POKAZY RYSOWANIA PIASKIEM, SOLĄ I ŚWIATŁEM - HISTORIA WASZEJ MIŁOŚCI id:32570

Kraków, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
608-028...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Pokazy rysowane piaskiem, solą i światłem w wykonaniu Magdaleny Suszek-Bąk, to niezwykła atrakcja na przyjęcia weselne. Tego rodzaju show jest wykonane na żywo do akompaniamentu nastrojowej muzyki, dostosowanej do upodobań młodej pary. Artystka tworzy na oczach gości historię zapoznania się, zaręczyn, wspólnych przedsięwzięć i planów na przyszłość państwa młodych. Formą utrwalenia tej weselnej atrakcji jest film wideo, który będzie stanowił pamiątkę na lata, jak również wydruk portretu młodej pary na płótnie. Istnieje także możliwość zamówienie samego filmu wideo, narysowanego i zmontowanego przez artystkę, który może zostać samodzielnie odtworzony podczas przyjęcia.
Taki pokaz może być malowania piaskiem, solą lub światłem może być traktowany jako:
PODZIĘKOWANIE RODZICOM
PRZYBLIŻENIE GOŚCIOM HISTORII MŁODEJ PARY
NIESPODZIANKA DLA MŁODEJ PARY

Magdalena Suszek-Bąk - Artystka jest autorką wielu animacji o charakterze :
-ogólnopolskim (Pokaz rysowani piaskiem podczas Drogi Krzyżowej ŚDM na krakowskich Błoniach, Koncert telewizyjny z okazji XVII Dnia Papieskiego „Idźmy naprzód z nadzieją”)
-firmowym (animacje dedykowane konkretnej marce czy produktowi firm takich jak: Siemens, Castorama, Rossmann, Ferrero Rocher, Porsche, Volkswagen, Hyundai, Bank BPH, Bank BGK, Wedel, Wilkinson & Sword, Energa, Tauron, Continental, Orange, Nestele Waters, Santander Bank...
- prywatnym (pokazy urodzinowe, pokazy jubileusze, pokazy na weselach)

Kategoria:

Artysta Kraków

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
POKAZY RYSOWANIA PIASKIEM, SOLĄ I ŚWIATŁEM - HISTORIA WASZEJ MIŁOŚCI id:32570
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Kraków
Data dodania: 19-05-2018
I mąż, i ja, i wszyscy goście byli zachwyceni filmem malowanym solą.

Taki talent to dar od Boga, a w dodatku w przemiłej osobie.

Nasza historia została pięknie oddana.

Bardzo polecam!
Magdalena

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:RYSOWANIE PIASKIEM, SOLĄ I ŚWIATŁEM
Imię i nazwisko:Magdalena Suszek-Bąk
Adres:Krakówul. Łokietka
31-334woj. małopolskie
608-028...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 02-12-2017, liczba odwiedzin: 1259
Telefon
608-028...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie