Ślubne Q&A
Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

Jak wyglądały Wasze zaręczyny?

719
06-08-2020

Po jakim czasie miały miejsce? W jaki sposób zostały zaaranżowane? Czy spodziewałaś się ich? Twoja pierwsza reakcja?

Najnowsza odpowiedź

M

Po 3 latach związku, oświadczył się na moim przyjęciu urodzinowym.

08-12-2021 nowa
0

Pozostałe odpowiedzi

Profil ślubny Izabela & Wojciech

Wspominam je dość zabawnie. Było to kilka dni przed naszą pierwszą rocznica w związku (a więc zupełnie się ich nie spodziewałam). Pojechaliśmy odświętnie ubrani do kina, na kolację, żeby świętować rocznicę która wypadała na tygodniu, a potem wróciliśmy do domu. Jako że byłam wtedy przeziębiona i bolało mnie gardło (a gdy boli mnie gardło, miewam odruchy wymiotne od tabletek na gardło) stawaliśmy w drodze powrotnej co pięć minut żebym się mogła przewietrzyć. Wróciliśmy do domu (na szczęście bez większych przygód), wymieniliśmy się prezentami i buziakiem, a mnie z gorączki zaczęło trząść. Tak więc oświadczył mi się jak leżałam w starym, porwanym swetrze (męskim, po tacie 😂) narzuconym na sukienkę i myślałam tylko o tym żeby pójść spać... Może nie były to romantyczne, ale na pewno wyjatkowe zaręczyny.

21-08-2020
12
I

Dzień przed moimi urodzinami mój (wtedy jeszcze) chłopak zaprosił mnie na spacer i kolację. Był tak zestresowany że nasz spacer to był praktycznie bieg przez park bo nie umiałam za nim nadążyć :D w pewnym miejscu uklęknął i poprosił mnie żebym została jego żoną. Nie powiem żeby było to dla mnie niespodziewane ale jego stres był uroczy! Następnego dnia przyjechał oficjalnie z kwiatami dla mojej mamy i alkoholem dla taty poprosił o rękę ich córki :)

08-08-2020
9
J

Po wspięciu się 762 schodki na wieży widokowej w Licheniu w 762 dzień bycia razem.

07-10-2020
8
Profil ślubny Ewelina & Tobias

Zaręczyny były długo wyczekane, już myślałam że nigdy tego nie zrobi. Miałam zamknięte oczy a on coś do mnie mówił , nie zrozumiałam... Mój narzeczony jest Niemcem a poprosił o moją rękę po polsku. Jak otworzyłam oczy to on klęczał przede mną i z drżącym głosem próbował dalej tych ciężkich dla niego polskich słów... Płakałam i płakałam... Ale nie z rozpaczy 😅 Pierścionek jest piękny i idealny. Ja promieniałam a on się trząsł jak galareta. Nie mogłam uwierzyć że w końcu to zrobił. Do tego na kolanach... To nie jego styl a jednak.
Oczywiście po wielu przytulasach i pocałunkach poinformowałam mamę i przyjaciółki, no i foto palca z pierścionkiem poleciało na Instagram

15-06-2021
7
Profil ślubny Joanna & Patryk

Były piękne, nie spodziewałam się. Lot balonem nad kaszubskimi jeziorami. Ten moment kiedy Narzeczony klęka przede mną i zadaje pytanie czy zostanę jego żona. A na koniec powiedział kiedy nasze dzieci zapytają : jak się zaręczyliśmy. To będę mogła powiedzieć,że tata oświadczył się w niebie.

21-09-2020
7
Profil ślubny Aleksandra & Kirył

Nasze zaręczyny.. Jestem pełna podziwu,że wszyscy dotrzymali tajemnicy i nie puścili pary z ust, bo wszyscy wiedzieli nawet znajomi z mojej pracy tylko ja żyłam w tej niewiedzy. To były moje 21 urodziny na przyjęcie z tej okazji zaprosiłam moich najbliższych i o dziwo przyjechała nawet moja teściowa aż z Opola dodam,że mamy fo siebie 3h drogi
Wszystko było całkiem nkrmalnie tort, kwiaty i prezenty. Tylko mój chłopak siedział spięty i wpatrywał się we mnie tymi wielkimi brązowymi oczami. Przyjęcie toczyło się dalej,aż nażeczony wraz ze swoją mamą wyszli na chwilę po czym wrócili z kwiatami i whisky dla moich rodziców z zapytanoem czy oddadzą swoją córkę😁 Gdy się zgodzili wparował moj młodszy brat z tortem,na którym było napisane"Kochanie czy wyjdziesz za mnie?" Po czym mój zestresowany mężczyzna ukłąkł na kolano i się oświadczył. Byłam w totalnym szoku i nie odpowiedziałam od razu mój biedny przyszły mąż z trzęsącymi rękoma i brakiem powietrza w płucach ponownie zadał pytanie oczywiście się zgodziłam kiedy padliśmy sobie w ramiona cały stres uszedł choć byłam roztrzęsiona z emocji jeszcze przez dobrą godzinę to szczęści jakie temu toważyszy zakrywało wszystko.

19-09-2020
6
Profil ślubny Nikola & Dariusz

Ja, on. Rodzice i siostry :)
Upał. Ja pół naga, on w klapkach i spodenkach.
Stacja kolejowa w rodzinnym domu. Z nerwów zapomnial zapytać czy za niego wyjdę

11-08-2020
6
I

w sumie to nie mieliśmy zaręczyn, stwierdziliśmy,że pieniądze za pierścionek dołożymy do obrączek ślubnych :)

08-10-2020
5
M

Bartek oświadczył mi się w lesie nad jeziorem gdy siedziałam na pieńku i jadłam kabanosa

30-09-2020
4
Profil ślubny Klaudia & Stefan

Nasze zaręczyny były tradycyjne kolacja w restauracji. Ale co było inne to to że zanim doszło do zaręczyny mieliśmy już ustalona date ślub i

01-11-2020
4
Profil ślubny Daria & Karol

Mój ukochany zabrał mnie na kolacje do restauracji, później poszliśmy na pokaz fontanny (lublin), po chodziliśmy trochę po starym mieście i w nocy (około 11) w końcu zebrał się w sobie. Najpierw robił podchody, że mnie kocha, że jest mnie pewny u chciał by spędzić resztę życia ze mną, pytał co ja na to... Aż w końcu zobaczyłam jak kleka i zapytał czy chciała bym spędzić z nim resztę życia i zostać jego żona. Dokładnie nie pamiętam słów ale tą "wspólną resztę życia" pamiętam 💞

07-08-2020
4
Profil ślubny Krysa & Krychu

Podczas skoku ze spadochronem, była to niezła akcja :)

06-08-2020
3
W

Byla jesień poszliśmy zbierać kasztany i jeden z nich był w łupinie. Nie moglam go otworzyć i mówię: Wojtuś otwórz mi kasztana. On sie odwrócił i udawał że otwiera kasztana a tak naprawde otwierał pudełko.....;)

15-01-2021
3
Profil ślubny Patrycja & Kacper

Romantycznie i bardzo wzruszająco. Przy zapalonej choince 18.12.2019 roku, po ciężkim dla mnie dniu, ale koniec końców było pięknie.

08-08-2020
2
D

Hej 😊
Zaręczyny to był najwspanialszy dzień w moim życiu. Łukasz planował jakiś wyjazd 2 tygodnie przed zaręczynami. Trzymał wszystko w tajemnicy jakąś niespodzianke. Pojechaliśmy w góry, mieliśmy własny domek z widokiem na Tatry było cudownie. 14 lutego wieczorem mieliśmy kolacje. Spokojnie zjedliśmy rozmawiając o jutrzejszym dniu. Skończyliśmy jeść, poszedł do pokoju à później wrócił z bukietem róż i prześlicznym pierścionkiem. Rozplakalam się jak tylko zobaczyłam Łukasza z różami, oczywiście powiedziałam TAK❤️ później wyszliśmy obejrzeć niebo pełne gwiazd. I tak wyglądały nasze zaręczyny. Dla mnie było pięknie, tak dla nas dwojga. W ciszy i spokoju. 😊

17-09-2020
2
Profil ślubny Ewelina & Damian

Romantyczne, na plaży nad polskim morzem; zachód Słońca, piękna pogoda

13-08-2020
2
Profil ślubny Agnieszka i Wiktoria & .

Moja ukochana oświadczyła mi się w skarbcu w zameczku a ja oświadczyłam się jej w mieście gdzie kiedyś mieszkałam przy stawiku

17-04-2021
2
Profil ślubny Joanna & Bartosz

W dzień przed moją Maturą z chemii rozszerzonej, nigdy nie spodziewałam się, że oświadczy mi się w momencie gdy dopiero wstałam rozczochrana. Płakałam że szczęścia i z niedowierzania ☺️ gdy powiedziałam TAK♥️.

23-08-2021
2
Profil ślubny Anna & Kamil

Planowo mieliśmy jechać na urlop, ale z powodu pandemii nie było to możliwe. Zrobiłam randkę w domu, nie spodziewałam się pierścionka. Wiem teraz, że przed wyjazdem na urlop narzeczony planował zamówić kwiaty do pokoju hotelowego. A ostatecznie zjedliśmy pizzę przy świecach, bo tylko to mogliśmy zamówić, wypiliśmy wino a pierścionek dostałam w trakcie wygłupów :)

28-11-2020
2
P

Zaręczyliśmy się w wigilię - najwspanialszy prezent 🥳🥰🤩

17-01-2021
1
A

Było to zaręczyny u mnie w domu w dniu moich urodzin to był najszczęśliwszy dzień w moim życiu 😍

13-09-2020
1
Profil ślubny Karolina & Damian

Pojechaliśmy w zimę w góry. Kochamy góry więc dla mnie to były kolejne "wakacje". Wyjechaliśmy z domu koło 3 i o 8 byliśmy nad Morskim Okiem. Jeszcze nigdy nie byliśmy tam w zimę więc byłam bardzo podekscytowana wyjazdem. Trafiła nam się piękna pogoda, wszędzie dużo śniegu i co najważniejsze mało turystów. Jak weszliśmy na górę zobaczyliśmy że możemy wejść na jezioro, gdyż jest bardzo zamarznięte. Doszliśmy do środka jeziora, a mój chłopak zaczął rozstawiać aparat. Ja niczego nieświadoma myślałam że chce nam zrobić ładne zdjęcie. Nawet nie wyobrazacie sobie jak się zdziwiłam kiedy wziął mnie za rekey, zaprowadził przed obiektyw i się mnie spytał czy wyjdę za niego. 🙃 Oczywiście odpowiedź była tak, a my mamy piękna pamiątkę w formie filmu.
Zaręczyliśmy się po 7 latach związku więc trochę się naczekałam. Wcześniej mocno nalegalam na ślub, ale najpierw narzeczony powiedział że chce skończyć studia i dopiero wtedy pomyślimy o ślubie.

17-06-2021
1
Profil ślubny Aleksandra & Bartosz

Wybraliśmy się w góry jak co weekend, Bartek oświadczył mi się na polance

18-10-2020
1
Profil ślubny Malwina & Bartosz

Nasze zaręczyny były praktyczne: wracaliśmy z targów ślubnych, po drodze wstąpiliśmy do jubilera i wspólnie został wybrany pierścionek. Decyzja o ślubie była dawno podjęta, później pojawił się pierścionek ;)

18-08-2020
1
S

Nasze zaręczyny były po 8,5 latach bycia razem. Pojechaliśmy na wakacji do Albanii. Wypożyczyliśmy samochód i pojechaliśmy nad jezioro Bovilla. Żeby zobaczyć piękną panoramę - jeziora i góry - trzeba się trochę wspiąć do góry. Narzeczony od samego rana mówił, żebym sukienkę założyła najlepiej bo sobie sesję zrobimy, wziął nawet statyw. Jak już weszliśmy na górę, ochłonęliśmy (ja się dodatkowo przebrałam w tą sukienkę) to kazał się ustawić do tej rzekomej sesji. No i jak już doszedł do mnie uklęknął i zapytał czy za niego wyjdę. Wzruszyłam się i nawet przez chwilę nic nie odpowiedziałam. Na statywie postawił telefon i włączył nagrywanie, więc dodatkowo mamy wspaniałą pamiątkę. :))

23-09-2021
1
Profil ślubny Ela & Maciek

Byliśmy razem już 5 lat, zaręczyny były bardzo naturalne :)
Rano, w łóżku.

02-07-2021
1
Profil ślubny Martin & Monika

W eleganckim aparatamencie w zimie w Zakopanem. Byli z nami nasze rodzeństwo z partnerami ;)

06-08-2020
1
P

W Wigilię przy choince. Była to dla mnie ogromną niespodzianka i najcudowniejszy prezent na Świta Bożego Narodzenia

13-10-2020
1
A

Na wakacjach po kolacji poszliśmy oglądać zachód słońca na molo. Tam mi się oświadczył.

03-10-2020
1
Profil ślubny Małgorzata & Patryk

Patryk zabrał na niedzielną wycieczkę (jak co weekend). Okazało się, że jedziemy do Józefowa, do Kamieniołomów. Gdy byłam zajęta fotografowaniem Patryk stojąc za mną uklęknął i mnie zawołał. Gdy się odwróciłam zapytał czy zostanę jego żoną

07-09-2020
1
Profil ślubny Milena & Krystian

Nasze zaręczyny były nad Polskim morzem podczas urlopu na plazy

22-11-2020
1
K

Zaręczyliśmy się po 5 latach, dzień przed walentynkami (13.02 to moja prywatna data walentynek). Powiedzmy, że spodziewałam się zaręczyn lub bardziej ich wyczekiwałam. Pojechaliśmy do hotelu na weekend, każdy dzień był zapełniony atrakcjami. Na sobotę wieczorem mieliśmy zarezerwowany stolik w restauracji - myślałam, że oświadczy się tak typowo przy kolacji. Tego samego dnia koło południa mieliśmy wykupione jazdy konne. W stajni okazało się, że to jednak sesja zdjęciowa, a dodam, że była to zima i na konie nie ubrałam się w piękną sukienkę. Leginsy, brak makijażu, włosy w warkocz to delikatny opis tego, jak się przygotowałam. Pod koniec sesji zdjęciowej zeszliśmy z koni i poszliśmy w stronę fontanny. Tam czekały już kwiaty i małe baloniki w kształcie serc. Wystarczyło, że narzeczony zaczął kurtkę rozpinać, a ja wybucham płaczem. Nawet nie pamiętam o co mnie zapytał klęcząc przede mną na jedno kolano. Podobno się zgodziłam :)

30-04-2021
1
Profil ślubny Klaudia & Marcin

Było to 5 lat po naszym związku. W ogóle się ich nie spodziewałam. Mój ukochany sam wszystko zaaranżował, zadbał nawet o to by spytać moją mamę o pozwolenie tak, żebym się nie dowiedziała. Było to na naszym wyjeździe weekendowym do Zakopanego. Oświadczył mi się niespodziewanie nad Morskim Okiem, w momencie, kiedy nikogo tam nie było, byliśmy sami. Moją reakcją na początku było zdezorientowanie i zaskoczenie 😂 nie dowierzałam w to co się dzieje. Gdy pomału to do mnie docierało z minuty na minutę stawałam się coraz bardziej rozpromieniona i szczęśliwa. Czułam, że mamy wszytsko i że razem już wszystko przezwyciężymy 💕

14-06-2021
1
A

Byliśmy na urlopie. Pojechaliśmy do Sopotu, spacerowaliśmy po molo i mój narzeczony uklęknął wtedy

15-10-2020
1
M

Mój narzeczony oświadczył mi się po 5,5 roku razem. To było dzień po moich 30 urodzinach, bo nie przewidział, że może nie dostać rozmiaru pierścionka od ręki. Wróciłam po popołudniowej zmianie z pracy. Zjedliśmy kolację, każde z nas się odświeżyło i siedzieliśmy już w łóżku w piżamach. Nagle stwierdził, że przyszedł mój spóźniony prezent urodzinowy i sięgnął do szafki nocnej . Wyjął pudełko z pierścionkiem i zapytał czy wyjdę za niego. Oczywiście powiedziałam „tak”. Byłam mega szczęśliwa i aż dziwne, że się nie rozkleiłam.
Było inaczej niż sobie wyobrażałam, ale totalnie w jego stylu. Prosto i bez tłumu gapiów, Na romantyzm był przygotowany dzień wcześniej, ale nawet lepiej, że tak wyszło, bo w dniu urodzin miałam wielkiego doła i nie umiałabym się cieszyć tą chwilą.

05-06-2021
1
R

Ukochana wzięła nożyczki, zatem nie miałem wyboru.

29-12-2020
1
Profil ślubny Julia & Dawid

Była to wielka niespodzianka, którą musiałam niestety zepsuć ze względy na swoją ciekawość i dociekliwość. Przed otrzymaniem pierścionka dowiedziałam się, że kurier mi go wiezie :)

18-10-2021
1
E

Może i nie romantycznie ale w czasie mojego zwolnienia lekarskiego(mam astme i chciałam lek wziewny od lekarza bo sezon pyłkowy i mialam kaszel ale, że zaczął się koronowurus to od razu otrzymałam 2 tygodniowe zwolnienie) chłopak wpadl w odwiedziny po pracy i poszedł się myć. Jak wrócił zawołal mnie do salonu gdzie siedziała moja mama. Gdy weszłam, on kleczał w swoim stroju ochronnym z pracy z czerwonym pudełeczkiem. Zapytał czy zostanę jego żona i jak otworzył to miał pierścionek do góry nogami 😂 Nigdy nie zapomnę jego drżących rąk i łez w oczach❤️

22-09-2020
1
Profil ślubny Weronika & Wojciech

Były naprawdę przepiękne, było to podczas wspólnego rodzinnego obiadu w restauracji

15-04-2021
1
Profil ślubny Dominika & Piotr

Były totalną niespodzianką na wakacjach, Tawerna na Zakynthos. Po 4 latach związku.

03-11-2021
1
Profil ślubny Weronika & Mateusz

Byliśmy na urlopie i w dniu moich urodzin 8.12.2020 uklęknął ❤️

15-12-2020
1
Profil ślubny Kinga & Krystian

Zaskakujący wyjazd do zamku w Gołuchowie zimą. Wspólny spacer. Oświadczyny po 4 wspólnych latach.

06-06-2021
1
Profil ślubny Klaudia & Damian

Ukochany wiedząc, że moją odwieczną miłością jest Francja wybrał na miejsce oświadczyn Paryż. Podejrzeń nie było, bo już dawno planowaliśmy te wakacje - podróż po Grecji i Francji. Chodził naburmuszony, że wszędzie dużo ludzi albo że nie jest tak ładnie jak myślał, a ja nie wiedziałam co on taki marudny :) do czasu aż pojechaliśmy pod wieżę Eiffla. Tuż pod nią są dwa jeziorka i mały wodospad. Był ciepły wrześniowy wieczór. Stanęliśmy przy tym wodospadzie i podziwialiśmy widoki. Gdy się odwróciłam zobaczyłam jego, uklęknął i zapytał czy zostanę jego żoną. Potem okazało się, że te wszystkie humorki były spowodowane tym, że bał się że nie znajdzie wystarczająco ładnego i kameralnego miejsca, w każdym mu coś nie pasowało, a chciał żeby było idealnie :) Moja miłość do Francji w tym roku jeszcze bardziej się powiększyła :)

24-09-2020
1
K

Zwykły sobotni wieczór po mojej 12-godzinnej zmianie w pracy. Narzeczony (wtedy jeszcze chlopak) przyjechał po mnie do pracy elegancko ubrany, ale nie zrobiło to na mnie wrażenia, ponieważ wiem że często lubi się wystroić. Nie zdziwiło mnie też to, że gdy podjechaliśmy nad zalew nowohucki, bo ustaliliśmy że pójdziemy sobie tam pospacerować, wyciągnął wino i kieliszki - przecież randka to randka. Usiedliśmy na ławce, zwykła rozmowa jak co dzień, lampka wina...a tu nagle Rafał klęka i zadaje magiczne pytanie czy zostanę jego żoną. Byłam w strasznym szoku. Jesteśmy ze sobą dopiero rok (wtedy nawet niecały rok) i zupełnie mnie zaskoczył. Nie, nie skoczyłam mu od razu w ramiona... 5 razy powtórzyłam, że chyba zwariował :D i dopiero po tym odpowiedziałam TAK!

24-09-2020
1
K

Przyleciałam z Turcji z wyjazdu służbowego i mieliśmy iść na kolację do restauracji. Byłam trochę zmęczona ale jak się już pozbierałam to zaczął padać deszcz. W końcu zdecydowaliśmy, że zostajemy w domu i zamówimy coś na wynos. Odpoczywałam na kanapie, a do pokoju wszedł on, uklęknął na kolano i nie zdążył nic powiedzieć jak wpadłam w szał i zaczęłam ryczeć. Wpadłam mu w ramiona i tak zostaliśmy na kilka chwil. Koniec końców nie usłyszałam pytania ale powiedziałam TAK. Rok później oświadczył się ponownie i tym razem zdążył zadać pytanie :)

11-10-2020
1
Ł

13 w piątek, dom narzeczonej, przyjechałem z kwiatami, czekoladkami oraz pierścionkiem. Zastałem ukochaną w stroju roboczym/gospodarczym i w takiej pięknie scenerii Upiekszylem jej dzień

27-11-2020
1
Profil ślubny Izabela & Miroslav

Nad Bałtykiem, przy zachodzie słońca. Nocleg w pięknym zamku w Łebie

25-09-2020
1
N

Zabrał mnie na kolacje , później na Kabaret Neo Nówka , wcześniej powiedział ze jak nie będzie padać pójdziemy na spacer po wszystkim Była strasznie brzydka pogoda , padała widziałam ze się stresuje i coś mu nie wychodzi. Ale pojechaliśmy na spacer gdzie było nasze pierwsze spotkanie , było już późno , mokro , wszędzie kałuże . Zaprowadził mnie na ławkę gdzie pierwszy raz czekałam na niego . Była wtedy pełnia , widziałam jak chce coś wyjąc z kieszeni ale ktoś przebiegał tylko jak chciał to zrobić . Aż w końcu uklęknął w kałuży i się oświadczył ;)

01-11-2020
1
M

Kolacja w domu, ugotowana przez narzeczonego. Pierścionek został umieszczony w winie 🙈

19-10-2020
0
M

Mój narzeczony oświadczył mi się w mone urodziny, w naszym ulubionym miejscu nad rzeką.

04-09-2021
0
K

Poszliśmy na Mszę i po niej zaproponował spacer i wtedy to sie stało

06-12-2020
0
M

Nasze zaręczyny miały miejsce w Mikołajki na Starówce. Byliśmy na spacerze, a jak kierowaliśmy się już na przystanek autobusowy, żeby wrócić do domu, mój narzeczony zaproponował, żebyśmy jeszcze na chwilę podeszli pod choinkę na pl. Zamkowym, i wtedy uklęknął i poprosił mnie o rękę. Kompletnie się tego nie spodziewałam.

07-03-2021
0
Profil ślubny Kamila & Maciej

Zaręczyny odbyły się w domu, mój chłopak kupił kwiaty mi i mojej mamie a gdy siedziałyśmy w jadalni przyszedł z pierścionkiem, wręczył kwiaty mojej mamie pytając ją o moją rękę

24-02-2021
0
M

Najpiękniejsze góry w tle, wielki bukiet róż i mnóstwo wzruszeń.

26-09-2020
0
M

Mój partner oświadczył mi się na roczku naszego syna w restauracji wśród obu naszych rodzin ❤

27-09-2020
0
Profil ślubny Majka & Remigiusz

Nasze zaręczyły odbyły się na urlopie w naszą rocznicę związku na Maderze <3

22-10-2021
0
Profil ślubny Aniela & Michał

Na stoku narciarskim w sylwestra! Bardzo niespodziewanie, choć podobno wiedzieli wszyscy oprócz mnie 😃

21-10-2020
0
J

Zareczyny po 2 latach bycia razem. Wakacje w Międzyzdrojach.zupelnie nie spodziewalam się.

03-05-2021
0
Profil ślubny Anna & Qki

Kameralnie, naturalnie, intymnie.
Urlop.
Bieszczady.
Drewniany domek.
Ranek, ja zaspana z atakiem paniki, koszmarami i jakimiś ubzduranymi rzeczami w głowie.
Ryczę.
On na kolankach z pierścionkiem do łóżka mówi, że jestem najlepszą rzeczą jaką go spotkała i nie chcę nikogo więcej.
Tula, a ja ryczę już ze szczęścia.
Przedtem oświadczał mi się kilka razy bez pierścionka, a ja do niego non stop: za wcześnie, mamy całe życie przed sobą, nie potrzebny mi ślub i tak będziemy razem. Intuicja.

29-09-2021
0
A

Moje zaręczyny miały miejsce na wakacjach w Chorwacji a dokładnie w makarskiej. Znaliśmy się równy rok. Totalnie niczego się nie spodziewałam wiec zaskoczenie było po tysiąckroć. Pierwsza reakcja kiedy zobaczyłam pierścionek w rękach mojego ukochanego to uśmiech i łzy szczęścia. Wtuliłam się z całych sił w ramiona najukochańszego i wyszeptałam ze zostanę jego żona.

11-08-2021
0
S

Oświadczył mi się w Zakopanem w domu do góry nogami gdzie było pełno ludzi

21-04-2021
0
K

Narzeczony poprosił o rękę nad morzem miesiąc przed 5 rocznicą związku.

25-04-2021
0
E

Był to Sylwester 2018/19 i o północy klęknął przede mną

28-02-2021
0
P

Były cudowne i miały miejsca wieczorem na plaży nad polskim morzem.

13-10-2020
0
A

Sopot Molo wieczor totalny romantyzm i czar zareczyn . Marzenie każdej kobiety.

19-11-2020
0
K

Zareczyny odbyły się nad morzem tam gdzie mieliśmy swoją pierwszą randkę ;-) , w naszą rocznicę ;-)
Spacerowaliśmy po plaży .. a kiedy usiedliśmy objął mnie mocno i pokazał kapsel " wyjdziesz za mnie " . Kiedyś powiedzieliśmy sobie że jak to znajdzie to musi mi koniecznie to pokazać bo widziałam taki napis tylko w internecie nie miałam szczęścia żeby go trafić 🙈 i pokazał. Uśmiałam się . Natomiast gdy na niego spojrzałam wyciągnął pierścionek i kazał mi odpowiedzieć 😍 zamurowało mnie. Ale odpowiedź oczywiście było TAK!

14-07-2021
0
A

Narzeczony oświadczył się wieczorem, na rynku we Wrocławiu.

17-10-2020
0
Profil ślubny Klaudia & Aleksander

Zaręczyny odbyły się 14.02.2019r. W Zakopanem na skuterach śnieżnych

18-10-2020
0
K

Letni grill z najbliższą rodziną i znajomymi w altance z atrakcją w postaci gry w ping-ponga... I zaręczynami po których zaczęły się tańce.

20-10-2020
0
K

Niczego nieświadoma za namowa narzeczonego wystroilam sie i poszliśmy na zachód słońca na plażę. Zachód byl przepiękny- bylam nim zacheycona do tego stopnia ze non stop wbiegalam do morza a Kamil nie mogl mnie z niego wyciągnąć 😂😂

22-04-2021
0
Profil ślubny Anna & Mateusz

Zaręczyny przy pięknym zamku w Mosznej, totalne zaskoczenie i spełnienie marzen, tak właśnie sobie je wyobrażałam

24-09-2020
0
G

Pojechaliśmy do Zakopanego gdzie mieliśmy spędzić kilka dni, jednego dnia mimo grudniowej pogody (deszcz, śnieg, mróz i tak w kolko) poszliśmy na wyprawę nad Morskie Oko i tam właśnie się zaręczyliśmy.

25-08-2021
0
M

Dostałam w Walentynki bukiet róż z ukrytym pudełeczkiem z pierscionkiem

21-10-2020
0
A

Nasze zaręczyny były nad morzem podczas zachodu słońca , spacerując po plaży .

25-10-2021
0
Profil ślubny Agata & Patryk

Patryk zabrał mnie do Szarloty, ponieważ dzień wcześniej miałam urodziny i chciał mnie zabrać na bilard, ale najpierw pojechaliśmy w jedno miejsce w pobliskim lesie i tam mi się oświadczył

20-01-2021
0
M

Mój ukochany oświadczył mi się na moście w Węgierskiej Górce, co było niespodziewane oraz romantyczne. Nigdy tego nie zapomnę. Zaręczyny były po 1,5 roku naszej znajomości.

22-08-2021
0
Profil ślubny Patrycja & Mateusz

Było bardzo romantycznie zachód słońca na plaży, wino, potem spacer coś pięknego

31-10-2020
0
K

Nasze zaręczyny odbyły się o zachodzie słońca na klifie z widokiem na morze w Danii. Pierścionkiem był kwiatek na długiej łodyżce zapleciony w kółeczko. Trochę się tego spodziewałam, ale nie sądziłam że będzie to tego dnia i w tak pięknych okolicznościach

06-10-2021
0
Profil ślubny Kornelia & Krzysztof

W plenerze było pięknie ... Znajdowało się obok jezioro

08-05-2021
0
Profil ślubny Anna & Jakub

Oświadczyny nastąpiły u nas po 6.5 roku ,jadąc na spotkanie z narzeczonym byłam pewna, że On chce sie rozstać ,a chłopak po prostu się bardzo stresował . Było to 23.12.2020 :)

29-09-2021
0
K

Ruken Glen Park tam były nasze zaręczyny, skromne i przpiękne takie prawdziwe

22-06-2021
0
Profil ślubny Ewa & Hubert

Weekend spędzony tylko we dwójkę z dala od wszystkich, na odpoczynku świętując zarówno walentynki jak i zbliżającą się rocznicę.

09-04-2021
0
N

Pojechaliśmy na kolację i podczas kolacji dostałam wymarzony pierścionek zaręczynowy

18-04-2021
0
D

Podczas pobytu w domku na Mazurach, po wspólnej kolacji, narzeczony wstał od stołu, nieświadoma tego, co zaraz nastąpi również wstałam. Ukochany uklęknął i poprosił mnie o rękę, po czym wyjął pierścionek. Byłam bardzo zaskoczona, ponieważ myślałam, że jeśli to nastąpi to będzie to znacząca data (zbliżał się sylwester) - oczywiście zgodziłam się i data 29.12 znaczy dla nas więcej niż sylwester :)

06-10-2020
0
K

W górach dokładnie w Zakopanem w pokoju hotelowym dzień przed wyjazdem z urlopu

18-11-2021
0
Profil ślubny Marta & Krzysztof

Nasze zaręczyny miały miejsce w górach na przyjęciu z okazji 60lecia mojej mamy i dwóch przyjaciółek.

28-04-2021
0
R

Przebardzo romantyczne. Znaliśmy się niecały rok. Pierwsze wspólne wakacje, pierwszy wspólny wyjazd nad ukochany Bałtyk, spacer na plażę od razu po przyjeździe i ogromne zaskoczenie na widok pierścionka ❤

15-09-2021
0
M

Po roku związku. Molo w Sopocie spacer, bukiet róż. Średnio się spodziewałam. Zaskoczenie i wzruszenie.

28-08-2021
0
A

Tak jak zawsze sobie wymarzyłam: podczas wigilii w domu rodzinnym narzeczonego

04-08-2021
0
A

Po 1.5 roku bycia w związku narzeczony postanowił mi się oświdczyć. Mieszkamy od siebie 536km więc ciężko by było mu dobrać odpowiedni rozmiar pierścionka i trzymać to przede mną w tajemnicy ;) Poprosił mnie o rękę na uroczej i romantycznej ścieżce z rzeczką i altankami o ok. 22.30. Staliśmy na środku mostu i patrzyliśmy się w gwiazdy aż nagle klęknął za mną, wygłosił swoją mowę zaręczynową i się oświadczył😁 Musiał dwa razy powtarzać pytanie bo gdy wyciągnął podświetlony pierścionek to mnie zamurowało😂

01-07-2021
0
Profil ślubny Ewelina Wasyk & Paweł Świrc

Mój narzeczony oświadczył mi się w górach , które razem kochamy :) Dokładnie na Świnicy :)

28-10-2021
0
Profil ślubny Marta & Krzysztof

Zaręczyny odbyły się dzień przed moimi urodzinami, a mój narzeczony zabrał mnie nad jeziorko, tam gdzie wcześniej jako przyjaciele spędziliśmy czas ze znajomymi

05-11-2020
0
A

Narzeczony zabrał mnie do Karpacza nad wodospad dziki. Tamtego dnia padał śnieg

31-01-2021
0
P

To było w Wigilię podczas rozdawania prezentów, uklęknął i spytał się czy zostanę jego narzeczoną.

09-11-2020
0
P

Wyjechaliśmy na wakacje do Egiptu i pod pretekstem sesji zdjęciowej mój narzeczony mi się oświadczył

30-12-2020
0
Profil ślubny Kornelia & Arek

Nad morzem w Sylwestra, po półtora roku związku, trochę się spodziewałam, jednak wciąż byłam zaskoczona i pełna emocji, moja pierwsza reakcja - łzy szczęścia

22-02-2021
0
A

Poszliśmy na sesje ja stałam z tyłu on klęknął na kolonie

22-09-2021
0
Profil ślubny Adriana & Matthias

Wyjechaliśmy na trekking w Dolomity, gdzie Matthias - po męczącym dniu - niespodziewanie uklęknął (w przepięknym miejscu, do którego pewnie ciężko będzie nam wrócić, gdyż bardzo trudno się tam dostać:))

11-01-2021
0
E

Bardzo kameralne, w domu, w którąś z kolei rocznicę związku, sushi, dobre wino

23-03-2021
0
Profil ślubny Magdalena & Krzysztof

razem pięć lat, tanie loty do Włoch na walentynki- dokładniej Wenecja wieczorem :)

01-11-2020
0
Profil ślubny Izabela & Marek

Narzeczony zabrał mnie weekend nad Morze miał to być prezent rocznicowy , w dzień rocznicy wieczorem wybraliśmy się na spacer na plaże przeszliśmy kawałek a następnie padły te długo wyczekiwane słowa .

04-11-2020
0
W

Zaręczyliśmy się w naszym pokoju podczas pobytu w Rzymie.

11-10-2020
0
Profil ślubny Ana & Jarek

Zaręczyny? Zupełnie niespodziewane. Nasi przyjaciele rzucili grudniu pomysł, że w lutym lecimy do Rzymu. No to polecieliśmy. Jeszcze tydzień przed wylotem moja najlepsza przyjaciółka przekonywała mnie, że Jarek na pewno mi się tam oświadczy. Ja.ją wysłałam a potem to wszystko opowiedziałam ukochanemu. "Że ta moja Mariolka to myśli, że ty mi się w Rzymie oświadczysz". On zrobił dobrą minę do złej gry no i polecieliśmy do wiecznego miasta. Przez cały dzień był dla mnie super miły i na wszystko mi pozwalał, mogłam kupować co tylko chciałam w niezliczonych ilościach. Na koniec o zachodzie słońca, niedaleko schodów hiszpańskich, z widokiem na Zatybrze, robił mi zdjęcia. Kazał mi się odwrócić tyłem, bo niby ładny kadr... A potem zawołał. Wtedy już klęczał.... Płakałam ja, płakał on, płakali nasi przyjaciele i poboczni obserwatorzy. Było magicznie!

16-03-2021
0
j

Pojechaliśmy nad morze, do Kołobrzegu i po wypiciu wina poszliśmy zrobić sobie zdjęcie na tle morza. Uprzejma Pani robiła nam zdjęcie, kiedy Daniel klęknął i się oświadczył.

08-01-2021
0
N

Nasze zaręczyny to zupełna komedia. Narzeczony planował niespodzianke urodzinową dla mnie, ale niestety się nie udało z powodu braku współpracy mojej rodziny, więc zrezygnował z tego pomysłu i dwa dni po moich urodzinach po zakupach do pracy, przed samym wyjazdem w delegacje, przyszedl do naszej sypialni z synem na rękach i bukietem czerwonych roz, uklęknął i poprosił mnie o rękę.

29-09-2021
0
K

Na ślubie siostry wtedy jeszcze mój chłopak a teraz narzeczony zabrał mnie w ładne miejsce i zapytał czy chce zostać jego żoną a obok nas biegała moja 2 letnia siostrzenica

03-03-2021
0
G

Po 7 latach, były totalnym zaskoczeniem, w pierwszej chwili myślałam, że narzeczony sobie żartuje.

07-11-2021
0
I

Po 4 latach związku. Na wymarzonych wakacjach, wieczorem w blasku księżyca przy szumie fal 😍

15-11-2021
0
S

Były to święta Bożego Narodzenia, chrzcilismy dzieci i przed obiadem Sebastian klęknął przede mną z kwiatami i pierścionkiem przy całej rodzinie.

23-04-2021
0
P

Pojechaliśmy na spóźnione wakacje we wrześniu. Było to moje wymarzone miejsce nad morzem na Cyplu Helskim. Najpierw długi spacer po plaży aż w pewnym momencie uklęknął i poprosił mnie o rękę

05-09-2020
0
Profil ślubny Paulina & Przemek

Nasze zaręczyny miały miejsce 24.12.2019r przy wspólnym stole z rodzina ❤️

26-07-2021
0
M

To było coś szalonego, miałam ciężki dzień w pracy i zupełnie się tego nie spodziewałam. We wszystkim pomogła moja mama, niczego się nie spodziewałam. Wróciłam, zostałam bukiet ładnych dużych róż, szampana którego w końcu nie wypiliśmy ponieważ musiałam kierować 😅 włączona została nasza ulubiona piosenka.. Dzień, który zapamiętam do końca życia

28-07-2021
0
E

Zaręczyliśmy się po 9 latach i 5 miesiącach oraz równe dwa lata przed ślubem.
Zaręczyny odbyły się na plaży o zachodzie słońca, nie spodziewałam się ich, ponieważ mój narzeczony od początku znajomości powtarzał że oświadczy sie gdy będziemy sami, bez osób trzecich ☺️

27-11-2021
0
M

W dniu urodzin. Był tort kwiaty rodzinka i wtedy padł na kolana

10-10-2020
0
Profil ślubny Margarita & Karol

Po powrocie z Wigili od moich rodziców. Był to jeszcze jeden prezent dla mnie, który nie został podarowany przy wigilijnym stole z moją rodzinką.. Narzeczony wolał mnie, że mam przyjść do góry... Więc poleciała szybko do niego :D Patrze a on mi się oświadcza :)

21-10-2020
0
K

W dniu moich urodzin przyszedł do mnie rano ze śniadaniem, kwiatami i zapytał, czy pozwolę mu przygotowywać mi śniadania do końca życia.

28-10-2020
0
A

Nasze zaręczyny nie były niespodzanką. Wcześniej dokładnie omowiliśmy wszystkie kwestie a potem zajęliśmy się przygotowaniami w tym również zakupieniem pierścionka, który sama wybrałam.

05-01-2021
0
Profil ślubny Agata & Mateusz

Tego dnia popłyneliśmy na małą wyspę Lokrum w Chorwacji, nazywana wyspą miłości. W ciągu dnia spacerowaliśmy wśród żyjących tam zwierząt. Pod koniec dnia, bliżej zachodu słońca wybraliśmy sięna skarpy by odpocząć. Zaczeliśmy rozmawiać o naszej miłości, związku i wszystkim co nas spotkało. Obok nie było nikogo oprócz kobiety która stała blisko nas, naprawdę blisko i dziwnie się uśmiechała z telefonem w ręku ;) Co speszyło trochę narzeczonego. Gdy odpuściła i odeszła zostałam poproszona o ręke. Było intymnie i po naszemu, a historię z kobietą wspominamy zabawnie

17-10-2021
0
E

Miało to miejsce w Tunezji na plaży. Tylko we dwoje. 💕

01-09-2020
0
M

Przyjechał po mnie do pracy, zabrał mnie do domu gdzie czekały na mnie kwiaty oraz świece, uklękł i poprosił mnie o rękę a ja bez chwili zastanowienia rzuciłam mu się na szyje i powiedziałam tak.

18-10-2020
0
Profil ślubny Marta & Jurek

Zaręczyliśmy się podczas spaceru po greckiej plaży, późnym wieczorem. Nie było pierścionka, nie było kwiatów. Partner wiedział już, że chce się oświadczyć, ale zupełnie nie spodziewał się, że to właśnie ten moment wyda mu się idealny. Nasze zaręczyny były cudownie nieidealne, a przez to pasowały do nas jak ulał!

18-08-2021
0
Profil ślubny Patrycja & Patryk

Nie było zaręczyn, tylko od razu postanowiliśmy się pobrać

15-11-2021
0
K

Jeździliśmy na rowerach po Słowacji, oprocz podziwiania górskich widoków również po to, żeby zrobić sobie maly piknik na kocu i zaręczylismy się podczas takiego pikniku po przejechaniu 30 km - spoceni, zmeczeni, ale szczęśliwi. ;)

19-11-2021
0
M

Narzeczony ukląkł przede mną i poprosił mnie o rękę kilka chwil przed północą w sylwestra. Nowy rok przywitałam już jako narzeczona wśród sztucznych ogni i rozświetlonego nieba

22-06-2021
0
K

wyjechaliśmy w wakacje w góry i na samym szczycie oświadczył mi się

27-10-2021
0
Profil ślubny Marta & Michał

Zaręczyliśmy się po 3,5 roku związku, ale poznaliśmy się już 10 lat wcześniej. Totalnie nie spodziewałam się tych zaręczyn. Wiadomo, że planowaliśmy wspólną przyszłość, ale nie sądziłam, że to nastąpi już teraz :D Zabrał mnie na spacer do Ogrodu Botanicznego, gdzie chadzaliśmy bardzo często na spacery, zwłaszcza w początkowych etapach naszej bliższej znajomości, ale tylko jako znajomi z roku! Mieliśmy swoje stałe miejsce, swoją ławeczkę gdzie zawsze siadaliśmy. Myślałam, że to kolejny ze zwykłych spacerów, a tu taka niespodzianka!!!

03-11-2020
0
W

W śniegu, na słońcu, pod kapliczką, w górach, z zaskoczenia 💍

12-10-2020
0
M

Oświadczył mi się w górach Sowich, w miejscowości Bielawa na wieży widokowej "Góra Parkowa". Nie spodziewałam się absolutnie ❤ Patrzyłam na góry i coś do Niego mówiłam, ale kiedy zorientowałam sie że nie ma To obok odwrocilam się A mój kochany już kleczal 🥰 Zapytal czy za Niego wyjdę....odpowiedziałam że tak! I szybko w emocjach uklęknęlam do Niego ❤ 3 minuty później jak na zawołanie pojawiło się na górze 3 młodych chłopaków więc 0oprosilismy zzdjęcia i dzięki temu mamy super pamiątkę z tego dnia 😊

04-01-2021
0
Profil ślubny Justyna & Jakub

Piekny klif w Grecji z widokiem na całe miasto. Zachód słońca, piknik i My. ❤ Zareczyliśmy się po 3,5 roku związku 😊

28-09-2021
0
Profil ślubny Karolina & Kamil

Kamil zabral mnie w miejsce gdzie pół roku wcześniej zrobiliśmy sobie romantyczną kolację na plaży. Klękał dokładnie w tym samym miejscu!

22-02-2021
0
Profil ślubny Justyna & Piotr

W drugą rocznice naszego spotkania w Zakopanem na szczycie Kościelca

13-08-2021
0
K

Narzeczony zabrał mnie na wieżę widokową i prosił bym podglądała z Nim miasto nocą... A resztę już chyba każdy może sobie dopisać ❤️❤️❤️

09-03-2021
0
K

Zaręczyny odbyły się w siódmą rocznicę związku. Wyjechaliśmy do Krakowa, aby ją uczcić. Zwiedzając Kraków poznaliśmy miejsce o nazwie Kopiec Kraka. Rozprzestrzeniał się stamtąd piękny widok na miasto. Wieczorem, chwilę przed odjazdem poszliśmy na niego, aby zobaczyć jak wygląda oświetlone miasto. Na Kopcu nie było ludzi, bo nie była to najlepsza pogoda na siedzenie w plenerze. My jednak siedzieliśmy na ławeczce, piliśmy wino 🍷, przytulaliśmy się. W pewnym momencie Kuba powiedział, że musi zawiązać buta. Ja, zasmucona, że przerwał nam przytulanie z tak błahego powodu, poszłam po butelkę wina, ktora stała na ławeczce. Gdy wróciłam, Kuba nadal klęczał. Spojrzałam na jego buty, ale były zawiązane. Poprosił mnie, żebym odłożyła butelkę z winem, wyjął pierścionek i zadał to najważniejsze pytanie 😍 Tydzień przed wyjazdem miałam sen, że Kuba mi się oświadcza. W związku z tym, kilka dni przed wyjazdem zastanawiałam się, czy Kuba wykorzysta ten wyjazd jako okazję do zaręczyn, ale zwątpiłam w ten pomysł. Będąc w Krakowie zupełnie nic nie podejrzewałam i było to dla mnie ogromnym zaskoczeniem! Po fakcie, dowiedziałam się, że w dniu kiedy miałam sen o zaręczynach, Kuba właśnie zamówił pierścionek 😍

15-11-2021
0
Profil ślubny Patrycja & Maciej

Po ponad 6 latach bycia ze sobą nastąpił ten magiczny moment. Niestety w niefortunny dzień, ponieważ moment oświadczyn poprzedził wypadek samochodowy mojego uwczesnego chłopaka. Pół dnia przepłakane nad nim i nad autem i jazda po szpitalach (w dobie covidu niezbyt ciekawie). Stres cały czas chyba bardziej ja niż on. Potem na spacerze po lesie zachowywał się dziwnie i widziałam, że coś kombinuje. Oświadczył mi się w lesie przy ławeczce. Dla mnie to było super bo nie miałam całej widowni czego nienawidzę. Byliśmy tylko we dwoje.

03-08-2021
0
R

Nasze zaręczyny odbyły się w mieszkaniu, podczas moich urodzin. Mój narzeczony wszedł do pokoju z wiatami oraz balonem w kształcie serca do mojej ulubionej piosenki z bajki (urodziny były tematyczne). Moja reakcja to oczywiście wzruszenie, pomimo że spodziewałam się tego.

21-10-2021
0
A

Mój narzeczony oświadczył mi się przy naszych najbliższych na świetach.

10-11-2020
0
Profil ślubny Ola & Szymon

My zaręczyliśmy się w górach, marzyłam o tym żeby było spokojnie i żebyśmy byli sami i tak się stało. Domek z widokiem na Tatry, wino, taras, ja i on (ja nic nie podejrzewająca)... Wszystko tak idealne...

30-05-2021
0
B

słodko uwu baka senpai wogle w tym roku nie będzie już religii w szkołach podstawowych lekcje się

19-09-2021
0
A

Za pierwszym razie spontanicznie, za drugim ustawione-wymuszone, za trzecim ... nie było ponieważ i tak to nic nie zmieni

01-12-2021 nowa
0
A

W Chorwacji w parku narodowym Krka tuż przy dużym wodospadzie

16-11-2020
0
Profil ślubny Adrianna & Jakub

Zaręczyny miały miejsce po roku związku (a związek po tygodniu znajomości). Narzeczony oświadczył się w Paryżu, podczas wyjazdu na rocznicę. Bardzo wcześnie wiedzieliśmy, że chcemy spędzić ze sobą całe życie wiedziałam, że te zaręczyny będą, ale nie spodziewałam ich się na wyjeździe, bo był ona bardzo spontaniczny

02-01-2021
0
Profil ślubny Weronika & Patryk

Zaręczyny były niespodzianka na moje 24 urodziny .

23-09-2020
0
D

Nasze zaręczyny odbyły się na urlopie w Karpaczu i zupełnie się tego nie spodziewałam. Był to magiczny wieczór, po kolacji oglądaliśmy tv i w pewnym momencie poszłam do łazienki, a kiedy wyszłam to narzeczony klęczał na kolanie

21-11-2020
0
K

Zaręczyliśmy się po prawie trzech latach "chodzenia". Jako że nie lubię nic na pokaz i przy publice, zaręczyny były w domu przy filmie i pizzy ❤️

30-11-2021
0
B

Wyjazd zagranicą, Grecka wyspa Zakintos , najpiękniejsze miejsce w jaki byłem, Zatoka Wraku,

13-10-2020
0
K

Narzeczony zabrał mnie na snowboard, to był piękny dzień, później jedliśmy obiad A oświadczył mi się na moście z kolorowymi swiatelkami

06-09-2020
0
Profil ślubny Klaudia & Maciej

Byly dosyć zabawne. Na początku myślałam że Maciej wiąże buta

17-09-2021
0
K

Chorwacja, Dubrownik. Byłam totalnie w złym humorze, wiedziałam, że chce mi się oświadczyć. Zaprowadził mnie na skały, ukleknął i znowu stałam się radosna

21-10-2020
0
K

Wyglądały pięknie, piękny widok góry, tylko my i zakochane w sobie dusze.

17-06-2021
0
N

Nasze zaręczyny wyglądały śmiesznie bo Karol zabrał mnie w Bieszczady i tam miał mi się oświadczyć w końcu do tego nie doszło wróciliśmy do mojej miejscowości w nasze miejsce i tam to zrobił 🥰

11-08-2020
0
A

A my mieliśmy wpadkę 😃 Narzeczony chciał oświadczyć się w naszą rocznicę kiedy mieliśmy być w Szwecji, ale nie wytrzymał i zrobił to kilka dni przed. W sumie podchodził 3 razy. Ja oglądałam szopki bożonarodzeniowe (w Krakowie), troszkę kucałam, on stał za mną i w momencie kiedy sięgał po pierścionek, ja wstałam i z całym impetem uderzyłam go głową kość policzkową. Więc szybko poszliśmy do hotelu żeby zrobić kompres. Ja zaaferowana tym wszystkim nie zorientowałam się, że próbował się oświadczyć. Jak wychodziłam z łazienki z kompresem, on klęczał z pierścionkiem i siniakiem pod okiem

14-05-2021
0
Profil ślubny Aleksandra & Mariusz

Moje zaręczyny były bardzo wielkim zaskoczeniem, w ogóle się ich nie spodziewałam. Byliśmy na wyprawie w górach w Irlandii i po wyjściu na szczyt usiedliśmy na dużym kamieniu aby odpocząć, po czym uklęknął i poprosił mnie o rękę. Rozpłakałam się ze szczęścia i oczywiście powiedziałam TAK :)

04-02-2021
0
Profil ślubny Marta & Krystian

Grecja, wyspa Rodos, wzgórze Monte Smith. Równo w naszą 6 rocznicę związku. Zachód słońca, szum morza i my. Niczego więcej w tamtej chwili mi nie było trzeba.

24-05-2021
0
P

Grecja, Zakynthos. Poszliśmy zrobić zdjęcia na klif, ja robilam zdjęcia widoków a on uklęknął i poprosił żebym się odwróciła, po czym zapytał czy zostanę jego żoną ❤️

18-11-2020
0
A

Mieszkam na Śląsku, a zaręczyny odbyły się o zachodzie słońca nad morzem, było cudownie bo na co dzień nie mamy takiego widoku jak tamtego wieczora.

17-02-2021
0
K

Pojechaliśmy na niespodziewany weekend nad morze odpocząć, ale mój narzeczony miał inne plany. Do końca nic nie wiedziałam, bylo zaskoczenie, łzy, wzruszenie.

09-01-2021
0
Profil ślubny Danusia & Janczi

Mój narzeczony zabrał mnie na kolację, a potem do naszego ulubionego parku na spacer w którym mi się oświadczył. Długo szukał odpowiedniego miejsca, alejki, bo koniecznie chciał byśmy byli wtedy sami. Więc podejrzanie kręcił się po tym parku. Podczas spaceru parę razy wzdychał ze zdenerwowania i tłumaczył to pełnym brzuchem. 🤣😁 Jak wyjmował kwiaty z plecaka i odwijał je z papieru to zapytałam się czy wyciąga flaszkę. Klęknął na kolano i zapytał si czy będę jego Danutką. 🤣 Generalnie coś przeczuwałam, ale i tak mnie zaskoczył.

06-10-2020
0
G

Byliśmy na wczasach w Międzyzdrojach. Mój przyszły mąż oświadczył się na plaży pod wieczór. Było pięknie

19-12-2020
0
A

W rocznicę spotykania się pojechaliśmy w góry i na szczycie Kasprowy Wierch moj chłopak mi sie oświadczył ❤

24-02-2021
0
I

Zaręczyny... Moj wybranek przyszedł do mojego taty i poprosił go o rękę córki

28-02-2021
0
P

Weekend w zamku w Mosznej i zaręczyny w pięknym ogrodzie przy zamku.

24-09-2020
0
M

Sylwester, ja, on i moja najlepsza przyjaciółka, która zapewne o wszystkim wiedziała. Północ a on klęka.. Byłam zaskoczona

09-06-2021
0
Profil ślubny Martyna & Kacper

Zaręczyny miały miejsce po 5 I pół roku związku. W jakimś stopniu się tego spodziewałam ale nie w takiej formie. Zostalam zaproszona na wypad niespodziankę nad nasze polskie morze i poproszona o rękę na dachu naszego hotelu, który był zamkiem/pałacem o zachodzie słońca, z widokiem na morze, przy świecach i szampanie.

08-10-2021
0
Profil ślubny Łucja & Kuba

Na spacerze o 2 w nocy nad kanałem Żerańskim. Spacerowaliśmy sobie i oglądaliśmy gwiazdy. Było to spontaniczne i nieoczekiwane

13-10-2020
0
Profil ślubny Adrian & Magdalena

Weszliśmy na szczyt góry aby tam zrealizować nasze plany. Oczywiście tak aby przyszła narzeczona się nie domyśliła.

04-10-2020
0
O

Ohh.. to był 26.12 cała rodzina się spotkała i mój przyszły mąż oświadczył mi się przy wszystkich, co było wielkim szokiem. Nie zapomnę tego to był jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu💞

19-04-2021
0
Profil ślubny Paulina & Irek

Po 2,5 roku związku, zaprosił mnie na spontaniczne wyjście na kolację do restauracji w której byliśmy na pierwszej randce.

17-11-2021
0
A

Odbyły się przy wschodzie słońca na plaży w Gdańsku.

30-03-2021
0
Profil ślubny Gracja & Paweł

Pierwsze zaręczyny były na Tarnicy ponieważ kochany góry :) Ale coś się w między czasie popsuło. Naprawiliśmy to i drugie zaręczyny były w kwaterze w Bukowinie Tatrzańskiej 😅

17-09-2021
0
Profil ślubny Lilia & Mariusz

Spontaniczny rejs na Korsyke :) Zareczyny na klifie przy zachodzie slonca - najpiekniejszy dzien w moim zyciu ;) Co najlepsze klif na ktorym mi sie oswiadczyl mialam o 3 latu ustawiony na tapecie :D

19-12-2020
0
Profil ślubny Natalia & Piotr

Były nie typowe, jak na dzisiejsze dzieje.. łóżko, rozmowa i filmy

17-10-2021
0
Profil ślubny Aleksandra & Kamil

Byliśmy na wakacjach w Egipcie. Było tam przepiękne molo w nocy oświetlane. Po kolacji narzeczony mnie tam zabrał na spacer i się oświadczył :)

25-09-2020
0
Profil ślubny Magdalena & Łukasz

Ustka. W każdej kieszeni jakieś setki kolorowej wódki i puszczanie lampionów przy ogromnym wietrze 😂 niestety Luby nie zdarzył z pytaniem nim procenty zaszumialy w głowie 🤣 wiec chyba nie były to świadome zaręczyny 😎😎🥰

31-12-2020
0
Profil ślubny Anna & Łukasz

Narzeczony zorganizował wyjazd zimą nad morze, bo wiedział, że to moje marzenie. Nie lubię tłumów, a uwielbiam piękne widoki. W dniu zaręczyn rano wyszedł po Croissanty, a przy okazji kupił mi bukiet czerwonych róż. Po śniadaniu poszliśmy na spacer, na klif, aby podziwiać morze z góry. Wybrał miejsce, z którego mieliśmy doskonały widok. Przytuleni, z winem grzanym w termosach patrzyliśmy na morze, po chwili uklęknął i spytał, czy uczynię mu ten zaszczyt i zostanę jego żoną.

04-01-2021
0
J

Odbyły się w Bieszczadach, na zamku, zaniemowilam z wrażenia

29-09-2020
0
Profil ślubny Karina & Łukasz

Zaręczyny nastąpiły miesiąc po naszej 3 rocznicy związku, w dniu poprawin mojej mamy. Narzeczony nagle zniknął wraz z moją siostrą na 2 czy 3 godziny, mówiąc że jadą po moją babcię. Kiedy goście już się zjechali mama zawołała mnie na zewnątrz (poprawiny odbywały się w ogrodzie w domu). Gdy byłam już przy gościach narzeczony pojawił się nagle za moimi plecami z bukietem róż. Pomimo tego, iż spodziewałam się tych oświadczyn to byłam w wielkim szoku i natychmiast zalałam się łzami. On Uklęknął przede mną ze łzami w oczach i z tych emocji był tylko w stanie wydusić z siebie "wyjdziesz?". Ja tylko pokiwałam głową ze tak i nagle usłyszałam okrzyki radości i oklaski wszystkich zebranych gości.

09-09-2021
0
M

Odbyły się podczas świąt Bożego Narodzenia w gronie mojej rodziny.

23-08-2021
0
A

Pokłóciliśmy się chwilę przed przez telefon, bo byłam świeżo upieczonym kierowcą i nie lubiłam jeździć, a (już teraz) narzeczony kazał mi kluczyć po mieście i szukać miejsca do parkowania, bo mieliśmy się spotkać w centrum. 😂 Szybko zapomniałam o sytuacji jak uklęknął we wnętrzu świątecznej bombki 🥰

01-09-2020
0
K

Romantyczna kolacja przy świecach w domu przygotowana przez narzeczonego

26-10-2020
0
Profil ślubny Dominika & Bartłomiej

Wyjazd w góry 😍 przepiękne krajobrazy, przez co zarczyny były wyjątkowe

27-03-2021
0
Profil ślubny Wioletta & Damian

Byłam akurat na wyjeździe służbowym. Tak się złożyło, ze akurat naszła nasza 5 rocznica. Mój narzeczony zrobił mi niespodziankę i przyjechał do mnie. Wcześniej zarezerwował stolik w restauracji gdzie się oświadczył. Na sali byliśmy sami w tle leciała romantyczna muzyka. Po prostu idealnie

08-09-2021
0
I

Zaręczyny odbyły się na Malcie, w ostatni dzień wyjazdu przy zachodzie słońca nad morzem! Lepiej nie mogłam sobie tego wymarzyć

17-11-2020
0
H

Nasze zaręczyny były dla mnie całkowitym zaskoczeniem byliśmy na Majorce miejsc i okazji do zaręczyn było mnóstwo od pięknych zachodów słońca przy plaży po wycieczki statkami, zwiedzaniu stolicy i wiele innych, natomiast mój narzeczony wybrał wieczór na balkonie po wcześniejszej kłótni. Dla mnie było to totalne zaskoczenie i nie spodziewane w 1000% przyszedł na balkon klękną i powiedział "mogę się coś zapytać" na co moja odpowiedź była wiadomo jak to sfochanej kobiety " czego ty znowu chcesz" wtedy on taki speszony i niepewny zadał pytanie " chcesz się męczyć że mną całe życie, kłócić potem godzić i zostać moja żoną", popłakałam się zgodziłam i jak dla mnie nie mógł wybrać lepszego momentu.

18-05-2021
0
E

Byliśmy na wakacjach na Majorce. Narzeczony zaskoczył mnie pytaniem nad brzegiem morza 🙂

25-01-2021
0
Profil ślubny Joanna & Konrad

Mój narzeczony zabrał mnie na spacer po okolicy. Było pięknie, dużo zieleni i ogólnie ładna pogoda. Poszliśmy nad taki staw i tam on uklęknął :)

31-08-2020
0
K

Zaręczyny odbyły się podczas zwiedzania obiektów na Szlaku Orlich Gniazd, konkretnie zamek w Bobolicach był miejscem tego wydarzenia.

25-10-2021
0
Profil ślubny Karolina?? & Kuba??

Mieliśmy jechać na kolacje, nie jest to nic wyszukanego bo często gdzieś jeździmy więc wcale się nie spodziewałam. przed wyjściem chciałam wejść jeszcze do łazienki do lustra a Mój Narzeczony przede mną uklęknął i zaczął mówić cudowne slowa

15-12-2020
0
Profil ślubny Augustyna & Sławek

To był nowy rok , po otworzeniu oczów zastałam duży bukiet czerwonych róż i narzeczonego klęczącego obok łóżka ♥️

14-01-2021
0
M

Były po 2.5 roku związku. Wróciłam po 12h pracy, wykąpałam się i tak oto mój narzeczony spytał się mnie o rękę. Nic nadzwyczajnego, tylko my, w łóżku. Nie spodziewalam się tego kompletnie, więc była to jak najbardziej udana niespodzianka :)

26-07-2021
0
Profil ślubny Małgorzata & Maciej

Pojechałam z moim obecnym narzeczonym na wesele mojego kuzyna na południe Polski, po imprezie wybraliśmy się na wakacje w góry. Pierwszego dnia naszego wypoczynku poszliśmy na Babią Górę, właściwie to mnie tam wciągnął 😝 Na szycie oświadczył mi się, byłam tak zaskoczona, że odjęło mi mowę, po prostu go przytuliłam i się rozpłakałam. Dopiero w połowie drogi w dół zauważył że mu nie odpowiedziałam 😂 Oczywiście się zgodziłam. ❤️

26-03-2021
0
Profil ślubny Kinga & Witek

Mój ukochany zabrał mnie nad morze i tam w trakcie romantycznego spaceru oświadczył mi się ❤️

13-10-2020
0
S

Patryk zadzwonił mówiąc żebym była gotowa za godzinę że ma dla mnie niespodziankę. Zabrał mnie do restauracji, zjedlismy kolację i poszliśmy na spacer do parku kasprowicza. Poprosił mnie o rękę klęcząc w parku na trawie, trzęsąc się z nerwów. Odpowiedzialam, że pod warunkiem, że nie będzie zostawiał skarpet pod łóżkiem i oboje zaczęliśmy się śmiać

15-10-2021
0
M

Mój ukochany zabrał mnie w góry na wyjazd-niespodziankę, nie wiedziałam gdzie dokładnie jedziemy. Pierwszego dnia wieczorem poprosił mnie o rękę przy blasku świec i romantycznej muzyce, ułożył nawet serce z płatków róż :)

06-10-2020
0
A

Oświadczył mi się w samolocie🤩Do ostatniej chwili nie wiedziałam, gdzie mnie zabiera i co będziemy robić a tu taaaaka niespodzianka❤

29-09-2020
0
P

Zaręczyny były w sierpniu na plaży w Rewalu o 4 rano.

01-09-2020
0
Profil ślubny Gabriela & Paweł ❤️

Dostałam kwiaty (bez powodu, przecież lubisz dostawać kwiaty bez powodu), zjedliśmy kolację, poszliśmy do mojego pokoju, ja na moment się odwróciłam, żeby zasłonić rolety, odwracam się, a on na kolanach, z pierścionkiem w dłoni..

04-09-2020
0
W

pojechaliśmy do Krakowa i tam spędziliśmy wspaniały dzień. Było dosyć zimno,bo był początek grudnia,ale zaręczyny na dziedzińcu Wawelu były niesamowite.

12-09-2020
0
Profil ślubny Magda & Marcin

Zaręczyny na ślubie przyszłej szwagierki, totalne zaskoczenie, romantycznie i z klasą 😍

27-06-2021
0
Profil ślubny Oliwia & Michał

Nasze zaręczyny odbyły się w moje urodziny 😄 bardzo ciekawie wspominam ten dzień ponieważ w podświadomości czułam że taki prezent dla mnie szykuje 😃 Mój narzeczony jest rolnikiem, więc wybrał scenerię w naturze, więc oświadczył mi się w szczerym polu pszenicy, przy lekkim zachodzie słońca. Gdy klęknął przedemną, łzy zalały mi oczy. To był jeden z najpiękniejszych momentów mojego życia 🤩

23-09-2020
0
Profil ślubny Paulina & Daniel

Moje zaręczyny miały miejsce po roku związku. Były w domu, a nie w miejscu publicznym (tak jak chciałam).

04-05-2021
0
Profil ślubny Karolina & Tomek

Mąż oświadczył mi się we wigilię w domu swoich rodziców.

06-01-2021
0
Profil ślubny Klaudia & Michał

Nie spodziewałam się zaręczyn. Jechaliśmy do teściowej na kawę z okazji Dnia Mamy, mój mężczyzna ubrał się elegancko, ja również. Po drodze zatrzymał się w Lidzbarku, zapytał czy się przejdziemy, przeszliśmy się na pomost gdzie pierwszy raz powiedzieliśmy sobie "kocham Cię". Tam poprosił żebym zamknęła oczy, wyjął z kieszeni pierścionek i wziął schowane wcześniej na pomoście kwiaty. Gdy otworzyłam oczy, klęczał przede mną z otwartym pudeleczkiem i bukietem róż i spytał czy zostanę jego żoną i matką naszych przyszłych dzieci. Ze wzruszenia ledwo wykrztusiłam "tak".

04-10-2020
0
R

Na majówkę, w Kazimierzu Dolnym. Pierwszego dnia, zaraz po przyjeździe i po obiedzie, wybraliśmy się na spacer po okolicy. Narzeczony zapytał w które miejsce przyjdziemy na zachód słońca, padło na basztę zamkową. A był to JEDYNY słoneczny dzień z całego wyjazdu. Usłyszałam tylko, że mamy ładnie się ubrać na wieczorny spacer. Wybraliśmy się na punkt widokowy przy baszcie, a tam usłyszałam pytanie "czy zostaniesz moją żoną?" przy pięknym zachodzie słońca...
Oświadczył mi się po prawie pół roku bycia razem. Ja się trochę domyślałam, wiedziałam, że coś święci, ale wolałam się nie nakręcać, dzięki czemu byłam pozytywnie zaskoczona :) Moja reakcja to przede wszystkim łzy w oczach, zaczęłam drżeć cała od emocji i nawet nie patrzyłam na pierścionek, tylko na ukochanego :)

07-05-2021
0
Profil ślubny Kinga & Eryk

Zaręczyny w sumie były czymś poniekąd spodziewanym. Spędziliśmy je we dwójkę.

05-12-2021 nowa
0
M

Mój przyszły mąż trzymajacy bukiet z 7 czerwonych róż, w tle piosenka pogwizdani "7 czerwonych róż". Moje totalne zaskoczenie po wejsciu do pokoju 😍😍

08-01-2021
0
J

Oświadczyny w miejscu gdzie się poznaliśmy... Zwykły spacer i pierścionek, pięknie ☺️

09-01-2021
0
D

Nasze zaręczyny odbyły się w magiczny dzień bo w Wigilię. Byliśmy wtedy po 3 latach związku.To były pierwsze Święta które spędzaliśmy razem z rodzinami przy jednym stole. Najpierw byliśmy u moich dziadków na kolacji, a później u rodziców narzeczonego. Po wszystkich świątecznych emocjach wróciliśmy do wspólnego mieszkania. Narzeczony kazał mi ustać przy choince i zamknąć oczy po czym wyszedł na moment i gdy wrócił uklęknął na kolano z bukietem czerwonych róż i pierścionkiem i pozwolił się mi odwrócić i zapytał czy zostanę jego żoną. Nie mogłam powstrzymać łez i wydusić słowa, wstał przytulił mnie i jeszcze raz zadał to pytanie przerażony, że mogę odmówić, ale w końcu powiedziałam TAK i włożył mi pierścionek. Długi czas nie mogłam opanować emocji łzy przez dlugi czas leciały mi ze szczęścia kompletnie się nie spodziewałam że te święta będą dla mnie tak wyjątkowe.

13-09-2021
0
B

Pojechaliśmy nad morze i zaręczyny odbyły się na molo w Sopocie

26-09-2020
0
N

Mój narzeczony zorganizował wyjazd niespodziankę do Portugalii. Jak już przyjechaliśmy na miejsce, poszliśmy na spacer nad oceanem. Ja podekscytowana widokami zaczęłam zbierać muszelki, kamyczki i narzeczony zamiast zbierać muszelki ze mną :D, to niespodziewanie uklęknął i oświadczył mi się, idealnie o zachodzie słońca ♥. Z wrażenia upuściłam wszystkie muszelki i kamyczki. :D

05-12-2020
0
Profil ślubny Marcelina & Jacek

Narzeczony oświadczył mi się w pokoju hotelowym w górach po tym jak się rozkleiłam kiedy grał na gitarze śpiewając przerobiony na naszą historię tekst "Snu o Victorii" Dżemu.

06-10-2020
0
Profil ślubny Barbara & Arkadiusz

Hmmm skromnie. Moje kochanie zaskoczyło mnie w kuchni padł na kolana i spytał czy za niego wyjdę 😊 Czy się spodziewałam? Tak ale i tak łzy szczęścia popłyneły.

26-04-2021
0
K

W dniu naszej 6stej rocznicy, kiedy pracowałam jako kelnerka, mój chłopak przyjechał po mnie motocyklem po pracy około godziny 22giej. Powiedział, ze jedziemy po kwiaty na plac solny. Kiedy dojechaliśmy do rynku skierowaliśmy się w stronę wieży kościoła garnizonowego. Na samym szczycie oświadczył mi się, w tle leciało Perfect Eda Sheerana, były przygotowane wcześniej kwiaty :)

25-09-2021
0
Profil ślubny Sabina & Konrad

Stało się to na naszym miejscu nad jeziorem żywieckim gdzie zaczął się nasz związek. Pojechaliśmy zrobić sobie zdjęcia jesienne i przy zachodzie słońca uklęknął i wyciągnął pierścionek 😍 kompletnie się tego nie spodziewałam ale było to tak jak oboje byśmy chcieli.

18-11-2021
0
P

Nasze zaręczyn odbyły się we Wrocławiu. Do ostatniej chwili nic nie wiedziałam i było to zaskoczenie dla mnie. Obyły się 16 miesięcy od pierwszego spotkania.

16-08-2021
0
Profil ślubny Aneta & Piotr

na mazurach, przy zachodzie słońca, nad jeziorkiem było molo z białą altanką oświetloną lampeczkami - wszystko to było nagrane z ukrytej kamery

06-08-2020
0
Profil ślubny Sylwia & Kamil

byliśmy w Krynicy, w hotelu i tam po romantycznej kolacji mój narzeczony mi się oświadczył

10-11-2020
0
A

Odbyły się po roku znajomości. Zaręczyny były planowane. Byliśmy my i nasi rodzice

25-06-2021
0
A

Zaręczyny odbyły się w Pradze Czeskiej na szczycie Wiezy Telewizyjnej.

25-09-2020
0
P

Zaręczyn się wgl nie spodziewałam było to dla mnie zaskoczenie. Oświadczyny były po ponad roku znajomości. Narzeczony oświadczył mi się nad morzem

14-05-2021
0
Profil ślubny Natalia & Michał

Zaręczyliśmy się po 5 latach związku, ale znamy się od zawsze. Odbyło się to w wigilię.

08-10-2021
0
D

W domowym zaciszu bez innych osób w moje urodziny.

20-07-2021
0
Profil ślubny Adriana & Damian

Wyjechaliśmy na trzy dniowy weekend. Każdy dzień spędziliśmy w innym miejscu. Pierwszy dzień byliśmy w Mosznej drugi w Nysie trzeciego dnia poszliśmy w góry. Na wieży widokowej Biskupiej Kopy ukochany innej parze robił zdjęcie po zrobieniu fotografii obrucił się do mnie klękając z pierścionkiem w dłoni to było całkowite zaskoczenie wogóle się nie spodziewałam.

31-08-2021
0
Profil ślubny Patrycja & Seweryn

Byliśmy w hotelu świętować naszą piątą rocznicę związku, mieliśmy dla siebie prezenty, zajrzałam w opakowanie prezentu dla siebie, a tam nic nie było, ja tak na niego patrze, a on wyciąga pudełeczko z kieszeni i klęka przede mną, byłam w mega szoku, ale też byłam tak bardzo szczęśliwa w tej chwili ❤️ Nie spodziewałam się w ogóle, że mi się oświadczy

28-08-2021
0
E

Domyślałam się że chce mi się oświadczyć, w końcu kilka tygodni przed zaczął się pytać o pierścionek itd 😅 W piątek o godzinie 6 zamiast szykować się do pracy, mówi "ogarnij się jedziemy skarbie na Königssee" ja zdziwiona i ucieszona pomalowałam się i ubrałam. Cały dzień był trochę spięty, godzinę przed zaręczynami chodził jakby wsadzono mu kołek aż w końcu zapytał się czy zostanę jego żoną. Cudowne zaręczyny 😊

27-10-2020
0
A

Nasze zaręczyny miały miejsce po ok. 1,5 roku naszego związku, kompletnie się ich nie spodziewałam akurat w tym konkretnym momencie, chociaż nie raz wcześniej rozmawialiśmy o tym. A stało się to w górach, podczas jednej z wycieczek.

07-08-2021
0
Profil ślubny Basia & Kamil

Poszliśmy na bal sylwestrowy I kiedy wybiła północ, oświadczył sie na molo które było przy wyjściu z Sali z Widokiem na jezioro I miasto.

07-09-2020
0
Profil ślubny Paulina & Daniel

Byliśmy na wakacjach, oświadczył się wieczorem na plazy

09-10-2020
0
Profil ślubny Joanna & Ashley

Zareczyny byly po niecalym roku chodzenia ze soba (bylismy dobrymi przyjaciolmi na dlugo przed), a odbyly sie o zachodzie slonca na plazy. Spodziewalam sie :)

06-07-2021
0
D

Byłam w ciąży jeszcze, kiedy pewnego dnia wrocil do domu cały taki poddenerwowany. Zjadl wykąpał się i zaczął mi mówić wyznanie miłosne myślałam, że to tak po prostu to mówi aż uklękł i zapytał czy będę razem z nim szla jedna wspólna drogą. Odpowiedź była prota

12-10-2020
0
Profil ślubny Daria & Patryk

W moje urodziny, w góralskiej knajpie przy szarlotce

10-01-2021
0
K

Zabrał mnie do najpiękniejszego ogrodu botanicznego na Dolnym Śląsku i podczas spaceru wybrał ławkę schowaną w różanej altanie. Mimo wielu ludzi w całym ogrodzie nikt nas nie widział, mielismy tyle prywatności ile chcieliśmy.

28-09-2020
0
Profil ślubny Weronika & Miłosz

Miłosz, oświadczył mi się, koło stawku na ławce, dlatego, że miał spuchnięta nogę od ugryzienia przez osę, na które ma uczulenie i nie mógł nic innego wymyślić

02-12-2021 nowa
0
K

Nasze zaręczyny odbyły się w Pradze, cały dzień zwiedzaliśmy, pod wieczór już ledwo chodziliśmy, ale mój narzeczony miał upatrzone miejsce obok mostu Karola a to wszystko po zachodzie słońca dwa dni przed moimi okrągłymi urodzinami, po dwóch latach chodzenia ze sobą.

28-11-2020
0
Profil ślubny Agnieszka & Łukasz

Spontanicznie w wakacje w pieknym miasteczku na Majorce z zaskoczenia popłakałam sie ze śmiechu myśląc że to żart

20-08-2021
0
Profil ślubny Ewelina & Piotr

Rano kwiaty do łóżka, a później oświadczyny przy śniadaniu.

25-10-2020
0
J

Wieczorem zdecydowaliśmy, że następnego dnia wyjedziemy w góry. Po dotarciu nad Czarny Staw i sesji zdjęciowej z górami w zamglonym tle Narzeczony zaskoczył mnie pierścionkiem.

18-03-2021
0
P

Zaręczyny miały miejsce w Krakowie, z okazji pierwszej rocznicy związku. Chwilę przed uklęknięciem już się domyślałam, w czym rzecz. A pierwsza reakcja, to mnie zamurowało, ale byłam bardzo szczęśliwa.

02-11-2021
0
W

U znajomych na imprezie, podczas tańca w najmniej spodziewanym momencie dla mnie.

10-10-2021
0
M

Odbyły się w moim domu rodzinnym w Lublinie, w obecności rodziców

22-05-2021
0
Profil ślubny Katarzyna & Paweł

Byliśmy na wczacach ze znajomymi we Włoszech. Pewnego dnia wybraliśmy się do Wenecji na wycieczkę. Mój narzeczony zapytał mnie czy zostanę jego żoną na placu Świętego Marka.

06-08-2021
0
M

Oświadczyny były z zaskoczenia, wgl się nie spodziewalam. A dokładnie to w moje urodziny.

08-09-2020
0
N

Dość nietypowo, bo jeszcze wtedy bez pierścionka. W Boże Narodzenie po kolacji.

23-02-2021
0
D

Całkowicie nie tak jak marzyłam. "Zaskoczył" mnie w dzień Bożego Narodzenia, w sypialni gdy akurat zmieniałam pampersa dziecku 🤦🏼‍♀️

26-02-2021
0
A

Zaręczyny jako niespodzianka podczas wyjazdu na Sardynię, zwiedzaliśmy wyspę i na pięknej dzikiej plaży, mój narzeczony uklęknął, wyciągnął pierścionek i poprosił mnie o rękę.

07-10-2020
0
Profil ślubny Martyna & Daniel

Zaręczyny były z piosenką śpiewana przez Daniela przy kaplicy i poczta kwiatowa

08-10-2020
0
P

W domu. Były skromne tylko ja z nażyczonym, razem oglądaliśmy film ;)

07-09-2020
0
Profil ślubny Kasia & Wiktor

Poszliśmy na wieczorny grudniowy spacer , na pięknie oświetlone ruiny zamku w miejscowości koło której mieszkamy. A następnie poszliśmy na coś słodkiego.

26-09-2020
0
Profil ślubny Karolina & Bartosz

Bartosz oświadczył się w Wigilę świąt Bożega Narodzenia, w domu moich rodziców - w pewnym momencie do drzwi zapukał jego najlepszy przyjaciel, który przywiózł kwiaty oraz pierścionek ... a później działa się magia :)

16-11-2020
0
K

Wakacje w Chorwacji, plaża, zachód słońca, romantiko 😄

27-09-2020
0
Profil ślubny Dominika & Dawid

Dawid zabrał mnie na spacer na Rynek Kościuszki, z pośród wielu dekoracji świątecznych wybrał sanie na których usiedliśmy, po chwili powiedział że bardzo mnie kocha, uklęknął i zapytał " zostaniesz moją żoną"

29-12-2020
0
A

Po wycieczce na Gubałówkę wróciliśmy do hotelu. Poszłam pod prysznic i kiedy wychodziłam z łazienki, narzeczony już czekał z pierścionkiem :)

02-12-2021 nowa
0
N

Uklęknął na skale z pierścionkiem na lagunie Balos podczas naszych pierwszych zagranicznych wakacji.

04-03-2021
0
A

Nasze zaręczyny były w śród najbliższych przyjaciół. Dla mnie była to niesamowita i przepiękna niespodzianka jak i chwilą która zapamiętam do końca życia. 💖

12-01-2021
0
P

Były zwyczajne, ale i zarazem wyjątkowe. Był to Sylwester, ale nie noc sylwestrowa tylko popoludnie. Wiedział co mu odpowiem, że się zgodzę pomimo krótkiego stażu w związku. Powiedzialam tak po 4 miesiącach związku, ale w zasadzie po 7 latach poznawania siebie w przyjaźni.

22-07-2021
0
Profil ślubny Paulina & Adrian

Odbyły się podczas romantycznej kolacji Mikołajkowej 🤗🥰 Byłam w wielkim szoku ☺️

07-06-2021
0
Profil ślubny Katarzyna & Tomasz

W Grecji, na plaży, spacerując i obserwując gwiazdy :)

06-09-2020
0
A

Pojechaliśmy do Augustowa, w okolicach na street view wypatrzyłam uroczy "wodospadzik". Pojechaliśmy tam, dotarliśmy do celu, zdjęcie z internetu okazało się mocno przesadzone, a wodospadzik okazał się przepływem wody pod mostkiem. Byliśmy mocno zawiedzeni więc szukaliśmy czegoś fajnego w okolicy. Narzeczony znalazł jakąś górkę, pojechaliśmy tam, weszliśmy, poczekaliśmy aż inni ludzie zwolnią nam ławkę, wiadomo, fotki z pięknym widokiem w tle. Robiłam sobie selfie, nagle patrzę, a On klęka :D Nawet na jednym zdjęciu załapało się pudełko z pierścionkiem 😅 Baaardzo żałuję, że nie trzymałam dalej tego kijka do selfie i nie robiłam zdjęć, bo byłaby super pamiątka) no nie spodziewałam się kompletnie, bo "ustalone było", że oświadczy mi się w Pradze.

26-05-2021
0
Profil ślubny Karolina & Rafał

W dniu w którym zamieszkaliśmy razem. We dwoje. Z mnóstwem balonów i małym, wymarzonym przeze mnie szczeniaczkiem z niebieską wstożką i wyśnionym pierścionkiem. ❤️

18-09-2020
0
O

Narzeczony oświadczył mi się na Kopcu Kraka gdzie zabrał mnie pod pretekstem zrobienia mi sesji zdjęciowej.

11-09-2020
0
Profil ślubny Izabela & Łukasz

Zaręczyny były w Święta Bożego Narodzenia, totalnie się nie spodziewałam. Wielka radość i niespodzianka.

21-09-2021
0
E

Niespodzianka w najpiękniejszym miejscu we Francji w Etretat.

17-01-2021
0
Profil ślubny Paulina & Przemek

1 w domu przy rodzinie a drugie na weselu mojej przyjaciółki

28-10-2020
0
K

Zaręczyny odbyły się na kładce nad jeziorem Rajgrodzkim, nad które przychodziliśmy przez 7 lat harcerskich obozów. Fakt, że byłam w dresie oznacza, że się nie spodziewałam 😂 Dres to dobry strój na zaręczyny-polecam!

29-06-2021
0
W

Chyba tak jak w wielu przypadkach, nad morzem, przy kieliszku wina. Pojechaliśmy w tym roku do Miedzyzdroji - miejsca gdzie pojechaliśmy kiedyś w nasze pierwsze, wspólne wakacje. Nigdy w życiu bym się nie spodziewała, że to właśnie wtedy mój aktualny narzeczony wpadnie na to, żeby mi się oświadczył. Myślałam zawsze że gdzie po roku od oficjalnego bycia razem on mi się oświadczy :) Teraz nawet nie pamiętam nawet mojej reakcji, wiem tylko tyle że powiedziałam TAK :)

17-10-2021
0
J

Po prostu oglądaliśmy film na którym akurat parą brała ślub i mój kochany spytał się co ja na to żebyśmy też wzięli. Zatkało mnie i chyba z pięć razy pytałam czy mówi poważnie i powiedziałam oczywiście że tak

03-11-2020
0
Profil ślubny Natalia & Arkadiusz

Mój jeszcze wtedy chłopak zabrał mnie w nocy na górę Żar - zimą. Było pięknie, wszystko było zaśnieżone, cudowny widok. Robiłam zdjęcie a gdy się odwróciłam on już klęczał z pierścionkiem w dłoni.

04-01-2021
0
B

W sumie nie specjalnie. Poszliśmy na zwykły spacer podczas, którego dostałam zapytanie.

17-07-2021
0
P

szum fal, beztroski urlop nad morzem i ON udający że znalazł pierścionek w wodzie:)

02-10-2020
0
J

Walentynkowy wyjazd do Pragi. Oświadczył mi się pod mostem Karola 🥰

04-09-2020
0
M

Sebastian oświadczył mi się po 10 latach związku. Spodziewałam się że to się stanie. Oświadczyny miały miejsce w Pieninach na szlaku górskim :)

15-10-2021
0
Profil ślubny Anna & Piotr

Zaręczyliśmy się po dwóch latach związku. Wyjechaliśmy na wspólną dwumiesięczną wyprawę po Azji południowo wschodniej. Indonezja, Singapur, Malezja, Mjanma i Tajlandia. Wakacje marzeń pomiedzy jedna a druga pracą.
Mój mężczyzna oświadczył mi się w morzu Balijskim. Tak - W MORZU. Dokładnie na 6m pod poziomem morza podczas nurkowania. Mieliśmy prywatną wyprawę na przepiękna rafę koralową. Nocowaliśmy w miejscowości Lovina na Bali (no wszystko tego dnia do siebie pasowało) i stamtąd wyruszyliśmy na wycieczkę zakończoną nurkowaniem. Instruktor został przez niego o wszystkim poinformowany, a ja niczego nieświadoma podziwiałam przepiękne widoki, kolory i światła w podwodnym świecie poraz pierwszy w życiu. Przeżyłam nurkowanie i... Oświadczyny pod wodą! Serce waliło mi z emocji jeszcze przed momentem w którym ujrzałam klęczącego przede mną na półce skalnej swojego ukochanego. A potem... Potem prawie odebrało mi dech. Oczywiście możecie sobie wyobrazić jak romantycznie oboje wyglądaliśmy dla siebie, z ustnikami w buzi i opuchniętymi od ciśnienia wargami na nich... Ale ja wtedy widziałam tylko jego oczy, tak szczerze i czysto mówiące - "kocham Cię". Dziś śmiejemy się, że to było z jego strony bardzo sprytne zagranie, bo nie musiał przygotowywać żadnej mowy przed wyjęciem pierścionka, a ja wręcz nie mogłam odnowić, ponieważ nie wytłumaczyli mi jak pod wodą pokazać komunikat "nie" 🙈

26-05-2021
0
M

To były nasze wspólne 3 wakacje, jak co roku nad morzem gdyż uwielbiamy tam spędzać wspólny czas. Mój narzeczony oświadczył mi się na wydmach w Łebie ❤️

28-08-2020
0
D

Pojechaliśmy na wycieczkę na klif Orłowski gdzie dowiedziałam się że jestem w ciąży

03-09-2020
0
M

Zaręczyny odbyly się u mojego narzeczonego w domu po kolacji wigilijnej.

09-09-2020
0
A

Pojechaliśmy na urlop do Karpacza mielismy ośrodek na takiej dosc sporej Górze i jak szliśmy wieczorem z miasta do ośrodka juz prawie na szczycie przy ośrodku w pewnym momencie klękną przrdemna ja myślałam że juz nie ma siły wchodzi i to że zmęczenia hahaha a później wyciągnął pierścionek i zapytał czy zostanę juz jego na zawsze

14-04-2021
0
P

Byliśmy na kolacji z okazji naszej rocznicy, później poszliśmy na spacer i tak o to mój cudowny narzeczony klęknął na kolana. Zaręczyny były po roku

19-11-2021
0
P

Pojechaliśmy do domku w górach. W pierwsza rocznice związku po kolacji mój narzeczony oświadczył mi się przy kominku.

22-08-2021
0
A

Niecały rok od rozpoczęcia związku. Częściowo się spodziewałam, ponieważ były już poruszane tematy ślubu. Odbyło się to na rejsie statkiem po jeziorze podczas wakacji. Pierwsza reakcja to szok, niedowierzanie, wzruszenie i drżenie rąk.

01-08-2021
0
Profil ślubny Wioletta & Mateusz

Mój narzeczony jest kibicem Warszawskiej drużyny piłkarskiej, były race, baner na całą ulice.

12-03-2021
0
Profil ślubny Kasia & Łukasz

Nasze zaręczyny to nic spektakularnego :) sam na sam w zaciszu pokoju ;)

31-08-2020
0
G

W walentynki na tarasie widokowym Pałacu Kultury i Nauki

27-01-2021
0
Profil ślubny Magdalena & Józef

Zaręczyny były w dosyć nietypowym miejscu. W moje 19 urodziny o 00:00 zaczął dzwonić budzik narzeczonego, wstał wyjął coś z szafki gdzie są jego rzeczy i zaczął składać mi życzenia urodzinowe, a ja cały czas leżałam plecami odwrócona do niego i jak skończył składać mi te życzenia zapytał czy mogłabym się do niego odwrócić, a ja zaspana odwracam się, a on ukląkł na jedno kolano i zapytał czy zostanę jego żoną ❤️

31-08-2020
0
A

Mój partner życiowy oświadczył mi się w domu w boże Narodzenie

01-12-2020
0
J

Zaręczyliśmy się na jednej z plaż na Filipinach 🌴😍 były pochodnie, kolacja we dwoje, było cudownie a tamtejsi ludzie robili nam zdjęcia :D

20-12-2020
0
M

31 grudnia godzina 23:00, idealne zakończenie kolejnego spędzonego razem roku

04-03-2021
0
Profil ślubny Joanna & Piotr

Pojechaliśmy nad morze , o zachodzie słońca mój narzeczony oświadczył się

06-10-2020
0
A

Nasze zaręczyny odbyły się w parku w którym była nasza pierwsza randka przy fontannie przy ktorej również oświadczył sie tata narzeczonego jego mamie

07-10-2020
0
B

Moj narzyczony pościł piosenkę pt.,, 7 czerwonych róż,, i dal mi 7 czerwonych róż

15-11-2020
0
N

Nasze zaręczyny odbyły się w miejscu naszego 1 spotkania na wysokiej górce piaskowej z widokiem na rzekę

01-07-2021
0
A

Dzień przed walentynkami była piękna romantyczna kolacja, płatki róż

18-11-2021
0
K

Zaręczyny odbyły się podczas urlopu we Włoszech. Dokładniej na dachu Zamku w Rzymie.

01-12-2020
0
K

odbyły się w Święta Bożego Narodzenia. było to dla mnie całkowite zaskoczenie i jednocześnie najpiękniejsze chwilę

19-10-2020
0
A

Było pięknie, byliśmy na wakacjach w miejscu które jest naszym azylem, odskocznia, ucieczka od wszystkich zmartwień. Od kilku dni zabierał mnie na spacery, mówił mi o swych uczuciach, dopytywał o moje. I nagle uklęknął, a ja się wcale nie spodziewałam. Miałam przed s ok ba piękne widoki, zieleń, ogród i jego. Byłam szczęśliwa, bardzo. Zaczęłam płakać. Wpadłam w panikę. Miałam wrażenie że wszyscy ludzie w pobliżu nas się patrzą. Ale to było piękne.

08-03-2021
0
P

Po lekko 2 latach związku obecnie narzeczony próbował się oświadczyć 😅 pierwszy raz jak pojechaliśmy do Kazimierza ale zapomnial zabrac pierścionka, drugi raz jak poszliśmy na spacer ale ponoć caly czas go pilnowałam i nie mial możliwości wzięcia ze sobą tego pierścionka a ostatecznie wieczorem przy grillu jak juz zostaliśmy sami wyciągnął ten pierscionek 😍 zaskoczyl mnie totalnie bo ja cały czas mowilam ze marzą mi się takie przy zachodzie słońca no ogolnie takie romantyczne a tu nawet tego pierścionka nie widziałam bo bylo tak ciemno 😅😅 ale było idealnie

09-09-2021
0
Profil ślubny Sandra & Sebastian

Bardziej romantyczne, niż mogłam sobie wymarzyć. W połowie stoku, o zachodzie słońca, wśród pary najbliższych przyjaciół( dzięki którym jest wspaniała pamiątka w postaci zdjęć) z bukietem czerwonych róż.

19-11-2020
0
Profil ślubny Anna & Mateusz

Miały miejsce po trzech latach związku, akurat wybieraliśmy się na urlop w Egipcie i całkowicie nie spodziewałam się w tym momencie zaręczyn- wcześniej dość się pokłóciliśmy a okazało się, że mój wtedy jeszcze chłopak specjalnie sprowokował kłótnie bym się nie domyśliła jego planu. Pierwszego wieczora w Egipcie poszliśmy na spacer po plaży i idąc przed siebie słyszę jak Mateusz mówi, że musi mnie o coś spytać. Idę sobie dalej i wołam by mówił, a gdy się obracam widzę że klęczy. Pierw pomyślałam, że wiąże klapka (!?) a po chwili zrozumiałam jakie zadał mi pytanie... 😉

01-11-2021
0
S

We Włoszech, na typowej włoskiej potańcówce z tradycyjnymi daniami i winem i orkiestrą na żywo, na środku parkietu tanecznego.

03-10-2020
0
K

Zaręczyny były w restauracji w dzień mojej obrony inżynierskiej. Nie chodziliśmy do restauracji wcześniej i to miało być wyjście z okazji obrony, więc była to totalna niespodzianka.

27-12-2020
0
Profil ślubny Monika & Mariusz

Zaręczyny miały miejsce w Rzymie, na wzgórzu Monte Pincio, przy zachodzie słońca.

13-10-2020
0
M

Turcja, pierwszy dzień urlopu, zalany plecak, w którym, teraz już narzeczony, trzymał pierścionek, pojechaliśmy na bazar, na którym On uparł się żeby kupić nerkę (gdzie normalnie stroni od takiego typu garderoby). Potem zwiedzanie ruin w Side, kolacja przy zachodzącym słońcu nad wodą, spacer po cypelku wychodzącego na otwarte morze i kiedy już mieliśmy zawracać, odwrócił mnie do siebie i zapytal czy spędzę z nim resztę życia ;)

03-01-2021
0
P

Byla to piekna, sloneczna niedziela. Zjedlismy obiad, usiedliśmy na sloneczku i zastanawialiśmy sie co dzisiaj robić. Wiec wpadłam na pomysł zeby pojechac na wydmy do Ustki. Jakies takie przeczucia mialam, ale pomyślałam no gdzie tam, nie dzisiaj. Kiedy on niby kupił pierścionek. Ale szybko o tym zapomniałam i ruszyliśmy na wydmy. Gdy wkoncu tam doszliśmy ciągnął mnir na sama górę, wiało niesamowicie. Weszliśmy, zdjęcia cyk cyk i schodzimy. On schodził pierwszy i potem sie cofnął, padl na kolano tylko nie wiem czy sie przewrócił czy chcial uklęknąć 🤣 Potem lampka wina, które nie wiem przemycil, ze tego nir zauważyłam

01-09-2020
0
M

Narzeczony oświadczył mi się w jacuzzi, uwielbiam taką firmę relaksu, było wspaniale.

09-01-2021
0
K

Nad zalewem zeborzyckim. Nie spodziewałam się totalnie.

08-09-2021
0
K

Przed świętami wielkanocnym w parku przy dworku Henryka Sienkiewicza położonego w miejscowości Oblęgorek

17-01-2021
0
K

Mieliśmy iść na podwójna randkę gdzie mieliśmy poznać nową dziewczynę naszego kolegi. Spotkanie było pod zamkiem. Na miejscu okazało się, że kwiaty w ręce kolegi były kwiatami na zaręczyny a narzeczony uklękną i spytał czy za niego wyjdę. Wtedy zza rogu wybiegłi nasi znajomi i Pani fotograf dzięki czemu odrazu mieliśmy sesje na miejscu.

12-10-2021
0
Profil ślubny Oliwia & Bartek

Zaręczył mi się w miejscu gdzie zrywałam że wszystkimi moimi chłopakami haha

18-06-2021
0
Profil ślubny Ewelina & Konrad

Miały miejsce po roku bycia w związku, a po 2 latach znajomości. Oświadczył mi się na spływie kajakowym w Boże Ciało. Nie spodziewałam się kompletnie tych zaręczyn. Podziwiam fakt że przebierając się w samochodzie w krótkie spodenki jakoś przemycił pudełeczko z pierścionkiem tak żebym go nawet nie zauważyła ❤️ moja reakcja była ponoć bardzo zabawna, bo zrobiłam minę wstydziocha i płakałam dobre 5 minut ze szczęścia i nie mogłam wyksztusić z siebie słowa i zamiast powiedzieć tak pomachałam głową na zgodę z bardzo głupią miną 😂

05-06-2021
0
Profil ślubny Katarzyna & Kacper

To był najpiękniejszy dzień w życiu. Całkowicie nie spodziewane miłe zaskoczenie

26-04-2021
0
Profil ślubny Klaudia & Zbyszek

Byliśmy że sobą niecałe 5lat. Mój narzeczony oświadczył się jak byliśmy na wakacjach z moją rodziną podczas wspólnej kolacji

28-06-2021
0
P

Zaskoczona zostałam na wyjeździe. Nie spodziewałam się.

26-08-2020
0
Profil ślubny Olga & Kamil

Były niespodziewane, spontaniczne. Na łące leżąc pośród gór, oderwani od rzeczywistości

01-10-2021
0
A

Narzeczony oświadczył mi się na moich 18nastych urodzinach

10-09-2020
0
K

Bylismy na wakacjach w Grecji na wyspie. W pierwszy wieczor pobytu znalezlismy przypadkiem urocze miejsce z widokiem na wyspe, a w ostatni wieczor pobytu zabral mnie tam na spacer i... Oswiadczyl sie. Widoki byly cudowne 😍

20-10-2020
0
J

Nasze zaręczyny odbyły się w górach w cudownym miejscu.

20-10-2021
0
N

Spontaniczne. Mój obecny narzeczony nie miał planu, działał na spontana, nie było kwiatów które by go zdradziły. Oświadczył mi się w restauracji na plaży, późnym wieczorem. Było bajecznie i do tego jego niespodzianka, bardzo udana ❤

06-10-2020
0
Profil ślubny Natalia & Norbert

Po 5 latach naszego związku, w miejscu w którym stanie nasz wymarzony dom, mój najukochańszy uklęknął przede mną i zapytał czy zostanę jego żoną <3

27-04-2021
0
P

Narzeczony oświadczył mi się w górych, byliśmy wtedy na Gubałowce.

09-10-2020
0
A

Wymarzone zaręczyny na Polanie Rusinowej z mini szampanem z drobinkami jadalnego złota. Sama wybrałam swój pierścionek zaręczynowy, bo jestem wybredna i narzeczony nie chciał sam podjąć tego ryzyka. Nie znałam miejsca ani godziny i nie wiedziałam, że przyszły mąż męczył się od 3 dni nosząc w plecaku kieliszki do szampana 😆

09-07-2021
0
Profil ślubny Anna & Darek

Restauracja w Kazimierzu Dolnym. Zamiast obrazek byly bransoletki po 8 zł. Za sztukę

22-09-2020
0
Profil ślubny Lidia & Łukasz

W hotelu, podczas randki i kolacji, bardzo romantyczne! Generalnie lekko z poczuciem humoru, ale za to właśnie Go kocham (mojego wspaniałego narzeczonego)

27-05-2021
0
K

Ja szykowałam się do kolacji Wigilijnej a mój narzeczony zawołał mnie do pokoju. Powiedział, że prezent dla mnie jest pod choinką. Wzięłam paczkę i zaczęłam otwierać a tam było pudełko w pudełku, tzw. matrioszka. Doszłam do najmniejszego a w nim był plastikowy pierścionek, wtedy mój narzeczony uklekął, wyjął prawdziwy pierścionek i spytał czy za Niego wyjdę.

06-10-2020
0
S

Zaręczyny nastąpiły po około 3,5 roku bycia razem, po wejściu na Wielką Sowę

19-02-2021
0
P

Podczas ferii w Zakopanym na Gubałówce. Mój narzeczony uklęknął i zapytał się czy zostanę jego żona

08-04-2021
0
Profil ślubny Patrycja & Artur

Było to w domu, ale były nie typowe. Rozmawiał na dole z rodzicami, a ja to usłyszałam (będąc w samej bieliźnie). Poszłam do sypialni i zaczęłam płakać ze szczęścia. Gdy wszedł z bukietem i poprosił mnie o rękę byłam w takim szoku że poprostu cały czas płakałam. W końcu odpowiedziałam TAK.

12-04-2021
0
Profil ślubny Magda & Adrian

To było miesiąc przed naszą drugą rocznicą. Pojechaliśmy do Mikołajek ( dużo magicznych wspomnień kojarzymy z tamtym miejscem, lubimy tam wracać) niczego się nie spodziewałam. Cały dzień spędziliśmy miło i przyjemnie. Ja w pewnym momencie zażartowałam, żeby mi kupił pierścionek z automatu. Zrobił to, ale nie dał mi go od razu. Dopiero pod wieczór gdy mieliśmy już wracać, mój już narzeczony zabrał mnie w ustronne miejsce, w pewnym momencie kazał mi się odwrócić, byłam pewna że da mi ten plastikowy pierścionek z automatu ( tak dla żartu) Gdy się odwróciłam on klęczał z prawdziwym pierścionkiem. Szczerze to powtórzyłabym to jeszcze raz 😅

28-07-2021
0
K

Ta historia z perspektywy czasu jest smieszna 😀chłopak ok tygodnia przed wyjazdem (który zaplanowal sam) zapytał co robię tego i tego dnia bo jedziemy na wakacje. Powiedziałam o tym koleżance a ona że na pewno tego dnia klęknie 😀 dzień przed wyjazdem było bardzo miło, pojechaliśmy nad jeziorko, a powrotną drogą zaczęliśmy gadać o zaręczynach itd. Kiedy pojechaliśmy do chłopaka wszyscy byli tam tacy inni (oni wiedzieli co się szykuje więc myśleli że chłopak oświadczył mi się tego dnia). Jednak właśnie na wyjeździe późnym wieczorem wyszliśmy z pokoju przejsc się po okolicy i wtedy mój chłopak uklęknął i zapytał czy będę jego żoną. Oczywiście były łzy, cała się trzęsłam, ale byłam najszczęśliwsza na świecie. Przed zaręczynami byliśmy ze sobą 6lat, a małżeństwem będziemy za 2 lata.

24-11-2021
0
D

Zaręczyny odbyły się po 8 latach "chodzenia ze sobą". Zupełnie nie spodziewałam się, że na wakacjach w Turcji, mój chłopak zdecyduje się na ten ważny dla nas krok.

19-11-2020
0
P

Nasze zareczyny odbyły sie po seansie Pirania w Multikinie zaraz na środku sali,przy wszyskich klientach :*

11-08-2020
0
B

Nasze zaręczyny odbyły się na wakacjach nad polskim morzem we Władysławowie, była piękna pogoda i mega klimat. Mój narzeczony oświadczył mi się na plaży po zachodzie słońca, przygotował wszystko idealnie, koc, szampan, bukiet kwiatów, balon, świeczki i lampiony szczęścia. Był bardzo zestresowany bo nie udało się znaleźć ustronnego miejsca i miał bardzo dużą widownię, pełno braw.

25-09-2020
0
A

To było w Wigilię, tylko że rano kiedy przygotowywaliśmy prezenty dla najbliższych. Ja zjęłam się jedna paczka, a jak się odwróciłam on już czekał z pierścionkiem :) Nie spodziewałam się zupełnie, ponieważ mimo tego, że byliśmy razem już 4 i pół roku, a ogólnie znamy się baaaardzo długo, to myślałam że to jeszcze nie nastąpi, więc byłam w niezłym szoku :D ale mimo tego strasznie się cieszę, że tak wyszło i, że już pierwsze kroki mamy za sobą :)

21-05-2021
0
Profil ślubny Agnieszka & Stefan

Zaręczyny odbyły się w hotelu i restauracji gdzie odbędzie się nasze wesele było romantycznie tylko ja i mój narzeczony personel hotelu i właściciel spisali się na medal 😉

06-02-2021
0
J

Mieliśmy jechać do Rymanowa, ale miałam beznadziejny dzień więc i brak humoru. Z tego wszystkiego zaręczył mi się w samochodzie.

11-10-2020
0
Ż

W dzień urodzin panny młodej. Nie spodziewałam się ich wogole

20-09-2021
0
K

Miejsce cudowne bo góry z przepiękna ale wietrzna pogodą byliśmy na szlaku tylko my

07-11-2021
0
Profil ślubny Kamila & Przemysław

Na mazurach podczas rejsu żeglarskiego o wschodzie słońca.
Przeczuwalam zareczyny.
Zareczyny po roku czasu znajomosci i wspolnego mieszkania i wspolnego kredytu na mieszkanie.

01-12-2021 nowa
0
A

Romantyczna kolacja przygotowana w domu przez mojego narzeczonego ogromny bukiet kwiatów

19-09-2020
0
Profil ślubny Patrycja & Piotr

Byliśmy na spacerze w Parku Romantycznym w Arkadii - nic nie wzbudziło moich pdejrzeń, ponieważ to miejsce było na liście miejsc wokół Łodzi, które chcieliśmy odwiedzić. Po wypiciu mrożonej kawy w ten upalny dzień, w miejscu z dala od ludzi i w otoczeniu drzewek - klęknął. To było ogromne zaskocznie.

09-08-2021
0
K

Wróciliśmy z zakupów, zrobilam kolacje a moj ukochany ukłęknął i się oświadczył. Bylismy wtedy 2lata ze soba i w drodze nasza córcia. Domyslalam sie ale nie bylm pewna.

26-09-2021
0
D

Zaręczyliśmy się nad polskim morzem . Siedzieliśmy na plaży piliśmy wino . Było bardzo romantycznie

22-11-2020
0
Profil ślubny Marta & Michał

W domowym zaciszu, spontaniczne, osobiste, bez pompy niepotrzebnej

05-02-2021
0
K

Byliśmy w górach, zareczylismy się w drodze ze szczytu Rakoń na szczyt Wołowiec ⛰️❤️

12-10-2020
0
P

Nasze zaręczyny były cudowne .. odbyły się na plaży ..

09-05-2021
0
Profil ślubny Barbara & Marcin

Marcin po kolacji wigilijnej gdy przyjechał do moich rodziców gdzie ja byłam po żarcie mojej mamy pokazującej mu środkowy palec na którym był pierścionek od Św. Mikołaja i zapytała a ty gdzie dla Basi masz bo ja już swój dosłałam. Wstal podszedł do mojego taty i zapytał go o pozwolenie i czy zgadza się żeby teraz on się mną opiekował. Potem podszedł do mnie klękną na kolano i poprosił czy zostanę jego żoną.

13-11-2020
0
D

Najpiękniej na świecie Kołobrzeg restauracja mikado

26-01-2021
0
Profil ślubny Adrianna & Kamil

Mój narzeczony zabrał mnie do Białki Tatrzańskiej na naszą 5 rocznicę związku. Wynajął cudowny pokój i zabrał mnie na spacer. Kiedy wróciliśmy w pokoju czekał bukiet róż i szampan. Byłam niesamowicie zaskoczona, na tyle, że nawet nie zorientowałam się , że Kamil klęczał z pierścionkiem w ręku i zadał mi to ważne pytanie.

19-03-2021
0
Profil ślubny Julita & Andrzej

W naszym wymarzonym mieszkanku zaraz po wprowadzce

10-03-2021
0
Profil ślubny Ania & James

14 luty w pracy na statku tam się poznaliśmy po 8 miesiącach bycia razem

24-04-2021
0
Profil ślubny Weronika & Michał

Zaręczyliśmy się w Niemczech na Germani 14 lutego 2017 roku ❤️💍

28-11-2021
0
P

Wakacje w Grecji. Klif z pięknym widokiem na morze góry i plaże

01-06-2021
0
J

Zaeeczylismy się w ogrodzie. Gdyż ja przyszłam z bułką

02-10-2020
0
Profil ślubny Jagoda & Kacper

Nasze zaręczyny miały miejsce w pięknym i cudownym miejscu, a mianowicie w górach. Oboje kochamy Tatry i nie wyobrażaliśmy sobie, żeby te zaręczyny mogłyby się odbyć w jakimkolwiek innym miejscu.

27-12-2020
0
Profil ślubny Monika & Przemek

Nasze zaręczyny były dość nietypowe. Mój narzeczony oświadczył mi się w Wigilię podczas oglądani „Kevin sam w domu” 😂🥰

03-02-2021
0
Profil ślubny Anna & Bartosz

Nasze zaręczyny były najlepszym wydarzeniem w moim życiu.
Miały one miejsce po 2 latach i 2 miesiącach związku. Wyjechaliśmy do Grecji, a dokładnie na wyspę Zakynthos. Z racji braku prawa jazdy nie mogliśmy zwiedzić wyspy autem, a miejscowość w której się zatrzymaliśmy była tak mała, że po 2 dniach pobytu zaczęło nam się nudzić dlatego postanowiliśmy wynająć rowery i zobaczyć najbardziej znane miejsca Zakynthos na rowerach. Ponieważ mieliśmy je tylko na 1 dzień oraz, myślałam że jedziemy tylko w 1 miejsce bardzo marzyłam o zaręczynach ale on wtedy tego nie uczynił i powiedział mi, że na pewno nie oświadczyłby mi się w Grecji i że oszalałam, w związku z czym popłakałam się i się pokłóciliśmy. Oczywiście po godzinie się pogodziliśmy, a mój narzeczony zaproponował pojechać na tzw. Mizithres. Osobiście nie chciałam tam jechać, ponieważ byłam już mocno zmęczona a to były dodatkowe 4 km ale zgodziłam się aby znów się nie pokłócić. Kiedy tam dojechaliśmy poprosiłam żeby zrobił mi zdjęcie jak stoję tylem, po paru chwilach powiedział do mnie „Kochanie zobacz jak pięknie wyszło”. Odwróciłam sie, a on klęczał z pierścionkiem w dłoni i z drżącym głosem oraz ze łzami w oczach zapytał czy zostanę jego żoną. Okazało się, że planował te zaręczyny od roku.

16-10-2021
0
Profil ślubny Dorota & Patryk

Wakacje w zeszłym roku 30.09.19 ❤️ To także dzień i miesiąc wesela w 2022r na wyspie w Hiszpanii, totalnie się tego nie spodziewałam.

27-09-2020
0
Profil ślubny Anna & Mateusz

Mój narzeczony oświadczył mi sie 24.12 przy moich rodzicach,uprzednio prosząc ich o moja rękę ❤

08-02-2021
0
P

Tego dnia zapomniałam klucza od domu, Łukasz z bukietem róż wkurzony bez słowa minął mnie czekającą na ławce. Weszłam jak zbity pies do domu 😂

22-02-2021
0
Profil ślubny Karolina & Jacek

Podczas wyjazdu wakacyjnego ze znajomymi. W domku nad jeziorem

09-03-2021
0
Profil ślubny Magda & szymon

Ciężkie wejście na Giewont.
Nie spodziewałam sie wogule. Brudna zmęczona ale szczęśliwa bo to było moje marzenie. Ten widok i narzeczony który klęka przedemna.
Płakałam ze szczęścia.
Oczywiście milion zdjęć reki na tle gór.
Oświadczyny odbyły sie po roku i dwóch miesiącach.

23-09-2021
0
J

Spontanicznie, miały być w restauracji a były w kuchni w naszym mieszkaniu

07-10-2020
0
K

Miałam spakować rzeczy do walizki ma 3 dni miejsce było niespodzianką w aucie dowiedziałam się, że w wybieramy się nad morze. Były to najpiękniejsze zaręczyny na plaży przy zachodzie słońca tylko my, szum morza i piasek. Oświadczył się po 8 miesiąch związku. Byłam zaskoczona i bardzo wzruszona. Przeszczęśliwa!

12-06-2021
0
Profil ślubny Daria & Adrian

Pięknie i sentymentalnie. Wiedziałam co się szykuje bo mój luby zachowywał się dziwnie tego dnia. Nagle uznał, że gdzieś jedziemy. Pojechaliśmy nad zalew, króry zajeżdżał nieco ściekiem... :D Do dziś się z tego śmiejemy. Tam klęknął. W momencie klęczenia jego, nie zajeżdżało już ściekiem.... :D

26-07-2021
0
Profil ślubny Patrycja & Krzysztof

Mój narzeczony oświadczył mi się w moje urodziny. Byli przy tym moi rodzice oraz moja siostra. Później pojechałam z narzeczonym do jego rodziców przekazać wiadomość

07-12-2020
0
D

Mój narzeczony z okazji urodzin zabrał mnie na wycieczkę do Krakowa i tam się oswiadczył.

10-10-2020
0
Profil ślubny Joanna & Sebastian

Była pandemia,narzeczony zabrał mnie na plażę zimą,tam klęknął w mokry piasek i z czerwonym jak kulfon nosem zapytał czy chciałabym nosić jego nazwisko 😍

06-10-2021
0
J

Odbyły się na wakacjach nad morzem przy zachodzie słońca po prawie 4 latach znajomości. Trochę się spodziewałam ale myślałam że to znowu tylko przeczucie i do niczego nie dojdzie :)

08-09-2021
0
S

Zaręczyny odbyły się w 2 rocznicę w górach zimą w nad Stawem Smreczynskim

21-01-2021
0
Profil ślubny Milena & Robert

Były to moje urodziny. Zupełnie się nie spodziewałam. Sala była pełna rodziny i znajomych. Narzeczony oświadczył mi się przy torcie. Nagle uklęknął i zapytał. Było to po półtora roku od naszej znajomości.

11-05-2021
0
A

U mnie pod pracą. Po 10 miesiącach chodzenia. To był maj. Zaraz po długiej przerwie o 11.25. Powiedział, że od rana to czuje i musi to dzisiaj zrobić ❤ Byłam w totalnym szoku ❤

27-09-2021
0
Profil ślubny Łucja & Adam

Sami rodzice brat i synek byli tylko na zaręczynach

01-10-2021
0
Profil ślubny Klaudia & Błażej

Na wieży zamkowej w Bolczowie z małymi przygodami nie zapomnę jak mojemu narzeczonemu pudełko z pierścionkiem wypadło przez okno na dół do suchej fosy 🤣

01-03-2021
0
Profil ślubny Katarzyna & Tomasz

Moje wyglądały następująco. Narzeczony pracował dość długi i wrócił w nocy do domu. A kiedy rano się obudziłam klęczał przed łóżkiem i zapytał czy za niego wyjdę. Oczywiście powiedziałam Tak

18-10-2020
0
Profil ślubny Marta & Przemek

Moj narzeczony oswiadczyl mi sie przy rodzinie w swieta Bozego Narodzenia uklek niespodziewanie na kolano opowiadal jak bardzo i za co mnie kocha i zapytal sie czy zostane jego zona

08-12-2020
0
W

Na zaręczyny mój narzeczony wybrał klify, wolny dzień od pracy, więc powiedział że zabierze mnie na wycieczkę. Bardzo romantyczne miejsce z niesamowitym widokiem ❤

10-09-2021
0
A

Jestesmy ze sobą 4lata. Mialy miejsce na plaży w Świnoujściu, było prawie ciemno, z portu wypłynął statek. Podejrzewałam że może się to wydarzyć, tylko nie wiedziałam kiedy.

23-09-2021
0
B

Podczas kolacji do pokoju w naszą 5. rocznicę związku. Po tak długim czasie nie było to dla mnie zaskoczeniem :)

20-03-2021
0
A

Był ładny, słoneczny, ale i wietrzny dzień. Pojechaliśmy na spacer w poszukiwaniu kesza. Wzięliśmy piwo i ciastka i poszliśmy na plażę. Oglądaliśmy muszelki, małże i niemałże. Gdy obróciłam się po muszelkę, on klęknął i powiedział, że chciałby, abym została jego żoną

03-10-2020
0
K

U mnie w domu,przy truskawkach,ulubionej szarlotce i herbatce

22-09-2020
0
Profil ślubny Marlena & Krzysztof

Nasze zaręczyny odbyły się rok po tym jak się poznaliśmy, mój przyszły narzeczony postanowił spełnić swoje marzenie i zabrał mnie na lot balonem podczas którego mi się oświadczył. Wszystko dokładnie zaplanował i zrobił ogromną niespodziankę :)

23-07-2021
0
Profil ślubny Jagoda & Sebastian

Pojechaliśmy na urlop i idąc spacerem koło pięknego nadmorskiego kościoła nagle klęknął i zapytał czy zostanę jego żona

07-02-2021
0
Profil ślubny Adriana & Paweł

Paweł poprosił mnie o rękę w kameralnym gronie najbliższych i było to niespodzianką ja nie wiedziałam.

10-09-2020
0
O

Romantycznie przy wschodzie słońca podczas zbierania muszelek na plaży

07-03-2021
0
Profil ślubny Ania & Maciej

W dzien ojca wchodzilismy na szczyt Sokolicy. Porobilismy zdjecia nacieszylismy się widokami a później stało się:)

14-12-2020
0
Profil ślubny Paulina & Jarek

Mój narzeczony oświadczył się w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Chyba za bardzo nie wiedział jak to zrobić, bo ciągle łaził na piętro i po chwili wracał do stołu. Zaproponowałam mu miętę, bo myślałam, że się czymś struł, a on wtedy wyskoczył z pierścionkiem.

17-01-2021
0
Profil ślubny Angelika & Paweł

Po rocznicowej kolacji szliśmy na spacer na molo w Sopocie

27-02-2021
0
Profil ślubny Monika & Kamil

Romantyczny wieczór w Sandomierzu. Przy blasku księżyca

13-09-2020
0
k

Damian zaprosił mnie wieczorem na spacer i uklęknął zapytał się " chcesz być moja na zawsze ?"

21-09-2020
0
M

Zabrał mnie na punkt widokowy na szczycie góry Czantoria zimą. Niespodziewanie uklęknął na kolanie wśród tych ludzi i zapytał.

07-10-2020
0
A

Zaręczyny były po 1,5 roku znajomosci, odbyly się w święta Bożego Narodzenia przy całej rodzinie. W sumie było to do przewidzenia 😂 Reakcja oczywiście pozytywna i pytanie czemu tak długo czekał.

01-07-2021
0
K

Maciej oświadczył się na moście nad jeziorem w Mikołajkach.

22-01-2021
0
Profil ślubny Natalia & Bartosz

Kompletnie niespodziewane, robiłam obiad jak w każdy inny dzień, mój jeszcze wtedy chłopak przyjechał bardzo elegancko ubrany, co wprawiło mnie w lekki szok, obiad zjedliśmy jak zwykle i podczas sprzątania po obiedzie zaskoczył mnie pierścionkiem, pytaniem i kwiatami, był tak zestresowany, że powiedział że miał w planach niespodziankę, ale stres tak go zjadł że musiał to zrobić tu i teraz ;) było pięknie, skromnie, ale wyjątkowo. Po wszystkim wybraliśmy się na kolację a po kolacji upiekliśmy własnoręcznie ciacho które ozdobiliśmy białymi płatkami róż i napisem z informacją o zaręczynach dla najbliższych :)

05-10-2020
0
Profil ślubny Agata & Kacper

Moja przyjaciółka wyciągnęła mnie z domu do baru, po powiecie do domu zastałam chłopaka na schodach z bukietem 108 czerwonych róż, po wejściu do pokoju zobaczyłam świeczki w kształcie serca i w środku tego serca byliśmy my, wtedy uklęknął i zapytał czy wyjdę za niego. Niby się spodziewałam że się oświadczy bo chodził cały dzień zdenerwowany i coś przeczuwałam ale nie spodziewałam się tego co zrobił. Jak tylko to zobaczyłam to płakałam i nie wiedziałam co powiedzieć. Zaręczyliśmy się po 4 miesiącach związku. Przyjaciolka nagrała całe zaręczyny, uwielbiam oglądać ten filmik i wracać do wspomnień.

10-11-2020
0
N

Zaręczyny miały miejsce po 3 latach ;) .Zaręczyny odbyły się w Wałbrzychu na górze Barbarka .Mój narzeczony jest właśnie z Wałbrzycha i spędzaliśmy tam urlop. Nie wiedziałam w sumie ,że to będą oświadczyny ,bo po prostu mieliśmy iść sobie tam na spacer, miał mi pokazać tą górę ,bo ja nigdy w żadnych górach nie byłam .W połowie drogi na górę nie miałam siły totalnie iść wyżej ,usiadłam sobie na drodze i odpoczywałam hahaha . Jak już wstałam i doszliśmy tam na miejsce ,okazało się ,że było warto ;) . Oświadczyny odbyły się 2 lipca 2018 roku.

15-11-2020
0
J

Mój wtedy jeszcze chłopak odebrał mnie z imprezy ze szkoły językowej, przyjechał BMW swojego przyjaciela kłamiąc prosto w oczy, że mu się auto zepsuło🤣🤣 następnie wzięło go na przejażdżkę poza Warszawę, ten się dziwnie zachowywał, a więc zaproponowałam, aby zjechał z trasy (nie wiedziałam gdzie jedziemy) i poszlibyśmy zjeść pizzę w miejscu gdzie kiedyś pracowałam. Minę miał nietęgą, ale że już mu o tym trułam jakiś czas to to zrobił. Zastaliśmy zamknięte drzwi i chłopak mówi, że jedziemy do najlepszej restauracji na świecie, do mojej mamy( czas:22.00 za pasem). Mówię ooook, i jedziemy, pojechaliśmy i się pytam czemu minął zakręt którędy dojeżdża się do mamy, "bo on chce naokoło", dojeżdżamy do miasta obok i zaczyna kluczyć, mówi że chce trafić na miejsce gdzie się pierwszy raz całowaliśmy 🤣 okazuje się, że z polany zrobiła się w tym czasie działka a na niej stanął dom(w trakcie 7miesięcy)🤣🤣🤣 no więc nie poznaliśmy, ten się wścieka i wysiada z auta i szuka i szuka, okazuje się że to dom pod którym stanęliśmy to on stoi na tej polanie, jak to skojarzyłam powiedziałam mu o tym🤣 i zaczyna padać deszcz, wsiada do samochodu, i zaczyna się mnie wypytywać jak tam na tej imprezie, to się na niego spojrzałam jakby oszalał🤣🤣 (zadzwoniłam po niego, aby szybciej mnie zgarnął bo się źle poczułam) i dostałam mały opiernicz za to, że go tak przyśpieszyłem. No nie wiedziałam o co chodzi, a mój ukochany no z gruchy ni z pietruchy wypada "wyjdź za mnie" na co ja jeszcze romantyczniej w pierwszym odruchu odpowiedziałam "pierdo**sz"🤣🤣🤣🤣 ten się mocuje z kurtką, wyciąga pudełeczko, oczy kota ze Shreka i "to się zgadzasz???". Wtedy do mnie dotarło, że to na poważnie, nie jakiś żart, odjęło mi tak mowę, że ponoć przez 2minuty to tylko kiwałam głową, że tak, a ten w końcu "tak czy nie, kobieto, zlituj się" z trudem powiedziałam tak😊 i telefon dzwoni, idealnie w czas... Mój wybranek go zapomniał wyciszyć a jego przyjaciel nie mógł wytrzymać i zadzwonił🤣 dostaliśmy polecenie skorzystania z tylniej kanapy, unisono krzyk, że nie chcemy, na pytanie czemu to odpowiedziałam, że niewiadomo co tam się kiedyś działo i po prostu nie. 😊 Następnie pojechaliśmy do mojego wujka go poinformować i wróciliśmy do domu 😊 dłuższa historia, ale osobiście uważam, że jest cudna. Jak na związek dwóch przypałowców przystało🤣🤣

15-10-2020
0
M

Pojechaliśmy na romantyczną kolacje do Dworu Mościbrody.

10-08-2021
0
J

Zaręczyliśmy się u mnie w domu w obecności naszych najbliższych. Było wiele niespodzianek specjalny film ze zdjęć tort dla narzeczonego. Było super nigdy nie zapomnę tego dnia.

05-03-2021
0
M

Odbyły się w domu w drugi dzień świąt przy całej obecnej rodzinie. Było z 15 osób i niczego się nie spodziewałam

21-10-2020
0
Profil ślubny Julia & Dawid

Oświadczyny były w górach w Kotlinie Kłodzkiej na tamie w Międzygórzu.

27-07-2021
0
K

Intymnie, tylko we dwoje. Na deptaku przed zakupionym mieszkaniem.

31-03-2021
0
Profil ślubny Patrycja & Sebastian

nasze zareczyny były na podwórku pensjonatu w gorach. W deszczu z paletkami do badmintona w ręku i przyjaciółmi. Było pieknie ❤

25-10-2020
0
K

Niestandardowo. Nie chciałam ich, uważałam że to za wcześnie ale nie żałuję że powiedziałam Tak.

08-10-2020
0
J

Po 3,5 latach związku, na szczycie góry śnieżki, popłakałam się.

06-06-2021
0
D

Przejazd rowerem przed wschodem słońca następnie oświadczenie się zaraz po "wstaniu" słońca na horyzonnie

02-09-2021
0
E

Mieliśmy spędzić ze sobą weekend w romantycznym hotelu, który zresztą ja zaproponowałam. Wszyscy dookoła mówili że Arek teraz już mój mąż na pewno się oświadczy. Ja uparcie twierdziłam że to będzie za oczywiste i to na pewno nie ten dzień. Pojechaliśmy do hotelu, dostałam kwiaty które uwielbiam. Czułam się sześliwa i kochana i cieszyłam się że spędzimy ten czas tylko we dwoje. Wybraliśmy się na spacer nad jezioro a wieczorem w pokoju przy świecach była zamówiona kolacja. Kiedy Panie przywiozły przystawki on uklęknął wyciągnął z kieszeni małe pudełeczko i poprosił mnie o rękę ❤️

03-10-2020
0
K

Cudownie, w pięknym miejscu z świetnym widokiem na morze. Zupełnie niespodziewanie.

19-11-2020
0
A

Pierwszego dnia urlopu narzyczony zaprosił mnie na spontaniczny wyjazd i kazał się spakować na weekend. Nie poinformował gdzie jedziemy. Podjechaliśmy pod sky Tower we Wrocławiu, a on wręczył mi kluczyki do pokoju, gdy wjechaliśmy na górę leżały tam czekoladki, a on uklęknął na koło.

23-09-2020
0
A

Spacer po Jasnych Błoniach, zaręczyny na mostku, na którym zakochani wieszają kłódki. Tego dnia zawisła tam również nasza kłódka.

11-10-2020
0
K

Oświadczyny miały miejsce po 4 latach, w dzień moich 23 urodzin. Totalnie się ich nie spodziewałam i w pierwszym momencie aż mi tchu zabrakło. Miejsce to mieszkanie na 10 piętrze wynajmowane na czas studiów

03-12-2021 nowa
0
M

Pojechalismy na kolacje, wzielismy jedzenie na wynos i gdy wsiadlam do auta i sie odwrocilam to mój dziubek kleczal z pierscionkiem

16-02-2021
0
K

Moj narzeczony zabrał mnie w pierwsza rocznice związku nad morze i oświadczył mi się na plazy przy zachodzie słońca

17-03-2021
0
Profil ślubny Natalia & Patryk

Wśród natury. Na chwiejnym molo nad jeziorem w lesie.

27-11-2020
0
D

W zamku Topacz, podczas pokazów światełek świątecznych.

04-06-2021
0
D

To jest pytanie na które czekałam, był ciepły czerwcowy wieczór, mój kochany chłopak stwierdził że zabierze mnie na kolację i drineczka na miasto, ja nic nie podejrzewałam, w jednej restauracji patrzymy dużo osób więc idziemy do następnej, siedzimy zamówiliśmy, Kacper jakoś dziwnie cały czas maca się po kieszeniach, ale spięcia zero, ja nadal nic, zanim dostaliśmy jedzenie zebrało się tyle osób że ledwo dało się oddychać, pogadaliśmy zjedliśmy i idziemy do domu, ja poszłam pod prysznic, on w tym czasie rozstawił cały sprzęt, (moje prysznice zazwyczaj trwają 5 min, ale wtedy stwierdziłam że zrobię sobie maseczkę, ogole się itp więc pół godziny w łazience lekką ręką) wychodzę z tej łazienki i patrzę a ten klęczy z pierścionkiem w ręce a na stole napis "merry me" złożony z literek że scrabble, oczywiście ja w szoku: no jaja sobie ze mnie robisz pewnie ble ble ble, jak już do mnie doszło co się dzieje to oczywiście się zgodziłam. Pierwsze słowa mojego narzeczonego po zaręczynach: ile można się pindżyć, myślałem że mi kolano odpadnie,😂 romantyzm 100%

24-05-2021
0
E

Praga, Most Karola. Zaskoczenie i wzruszenie. Ze stresu zamiast się odezwać zaczęłam się bardzo śmiać :)

31-10-2020
0
J

Nasze zaręczyny odbyły się 25.12. w domu narzeczonego.Nie spodziewałam się ponieważ mówiłam ukochanemu ze nie chce zaręczyn w takie dni jak wszyscy się zaręczają.Ale on i tak zrobił po swojemu.Moj narzeczony przed zaręczynami wysłał mnie do innego pokoju po chusteczki a jak wróciłam to poprawiał bukiet czerwonych róż (których nie lubię wolę żółte ) ponieważ mu się trochę rozwalił bo ukrywał go w szafie. A potem zapyłał mnie czy zostanę jego żona. Zaręczyliśmy się po 4 latach związku ,

07-12-2021 nowa
0
P

Byliśmy razem ponad 5 lat. Pojechaliśmy na wakacje nad polskim morzem. Byłam totalnie zaskoczona, bo było to po 7 rano ;)

21-10-2021
0
Profil ślubny Anna & Leszek

Narzeczony zabrał mnie na Kretę. Miejsce przepiękne, a zaręczyny sobie darujmy dla mnie to był dramat. Bez zaręczyn i tak go kocham i będę kochać.

02-02-2021
0
S

Omg to byl ciężki dzień jednak zakończenie miał idealne.

17-02-2021
0
M

Była to niespodzianka po kolacji wigilijnej, gdzie narzeczony zabrał mnie na wycieczkę do parku Oliwskiego w Gdańsku.

10-09-2020
0
A

Był czas covid-19, więc zamiast oświadczyn w Wenecji, miałam oświadczyny w Polskiej Wenecji czyli Sztolni Luiza.

11-09-2020
0
O

Oświadczył mi się na pustyni Błędowskiej, w miejscu w którym było nasze pierwsze spotkanie niby taka randka, ale to tam pierwszy raz leżeliśmy przytuleni, słuchaliśmy korteza i oglądaliśmy gwiazdy. Spodziewałam się ich, ale nie sądziłam ze tak szybko i ze w miejscu od którego się to zaczeło, oświadczyny były po roku i by był najpięknieszy rok.

20-09-2021
0
K

We dwoje, w sylwestra o północy po 6 latach bycia razem

10-01-2021
0
W

Zaręczyny po 2 latach związku, miały miejsce w Grecji

20-07-2021
0
B

Narzeczony oświadczył mi się u nas w domu 😂 Przyszedl po pracy i wręczył ten wymarzony i jedyny z bukietem kwiatów 🥰 było tak pięknie 🥰

22-08-2021
0
A

Zaręczyny były piękne. W Paryżu na wieży Eiffla... Na górze wszystko wygląda inaczej... Nawet zaręczyny... Ponieważ narzeczony mnie zaskoczył więc mało nie wypuściłam telefonu bo akurat robiłam zdjęcie

13-09-2020
0
I

W Walentynki, po 5,5 roku razem, w naszym pierwszym wspólnym mieszkaniu, nie spodziewałam się, ale oczywiście wyczekiwałam ich po takim czasie ;)

24-06-2021
0
P

Niech to zostanie moją słodką tajemnicą, uważam iż nie każdy powinien to wiedzieć

16-11-2020
0
Profil ślubny Patrycja & Marcin

Dla mnie był to bardzo wyjatkowy moment. Mój narzeczony oświadczył mi się w miejscu, gdzie się poznaliśmy- nad morzem. Po romantycznej kolacji, poszliśmy na spacer brzegiem morza. Podczas zachodu słońca, ukochany uklęknął i zadał to najważniejsze pytanie!

23-11-2020
0
Profil ślubny Anita & Michał

Zawsze się śmieje, że wyczuwałam to wcześniej. Pojechaliśmy w góry, weszliśmy na jedną z nich. Kiedy leżeliśmy na kocu i błogo odpoczywaliśmy, pomyślałam sobie, że tak mogłyby wyglądać nasze zaręczyny - jakieś 10 minut później miałam pierścionek na palcu ;)

23-11-2020
0
A

Nas polskim morzem w sierpniu na wakacjach przy zachodzie słońca.

09-02-2021
0
M

Zapora Solińska dn 30. 08.2020 r.
Drugie wakacje z dziećmi :)

12-09-2020
0
P

Nasze zaręczyny odbywały się 2 razy czas narzeczeństwa był u nas burzliwy i po pierwszych oświadczynach po jakimś czasie rozstaliśmy się a pierścionek poleciał z 10 piętra ale mój ukochany świata pozamna nie widział a ja nie mogłam żyć bez niego i po kilku miesiącach znowu byliśmy razem i wogule się nie spodziewałam oświadczyn bo umówiliśmy się w parku i mieliśmy iść na spacer i gdy przyszedł z bukietem nagle klęknął na środku parku i zapytał czy za niego wyjdę. Zgodziłam się odrazu i nie żałuję bo już za kilka dni będę jego żona na dobre i złe a przeszliśmy już dużo bo jesteśmy razem od 10 lat

30-08-2021
0
S

Nasze zaręczyny miały miejsce po 1,5 roku związku. Były zorganizowane w wymarzonych okolicznościach na wakacjach w górach. Moją pierwszą reakcją był wielki szok i szczęście nie do opisania 😍

11-05-2021
0
W

Zaręczyny były w Grecji na wyspie kos przy zachodzie słońca Zia. Było cudownie

15-10-2021
0
Profil ślubny Kornelia & Mateusz

U znajomych podczas obiadu po chrzcinach koleżanki córki

18-11-2020
0
P

Nad morzem na plaży przy zachodzie słońca najpiękniejszy moment w zeszłym roku

03-09-2020
0
Profil ślubny Julia & Adam

O północy nad rzeką, gdzie często jeździmy w nocy aby trochę się zresetować. 🥰

09-08-2020
0
K

Nasze zaręczyny odbyły się w Wrocławiu po 7 latach związku. Mój wtedy jeszcze chłopak zorganizował wszystko tak abym czuła sięw tym dniu wyjątkowo w końcu bo była też nasza 7 rocznica związku. Tego dnia poszliśmy do restauracji gdzie był umówiony zespół który miał dla nas zagrać aby odciągnąć moją uwagę kiedy on będzie klękał. Gdy to zrobił mi mogłam wypowiedzieć słowa jedyne co zrobiłam to zapłakana wtuliłam się w niego i dopiero po chwili odpowiedziałam.

06-11-2021
0
Profil ślubny Oliwia & Mateusz

Zaręczyny odbyły się w Pradze, na moście Karola. Najpierw była romantyczna kolacja w restauracji na rzece Wełtawa, później spacer na most i tam powiedziałam „tak”.
Zaręczyliśmy się po dwóch latach związku. Gdzieś w środku miałam przeczucie, że może to nastąpić właśnie podczas tego wyjazdu. Trzęsły mi się ręce podczas spaceru i mocno biło serce. A przy samych zaręczynach się popłakałam tak, że nie mogłam wydusić z siebie ani słowa.

18-10-2021
0
J

Zaręczyliśmy się 1 kwietnia w prima aprilis świetny dzień na zaręczyny. Zaręczyliśmy się po 4 latach związku,wiedziałam że planuje mi się oświadczyć ale nie wiedziałam kiedy.

24-11-2021
0
A

Zaręczyliśmy się w domu, kiedy ja zmywałam naczynia

13-06-2021
0
W

Byliśmy na wakacjach w Chorwacji, byłam przekonana że tego nie zrobi bo byłoby to zbyt opczywiste. Koło godziny 22-23 siedzieliśmy na naszym balkonie piliśmy drinka i rozmawialiśmy na wszytskie tematy. Wyszedł z pretekstem zrobienia drinka ale już coś czułam i jak wracał to zauważyłam coś czerwonego w ręce. No i wiadomo następnie się oświadczył, a ja z tych nerwów zaczełam mówić nie :D Pomimo zarezerwowanej sali już hahah. Ale oczywiście zaraz sie rzucilam na niego. Nie wyobrażam sobie lepszych zaręczyn, wiedział że chciałam aby były nasze we dwoje.

24-11-2021
0
K

Zaręczyny były w 5 rocznicę naszego związku. Dzień pełen wrażeń i niespodzianek. Ale niespodzianki w moim mniemaniu były prezentem po prostu rocznicowym. Zwiedzanie, spacery, kolacja.
Po czyn oświadczył mi się w miejscu pierwszego spotkania gdy już wracaliśmy do domu. Nie spodziewałam się tego wcale. Nie chciałabym nigdy innych zaręczyn, te były idealne .

25-10-2021
0
K

Zaręczyny dość nie typowe 😁 pojechaliśmy rano na zakupy , po zakupach szybkie śniadanko w KFC zjedzone na parkingu w samochodzie przed sklepem a tu nagle wyciaga pierścionek i się pyta czy zostane jego żona 😍 niby nie romantycznie ale bardzo oryginalnie będzie co opowiadać dzieciom 😁

28-11-2020
0
M

W naszym domu, tylko we dwoje, spontanicznie, a później kolacja w restauracji.

01-02-2021
0
N

Podczas tygodniowego wyjazdu w październiku, na obrzeżach Bieszczad. Odbyło się to w naszą 1,5 rocznicę na małym mostku nad dworskim stawem.

13-12-2020
0
K

Nasze zaręczyny były nad morzem…totalna niespodzianka nie spodziewałam się 🙈

08-09-2021
0
Profil ślubny Karolina & Wojciech

Byliśmy w Gdańsku, pojechaliśmy na plaże i tam przy szumie morza na żółtym piasku stało się

11-04-2021
0
Profil ślubny Kamila & Konrad

W rocznice związku dostalam bukiet róż wypilismy winko w naszym ulubionym miejcu po jakimś czasie wyjął pierscionek i spytal czy zostanę jego żona ja rozplakana powiedziałam TAAK

17-09-2020
0
Profil ślubny Patrycja & Przemek

Nasze zaręczyny wyglądały bardzo romantyczne ponieważ pod radiostacja.

06-10-2020
0
Profil ślubny Maria & Maciej

Zaręczyliśmy się po 3,5 roku związku. Narzeczony przygotował niespodziankę i porwał mnie do Warszawy ;)

11-08-2021
0
O

Całkiem niespodziewane, narzeczony chodził zestresowany już od rana. Po prostu zabrał mnie na małą wycieczkę, w trakcie spaceru przez las, na przepięknej polance nagle padł na kolana i trzęsącym głosem zapytał, czy wyjdę za niego :) zgodziłam się, pytając czy spodziewał się innej odpowiedzi. Powiedział szczerze, że wiedział, że się zgodzę, tylko bał się, czy pierścionek mi się spodoba :)

07-10-2020
0
D

Nasze zaręczyny miały miejsce w domu w Wigilię przed samym wyjściem do rodziców . Były skromne ale i zabawne, ponieważ z ekscytacji zabrałam pierścionek i sama włożyłam go sobie na palec

21-07-2021
0
Profil ślubny Aleksandra & Karol

Inaczej, niestandardowo ;) Chciałam żeby mój luby mnie zaskoczył (a bardzo ciężko mnie czymś zaskoczyć) więc oświadczyny odbyły się na parkingu przed targami ślubnymi :))

05-09-2020
0
Profil ślubny Patrycja & Oskar

Po 4 latach związku, nie spodziewałam się w ogóle 😀 oświadczył sie w wigilię rano

07-08-2021
0
J

Zupełnie sami, na górskim szlaku, jesienią. Wszystko było idealne i zupełnie niespodziewane.

21-09-2020
0
Profil ślubny Patrycja & Rafał

Zaręczyny odbyły przy zachodzie słońca na plaży we Władysławowie

08-06-2021
0
Profil ślubny Karolina & Krzysztof

Oświadczył mi się na naszym wspólnym wyjeździe z okazji 4 rocznicy do Wrocławia (akurat tam bo bardzo podoba mi się to miasto). W dniu 4 rocznicy wjechaliśmy na 49 piętro Sky Tower i właśnie tam oświadczył mi wie wieczorem z widokiem na całe piękne miasto :)

29-12-2020
0
M

Po około pół roku, podczas spaceru i tak spodziewałam się. Byłam zachwycona.

07-10-2021
0
Profil ślubny Jejciu & Romek

W miejscu gdzie się poznaliśmy po raz pierwszy, tak więc Nasza historia wskoczyła na kolejny etap.

29-01-2021
0
Profil ślubny Dominika & Paweł

Zaręczyny odbyły się w Walentynki, w zimowej aurze, w miejscu naszej pierwszej randki

18-02-2021
0
P

Zaręczyliśmy się po 2 latach związku. Wiedziałam ,że coś się szykuje nie wiedziałam jednak ,że będzie to tego konkretnego dnia. Narzeczony wynajął łódkę którą popłynęliśmy na małą wysepke, tam spędziliśmy chwilę spacerując a w drodze powrotnej na środku jeziora wręczył mi bukiet róż i poprosił o rękę.

20-08-2021
0
Profil ślubny Edyta & Patryk

Zaskoczył mnie w Polskich górach, zaraz po zdobyciu szczytu

18-01-2021
0
Profil ślubny Ania & Michał

Zaręczyliśmy się w górach w Sylwestra, dokładnie o północy ❤

28-01-2021
0
M

Mój wybranek oświadczył mi się w Toruniu na pięknym pomoście, późnym wieczorem . Wcześniej była kolacja i spacer

02-10-2020
0
K

26 luty 2020 był najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Zaręczyny były na moście Karola na wieży tuż po godzinie 12. Od tego czasu do Pragi chce wracać tego dnia każdego roku.

08-10-2020
0
M

W parku, przy ławce na której przesiadywaliśmy razem spędzając godziny na wspólnych rozmowach i przeżywaliśmy najdłuższe pocałunki w naszym wspólnym życiu.

27-10-2021
0
Profil ślubny Kamila & Grzegorz

Mój chłopak oświadczył mi się w Narwiańskim Parku Narodowym prawie rok odkad się poznaliśmy. Niezwykle miejsce, wygląda jak morze trawy. Spodziewałam się że to będzie podczas naszego wyjazdu, tylko nie wiedziałam kiedy dokładnie.

03-10-2020
0
A

W pokoju, obok toalety w Bukowinie Tatrzańskiej bez pierścionka ( ten wybrałam sobie sama po wszystkim)

01-11-2020
0
W

Mój przyszły mąż zabrał mnie na zamek w Mosznej by go zwiedzić i niespodziewanie przy stawie kazał ustawić się do zdjęcia, mieliśmy statyw i aparat i ustawiony samowyzwalacz. Udawał, że chce ze mną wspólne zdjęcie, a tu nagle oświadczyny.

13-10-2020
0
A

Zaręczyliśmy się po 3 latach, w czasach pandemii zostały zorganizowane w domu przy wspaniałej romantycznej kolacji, nie spodziewałam spodziewałam się oswiadczyn, rozpłakałam się

01-06-2021
0
D

Pojechalismy z przyjaciolmi w gory. I na dwa dni przed moimi urodzinami gdy wybralismy sie nad Morskie Oko przy tlumie ludzi niby podczas robienia zdjecia padl na kolana :)

04-10-2020
0
Profil ślubny Paulina & Karol

Pojechaliśmy na wakacje nad morze do Łeby. Mój narzeczony najpierw zabrał mnie na romantyczny spacer i zachód słońca na plaży, dostałam wtedy piękne kwiaty ( wyszła śmieszna historia bo chciał mi kupić kwiaty okazało się że zapomniał portfela szkoda mi się go zrobiło więc mu pożyczyłam więc jakby co sama sobie kupiłam hihi), później wróciliśmy do hotelu przebrał się elegancko poszłam do łazienki a gdy wróciłam na tarasie było wszystko przygotowane świece wino a później wszystko tak szybko minęło tyle emocji wśród zaręczyn. Marzyłam o tym wyczekiwałam na ten pierścionek a jednak szok

08-01-2021
0
M

Niby z pozoru zwykły spacer, który zamienił się w niezwykłe wydarzenie.

06-10-2020
0
M

To był początek epidemii. W pokoju narzeczonego. Po przygotowanym przez niego sushi i winie, wyznaniu miłości, obdarowaniu mnie paletką cieni padł na kolano z pierścionkiem i zapytał, czy wyjdę za niego.

10-09-2020
0
M

Podczas wakacyjnego wekendu nad morzem narzeczony wkrecil mnie, ze jego marzeniem bylo zawsze zobaczenie wschodu slonca na plazy. Niestety jestem spiochem i musial mnie dosc dlugo przekonywac ale ostatecznie zgodzilam sie tam pojsc. Okazalo sie ze oplacalo mi sie to, bo wlasnie na tej plazy przy tym wschodzacym sloncu kleknal wreczajac pierscionek

08-04-2021
0
S

Niespodziewanie, podczas izolacji..zostalam obudzona w środku nocy.

01-12-2020
0
A

Zaręczyny były po 3 latach związku .Były bardzo wyjątkowe nie spodziewałam się ich.
Moja reakcja to był szok następnie łzy i na końcu śmiech ze stresu.

25-08-2021
0
Profil ślubny Paulina & Tomek

Były normalne, zwyczajne bez szału, ale był to dzień bardzo ważny i czuje się do dziś szczęśliwa.

21-05-2021
0
Profil ślubny Katarzyna & Michał

Zaliczyliśmy się po 5 latach, 2 miesiącach i 17 dniach - 19.12.2020. Zaranżowane dosłownie na spontanie, przeprowadzalam się w ten dzień. Oczywiście nie spodziewałam się. Myślałam że żartuje - mamy wg innych dziwne poczucie humoru, ale w sumie razem podobne, myślałam że rozwiązała mu się sznurowka itd. Miejsce zaręczyn to był most groszowy w Opolu, Narzeczony myślał o rynku - ale ze względu na dużą ilość osób- nie lubię być w centrum uwagi, zrezygnował z takiego pomysłu... A tego wieczora akurat było mniej osób na tym moście, na nasze szczęście.

01-10-2021
0
K

Nasze zaręczyny były bardzo romantyczne, mój partner oświadczył mi się nad Dunajcem na moście. To był cudny dzień

14-09-2020
0
K

Prawda jest taka, że tych zaręczyn się spodziewałam...Lecz nie w takim momencie o jakim myślałam. Spędzaliśmy wspólnie 3 tygodnie w Szwecji. Mój przyszły mąż tam pracuje, a ja wyjechałam do niego na 3 tygodnie urlopu. Zaplanowaliśmy sobie niedzielny wyjazd, aby pozwiedzać centrum Sztokholmu :) Ja pierwszy raz, a on pierwszy raz spacerując. Zabrał mnie do Muzeum, w którym znajdował się prawdziwy, zabytkowy statek żeglugi szwedzkiej. Wszystko było by fajnie, gdyby nie fakt, że statki to nie mój "konik". Ale miło było coś pooglądać. W drodze powrotnej, w dniu, w którym pogoda była totalnie w kratkę, wracając do samochodu oddalonego od centrum ok 2 km się lekko pokłóciliśmy,a do tego na szybie samochodu przyczepiona była kartka z dość wysokim mandatem za zle wykupiony bilet parkingowy. Trochę, żeby nie stwierdzić, że bardzo... byłam zdenerwowana całą tą sytuacją. Chciałam wracać do mieszkania, aby jak najszybciej coś zjeść i odpocząć. Ale mój ukochany stwierdził, że jeszcze pokaże mi pewne miejsce. W tą brzydką, wietrzną pogodę zabrał mnie na klif, aby pooglądać piękne widoki. Ja zła, zmęczona i głodna, usiadłam sobie na ławce ze spuszczoną głową, wyciągnełam z plecaka banana i tak sobie go jadłam, a mój w tym czasie uklęknął i się oświadczył. I jak wiadomo.. od razu poprawił mi tym nastój :D Ale oboje nadal nie wiemy, czy on wtedy w ogóle zadał to ważne pytanie.

20-09-2021
0
Profil ślubny Klaudia & Jordan

6 lat jesteśmy razem, w zeszłym roku pojechaliśmy na wakacje z których myslalam ze wrócę z pierścionkiem. Niestety. Oświadczył się dopiero w Wigilię, robiąc mi ogromną niespodziankę. Nic a nic się nie spodziewałam.

20-09-2021
0
Profil ślubny Marta & Gabriel

Wszystko zadziało się na Santorini podczas naszego urlopu.
Kiedy siedziałam zaszedł mnie od tyłu i zapytał. Był to bardzo wzruszająy moment.

27-09-2021
0
Profil ślubny Krzysztof & Marlena

Nasze zaręczyny odbyły się podczas wycieczki z naszymi dziećmi na zamku Czocha wszystko się pięknie złożyło była cudowna pogoda nie było dużo ludzi a obiad rozpływał. Się w ustach

04-10-2020
0
Profil ślubny Kasia & Paweł

Zabrał mnie na wodospady i tam przy pięknych wydospadach i rozległych górzystych terenach uklękł... Miałam ciary chociaż się spodziewałam trochę bo chodził z torbą lidlowa duża taka termo i mowil że ma tam jedzenie żeby gdzieś usiąść na kocyku a okazało się że miał tam róże i pierścionek 🤣 to było takie nasze,wcale nie jest mi smutno że to się nie odbyło gdzieś na Karaibach w restauracji na wodzie czy coś. :)

10-01-2021
0
K

Zaręczyny były wyjątkowe. Podczas wspólnych wakacji na Krecie, jeszcze wtedy chłopak, zabrał mnie na wieczorny spacer. Usiedliśmy sobie na skałkach tuż przy morzu. Piliśmy winko... i wtedy się oświadczył. Niesamowicie romantycznie. Dla niego jednak był podwójny stres. Obawiał się, że jeśli pierścionek wypadłby mu z rąk (to morza) to już byłoby po pierścionku.

11-03-2021
0
D

Byliśmy w Karpaczu, po zejściu ze Śnieżki, zaszliśmy nad Dziki Wodospad i tu siw wszystko wydarzylo

07-10-2020
0
A

Zaręczyny były po 8 miesiącach,w cudownym lesie i spodziewałam się ich aczkolwiek dla mnie to była wyjątkowa, cudowna i niezapomniana chwila :)

23-08-2021
0
K

Była to rocznica naszego związku. Pojechaliśmy wtedy nad wodę przy zachodzie słońca.

08-10-2020
0
P

Przy lodówce w mieszkaniu - była całkowicie zaskoczona.

11-09-2020
0
D

To było świętowanie 2 w 1 😁. Ponieważ zaręczyliśmy sie na mojej 18- nastce. Ze względu na to że mam bardzo dobry kontakt z rodziną to na moich urodzinach było ponad 50 gości i była to tylko i wyłącznie rodzina i przyjaciele rodziny. Ja niczego nie świadoma stałam na środku sali ponieważ miał wjechać tort, zawiązano mi oczy bo tort miał być niespodzianką. I tak się stało wjechał niesamowity tort jednorożec, ale tuż za tortem był mój ukochany, który ręczył mi bukiet pięknych czerwonych róż i myślałam że prezent w woreczku. A tu nagle on klęka, wyciąga z woreczka małe czerwone pudełeczko i pyta się mnie czy " zostanę jego narzeczoną?". Nie był to dla mnie wielki szok ale bardzo się cieszyłam 😊, wszystko zostało przepięknie zorganizowane, wszyscy się wzruszyli. Nawet te największe twardziele 😏. Była to niespodzianka nie do zapomnienia i wszyscy teraz to wspominamy z wielką radością. A tak przy okazji wszystko zostało nagrane i możemy w kółko oglądać jaki mój narzeczony mył zestresowany i czerwony 😂❤️.

19-10-2021
0
Profil ślubny Ania & Łukasz

Pojechaliśmy na miejsce naszej pierwszej randki. Spodziewałam się, bo sama sobie wybrałam pierścionek 😁

14-09-2021
0
Profil ślubny Daria & Konstantinos

Były piękne. Odbyły się w 1 rocznicę naszego związku. Mój ukochany zabrał mnie na kolację. Z racji tego, że nie miałam pomysłu na prezent, wręczyłam mu toster i zapas chleba tostowego. Uśmieliśmy się jak dzieci. Myślałam, że kolacja jest jego prezentem. Luby tak się stresował, że zjadł największą porcję mięsa jaka była tylko dostępna w lokalu. Po kolacji pojechaliśmy na spacer nad morze, było zimno jak to w styczniu więc dość szybko wróciliśmy do domu. Po powrocie luby poprosił, żebym od razu nie przebierała się w domowe ubranie, co mnie zaskoczyło. Usiadłam na kanapie żeby odpocząć po sytej kolacji. Wtem wręczył mi małe pudełko, nie wiedziałam co to. Otworzyłam je a z niego wyleciało konfetti w kształcie serca i 3 papierowe dość spore kostki. Obejrzałam je wszysktkie dokładnie, na każdym boku było nasze zdjęcie. Spośród zdjęć dostrzegłam grafikę pierścionka w pudełku. Odwróciłam się a on już klęknął na kolano z pierścionkiem w ręku. Jedyne, co wydukałam to "tak się nie robi ciulu". A póżniej ze łzami w oczach przyjęłam oświadczyny. Byłam totalie w szoku, naprawdę niczego się nie spodziewałam, choc dowiedziałam się, że znajomi wiedzieli już dużo dużo wcześniej. A pierścionek lezał ukryty w domu od kilku miesięcy. ;)

11-01-2021
0
K

Na wakacjach w Egipcie poszliśmy na spacer na plażę ❤️

18-09-2020
0
Profil ślubny Paulina & Damian

Było bardzo romantycznie, wziął ze sobą szampana i zabrał mnie na duży most i tam się zapytał czy zostanę jego żoną.

08-02-2021
0
A

Pięknie zasypane góry wieczorowa pora i przejazd doroszką. To zdecydowanie najpiękniejszy wieczór w moim życiu.

25-01-2021
0
K

Dostałam śniadanie do łóżka po czym narzeczony podał mi tace i klękł.

08-12-2020
0
Profil ślubny Marzena & Radek

Mój narzeczony zabrał mnie na spacer w nasze ulubione miejsce i tam się oświadczył.

22-08-2021
0
Profil ślubny Daria & Mateusz

Zaręczyny odbyły się po ponad 3 latach związku. Jechaliśmy po naszych znajomych gdy nagle zajechała nam drogę "policja" w nieoznakowanym samochodzie. Wyciągnęli Mateusza z auta i przeszukiwali jego jak i auto. Na pytanie o co chodzi odpowiedzieli że dostali anonim że ta osoba w takim aucie przewozi nielegalne używki. Byłam przerażona, płakałam, krzyczałam, trzęsłam się ze strachu. Potem wyciągnęli torebkę z proszkiem ( na końcu okazało się że to był melitol - zamiennik cukru ) pytali czyje to i co to. Pozwolili mu się ze mną pożegnać po tym jak go skuli i nagle mi się oświadczył. Nie spodziewałam się tych zaręczyn. Okazało się że planował to 2 tygodnie z wszystkimi znajomymi. Nie mogłam uwierzyć i w pierwszych chwilach chciałam go udusić ze mnie tak przestraszył. Ale koniec końców powiedziałam tak i poszliśmy na imprezę

08-10-2021
0
K

Nasze zaręczyny były niestety w dobie pandemii, ale bardzo romantycznie, sami w moim pokoju w moje urodziny

09-10-2020
0
D

Zaręczyny na wakacjach nad morzem, pusta plaża, wschód słońca i my ❤
Oglądaliśmy jak słońce wstawało, powoli unosiło się nad horyzontem i wtedy ujrzałam przed oczami ten cudowny pierścionek.
Emocje? Wszystkie możliwe: od śmiechu aż po łzy wzruszenia.

18-10-2021
0
O

Zostałam zapytana pod ogromną choinką na jarmarku bożonarodzeniowym we Wrocławiu

10-04-2021
0
D

płatki róż rozsypane od drzwi do pokoju, a po brzegach świeczki, na środku pokoju ułożone serduszko ze świeczek, balony w kształcie serca

18-10-2021
0
Profil ślubny Beata & Łukasz

Jesteśmy nietypową parą i etap zaręczyn został świadomie pominięty :) Przez moje doświadczenia w relacjach damsko-męskich uświadomiłam sobie, że nie jest istotny fakt posiadania pierścionka tylko konkretne plany i kroki podejmowane w związku, więc przez fakt, że bardzo dobrze poznaliśmy się w pracy, dużo o sobie wiedzieliśmy to po staniu się oficjalną parą zaczęliśmy planować nasz Ślub i Wesele :)

17-05-2021
0
Profil ślubny Anna & Maciej

to bylo 6 grudnia 2018 roku. W mikołajki. Myślałam że żartuje 😅 było idealnie ❤

02-12-2020
0
A

Jestesmy razem od 1,5 roku.Mój narzeczony oświadczył mi się 2 razy. Pierwsze odbyły się gdy byliśmy na wyjeździe w Zakopanem. A oficjalnie z pierścionkiem oświadczył się w sierpniu w tym roku. Byliśmy na spacerze w Królewskich Ogrodach w Warszawie, w pewnym momencie uklękł i zadał najważniejsze dla nas pytanie

30-09-2021
0
A

Zareczylismy się po 2 latach znajomości przy obecności Naszych rodziców później była kolacja. Był mały stresik ale pozytywny Wszystko się udało.

22-07-2021
0
Profil ślubny Emilia & Jakub

Narzeczony zabrał mnie na kilkudniowy, zimowy wyjazd w góry. Oświadczył się podczas spaceru w koronach drzew w samym środku Doliny Bachledowej na Słowacji.

30-09-2020
0
Profil ślubny Marta & Piotr

Sylwester w Zakopanem, podczas pokazu fajerwerek o polnocy

01-10-2020
0
S

To zabawne ale byłam tego dnia bardzo zła na mojego narzeczonego a on zabrał mnie nad morze i nie chciałam nawet z nim wyjść ze samochodu a on zaprowadził mnie na plażę i poprosił o rękę 🙂

19-10-2020
0
P

Pojechałem do domu mojej dziewczyny i poprosiłem najpierw jej rodziców o rękę, a później ją.

28-02-2021
0
Profil ślubny Paulina & Daniel

Było to wieczorem na plaży w Sopocie. Narzeczony dopytywał kiedy chciałabym, żeby się oświadczył, ale do ostatniej chwili nie spodziewałam się, że to akurat teraz na wyjeździe. Jestem przeszczęśliwa!

10-03-2021
0
E

Tego dnia nigdy nie zapomnę . Niby dzień jak codzień , ale narzeczony był jakis dziwny . Moja rodzina była w spisku z narzeczonym . Nalegali abym do nich przyjechała . A on akurat wszystko przygotowywał w domu . Odbyła się kolacja , kwiaty , wino . Klęknął i zapytał czy zostanę jego żona

09-09-2020
0
Profil ślubny Marzena & Piotr

Nasze zaręczyny były dla mnie totalnym zaskoczeniem, narzeczony zabrał mnie na spacer pomijam fakt że założyłam nowe buty który mnie obcierały i mega narzekałam bo oprócz tego komary cieły w tym dniu jak szalone 🤣 no i w między czasie moich narzekań narzeczony poprosił żebym stanęła i go przytuliła, wyznał mi miłość i ja chciałam iść dalej a on prosił żebym poczekała chwilę i zaczęłam się śmiać czy chce się oświadczyć i że mógł w takim razie naszego kota wziąć i mi go dać jako prezent, a on nagle mówi " a wyjdziesz za mnie?" odpowiedziałam że wie przecież że tak i wyciągnął pierścionek którego totalnie się nie spodziewałam i ponownie zapytał ❤️, zamurowało mnie, to był niesamowity dzień, zrobił wszystko jak trzeba, bez gapiów bez zbędnego klękania po prostu tylko my i ta chwila ❤️❤️❤️

20-11-2021
0
M

Odbyły się w domu, byliśmy sami. Kupił kwiaty, kolacje i się oświadczył.

03-04-2021
0
M

Bardzo romantyczne ☺️ W Kazimierzu Dolnym. Rok po naszym byciu ze sobą.. Więc myślałam że przepiękny bukiet kwiatów był po prostu na rocznicę. A tu nie.. 🤭

18-03-2021
0
Profil ślubny Natalia & Jędrzej

Spontaniczny wyjazd do Rzymu. W nocy na uboczu obok Forum Romanum i Koloseum kiedy aktualny narzeczony chciał abym zrobiła mu zdjęcie przy drzewie. Wtedy wiedziałam, że to ten moment 😂

10-01-2021
0
Profil ślubny Diana & Denis

W środku pandemii pojechaliśmy do Krakowa. Byłam przekonana, że jedziemy na zwykła kawę i spacer, często tak robiliśmy. Natomiast w pewnym momencie na rynku w Krakowie mój luby uklęknął pytając się czy zostanę jego żoną. Tak, to już za tydzień!

02-09-2020
0
W

Oświadczył mi się w Dniu Kobiet, na bulwarze w Toruniu

25-05-2021
0
O

Tunezja, wieczór, piasek... A po kolacji wino i wspominanie najpiękniejszych chwil związku

02-11-2020
0
Profil ślubny Kasia & Damian

To był 31 października,wrócilismy od siostry i wtedy Damian nagle klęknął i zapytał o bycie jego żona

23-10-2021
0
A

Poszliśmy na długi spacer w miejsce gdzie mieliśmy pierwszą randke, a później na kolację

09-11-2020
0
Profil ślubny Karolina & Tomek

Spontanicznie.Z zaskoczenia. W niedzielny poranek podczas rozmowy o grach komputerowych. Nawet nie zdążyłam się przeprać z piżamy 😂. A to wszystko dlatego że wiedziałam o jego zamiarach bo sam chciał żebym wybrała pierścionek. To bardzo utrudniło mu moment zaskoczenia. Gdyby zaplanował romantyczną kolację, wycieczkę czy spacer to bym wiedziała że będzie się oświadczał. Znam go tak dobrze że zawsze po nim poznam że coś kombinuje 😊

12-10-2020
0
Profil ślubny Weronika & Daniel

Nasze zaręczyny były w nietypowym miejscu w wakacje na plaży nad morzem.

13-10-2020
0
P

Praga ;) deszczowy dzień, zapowiadał się nudny dzień, chłopak wyskoczył z pierścionkiem, był płacz oczywiście ze szczęścia i powiedziałam TAK ;)

28-01-2021
0
Profil ślubny Klaudia & Darek

Mieliśmy zaplanowany wyjazd w góry na tydzień w okolicach sylwestra. W piekny wieczór wybraliśmy się na Gubałówkę tam była akurat rozstawiona Kraina Światła.
Darek uklęknął, zapytał, a ja odpowiedziałam: TAK! 😊💍

08-01-2021
0
Profil ślubny Agata & Karol

Były w czasie wypoczynku, byliśmy sami w pokoju hotelowym

18-09-2020
0
P

Tak jak tego sobie wymarzyłam czyli tylko my dwoje

16-10-2020
0
Profil ślubny Kinga & Piotr

Wybraliśmy się na przejażdżkę "bez celu" Wtedy zabrał mnie na górę z pięknymi widokami i się oświadczył

14-09-2020
0
K

Odbyły się pod krzyżem na Giewoncie podczas naszego urlopu.

19-08-2020
0
M

Odbyły się w 6 rocznice naszego związku. Narzeczony bardzo sie postarał.

11-08-2021
0
D

Hahaha, zareczylismy się w lipcu 2021 (prawie 3,5 roku razem🥰). Bylo to na zamku w Olszynie. Kompletnie się nie spodziewałam, tym bardziej że we wrześniu mieliśmy zaplanowany wyjazd nad morze, gdzie już bardziej mogłabym się czegoś spodziewać 🙈 Moja reakcja? Jeden wielki krzyk i płacz 😂 Jak to mój narzeczony zaznaczył "
Wyłaś jak syrena" .Więc tak to wszystko wyszło 🤪

08-09-2021
0
Profil ślubny Agnieszka & Tomasz

Po roku znajomości. W moimi rodzinnym domu . Moi rodzice i teściowej byli podczas tego ważnego dnia

04-08-2021
0
Profil ślubny Karolina & Łukasz

Nie do końca tak jak powinny 😂 zawsze marzyłam o romantycznych zareczynach, dużym bukiecie kwiatów...itp a cóż...wiedziałam że narzeczony jedzie do Warszawy po odbiór pierścionka który w sumie robił się trzy miesiące i...za RAL mnie ze sobą..więc wiedziałam że wtedy mi się już oświadczy.. ale to nie było dopracowane..po prostu tego dnia mieliśmy 8 miesiąc jak byliśmy razem i on uparł się że to musi być wtedy i już..no więc zamiast romantycznych zaręczyn w Warszawie nad wodą wyszły zaręczyny prawie pod moim domem...ale nadal nad wodą..punkt jakiś się zgadzał..a no i bez kwiatów..o 22 pod latarnia 😂

09-10-2020
0
P

bardzo romantycznie, z zaskoczenia, w zimną zimową noc

09-10-2021
0
M

O nocnej porze na tle rozświetlonego miasta. ❤️ Oczywiście nic nie spostrzegłam się

16-10-2020
0
A

Zaręczyny miały miejse po 8 latach znajomości. Na wakacjach- Turcja- na plaży. Podejrzewałam że coś się kroi.

03-02-2021
0
A

Nad jeziorem, przy zachodzie słońca, kolacja przy świecach.

26-05-2021
0
K

Na plaży nad jeziorem w ustronnym miejscu podczas trwania wakacji.

07-11-2020
0
Profil ślubny Klaudia & Sebastian

Zabrał mnie na plażę na kolację przy zachodzie . Altanka przystawki wino kwiaty.

09-09-2020
0
Profil ślubny Anna & Jakub

Ahh 😌 narzeczony zorganizował wyjazd rocznicowy do Zakopego, mielismy drewniany domek (doslownie wszystko bylo z drewna) prawie przy samej Gubalowce, z tarasem z widokiem na gory, mielismy je na wyciagniecie reki-doslownie 😍- siedzielismy w nocy na tarasie, opatuleni oboje kocem, pilismy wino i podziwialismy nocny widok calego miasta, kiedy nagle Kuba grzebal cos w kieszeni, wiercil sie i nie wiedzial co ze soba zrobic, nagle ukleknal przede mna i tadaa💍 - dobrze ze wina nie rozlalam z wrazenia

01-11-2020
0
Profil ślubny Ania & Tomek

W górach, przy ognisku, które z uwagi na mokre drewno było rozpalane ok 2h.

11-01-2021
0
K

Była impreza plenerowa, pracowaliśmy w budce z jedzeniem. Narzeczony cały czas gdzieś wybywal ale nie zwracałam na to jakoś uwagi. Nastała noc, impreza dalej trwa. Robiąc jedzenie usłyszałam i kątem oka zauwazylam ze zeszło się pełno ludzi, okolo 100 w tym nasi znajomi. Podnoszę głowę a oni trzymaja wielki transparent "Klaudia wyjdziesz za mnie? ♡ " Wylecialam z tej budki patrzę narzeczony kleczy z bukietem i pierscionkiem. Płacząc cały czas ze szczęścia zgodziłam się. Wszyscy zaczęli śpiewać sto lat i nas nagrywać. Filmik i zdjęcia to super pamiątka na całe życie. Oczywiście transparent zachowany ❤

07-10-2020
0
I

Zareczyny odbyły się w Krakowie w moje urodziny. Przy okazji zaręczyn odbyła się mini sesja narzeczeńska z widokiem na Wawel 🥰

16-01-2021
0
P

Nasze zaręczyny wyglądały nietypowo. Byly po prawie 8 latach zwiazku. Wiedziałam, że będą, ale nie wiedziałam kiedy. Któregoś dnia zadzwonił do mnie telefon z radia Eska z informacją, że mój Mikołaj chce dać mi prezent. Odgadłam że to mój chłopak i tak, oświadczył mi się na antenie radia. Pierścionek dostałam miesiąc po audycji. Obudziłam się rano z pierścionkiem na palcu u lewej ręki, bo podobno na prawej spałam 😂. Także każde zaręczyny mogą być wyjątkowe.

18-11-2021
0
Profil ślubny Martyna & Kamil

W trakcie moich urodzin na jachcie wśród wspaniałych znajomych w centrum Gdańska na Motławie mój wspaniały mężczyzna zapytał, czy zostanę jego żoną ? Było wspaniale !

12-09-2021
0
Profil ślubny Paulina & Michał

W wigilię Bożego Narodzenia. Miały być oficjalnie przy wszystkich , ale narzeczonemu zabrakło odwagi i oświadczył się w innym pomieszczeniu w obecności dzieciaków , które się tam bawiły ( w tym naszego syna) 🤷‍♀️

03-04-2021
0
J

Nad morzem. Byłam kompletnie zaskoczona, nie wiedziałam, ze on coś kombinuje.

14-08-2020
0
M

Zaręczyny były po 2.5 roku związku . Zabrał mnie do restauracji i tam mi się oświadczył . Prędzej czy później spodziewałam się i od tego momentu jestem szczęśliwa 🥰

12-10-2021
0
Profil ślubny Magdalena & Łukasz

Dla mnie było to całkowite zaskoczenie, ponieważ narzeczony wmawiał mi, że zaręczyny na wakacjach są zbyt oklepane i banalne 🤣 w bardzo pięknym, malowniczym miejscu jakim jest akropol na wyspie Rodos a u jego podnóża zatoka w kształcie serca 🥰 i jeszcze te podchody gdzie będzie najlepsze ujęcie do zdjęć 🤣🤣

24-03-2021
0
P

W dniu moich urodzin mój jeszcze wtedy chłopak wziął mnie na wycieczkę do krakowa i oświadczył się na wawelu :)

06-01-2021
0
Profil ślubny Laura & Michał

Po 5 latach związku, w Gdańsku, nad rzeka, an przeciwko budynku ZUSu😅

30-09-2021
0
Profil ślubny Klaudia & Tomasz

Spodziewałam się tego co miało się stać aczkolwiek narzeczony miło mnie zaskoczył,ponieważ zrobił to z humorem i na luzie.

09-10-2020
0
A

Pojechaliśmy w odwiedziny do siostry narzeczonego do Niemiec, a że mają od siebie jakieś 60km do Holandii postanowiliśmy że jednego dnia pojedziemy do Amsterdamu. Mój Szymon bardzo chciał zobaczyć napis I♥️Amsterdam. Chodziliśmy, szukaliśmy a po sprawdzeniu w internecie okazało się że kilka lat wcześniej go usunęli 🤦 do mojego mózgu nie docierało jak to możliwe, próbowałam znaleźć więcej informacji... W tym momencie w miejscu gdzie powinien być ten napis Szymon zawołał mnie klęcząc na jednym kolanie i oświadczył mi się... Wokoło tłumy ludzi, ja rozmazana zapłakana ze szczęścia, jakaś Pani o urodzie z dalekiego wschodu krzyczy że zrobi zdjecie... Jakieś oklaski... Pisk w uszach... Nie wiedziałam co się wokół mnie dzieje- powiedziałam TAK!🥳(tej odpowiedzi byłam w pełni świadoma 😁)

10-04-2021
0
K

Zaręczyny były w Chorwacji w miejscowości Omis, w najdalej wysuniętym punkcie miasteczka. Byliśmy ze sobą 3 lata, spodziewałam się

11-08-2021
0
Profil ślubny Magdalena & Michał

Nasze zaręczyny były podczas podróży na Majorkę, narzeczony oświadczył się na przylądku Formentor.

19-09-2020
0
Profil ślubny Aleksandra & Dominik

Mój Ukochany oświadczył mi się na Zamku w Ostródzie. Uklęknął przede mną z bukietem kwiatów w przedsionku i poprosił mnie o rękę.

27-10-2020
0
J

Wycieczka w góry. Wędrówka bladym świtem po najpiękniejszych dolinach Tatr. Pierścionek pomiędzy rafaello :)

13-09-2021
0
O

Noc, Most Zakochanych we Wrocławiu, my i nasza miłość 💗

03-07-2021
0
Profil ślubny Wiktoria & Andrzej

Nasze zaręczyny były cudowne, na wakacjach w blasku gwiazd i szumu morza

11-06-2021
0
E

Totalnie bez szaleństwa. Pierścionek w domu, a później romantyczna kolacja. Dla mnie najlepiej na świecie 🥰

23-11-2021
0
M

Panowała pandemia, wszytko było zamknięte, ale zabrał mnie na koło widokowe.

04-02-2021
0
Profil ślubny Adrianna & Adam

Zaręczyny odbyły się w Egipcie. Zabrał mnie tam mój narzeczony i zrobił najlepszą niespodziankę w życiu.

17-03-2021
0
J

Uklęknął na balkonie, w pokoju hotelowym podczas wspólnego wyjazdu

22-08-2020
0
Profil ślubny Natalia & Sebastian

Mój parter oświadczył mi się po 2 latach związku w pięknej i klimatycznej karczmie. Nie zabrakło szampana, pięknego bukietu róż i oklasków osób którzy przyjechali tam coś zjeść. Oczywiście wszystkiego się domyśliłam wcześniej. 😃

03-06-2021
0
M

W miejscu drugiej randki, w moje 27 urodziny, cudownie było :)

16-04-2021
0
Profil ślubny Natalia & Matoga

Góry,góry nasze piękne góry. Pojechaliśmy na weekend , niestety pogoda niedopisywała ale i tak było cudownie.

11-08-2021
0
Profil ślubny Karina & Maciej

Wycieczka na Ibizę. Cudowny dzień i totalna niespodzianka.

07-04-2021
0
Profil ślubny Kamila & Piotr

Zaręczyny były równie zabawne . Byliśmy 13lutego 2o21 roku w zakopanym na Krupówkach.. Mamy czas pandemii więc jedzenie było tylko na wynos. Kupiliśmy sobie placki ziemniaczane i poszliśmy je zjeść na murku przy kościele Św. Rodziny. W tle rozbrzmiewały się komunikaty policji aby się nie gromadzić i zastosować się do wszystkich wytycznych spowodowanych epidemia. Gdy zjedliśmy placuszki zaczął padać śnieg.. Jak w filmach, delikatny puchaty i wyglądał jak w zwolnionym tempie.. Powiedziałam do Piotra, że jest cudownie, on na to - jest pięknie, pewnie chciałabyś żebym Ci się teraz oświadczył jak w filmach...
Moja odpowiedź brzmiała
- tak jest magicznie
W tym czasie zdążyłam się obrócić aby zobaczyć co dzieje się na deptaku i nagle mnie popukał w rękę ja się obracam A on zadaje to magiczne pytanie 🙋

20-03-2021
0
N

Nasze zaręczyny były w Turcji, na balkonie przy ulubionej piosence. Mój wtedy jeszcze chłopak a przyszły narzeczony czekał na idealny moment i ciężko było mu go znaleźć. Dla mnie najważniejszy był element zaskoczenia. Nie zapomne nigdy tego uczucia. Tego ze nie wiem właśnie co się dzieje, nie dowierzam ale zarażeń ogromną radość.

09-07-2021
0
M

Mój narzeczony po prostu przyszedł do mnie w odwiedziny z pierścionkiem, czego zupełnie się nie spodziewałam, więc też nie przygotowałam się za bardzo ;)

31-08-2020
0
Profil ślubny Nikola & Daniel

W moje 18 urodziny, o zachodzi słońca na plaży, przy wszystkich urodzinowych gościach.

22-09-2020
0
Profil ślubny Sabina & Konrad

Zaręczyny przy zachodzie słońca jesienią nad jeziorem żywieckim w miejscu gdzie wszystko się zaczęło.

21-11-2021
0
A

Było to nad Wartą, w ustronnym miejscu, gdzie nie każdy wie że można zejść do samego brzegu i przysiąść na kamieniach, przy zachodzie słońca

13-01-2021
0
Profil ślubny Agata & Mateusz

Romantyczna kolacja w domu, czekający chłopak w koszulki i jeansach, bukiet kwiatów, świece i sałatka, fajny wieczór zaraz po pracy

30-05-2021
0
D

Razem z rodzicami narzeczonego wybraliśmy się na wakacje nad morze. Kolejnego dnia po przyjeździe wyszlismy razem na plażę, narzeczony dał swojemu tacie telefon, żeby nas nagrał na tle morza i właśnie wtedy uklęknął i zapytał czy zostanę jego żoną.

27-10-2020
0
M

Najpierw wycieczka, romantyczna kolacja, ognisko, romantyczna muzyka i niespodzianka.

02-03-2021
0
M

Po 3,5 latach związku. Wyjechaliśmy na weekend do Krakowa. Po obejściu rynku 15 razy i braku zdecydowania narzeczonego gdzie w zasadzie chce usiąść i czego szuka zaczęłam domyślać się co się święci.

12-07-2021
0
A

O niczym nie wiedziałam. Narzeczony zrobił rodzinny obiad i przy rosole zapytał czy zostanę jego żoną

14-09-2021
0
Profil ślubny Ewa & Krzysztof

Zaręczyny były bardzo romantyczne i takie bardzo w naszym stylu, odbyły się w dolinie Chochołowskiej, mój ukochany narzeczony klęczał na kamieniach a ja zaczęłam panicznie się śmiać (tak reaguje na stres), ale oczywiście zgodziłam się bez zawahania. Nie spodziewałam się zaręczyn ani trochę, byliśmy parą trzy lata.

19-07-2021
0
S

Zaręczyliśmy się w bardzo klimatycznej kawiarni, zamówiliśmy gorącą czekoladę i przed tym jak mój luby miał klęknąć zakrztusił się mieszadełkiem do spieniania mleka które wpadło osobie która przygotowywała napój :)

13-01-2021
0
D

Mój teraz już narzeczony oświadczył mi się po ponad 6 latach w walentynki. Nastąpiło to z samego rana, obudził mnie kwiatami i pierścionkiem.

24-11-2021
0
P

To była 4 rocznica naszego związku, poszliśmy do restauracji na romantyczną kolację. Szczerze mówiąc spodziewałam się , że to będzie ten moment. Kiedy skończyliśmy jeść poszłam do toalety. Wróciłam i nie mogłam uwierzyć klękał przede mną i zapytał się czy zostanę jego żona. Oczywiście odpowiedziałam tak i popłakałam się z radości.

26-08-2021
0
P

Odbyły w się w Side w Turcji. Narzyczony oświadczyl się wieczorem na promenadzie przy zachodzie słońca

20-01-2021
0
J

Pojechaliśmy na wakacje w Góry i gdy po nich chodziliśmy niespodziewanie moj chłopak a obecnie już narzeczony postanowił zaskoczyć mnie wyciągając czerwone pudełeczko i prosząc abym została jego żoną.

14-12-2020
0
Profil ślubny Paulina & Paweł

Byliśmy na wycieczce w Rotterdamie, spacerowaliśmy, cały dzień był piękny, na brzegu wyspy robiłam zdjecia a gdy obrucilam sie moj chłopak klęczał przed mną z pierścionkiem ❤

17-02-2021
0
Profil ślubny Sylwia & Józek

Zaręczyliśmy się po 5 latach. Mój luby zorganizował je nad morzem przy zachodzie słońca.

10-10-2021
0
M

Przepiękna sceneria przy zachodzie słońca na jednej z Greckich wysp

09-12-2020
0
Profil ślubny Klaudia & Mateusz

Byliśmy na wakacjach w Turcji w zeszłym roku. Postanowiliśmy wybrać się na wycieczkę do Pamukkale. Na skałach wapieni uklęknął i wyjął pierścionek, zapytał czy za niego wyjdę. Dosłownie zaniemowiłam, ponieważ bolało mnie gardło, byłam w takim szoku, że nie wiedziałam co powiedzieć. Oczywiście kiwnęłam głową, że tak i popłakałam się z radości ❤️

08-08-2021
0
J

Zaręczony były niezwykle romantyczne. Odbyły się na Malcie podczas naszych wspólnych wakacji. Były kwiaty, pyszna kolacja, butelka dobrego wina, piękny widok na zatokę, łzy wzruszenia i brawa od pozostałych gości w restauracji. Wszystko odbyło się w przyjaznej atmosferze. Ten ciepły, letni wieczór z pewnością zapamiętam na długo.

24-08-2020
0
B

Zaręczyny były na Polach Lednickich. Przeslismy cała drogę Trzeciego tysiąclecia od krzyża z Giewontu do Bramy Ryby. Pod bramą mój ukochany ofiarował mi pierścionek.

14-04-2021
0
E

Byliśmy na nartach, zdecydowanie nie chciałam już "ostatni raz zjechać" w ze stoku, ale mnie namówił (bardzo bolało mnie kolano), po czym stwierdził, że zrobimy sobie krótką przerwę w jeździe 😊 padł na kolano i zapytał, czy zostanę jego żoną, a ja prawie zemdlałam z wrażenia, odebrało mi mowę i tylko kiwałam głową, że tak 😁

31-03-2021
0
M

Nasze zaręczyny były po dwóch latach znajomości. Pojechaliśmy razem na wakacje na Wyspy Kanaryjskie i tam moj chłopak mi się oświadczył. Było to przepiękne miejsce. Wiedziałam o wszystkim wcześniej ale mimo to była to wyjątkowa chwila. Po powrocie z wakacji zaczęliśmy powoli planowanie wesela zaplanowane na za 2 lata.

07-07-2021
0
Profil ślubny Oliwia & Bartłomiej

Ponieważ pandemia pokrzyżowała nam plany i nie mogliśmy wybrać się do restauracji, aby świętować swoją pierwszą rocznicę, znajomy pożyczył nam klucze do swojego teatru. Tam rozstawiliśmy stolik z pięknym nakryciem. Zamówiliśmy owoce morza i grawerowane kieliszki, a później koszmarnie marznąc obejrzeliśmy film od którego wszystko się zaczęło. Choć daliśmy sobie prezenty wcześniej i mieliśmy spędzić ten dzień bez upominków, to On miał dla mnie jeszcze jeden. Ten najważniejszy w życiu.

18-06-2021