STUDIO FOTOGRAFICZNE I FILMOWE KADR id:36230

4000 zł / wesele
Łowicz, łódzkie
(4)
Dodaj opinię
607-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

Nasza działalność skupia się na profesjonalnej fotografii i produkcji filmowej.
Wyspecjalizowaliśmy się w realizacji filmów z uroczystości okolicznosciowych, filmów szkoleniowych, reklam, reportaży, a takze fotografii ślubnej.Filmy realizujemy w wysokiej rozdzielczości używając do ich nagrania aparatów DSLR . Podczas nagrań wykorzystujemy też dodatkowe narzędzia pracy filmowca takie jak: jazdy kamerowe slidekamera, systemy stabilizacji obrazu flycam, gimbal, kran kamerowy, a także rejestratorów dźwięku oraz akcesoriów do nagrań podwodnych. Do naszych nagrań wykorzystujemy też drona dzięki któremu możemy wykonywać zapierające dech w piersiach ujęcia z "lotu ptaka".
Gotowy materiał otrzymują Państwo w jakości SD na płytach DVD, a w jakości HD na płytach BLU-RAY, lub też na Państwa życzenie w dowolnym innym formacie .
Dodatkowo można zamówić u nas pakiet wideo rozszerzony o fotografa na wesele. Zdjęcia oddajemy wówczas w formie cyfrowej na płytach DVD lub wywołane na najwyższej jakości papierze fotograficznym w ekskluzywnych albumach. Na Państwa życzenie wykonujemy albumy, fotoksiązki, fotoksięgi, plakaty, fotoobrazy, etc...
Nagrania i sesje foto realizujemy na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.
Na naszej stronie umieszczamy tylko próbkę naszych możliwości zarówno foto jak i wideo. Dlatego zapraszamy do spotkania bezpośrednio w firmie w celu zaprezentowania naszych usług w pełnej jakości dzięki czemu będziecie Państwo mogli podjąć w pełni przemyślaną decyzję wybierając naszą firmę, jako realizatora reportaży z waszych najważniejszych dni w życiu. Uzupełnieniem naszych usług są dodatkowe atrakcje weselne takie jak napis LOVE i ciężki dym na pierwszy taniec (Taniec w chmurach)

Oferta

Pakiet wideo
4000 / wesele

UWAGA. WYPRZEDAŻ ROCZNIKA !
WOLNE TERMINY KWIECIEŃ - MAJ 2019. GWARANTUJEMY DUŻE RABATY NA TE MIESIĄCE. ZAPYTAJ O PROMOCJĘ WIOSENNĄ.

Opinie (4)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
STUDIO FOTOGRAFICZNE I FILMOWE KADR id:36230
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
I
Izabela
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Sochaczew
Data dodania: 01-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Serdzecznie dziękujemy za wspaniałą współprace ze Studiem Kadr.
Zarówno na weselu jak również na plenerze a także sesji narzeczeńskiej wykazali sie mega profesjonalizmem. Uchwycili najważniejsze momenty z naszego życia. Zdjęcia jak i film są dla Nas dzięki Nim piękną pamiątką na całe życie. Jeszcze raz dziękujemy i Polecamy!!
Marcin Kazimierski
27-03-2019
Dziękujemy że udało się nam spełnić wszystkie Wasze oczekiwania. Pozdrawiamy.
M
Michalina
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-09-2018
Łowicz
Data dodania: 29-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Z całego serca polecamy firmę Kadr. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Zdjęcia są świetnej jakości. Dzień ślubu był dla nas szczególny i dzięki przepięknym zdjęciom będziemy mogli wracać wspomnieniami do tych wspaniałych chwil. Dziękujemy za współpracę.
Marcin Kazimierski
29-01-2019
Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Mam nadzieję że zdjęcia będą świetną pamiątką.
E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-10-2018
Łowicz
Data dodania: 02-11-2018
Bardzo dobra współpraca. Profesjonalne podejście do klienta. Piękne zdjęcia
Marcin Kazimierski
03-11-2018
Witam. Bardzo dziękujemy za zaufanie. Było nam bardzo miło zakończyć sezon 2018 w tak miłym towarzystwie.
M
Matyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Dzierzgów
Data dodania: 17-10-2018
Jeden z najpiękniejszych momentów NASZEGO ŻYCIA zamknięty w małej pigułce. KADR to nie tylko profesjonalna obsługa ,ale ludzie z którymi przeżywasz super przygodę. Przygodę , która wymaga wiele pracy jaką włożyli, aby to wszystko uwiecznić. Miło spędzony czas, wywoływanie uśmiechu, pokonanie stresu, ludzie z którymi chce się wspólnie pracować. Fotografie, które odzwierciedlają najpiękniejsze i najważniejsze momenty tego dnia. Chwile , które zostały uwiecznione na kawałku papieru .Współpraca z NIMI to sama przyjemność! Jak najbardziej polecamy profesjonalną firmę z którą pewnie jeszcze nie raz się spotkamy !

Martyna & Bartosz
30.06.2018
Marcin Kazimierski
03-11-2018
Bardzo dziękujemy za miłe słowa.
Marcin Kazimierski

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:STUDIO KADR
Imię i nazwisko:Marcin Kazimierski
Adres:Łowiczul. ul papieska 14
99-400woj. łódzkie
607-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 05-06-2018, liczba odwiedzin: 1277
Telefon
607-916...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie