Zdjęcia
od 3200 do 4500 zł / występ

Sakso Music DJ Saksofonista Wodzirej (saksofon, wokalistka) id:34124

od 3200 do 4500 zł / występ
Toruń, kujawsko-pomorskie
(4)
Dodaj opinię
501-155...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

 • Saksofon
Witam odwiedzających!
Sakso Music to grupa składająca się docelowo z dwóch osób: zawodowy saksofonista - wodzirej oraz DJ.
Na życzenie do składu może dołączyć wokalistka, która wykona wybrane przez Ciebie utwory wokalne.
Jesteśmy gotowi poprowadzić Wasze przyjęcie weselne z wysoką kultura i humorem z wykorzystaniem najpiękniejszego instrumentu na świecie jakim jest saksofon! Instrument pojawia się w utworach solowych oraz w improwizacji do muzyki DJa.Jeżeli będzie taka potrzeba to saksofonista wykona utwory solowe w kościele podczas ceremonii ślubu albo w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Wodzirej nie pozwoli na to aby jedyną atrakcją na weselu była muzyka do tańca! Mamy przygotowanych wiele zabaw i tańców inscenizacyjnych, integracyjnych a wesele bezalkoholowe nie stanowi dla nas żadnego problemu!!!
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam doskonale dopasować repertuar dla gości, a wymarzony scenariusz wesela możesz ułożyć wcześniej z naszą pomocą!
Jeżeli planujesz mniejsze przyjęcie weselne to jest możliwość pomniejszenia składu - wówczas role DJa - Saksofonisty - Wodzireja pełnie ja sam. Rozumiemy, że małe przyjęcie to często kwestia mniejszego budżetu, dlatego dajmy taką możliwość.
Działamy całkowicie legalnie i dysponujemy nowoczesnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym.
Wielokilometrowy dojazd nie stanowi dla nas większego problemu.
Dodatkowo możemy udekorować salę weselna światłem led w dowolnej kolorystyce w sposób statyczny (urządzenia ledPar Slim oraz listwy ledBar 1m) oraz udostępnić wytwornice ciężkiego dymu na Wasz „Pierwszy Taniec”.
Serdecznie zapraszamy do współpracy jeżeli chcesz przeżyć niezapomnianą weselną noc a na pewno nie pożałujesz swojego wyboru!

Pozdrawiamy
Sakso Music
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Dj na wesele Toruń

Oferta

DUET: Dj-saksofo-wodzirej
od 3200 do 4500 / występ
Duet Dj - Saksofonista / Wodzirej
Cena uzależniona od wyboru usług/opcji dodatkowych takich jak:
*Ciężki dym
*Dekoracja sali światłem led
*Utwory solowe na saksofonie podczas ceremonii ślubu.
*wokalistka
Cena za pełeną ofertę bez wokalistki nie przekroczy 4500 zł.
Solo Dj - Saksofonista
od 2500 do 3700 / występ
Obsługa muz jednoosobowa Dj - Saksofonista
Cena uzależniona od wyboru opcji/usług dodatkowych takich jak:
*Ciezki dym
*Dekoracja sali światłem led
*Utwory solowe na saksofonie podczas ceremonii ślubu
*wokalistka
Cena za pełną ofertę bez wokalistki przy obsłudze jednoosobowej Dj - Saksofonista nie przekroczy 3700 zł.

Opinie (4)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Sakso Music DJ Saksofonista Wodzirej (saksofon, wokalistka) id:34124
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
K
Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
elbing
Data dodania: 05-09-2018
Duet Sakso Music doskonale sprawdził się w swojej roli. Chłopaki mają porządny sprzęt, puszczają odpowiadającą naszym gustom muzykę i świetnie grają na saksofonie. Pan Piotr w roli konferansjera odznacza się bardzo wysoką kulturą osobistą i zdolnościami organizacyjnymi, poprowadził wesele dokładnie tak, jak sobie tego życzyliśmy. Gdybym się rozwiódł i ponownie organizował wesele, na pewno jeszcze raz skorzystałbym z usług firmy Sakso Music!
A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Mogilno
Data dodania: 05-08-2018
Bardzo ale to bardzo jesteśmy na Tak!. Zepsuł Sakso Music jest super! Niezapomniane brzmienie saksofonu w kościele . Coś pięknego! Jesteśmy mega zadowoleni. A goście mówili że jeszcze na takim weselu nie byli.. Pytają się kiedy znowu robimy wesele. Jestescie super!!! Dziekijemy za niezapommiane chwile spędzone z wami na parkiecie.
W
Wioletta I Bartłomiej
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Kutno
Data dodania: 07-04-2018
Zdecydowanie polacamy grupe Sakso Music.Przepiekne brzmienie saksofonu w kosciele I doskonale zgranie sie z organista. Doskonale dobrany repertuar dostosowany do gosci.Swietny konkakt z goscmi I pewnosc w prowadzeniu wesela.Bardzo wysoka kultura osobista.Pelen profesjonalizm. Umowe podpisalismy przez Internet, wiec chlopaki sa godni zaufania I dzieki temu zaoszczedzilismy duzo na czasie.Cena bardzo korzystna.POLECAMY !!!
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2017
Chełmża
Data dodania: 07-04-2018
Z czystym sumieniem możemy polecić grupę SAKSO MUSIC . Bardzo fajne prowadzenie wesela jak i integracja wszystkich gości w tańcu i zabawach . Utwory które były grane solo na saksofonie w kościele podczas ceremonii slubu -moment niedozapomnienia i przepieknie to brzmiało. Saksofosista na bardzo wysokim poziomie . Az chciało by się jeszcze raz Polecamy serdecznie
Piotr

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Sakso Music
Imię i nazwisko:Piotr Topolewski
Adres:Toruńul. Konopna 4
87-100woj. kujawsko-pomorskie
501-155...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 25-02-2018, liczba odwiedzin: 1945
Telefon
501-155...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie