Zdjęcia
od 2500 do 4500 zł / całość

Bartłomiej Szymkowiak Fotografia – Piękne zdjęcia ślubne - PAMIĄTKA id:36582

od 2500 do 4500 zł / całość
Gostyń, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
530-861...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Bartłomiej Szymkowiak Fotografia – Piękne zdjęcia ślubne

Witam serdecznie.

Nazywam się Bartłomiej Szymkowiak i jestem profesjonalnym fotografem.

Fotografia to dla mnie pasja, którą rozwijam od czasów aparatów analogowych i momentów gdy aby zobaczyć efekty swojej pracy było trzeba zaszyć się w ciemni. Był to moment przełomowy w fotografii, z jednej strony był to ukłon w stronę klasyki a z drugiej, krok w nowoczesność i aparaty cyfrowe. Bardzo cieszę się, że miałem możliwość doświadczyć jednego i drugiego.

Zawodowo zajmuję się fotografią ślubną fotografią wizerunkową dla firm, oraz eventową. Wszystkie te dziedziny pozwalają mi przebywać wśród kreatywnych osób dzięki czemu bardzo doceniam swoją pracę.

Wybierając moją ofertę, wybieracie profesjonalne zdjęcia ślubne na których staram się uchwycić najpiękniejsze chwile, towarzyszące emocje oraz zatrzymać w kadrze atmosferę tego pięknego dnia.

W ofercie mam również reportaż wykonywany przez dwóch fotografów. Taka możliwość to okazja do wykonania zdjęć z kilku perspektyw oraz uchwycenia uśmiechów, spojrzeń i dotyku dłoni w chwilach gdzie liczy się szybkość działania.
Gotowy materiał zdjęciowy zawsze poddaję selekcji, oraz profesjonalnej obróbce kolorystycznej.

Każdego zainteresowanego zapraszam do galerii, oraz o kontakt – odpowiem na każde pytanie.

Fotografuję w całej Polsce.

Oferta

Reportaż ślubny
od 2500 do 4500 / całość

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Bartek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Szymkowiak GROUP
Imię i nazwisko:Bartłomiej Szymkowiak
Adres:Gostyńul. Gostyń
63-800woj. wielkopolskie
530-861...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 21-06-2018, liczba odwiedzin: 351
Telefon
530-861...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Gostyń

Zobacz wszystkie kategorie