Najnowsza odpowiedź
W kościele ławki od strony przejścia i nasze krzesła były udekorowane zawieszkami z tiulu, kolorowych wstążek i kwiatów. Pod ołtarzem były dwie duże kompozycje kwiatowe. Wszystkie kwiaty były różnokolorowe z jednej podstawowej bazy, w stylu trochę jak letnia łąka i taki też był mój bukiet. Na sali przed stołem prezydialnym znajdowały się dwie kompozycje jak pod ołtarzem w kościele a na stołach stały kolorowe małe wazoniki a w każdym z nich po kilka kwiatków. Za stołem prezydialnym wisiała półtransparentna długa firana z którą była powieszona kotara z lampek a do tego na samej firanie powieszone były kolorowe goździki
Pozostałe odpowiedzi
Skorzystaliśmy ze standardowej dekoracji którą zapewniał kościół i prawdę mówiąc nawet nie pamiętam jaka ona była :) na sali również nie szaleliśmy z dodatkami, podstawowy pakiet z pojedynczymi różami w wazonach, jedynie przy naszym stole postawiliśmy duży bukiet i literki. Zarówno ten bukiet, jak i mój bukiet ślubny i dekoracja auta to były biało-różowe kwiaty i dużo liści eukaliptusa.
Dekoracjami na weselu w większości zajmuje się sama żeby zaoszczędzić i nie będą spektakularne
Auto - umyte błyszczące z białymi tablicami ze zlotym napisem Para Młoda
Kościół - duże i średnie bukiety z białych goździków, róż.
Sala - okrągłe stoły, czarne obrusy, złote podalerzyki, złoty ananas na lustrze, złote butelki, świece na złotych talerzykach, liście ustawione na wysokich złotych stojakach.
Na naszym stole była dodatkowo złota tkanina.
U nas motywem przewodnim będą słoneczniki. Kocham te kwiaty i nie wyobrażam sobie ich nie mieć. ślub mamy w lipcu i dlatego słonecznik wpisuje sie idealnie. Słoneczniki kojarzą się z latem, miłymi chwilami i chcę aby tak zostały zapamiętane przez gości
Auto nasze, ukochane grafitowe BMW delikatnie przystrojone
Lampiony na wejściu, ławki ozdobione tiulem i mieczykami, kompozycje kwiatowe przed ołtarzem i przy ambonie. Auto dekorowane przez firmę, od której wynajmowaliśmy samochód (mogliśmy wybrać z 40 dekoracji plus tablice z napisem para młoda).
W kościele para młoda siedziała nie na krzesłach tylko na ławeczce specjalnie robionej na zamówienie u stolarza w stylu boho i do kompoletu były klęczniki. Świeczniki nie stały na podłodze tylko w zdłuch alejki byłu powieszone lampiony, a dywan mieliśmy biały. bukiet miałam z słionecznikow. Jechaliśmy białym autem do ślubu. a sali tez miałam bukiety z słoneczników.
Dekoracje w stylu glamour, w kościele delikatne ozdoby przy ławkach, latarenki oraz biały dywan, sala udekorowana w kolorze srebra oraz bieli, auto białe z purpurowo różowymi ozdobami
Kwiaty, wstążki, dużo złota, kolor jasny fiolet i granat oraz biel.
Delikatne. Margaretki, gipsówka i żółte dodatki typu wstążki. I drewno!
Kościół zdecydowanie bardziej skromnie, kolorystyka czerwona (ew. Bordowy), auto to stary klasyk z 66 roku a sala w stylu nowoczesnym 🎉
Dekoracje były związane z wiosennymi tulipanami i na stołach i na aucie
Przeważała biel z odrobiną granatu i srebrnymi akcentami. Miało być klasycznie (absolutnie nie boho!) i minimalistycznie. No i bez serc
Wszystko jest w kolorach przewodnich biel i pudrowy róż. Dodatki są z jasnego drewna. Wszystko jest bardzo gustowne, romantyczne i delikatne. Kościół ozdobiony będzie bardzo skromnie, bo tacy jesteśmy oboje.
W Kościele dekoracje znajdowały się na ławkach, na krzesłach i na ołtarzu. Głównie kwiaty kremowe i elementy zieleni. Mój bukiet składał się z piwonii w kolorze kremowym i jasnoróżowym. Na aucie mieliśmy białe wstążki na klamkach i tablice z napisem "Państwo Młodzi". Wesele odbywało się w sali pod dużym namiotem - kolorem przewodnim był pudrowy róż, postawiliśmy więc na dodatki w tym kolorze, przełamaliśmy go złotem.
Dekoracje były bardzo wyjątkowe, zupełnie nie takie jak wszędzie. Mieliśmy welurowe, śliwkowe obrusy i z tego samego materiału ściankę za nami. Pokrowce na krzesła były czarne. Na stołach były świece, w niskich cylindrach były lilie a w wysokich wazonach złote liście palmy. Wszystko utrzymane było w klimacie „casino royale”. Bukiet był prosty - klasyczna biała kulka z hortensji i gipsówki.
Przy aucie nie było wielu dekoracji - postawiliśmy jedynie na wstążkowe chwosty na spoilerze i klamkach oraz lusterkach.
Niebieskie obrosy I wszystko w zlotych dodatkach, biale I pudrowe kwiaty oraz rozowe serwetki
Kolorystyka była zielono-złota. Pojawiło się również wiele białych elementów
W kościele postawiliśmy głównie na dekorację ołtarza. Krzesła i dywan na środku był dostępny w kościele więc nie musieliśmy zamawiać dodatkowych dekoracji. Bukiet biało-morelowo-zielony. Auto: zamówiłam piękne personalizowane tablice na https://www.slubnezakupy.pl/ i ozdoby ze sztucznych kwiatów na klamkach.
W kościele stawiamy na białe dekoracje, auto udekorowane kwiatami, bukiet z różnych białych i pudroworozowych kwiatów podobnie na sali
Musi być biała limuzyna z wyposażeniem. Kościół udekorowany czerwonymi i białymi różami, bukiet roz czerwonych, sala podobnie udekorowana jak Kościół
Sala będzie napewno butelkowa zieleń i złoto kościół w bieli a auto w pięknych chryzantemach tak samo jak bukiet
Dekoracje będą z białych kali, róż i goździków, być może przełamane czymś kolorem bądź czarnym.
Dużo kwiatów i zieleni -nie pamietam jak się nazywały ale były piękne :)
Mech, paproć, wrzos, zieleń, złoto, zielone i brązowe butelki, len. Czysta natura
ślub braliśmy w pięknym zabytkowym kościele w którym delikatnie przyzdobione kwiatami zostało przejście do ołtarza.bukiet miałam w jasnych kolorach z skromny. jechaliśmy srebrnym BMW E36 które było ozdobione dekikatnie kwiatami oraz zachowane w oryginalnym stanie. na sali były wazony z bukietmi kwiatów w odcieniu beżu i różu, krzesła przystrojone białymi narzutami i delikatnie przewiązane oparcia wstąrzką a za miejscem pary młodej widniał napis zakochani.
Udekorowana była jedynie sala - całość utrzymana była w beżu i złocie, zamiast kwiatów zdecydowaliśmy się na białe pióra. Postawiliśmy na minimalizm - dekoracji było naprawdę niewiele.
dekoracje ona bula dekoracjom i olga bo trohe low budget
W kościele były lampiony, świece i białe kwiaty mieczyki oraz wstążki przy ławkach, na sali na naszym stole stała kompozycja kwiatów a na stołach gości były duże storczyki w złotych goniczkach
Całe wesele, sala, nasz ubiór, zaproszenia i wszystko zrobione było w stylu marynistycznym.
wszystkie dekoracje robilam sama :) i na slub w plenerze i na sale
kwiaty biało różowe byly w kościele, na bryczkach konnych, w sali weselnej, butonierki dla rodziców i świadków, bukiety dla młodej i świadkowej
U nas na weselu dekoracje ślubne będą głównie z lawenda i wrzosem
wszystko było w kolorach: biały róż i jasny pomarańczowy
Mieliśmy udekorowane stoły (generalnie przestrzeń, gdzie jedliśmy - impreza była outdoorowa, w szklarni), auto, nasza florystka wykonała też mój bukiet i wianek i kwiaty do butonierki. Kwiaty były w nasyconych, intensywnych, żywych kolorach, dominowały odcienie czerwieni, bordo, puroury, różu, rudości, pomarańczu. Kościół dekorowała inna florystka, która po prostu zawsze współpracuje z księdzem - został ozdobiony różowymi i białymi goździkami :)
Stawiamy na dekoracje prosto z pinteresta chociaż z części musieliśmy zrezygnować ze względu na kwoty. Miało być boho-glamour a będzie boho-na luzie :D Dużo w wystroju robi nasza sala i jej otoczenie! To jest dla nas naprawdę ważne dlatego mamy dookola las, wodę, drewno i piękne światełka zawieszone między nimi. Będa kompozycje z suszonych kwiatów, dużo wstążeczek, makramy, świece ale bezpiecznie rozmieszczone, zimne ognie. Ceremonia przy dobrej pogodzie będzie na zewnątrz. Szukamy jeszcze firmy która zrobi nam taką obudowę z kwiatów na stelażu metalowym. Bukiet również z suszonych kwiatów i z szarpanymi wstążeczkami.
Wszystkie dekoracje są świąteczne, bo ślub bierzemy 26.12. Więc dominują szyszki i choinki. 😁
Na razie robimy ślub cywilny z samymi świadkami ale jak już będziemy robić przyjęcie weselne to zmienię odpowiedź ;)
Dekoracje ślubne w stylu boho botaniczne, zieleń liście eukaliptusa i oliwki vudo świata
Wszystko chcemy z odcieniach butelkowa zieleni , białe róże i coś złotości
Zieleń liści i biel kwiatów. A do tego książki. Dużo książek, bo oboje je kochamy.
Chciałam lekką dekorację z dużą ilością kwiatów i świec, dlatego sama pokazałam dekoratorce co chcę a dekorację domu i samochodu zrobiłam własnoręcznie
Nie będę miała bukietu. Auto ozdobione tylko niewielką ilością tiulu przy klamkach (kokardki), kościół w białych kwiatach, lampiony, odrobina tiulu. Sala w jesiennych ozdobach i kolorach (czerwień, pomarańczowy, żółty).
Dekoracje w stylu rystykalnym/boho. Dużo drewna, zieleni i białych kwiatów.
Bukiet i sala w stylu rustykalnym, motyw leśny, rezygnacja z kwiatów na rzecz liści drzew i szyszek.
W dekoracji używaliśmy głównie białego koloru a kwiatami przewodnimi były niebieskie hortensje
Totalna prostota i naturalizm pasujący do stodoły i stylu boho. Dużo drewna, zieleni i kwiaty-białe i błękitne.
Niebieski był kolorem przewodnim. Na aucie który sam w sobie był ozdobą było parę niebieskich kwiatów (Lincoln excalibur), w kościele postawiliśmy na białe kwiaty, na sali motywem przewodnim były hortensje i do tego dołączyliśmy biała eustome, bukiet ślubny też zawierał hortensje ale reszta nie wyglądała tak jakbym chciała
Sala była ozdobiona w cenie za lokal. Za ozdobienie samochodu, kościoła, bukiet pm i świadkowa odpowiadała pani dekoratorka.
Na sali mieliśmy tylko stelaż z tiulem przewieszonym przez ramę, wieniec z białych kwiatów. Na naszym miejscu były kwiaty.
Łuk ślubny do ślubu w ogrodzie, trochę świecie i kwiatów na stoły i dekorację na aucie.
Dekoracje były w odcieniach różu, beżu i bieli. Delikatne, ale bardzo efektowne.
Bukiet miałam zrobiony z czerwonych róż, natomiast sala była ozdobiona balonami
Dekoracje i klimat ślubu i wesela to retro-vintage
Sala sama w sobie ma dekorację, kwiaty w bieli, krzesła złoto i ecru i w tym stylu dopasowaliśmy pozostałe dodatki. Na stołach minimalne dekoracje - brak przepychu.
Dekoracje w stylu Frida Kahlo, mocne intensywne kolory i mnóstwo żywych kwiatów :)
Wszystko było w słonecznikach, w kolorach żółte, czarne, zielone, złote.
Dekoracje ślubne w większości robiliśmy sami, tak jak całą papeterię.
Jeszcze nie mieliśmy śłubu, natomiast dekoracje głównie z gipsówki <3
Dekoracje w stylu boho drewno szyszki orzechy skromne kwiaty spodki drewniane kosciol gotycki i skromne zdobienia bukiet dosc okazaly biało rozowy auto leksus swiadkow czarny a sala skromna tez w stylu boho.
W kościele nie mieliśmy nic (poza bukietem pod ołtarzem, który został zakupiony przez kościół). Bukietu nie miałam (uznałam, że bez sensu kupować kwiaty, żeby je mieć przez minutę, kiedy będę szła do ołtarza). Pojechaliśmy swoim samochodem (bez żadnego specjalnego przygotowania - no dobra, byliśmy dzień wcześniej na myjni). Salę udekorowaliśmy zieleniną - były pieńki, paprotki, a każdy z gości dostał od nas sukulenty.
Zrobione samodzielnie, tiul, wstążki, gipsówka. Ogólnie skromnie. Nie chcieliśmy przepłacać za dekoracje, które możemy samodzielnie zrobić.
Sala z czerwonej cegły, na stole biel i złoto, auto którym jechaliśmy czarne, biały bukiet bez dodatków
Na auto (pożyczone od brata) miałam jedynie białe kokardy dowiązane do klamek. Samo w sobie robiło furorę więc nie chciałam psuć efektu. Kościołem zajęła się Florystka - kilka wiązanek i bukietów przy ołtarzu oraz na wejściu do kościoła. Jeśli chodzi o bukiet to chciałam coś kolorowego, już sukienka była biała, więc chciałam go czymś wyróżnić. Poszłam w kolory pasteli. Na sali ( na stołach gości) bukiety przygotowywała sala, my zajęliśmy się dekorowaniem stołu prezydentialnego - stelaż za nami ubierała dekoratorka od PM, którzy dzień po nas mieli wesele (więc koszt na spółkę) a na sam stół, przed nami była wiązanka zrobiona przez moją Florystkę tym samym stylu co sala. A na dodatek girlanda lampek z liśćmi.
Wszystko związane z naturą zielenią, korą. Motyw przewodni las a kolor butelkowa zieleń
Postawiliśmy na kolorowe kwiaty zarówno na ślubie jak i wystroju sali weselnej. Bukiet również kolorowy. Z auta nie korzystamy.
W kościele mieliśmy czerwony dywan, kokardy i kwiaty przy ławkach, na krzesłach i klęczniku oraz kompozycje kwiatowe przed ołtarzem i tabernakulum.
Bukiet wymarzyłam sobie z białych róż z dodatkiem eustomy i taki właśnie miałam :)
Auto przystroiliśmy kokardami przy klamkach, a na sali mieliśmy kompozycje pasujące do mojego bukietu - w kolorach bieli i bladego różu.
Kolor przewodni to złoty. Sala jest biała więc idealnie się skomponuje ze złotym. Skromnie, prosto, bez wymyślania. Jak to mówią w prostocie siła
Dekoracje bardzo bogate bo narzeczony jest florystą, bardzo bardzo dużo kwiatów i innych dodatków, bukiet z rozmachem, sala i kościół też pięknie ukwiecone.
Jako że mialam wesele w stodole która jest już praktycznie wystrojona, a stoły udekorowala mi kelnerka jedyne co mnie interesowało to kwiaty, miałam swoje słoneczniki ozdobne, hortensje i dynie ozdobne, dokupiłam wrzosów i gipsowki. W kościele lokalna kwiaciarnia udekorowala mi delikatnie slonecznikami, bukiet ślubny tak samo. Podobno dzięki temu zaoszczędziłam parę tysięcy, ale jaka to była frajda jak sama przygotowywałam bukiety na stoły.
Nasze dekoracje to była gipsówka wszędzie gdzie się dało, na stole prezydialnym z dodatkiem białych goździków, drewniane krążki, wazony na kwiaty i słoiczki na świeczki były ręcznie zdobione jutą
W kościele skromnie - nie szalejemy z uwagi na to, że tam, mimo wszystko jesteśmy tylko "chwilę". Białe kwiaty przy ławkach i ołtarzu, zielone liście, świece na stojakach i tablica z hymnem o miłości. Na dywan się nie zdecydowaliśmy ponieważ mamy piękną podłogę w naszym kościele i nie ma potrzeby jej zakrywać.
Na sali z kolei pompa, ale w skromnym wydaniu. Wszystko w stylu boho/rustykalnym, a kwiatem przewodnim - i w zasadzie jedynym - lawenda w doniczkach. Za nami drewniana ścianka z łapaczami snów, a przed nami kosze z trawy morskiej z lawendą, świece w cylindrach. Na stołach lawenda w osłonkach z trawy morskiej. Jest też okno, stare, drewniane, a w nim nasze zdjęcia z sesji narzeczeńskiej. Za wystrój sali i kościoła odpowiada pani Margarieta Szatrowińska z Manufaktury Ślubnej.
Z autem nie szalejemy, jedziemy eleganckim, czarnym suv-em teściów, przyozdobionym na klamkach i masce w koronkowe, białe kokardki.
Moją wiązanką natomiast był ogromny bukiet lawendy. Bez żadnych dodatków, przewiązany koronkową wstążką z kokardą. Butonierka młodego wyglądała podobnie.
Dekoracje mieliśmy w kolorze pudrowy róż i bieli, kwiaty zatopione z kamyczkami na stołach gości, na naszym stole znajdował się duży kwiat, za nami ścianka z inicjałami i napisem better Thogether :) auto również było udekorowane , bukiet miałam z róż min.
Mieliśmy wazony z goździkami i gipsówką, na nich będzie wstążeczką, swiece, przez cały stol będzie szedł bladoróżowy tiul i będzie ścianka z woalu, girlanda balonowa, napis love i lampion z lampkami LED i dużo balonów, ponieważ będzie 6 dzieci
Jesteśmy w trakcie planowania dekoracji, ale jakiś wstępny zarys się pojawił. Na początku chciałam pastele jako kolor wiodący natomiast dojrzałam do decyzji, aby na naszym weselu panowały jednak kolory jesieni, bo skoro mamy wesele we wrześniu - to po co sztucznie przekłamywać kolory. Za wystrój sali, kościoła czy samochodu odpowiada "magiczka", więc jestem przekonana, że to co stworzy będzie piękne!! 🌺🌷🌹 mam nadzieję będą nadawały temu wydarzeniu magiczny klimat! Na każdym stole chciałabym mieć po jednym bukiecie jakimś większym, dodatkowo na pewno jakąś ściankę do zdjęć, samochód również będzie miał ozdoby na klamkach, zmiana tablic rejestracyjnych i może na masce jeszcze jakieś przyozdobienie. Jeśli chodzi o bukiet dla Panny młodej to oczywiście coś małego w kolorach jesieni i dla świadkowej butonierka. Zaproszenia zostały wydrukowane kremowo-bordowe, więc na pewno bordowy będzie kolorem przewodnim.
W kościele dywan i kwiaty przy ławkach, auto - dekoracje kwiatowe na masce, sala - małe kompozycje kwiatowe, motyw podróży
sala była utrzymana w kolorach bieli złota i szafiru, dekoracje to wazony ze świeżymi kwiatami do tego wazony ze swieczkami i kryształami które w nich pływały girlandy
Ixixidiskskskwnakksoujakebi usni ieb didksiisbekyhhsoj
Dekoracje kościoła nie będą jakieś ogromne
Auto jak najbardziej będzie miało kwiaty na masce i białe wstążki na klamkach
Były biało niebieskie kwiaty, kremowe pokrowce na krzesła, a na aucie były tylko mini bukieciki przy klamkach. Kościół był skromniej przybrany, bo i tak tam się najmniej czasu spędza. Za naszymi plecami stał na metalowym stelażu ledowy napis „all you need love” kwiaty na stołach były na wysokich, złotych stojakach, żeby goście się widzieli nawzajem i nic im nie zasłaniało.
Głównym motywem dekoracji weselu były słoneczniki z dodatkiem zielonego i białych eustomów
Kościół dekorowała tiulem, kwiatami i świecami florystka, bukiet z frezji i eustomy od kwiaciarki, dekoracje na samochód mieliśmy sztuczne, ale piękne, zamawiane na allegro, salę dekorowaliśmy sami - balonami, pojedynczymi kwiatami i tiulowymi kokardami.
Wszystko będzie kolorowe. Słonecznik i inne fioletowe, różowe itp nietypowe kwiatki.
Wiele pięknych białych kwiatów hortensji z dodatkiem białych i srebrnych dodatków
Duuużo zielonej roślinności, białe nakrycia stołów, złote elementy takie jak świece, krzesła, winietki, sztućce.
Bukiet miałam z białych róż i biało fioletowej eustomy dekoracja sali była biało złota kościół miał białe wstążki jako dekoracja a samochód też białe wstążki na klamce
W kościele - biały dywan, lampiony i biały materiał na ławkach, bukiet w kolorach różu i ecru, podobnie jak sala. Za naszymi plecami stał okrągły stelaż z neonem.
Dekoracje w kościele będą już gotowe, bukiet czerwone róże, na sali bukiety z czerwonych róż. Auto jeszcze pomyślimy.
Biało, zielono, złoty motyw, elementy gałązek eukaliptusa.
W kościele będą lampiony, tiulowe dekoracje oraz płatki róż. Na aucie małe kwiatki przy klamkach oraz zmienione rejestracje z napisami. Jeśli chodzi o salę to małe bukieciki na stołach wraz z świecami. Na naszym stole większy bukiet oraz lampiony. Za nami tło ze światełkami, jakimś bluszczem oraz zawieszkami "mąż i żona".
Ślub w usc,więc dekoracji nie było.Bukiet z białych frezji,auto ustrajalam z koleżanką,bo jechałam autem strażackim,salę dekorowała dekoratorka
Kościół udekorowany był w lilie oraz eustomy. Dywan był bordowy. Samochód to był kremowy Austin princes z bordowymi wstawkami i nadkolami. Ala była udekorowana na biało i złoto 🥰
Postawiliśmy na klasyczna ślubna biel z czerwonymi dodatkami
W kościele panowała kolorystyka bieli, białe kwiaty, dywan, świece. Na sali natomiast kolor magenta. Bukiet kulka i auto tylko przy klamkach delikatna dekoracja.
Bedziemy mieli przyozdobiony stol dla urzednika przy plenerowym slubie cywilnym a na sali bedziemy mieli prosge dekoracje - kwiaty peonie/giosowki/eukaliptus i jakies swieczki w szkle
Auto było przystojone w jedną większą kompozycję na przodzie, z tyłu była szarfa "to była nasza wspólna decyzja" Sala to na stołach kilka kompozycji kwiatowych wielokolorowych
Kwiaty w kościele przy ołtarzu (pod amboną i pod krzyżem) oraz na filarach. Nasze krzesła przybrane. Bukiet do zostawienia w kaplicy Matki Bożej. Na sali bukiety tulipanów, przybranie przy stoliku party młodej, na auto dekoracja z tiulu w literę V i sztuczne róże przyczepione do tego oraz napis młoda para na tablicy rejestracyjnej. Bukiet też miałam z tulipanow i gipsówki
Bukiet wykonany był z błękitnych chryzantem. Sala była ozdobniona błękitnymi chryzantemami, Kościół również. Auto było marki BMW w kolorze czerwonych.
Kwiaty, kurtyna świetlna, złoto, pudrowy róż i biel. Oprócz tego tablica powitalna, napis love
Jeżeli chodzi o dekoracje w kościele to przy ławkach mieliśmy goździki białe z kokardką i było tak co drugą ławkę . Przed ołtarzem polowym był zrobiony bukiet kwiatów w liter L .
Nie chciałam żeby auto było jakoś bardzo udekorowane ,ponieważ bez tego robiło na mnie wrażenie dlatego też na klamkach od auta były kokardki a na masce były kwiatki delikatne
Dekoracje były kupowane na temu shein i ali łączny koszt za wszystko 4000
Na stołach były to duże bukiety z białymi kwiatami eustomy,gipsowka,ruskus i kilka różowych róż ;) przepięknie się prezentowały. W kościele co druga ławka mały bukiecik z eustomy i gipsówki oraz tiulem
Dekoracje były głównie z róży, z delikatnym dodatkiem sezonowych kwiatów w kolorze czerwieni z bieli i różu, bukiet też z róży, trochę zieleni, w kościele górowała biel a na sali było bogato. Róż, troszkę czerwieni i dużo dużo brokatu. Srebro i diamenty.
Białe. Jednak dekoratorka nie zrobiła do końca zgodnie z naszymi ustaleniami (dała róże a miało nie być plus inne świeczki niż się umawialiśmy i było to zapisane w kosztach. Niby dała potem upust 1000 zł ale niesmak pozostał.
Własnoręcznie robione kwiaty z krepiny z pomocą przyjaciółek - było kolorowo i swojsko. Dużo lampek, świeczek i wykorzystania materiałów z odzysku - jak europalety, butelki po winie słoiczki
Kwiaty dziko rosnące, zboże, łapacze snów samodzielnie wykonane, kolorowe wstążki.
Dekoracje na wesele i ślub zdecydowaliśmy, że wykonam je sama z pomocą mojej koleżanki Beaty. Koszty dekoracji z firm, które się reklamowały opiewały od 5000 zł wzwyż. Zamówiłam na TEMU dekoracje ślubne w kwocie około 3000 zł. do tego dojdą żywe kwiaty, ale to w czerwcu.
W kościele zdecydowaliśmy się na świeczniki wraz z hymnem do miłości oraz białe wstążki przy ławkach. Dodatkowo oczywista dekoracja naszych krzeseł, klęczników oraz całego ołtarza.
Samochód udekorowaliśmy sztucznymi kwiatami przypinanymi na przyssawkę - sprawdziły się idealnie!
Buiet zamówiony w lokalnej kwiaciarni - a dokładniej dwa. Jeden na całe przyjęcie, a drugi mniejszy do oczepin.
Sala została udekorowana przez organizatora. Dołożyliśmy jedynie troszkę swoich balonów oraz do stworzliśmy mini-ściankę z akcesoriami do zdjęć z instaxa.
Zdecydowalismy sie na brak kwiatow, bylo duzo swiec i gry swiatlem
Sala skromne bukiety polnych kwiatów, piwonia dominowała. Kościół dekoracje z tych samych kwiatów co na sali. Bukiet pasujacy do wianka, dominowala piwonia
Z salą usc nie było dużego wyboru. Sala weselna była w odcieniach butelkowej zieleni, żółtych słoneczników i brązu. Oraz juta
kosciól w kwiatach i bańki na wyjście, sala balony a auto z dużą muchą
Wszystko w kolorze przewodnim biel granat i złoto, dekoracje z gipsówek i róże.
Kolorowe kwiaty polne. Były w tle za nami podczas ceremoni zaślubin, ja i świadkowe miałyśmy wianki z polnych kwiatów, a Pan młody z listków. Bukiet miałam tylko do cywilnego i w sumie to trochę mi zawadzał.... Auto było przystrojone bukiecikami na masce oraz klamki były ozdobione kolorowymi wstążkami. Na sali na stołach były niewielkie kompozycje kwiatowe - duża kompozycja była tylko na stole przed PM. Za PM była ścianka wstążek na stelażu :D
Bardzo proste. Gipsówka i gałązki pistacji. Lekko, prosto, delikatnie. Bez zbędnego przepychu. Dodatek to sznur jutowy którym bukieciki będą przywiązane do ławek i kokardy jutowe na klamkach auta z małymi bukiecikami gipsowki
Sala wystrojona w kolorze złotym kościół w kwiaty bukiet z róż białych a auto też z białymi różami.
Kościół, sala i bukiet - wszystko zrobiła ta sama osoba. Auto dekorowaliśmy sami, tylko maska auta, bez balonów i wstążek po bokach na drzwiach. Ślub był w Świętej Lipce więc kościół sam w sobie jest zjawiskowy, były tylko drobne ozdoby na co drugiej ławce, lampiony przy dywanie prowadzącym do ołtarza a pomiędzy lampionami tabliczki z hymnem do miłości. Było pięknie :) na sali mieliśmy wspaniałą ściankę z girlandami świetlnymi i ledowym napisem "z tobą chcę oglądać świat". Nie mieliśmy dużego wieńca na stole bo kojarzy mi się to z nagrobkiem xD mieliśmy dwa małe bukiety a po środku napis państwo....(i tu nasze nazwisko)♥️ na stołach gości wysokie świeczniki i bukiety w wysokich stojakach. Cała sala jak sobie wymarzyliśmy 💕
Zdecydowałam się na białe kwiaty oraz dodatki w kolorze złota i butelkowej zieleni.
Wszystko szło w motyw bieli i różu. Bukiety były w stylu boho a reszta dekoracji była nowoczesna.
Wszystko w kolorach bieli, butelkowej zieleni i złota, delikatne i skromne dekoracje, bez przepychu w klasycznym stylu
mielismy styl granat ze zlotem wiec duzo bylo grantaowych roz
Mieliśmy altanę ozdobioną atłasem powiewającym na wietrze i kwiatami.
Sala udekorowana była w złoto, róż i biel. Wysokie wazony z pięknymi kwiatami sezonowymi, liście palm dodające tropikalnego klimatu, świece na stołach i ziemi. Piękne wielkie żyrandole z kryształków oraz dekoracja światłem.
Dekoracje w kościele, bukiet oraz sala w stylu złoto bordowym. Auto złote.
Postawiłam na skromne dekoracje. W kościele ołtarz ubrany białymi kwiatami,przez środek co druga ławka przewiązana białą wstążką i świece. Auto było ubrane białymi goździkami. Z bukietem to poszalałam. Kocham tulipany i nie mogło ich zabraknąć. (we wrześniu 🙉) bukiet był z białych tulipanów+różowe goździki i gipsówka. Sala delikatnie ubrana. Na stołach tylko 2 flakony tuby z goździkami. Za stołem młodych ledowa ścianka i koła mąż żona. Wszystko wyglądało super
Dominującym motywem ślubnym naszej ceremonii są słoneczniki.
Dekoracje ślubne będą raczej skromne w kościele, na sali weselnej, auto będzie przystrojone minimalistyczne, mój bukiet nie będzie okazały.
Wszystko skromnie. Bukiety biało-brzoskwioniowe z przewagą róż. Na sali kwiaty na stojakach geometrycznych, ścianka z białym materiałem i światełkami z napisem 'razem lepiej', w kościele bukiet na główny ołtarz i kilka wiązanek co 3cią ławkę.
Wszystko było w kolorze bieli złota i butelkowej zieleni. Zrezygnowaliśmy z żywych kwiatów na samochodzie, bo temperatura sięgała 37° i baliśmy się, że wszystko zwiędnie. Postanowiliśmy udekorować samochód białymi kokardkami i czarno złotymi tablicami. W kompozycjach przeważały eustomie, frezje i hortensje.
Mieszane drobne kwiaty i dużo zielonych różnych liści -bukiet kościół i auto.
Sala została udekorowana przez managera sali w kolorze szałwi i pudrowego różu.
Chcesz dodać swój komentarz?
Zaloguj się do swojego Planera i uzupełnij odpowiedź w zakładce 'Moje ślubne Q&A'
Przejdź do planeraNie masz jeszcze konta w naszym Planerze?
Zarejestruj sięNajbardziej pomocni
W tym miesiącu
Ogółem
Blog ślubny
Planer ślubny
-
Lista zadań
Sprawy, o których nie możesz zapomnieć!
-
Lista gości
Stwórz listę gości i na bieżąco ją aktualizuj!
-
Budżet
Miej wydatki związane ze ślubem pod kontrolą!
-
Plan stołów
Stwórz stoły weselne i przypisz do nich gości
-
Strona ślubna
Stwórz własną stronę ślubną w Internecie!
Nie masz czasu na szukanie ofert? Zobacz jak to działa
- Wybierz usługi, których szukasz
- Przekażemy Twoje zgłoszenie odpowiednim firmom
- Już wkrótce otrzymasz oferty, spośród których wybierzesz najlepszą dla siebie