DJ i Wodzirej na Twoje wymarzone wesele! Śpiewający wodzirej! PROMOCJE id:32779

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DJ i Wodzirej na Twoje wymarzone wesele! Śpiewający wodzirej! PROMOCJE

Kamil Ostatnio widziany 17-02-2018
794-547...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
662-338...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 17-12-2017
Liczba odwiedzin: 160

Oferta

Witamy wszystkich bardzo serdecznie! Pragniemy na wstępie zaznaczyć, że budżet i zadowolenie klienta jest dla Nas priorytetem.
Usługę wykonujemy zawsze w składzie 2 os. DJ + Wodzirej. Urozmaicamy przyjęcie blokami tanecznymi z muzyką live i przygrywkami na klawiszach, tak aby na Waszym weselu nie zabrakło absolutnie niczego, a scenariusz (repertuar muzyczny, zabawy, przebieg wesela itp.) ustalamy indywidualnie na spotkaniu, aby wszystko było tak jak sobie wymarzyliście, ponieważ to WASZ dzień, a my mamy tylko pomóc Wam w tym, aby zapisał on się w pamięci waszej jak i gości jako jedno z najpiękniejszych wspomnień,
Posiadamy także fotobudkę i drink bar. (przy skorzystaniu z więcej niż jednej usługi jesteśmy w stanie dać rabaty dbając o Państwa budżet.
A teraz kilka słów o Nas:

Prowadzeniem imprez zajmuję się od 2008 roku.

Pierwsze doświadczenie zdobywałem jeszcze będąc uczniem szkoły średniej podczas dorywczej pracy na festynach i weekendowych imprezach jako akustyk, tam od podstaw nauczyłem się obsługi sprzętu estradowego. Pewnego razu zaproponowano mi poprowadzenie dyskoteki na jednej z podmiejskich świetlic i tak zaczęła się moja przygoda. Poczułem niesamowitą adrenalinę i ogrom pozytywnych emocji, wiedziałem, że to właśnie praca z ludźmi, muzyką i mikrofonem daję mi największą satysfakcję. W swoim portfolio mam wiele uroczystości rodzinnych, wesel, jubileuszy i innych imprez okolicznościowych, które zrealizowałem z powodzeniem.

Doświadczenie sceniczne, otwartość, swobodny kontakt z publiką oraz dobre wyczucie rytmu i muzyki tanecznej, które towarzyszy mi od najmłodszych lat ma swoje odzwierciedlenie w empatii jaką darzą mnie goście, co również jest moją mocną stroną. W 2014 roku po występach w kilku stacjach telewizyjnych nagrałem swój pierwszy singiel i wtedy zrozumiałem, że jest to ścieżka zawodowa, którą chce podążać. Mam na koncie poprowadzone także w roli konferansjera galę disco polo dla kilkutysięcznych widowni.

Od tamtej pory wiem, że to mój styl życia, którym dzielę się ze wszystkimi.

Prowadzenie imprez to nie tylko „puszczanie muzyki” czy „czytanie z kartki” jest to szereg czynności, sił całego zespołu i środków połączonych ze sobą w jedną całość, dlatego więc usługi dj-sko/wodzirejskie dostosowujemy indywidualnie do upodobań i wymagań klienta.

Uważamy, że kluczem do doskonale przeprowadzonej imprezy jest rozmowa i wstępny wywiad z klientem, na jego podstawie układamy scenariusz imprezy, który idealnie komponuje się z Twoimi wymaganiami i wizją wieczoru. W celu realizacji imprezy na jak najwyższym poziomie swoje usługi dostosowujemy do miejsca zamieszkania zainteresowanego.

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:SmilEvent
Imię:Kamil
Nazwisko:Kuźmiński
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:00-867
Adres:Aleja Jana Pawła II 27

Nowe ogłoszenia