu stworzyłem RobimyFilm i mogę być w tym miejscu. Dziękuje za niekończącą się przygodę, za ludzi, których podczas tej przygody poznałem i wciąż poznaje, oraz za czas, który mogę z nimi dzielić.

Moje życie jest pełne zatrzymanych momentów - moich własnych oraz Waszych, wciąż tworzą się nowe. Nie wiem, czy jest dzięki temu bogatsze, ale bywa niezwykle wzruszające.
Jestem pewny, że każda historia jest wyjątkowa, ponieważ każda jest inna, każdy z nas jest inny. Mając tego świadomość, mając pasję tworzenia i głowę pełną pomysłów - wciąż poznaje nowe, fantastyczne osoby, dzięki którym mam zaszczyt zatrzymywać ich chwile.

Zapraszam i Ciebie
Tomek Pawelus

Kategoria:

Kamerzysta na wesele Bełchatów

Oferta

Oferta Ślubna - Pakiety
od 5000 do 9600 / całość
Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą ślubną, która zawiera ceny jednostkowe jak również pakiety, obejmujące film i fotografię ślubną.

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (14)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Film i Fotografia ślubna w pakiecie. Twój Must Have! - RobimyFilm id:16088
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 14 opinii
A
Ada
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Warszawa
Data dodania: 29-11-2018
Chce podziękować całej ekipie Robimy Film, za niesamowite emocje jakie nam dostarczyliście. Film niesamowicie ekscytujący, naładowany emocjami...ciarki na ciele! Fotografia piękna, subtelna i zmysłowa. Wszystkie emocje powracają! Bardzo, bardzo dziękujemy, jesteście najlepsi!
M
Marzena
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2018
Zgierz
Data dodania: 24-10-2018
Cudowna Ekipa! Pełen profesjonalizm i przy tym przyjacielski atmosfera. To, że kochają to co robią widać na filmach i zdjęciach, które są finałem współpracy. Zarówno my z mężem, jak i nasza rodzina oraz znajomi są zachwyceni finałem ich pracy. Za każdym razem, gdy ogladam film, który dla nas przygotował Ekipa Tomka, mam ciarki na ciele, łzy wzruszenia- wspomnienia z tego wyjątkowego dla nas dnia powracają. Uchwyciki w filmie i na zdjęciach to wszystko co najważniejsze i najpiękniejsze! Jeszcze raz Wam Bardzo Dziękujemy!!! I wszystkim POLECAMY!!!! Marzena i Sebastian. Ps. Już zazdroszczę wszystkim, którzy wybiorą Chłopaków z RobimyFilmi do uwieczniona swoich najważniejszych chwil...
G
Gabrysia
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Bełchatów
Data dodania: 12-10-2018
Dziękujemy za poświęcony czas, cierpliwość, umiejetność słuchania, co w efekcie przełożyło się na świetny film. W połączeniu z fotografią tworzy duet idealny. Polecam!
K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2017
Kraków
Data dodania: 31-05-2018
Organizacja naszego wesela przebiegała bardzo szybko i nieprecyzyjnie z powodu braku czasu, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni ekipie RobimyFilm za to, że znaleźli dla nas czas i spokojnie ale treściwie wszystko nam wytłumaczyli i przygotowali na to co nas czeka. Zaowocowało to cudownym filmem. Było mega, dzięki y
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2017
Wrocław
Data dodania: 27-05-2018
Dziekujemy za piekny film i zdjecia, za idealna atmosfere, dziekujemy za fantastyczna przygode, ktora moglismy dzielic z Wami w tym najwazniejszym dla nas dniu. Pozdrawiamy :)
R
Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-04-2018
Łódź
Data dodania: 23-05-2018
Wesele super zrobione. REWELACJA. Film nie za długi i treściwy. Duży plus dla ujęć z drona ponieważ dużo wnoszą do filmu w porównaniu gdzie oglądałem wesele znajomych bez drona. Będę polecał. Ogarnięta ekipa
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2017
Otrębust
Data dodania: 21-05-2018
Super ekipa, która w swoją pracę wklada serce! Efekt końcowy świetny! Jesteśmy zachwyceni dlatego ż czystym sumieniem polecam każdemu:)
O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2017
Rzgów
Data dodania: 21-05-2018
Dzięki RobimyFilm możemy cieszyć się najpiękniejszymi momentami z naszego najważniejszego dnia uchwyconym w piękny sposób! Profesjonalna obsługa, bezkonfliktowi Panowie, praktycznie niewidzialni dla nas podczas ceremonii i wesela. A film? Idealnie zmontowany, świetna jakość i idealne ujęcia. Bardzo dziękujemy i polecamy!
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
Tomek
(14)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:RobimyFilm
Imię:Tomek 
Adres:Bełchatówul. Paderewskiego
97-400woj. łódzkie
606-657...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 07-09-2015, liczba odwiedzin: 3095
Telefon
606-657...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie