Zobacz zdjęcia (30)
❤️ Fotograf ślubny + ❤️ Film + ❤️ Dron. Uprawnienia kościelne ⭐⭐⭐⭐⭐, Warszawa - zdjęcie 1
❤️ Fotograf ślubny + ❤️ Film + ❤️ Dron. Uprawnienia kościelne ⭐⭐⭐⭐⭐, Warszawa - zdjęcie 2 ❤️ Fotograf ślubny + ❤️ Film + ❤️ Dron. Uprawnienia kościelne ⭐⭐⭐⭐⭐, Warszawa - zdjęcie 3 ❤️ Fotograf ślubny + ❤️ Film + ❤️ Dron. Uprawnienia kościelne ⭐⭐⭐⭐⭐, Warszawa - zdjęcie 4 ❤️ Fotograf ślubny + ❤️ Film + ❤️ Dron. Uprawnienia kościelne ⭐⭐⭐⭐⭐, Warszawa - zdjęcie 5
❤️ Fotograf ślubny + ❤️ Film + ❤️ Dron. Uprawnienia kościelne ⭐⭐⭐⭐⭐, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 30

❤️ Fotograf ślubny + ❤️ Film + ❤️ Dron. Uprawnienia kościelne ⭐⭐⭐⭐⭐ id:27952

Warszawa, mazowieckie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
517-168...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów

Jestem pasjonatem fotografii, grafiki komputerowej i produkcji filmowej, które fascynowały mnie odkąd pamiętam.... ale o pasji pisze każdy w swoich ogłoszeniach, a Was zapewne interesują konkrety... A więc konkretnie... Nominacja FOTOGRAF ŚLUBNY ROKU 2018 ... :-)

Oferuję wykonanie wysokiej jakości zdjęć oraz filmu na waszym ślubie i weselu. Współpraca ze mną przebiega wyłącznie w luźnej atmosferze, dzięki czemu zdjęcia i film są naturalne, a Wy się nie stresujecie. W trakcie ślubu i wesela jestem zawsze tam gdzie mają miejsce ważne dla Was momenty, jednocześnie nie rzucam się w oczy i zachowuję pełną dyskrecję. Tego typu zachowania zostały wypracowane latami doświadczeń w fotografowaniu ślubów, wesel jak również innych uroczystości. Zadowolenie Pary Młodej zawsze stawiam na pierwszym miejscu, dlatego podczas ślubu i wesela zawsze służę radą i pomocą, nawet w kwestiach niezwiązanych z fotografią.

WAŻNE - Posiadam uprawnienia do fotografowania i filmowania w obiektach sakralnych na terenie całego kraju, dlatego macie 100% pewność, że ksiądz udzielający ślubu, udzieli zgody na moją obecność podczas uroczystości zaślubin. Fotografowie i kamerzyści bez uprawnień często są wypraszani przez księży, nawet tuż przed ceremonią.

U mnie nie ma pakietów i innych dziwactw. Co Wam oferuję?

Opcja All Inclusive, czyli Fotografia bez limitu zdjęć + Video Full HD / 4K (silnikowa stabilizacja obrazu na profesjonalnym gimbalu) reportaż bez limitu godzin + Dron GRATIS
- Reportaż z przygotowań
- Reportaż z błogosławieństwa, oraz zdjęcia z najbliższymi w domu
- Reportaż ze ślubu
- Reportaż z zabawy weselnej
- Sesja zdjęciowa plenerowa - Nielimitowana ilość zdjęć (wszystkie zdjęcia obrobione)
- Nielimitowana ilość zdjęć (wszystkie zdjęcia obrobione) w wersji cyfrowej na ślubie i weselu do ok. godz. 1:00 / 2:00 (w zależności od harmonogramu wesela)
- Ujęcia z drona
- Przez cały czas trwania uroczystości ślubnej i weselnej jesteśmy (fotograf + kamerzysta) do Waszej i gości dyspozycji. Realizujemy wszelkie filmowe i fotograficzne zachcianki ;-)
- Fotoksiążka w formacie A4 (40 stron), twarda oprawa - ode mnie w prezencie (możliwość zmiany formatu oraz ilości stron)
- - Możliwość zamówienia dodatkowych egzemplarzy fotoksiążek (np. dla rodziców, świadków, pozostałych gości) - po kosztach wydruku drukarni
- Wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia w wersji cyfrowej są poddane obróbce, gotowe do wydruku (zazwyczaj jest to od 1000 - 2000 zdjęć)
- Wszystkie zdjęcia i film otrzymujecie na srebrnym, metalowym PenDrive w spersonalizowanym, drewnianym pudełku
- Galeria internetowa do udostępnienia zdjęć i teledysku znajomym i rodzinie. 

Istnieje również możliwość wyboru samego foto lub samego video.

Podsumowując, wszystko All Inclusive bez jakichkolwiek dopłat za dojazd itp.

Masz pytanie? Chcesz zobaczyć większą ilość portfolio? Zadzwoń lub napisz!

Do usłyszenia!

SnapGraphics Mariusz Zieliński

NIP: 7752482436
REGON: 384785992

❤️ Fotograf ślubny + ❤️ Film + ❤️ Dron. Uprawnienia kościelne ⭐⭐⭐⭐⭐ - film 1 ❤️ Fotograf ślubny + ❤️ Film + ❤️ Dron. Uprawnienia kościelne ⭐⭐⭐⭐⭐ - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie SnapGraphics Mariusz Zieliński (5)

Dodaj opinię
❤️ Fotograf ślubny + ❤️ Film + ❤️ Dron. Uprawnienia kościelne ⭐⭐⭐⭐⭐ id:27952
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Warszawa
Data dodania: 16-12-2021

Bardzo fachowa i miła atmosfera. Piękne zdjęcia do tego zjawiskowa sesja wykończona fotoksiążką. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko na najwyższym poziomie, do tego mają pozwolenia na fotografowanie w kościele.nasz ksiądz tego wymagał. Polecamy!

K
Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-02-2021
Włoszczowa
Data dodania: 29-10-2021

Polecam firme SnapGraphics! Profesjonalizm oraz luźne podejście "w pozytywnym" tego słowa znaczeniu. Mariusz wraz ze swoją ekipą tworzą niesamowitą atmosferę, mają masę ciekawych pomysłów na super ujęcia foto, kamera oraz dron. Mariusz miał do mnie około 250km i to również nie stanowiło żadnych przeszkód by spotkać się w dogodnym dla Nas miejscu na rozmowę, na podpisanie umowy w formie papierowej lub wstępnej elektronicznej. Chłopaki dali radę! Sesja narzeczeńska + ślubna również odbyła się bez problemu, Mariusz wybrał odpowiednią porę oraz zaproponował cudowne miejsce w Warszawskim Wilanowie.

Polecam Mariusza wraz z jego ekipą! Z nimi na pewno każdej parze uda się wesele tak jak Nam! Rezerwujcie terminy bo sami czekaliśmy prawie 3 lata u Mariusza na termin usługi na naszym ślubie.

A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Warszawa
Data dodania: 11-08-2018

Bardzo profesjonalne podejście. Widać, że to fotograf z pasją. Ma uprawnienia kościelne, więc ksiądz nie robił problemów, a my mieliśmy spokojną głowę, że wszystko jest.dopięte na ostatni guzik. Zdjęcia piękne, bardzo dobrej jakości. Wykonanie.fotoksiazki przeszło nasze najlepsze oczekiwania. Z pewnością skorzystamy ponownie z usług Pana Mariusza. Dziękujemy !

J
Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2018
Mińsk Mazowiecki
Data dodania: 10-08-2018

Zdjęcia bardzo wyraźne, kolory naturalne. Fotograf w pełni profesjonalny. Nie rzuca się w oczy, nie stresuje obecnością. Ma uprawnienia kościelne, więc ksiądz nie miał nic przeciwko. Dodatkowo dostaliśmy gratisy. Super!

K
Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-06-2018
Kutno
Data dodania: 10-08-2018

Polecam Mariusza. Bardzo pozytywny człowiek. Rozluźnia niesamowicie atmosferę. Zdjęcia piękne i naturalne.

Kontakt SnapGraphics Mariusz Zieliński

Nazwa firmy: SnapGraphics Mariusz Zieliński
Imię i nazwisko: Mariusz Zieliński
Adres: Warszawa, ul. Kobyłka, 05-230, woj. mazowieckie
517-168...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3013
Zadzwoń
517-168...
Napisz

Popularne miasta w okolicy