Zespół Timanti

od 3800 do 6000 zł
Nałęczów, lubelskie
(21)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
513-478...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • mówimy po angielsku
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Liczba osób: 4

O nas

ZADZWOŃ I SKORZYSTAJ Z 500,- zł RABATU NA OSTATNIE TERMINY W 2024 I 2025 ROKU! POSIADAMY WYTWORNICĘ CIĘŻKIEGO DYMU I FONTANNY SCENICZNE!
TIMANTI - laureat prestiżowego konkursu Orły Branży Ślubnej Lublin 2019, 2020, 2021 i 2022 ocenianego według opinii naszych Klientów.
Zostaliśmy zaproszeni przez telewizję Polo Tv do wzięcia udziału w programie Disco Band Weselny Show, którego emisja odbyła się na jesieni 2020 roku. Z pośród 150 zespołów muzycznych z całej Polski, zespół TIMANTI znalazł się w pierwszej dziesiątce finalistów programu.
Postaw na jakość i różnorodność muzyki na Twoim weselu! Z nami nie podejmujesz ryzyka nieudanej zabawy !!!
Za pomocą naszej profesjonalnej wytwornicy ciężkiego dymu i użyciem naszych scenicznych fontann, przenosimy Pary Młode w świat bajki "Taniec w chmurach"!
Nasz projektor laserowy w trakcie trwania wesela, wyświetla ruchome, kolorowe animacje np. fruwające serduszka, a także teksty, imiona Nowożeńców, LOVE i inne efektowne konfiguracje.
TIMANTI to profesjonalna, zróżnicowana muzyka, sterowane cyfrowo nagłośnienie i oświetlenie. Efektowne świetlne show i oprawa imprezy na najwyższym poziomie.
Swoje usługi wykonujemy na terenie woj. lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego, małopolskiego, podkarpackiego, ale także całej Polski.
TIMANTI to coverowy zespół złożony z doświadczonych muzyków.
Timantti w języku fińskim oznacza diament i takim diamentem wśród zespołów staramy się być.
Zajmujemy się oprawą muzyczną wesel, dancingów, studniówek, eventów firmowych, balów i innych imprez.
Wśród zespołów muzycznych wyróżniamy się czystym, ciepłym i zbliżonym do oryginału brzmieniem i bogatym, zróżnicowanym stylowo repertuarem. Oprawa wesela w naszym wykonaniu jest z wyważeniem humoru i dobrego smaku. W naszym menu znajdują się delikatne, spokojne utwory, których się miło słucha jak również dynamiczne, rytmiczne do wspólnej zabawy na "parkiecie". Dobry zespół to nie tylko dobre instrumentarium, ale też dobry wokal. W składzie naszego zespołu mamy sympatyczną, uśmiechniętą i utalentowaną wokalistkę Magdę, która nadaje zespołowi blasku. Jest też wokalista, który śpiewa wszystkie męskie partie wokalne wykonywane przez zespół, jednak większość utworów śpiewamy wspólnie, a efektem tego jest zgrana, miła dla ucha harmonia wokalna, dodająca aranżacjom profesjonalnego brzmienia.
Potrafimy zagrać dla wszystkich grup wiekowych w różnych stylach, a także piosenki biesiadne do wspólnego śpiewania przy stołach.
Ważny jest dla nas uśmiech na twarzach bawiących się osób.
Zagramy i dla babci i dla wnuczka.
Mamy możliwość zorganizowania na imprezie karaoke.
Zespół występuje w składzie 4, 3 i 2 osobowym co daje elastyczną cenę.

Zapraszamy wszystkich do wirtualnego zapoznania się z nami na naszym profilu facebook, jak też na nasz kanał youtube.

Standard

od 3800 do 6000zł/ dzień

Cena zależy od składu zespołu, ilości godzin i odległości od miasta Nałęczów.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta jest połączeniem dobrze brzmiącej muzyki z efektownym oświetleniem sterowanym cyfrowo. Prezencja i prowadzenie imprezy przez zespół jest na najwyższym poziomie. Posiadamy profesjonalną wytwornicę ciężkiego dymu i wyrzutnie zimnych iskier (fontanny sceniczne), które wykorzystujemy m.in. do pierwszego tańca "Taniec w chmurach" foto w galerii. Z nami nikt nie ponosi ryzyka nieudanej zabawy, gości nie bolą głowy od nadmiaru decybeli i długo miło wspominają imprezę. To wszystko w rozsądnej cenie. A jeśli wesele nie będzie mogło się odbyć z powodu obostrzeń ze względu na COVID-19, zwracamy wpłacony zadatek!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nazwa Timantti w języku fińskim oznacza diament i takim diamentem wśród zespołów muzycznych zajmujących się m.in. oprawą wesel staramy się być. Nazwa zobowiązuje ;). Czyste brzmienie jakie uzyskujemy dzięki wysokiej klasy nagłośnieniu znanej i cenionej na całym świecie, włoskiej firmy FBT, sterowane za pomocą cyfrowego miksera i wysoka jakość wykonywanej przez nas muzyki sprawia, że ani w trakcie wesela, ani też po, nikogo z biesiadników nie boli głowa od nadmiaru decybeli (może boleć od nadmiaru promili ;)). Często zdarza się tak, na imprezach z innymi zespołami. Wyróżnia nas też bogate instrumentarium, jakie uzyskujemy dzięki przygotowanym przez siebie aranżacjom. Dostajecie Państwo wieloosobową orkiestrę w cenie czteroosobowego zespołu. Nie korzystamy z technologii mp3, jak to robi dzisiaj większość zespołów kupując gotowe podkłady, często słabej jakości. Ale TIMANTI to nie tylko dobra muzyka. To także dobry wokal! Posiadamy efektowne oświetlenie, które sterowane jest cyfrowym sterownikiem amerykańskiej firmy ADJ. Dzięki tym urządzeniom, uzyskujemy widowiskowe, miłe dla oka świetlne show, co potwierdzają nasi Klienci. Mamy też wielokolorowy projektor laserowy, którym wyświetlamy przygotowany przez nas, indywidualnie do każdej imprezy, specjalny program z imionami Nowożeńców, datą wesela i innymi informacjami, a także ruchomymi efektownymi animacjami.
Impreza z TIMANTI to widowisko muzyczno-świetlne na wysokim poziomie i nikt z imprezy nie wyjdzie znudzony.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Część członków zespołu ma wieloletnie doświadczenie, które zdobywali jeszcze w latach 90 w innych zespołach, grając na weselach w remizach, stodołach, ale też na dancingach i innych imprezach w klubach i restauracjach Uzdrowiska Nałęczów, a także całego regionu lubelskiego. Druga połowa TIMANTI, to żywiołowa młodzież, z trochę mniejszym doświadczeniem, ale z ogromnym talentem muzycznym i zapałem. Co widać i słychać na naszych materiałach z imprez, na których grał nasz zespół. Taka mieszanka doświadczenia z młodzieńczą energią daje nam to, co chłoną nasi odbiorcy. Dzięki temu, jakość naszych usług jest tak wysoka, energia nie do zmierzenia, a muzycznie trafiamy do osób w bardzo szerokim przedziale wiekowym.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Czas jaki zakładamy dla każdego wesela jest zawsze taki sam i wynosi 10 godzin dla wesela jednodniowego i 6 godzin dla poprawin. Czas zaczynamy liczyć od momentu wejścia Państwa Młodych na salę w domu weselnym po ślubie. Ewentualna oprawa błogosławieństwa i marsz przy wyjeździe do ślubu, jak również rozłożenie i złożenie sprzętu po imprezie, wliczony jest w cenę. Każda następna godzina grania na życzenie organizatora, rozpoczęta ponad ustalony czas, kosztuje tyle samo co poprzednia.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Zakres naszych usług rozpoczyna się od przywitania marszem Pana Młodego w domu Pani Młodej, zagrania kilku ludowych piosenek, oprawy muzycznej błogosławieństwa i zagrania marsza przy wyjeździe Młodej Pary do ślubu. Do nas należy kompleksowa oprawa muzyczno-świetlna całego wesela, wraz z prowadzeniem ustalonych wcześniej zabaw w trakcie wesela, jak też tradycyjnych oczepin. Robimy biesiadę przy stołach, jeśli tego życzą sobie Nowożeńcy.

Skład, w którym występujemy.

Podstawowy skład zespołu jest czteroosobowy. Składa się z wokalistki, wokalisty grającego na instrumentach klawiszowych, perkusisty i gitarzysty. W razie potrzeby mamy możliwość grania w składzie 3 osobowym bez perkusisty, a nawet w duecie w składzie wokalistka i wokalista grający na keyboardzie.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Osobowy skład zespołu jest niezmienny. Oczywiście pomijając nieprzewidziane sytuacje, czy wypadki losowe.

Jaki repertuar proponujemy?

Kierujemy się zasadą "dla każdego coś fajnego", ale jeśli życzeniem Pary Młodej jest, aby wesele miało szczególny klimat (styl), jesteśmy w stanie poprowadzić wesele tak, jak sobie tego życzą. Nasz repertuar składa się przede wszystkim z piosenek tanecznych, ale gramy też spokojne piosenki, których się miło słucha przy stole. Biesiada przy stołach? Czemu nie. Jesteśmy by spełniać Wasze życzenia ;).

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Oczywiście. Przez cały czas trwania imprezy, utrzymujemy kontakt z bawiącymi się na weselu gośćmi i prowadzimy różne zabawy. Także tradycyjne oczepiny.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Wisienką na naszym torcie jest utalentowana, przesympatyczna wokalistka Magda o miłym, mezzosopranowym głosie. która śpiewa większość naszych piosenek. Jest też wokalista, który śpiewa wszystkie męskie partie wokalne. Jednak większość piosenek śpiewana jest w duecie co daje miłą dla ucha harmonię wokalną.

Na jakich instrumentach gramy?

Instrumenty klawiszowe Roland BK9, KORG PA700, akordeon Horch 120, gitara Fender Stratocaster, perkusja akustyczna Amati, perkusja elektroniczna Alesis.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nagłośnienie 2 x kolumna aktywna FBT Verve 115A 500W, 1 x FBT SubLine 118 SA 1200W, mikser cyfrowy Behringer XR16, procesor TC Helicon VoiceLive 2, 2 x mikrofon Shure Beta 58 A, AKG WMS40 mini dual, a także bezprzewodowe nagłośnienie do biesiady przy stołach..
Oświetlenie 2 x Ruchoma głowa ADJ X-Move LED 25R, 2 x RUCHOMA GŁOWA PG LED SPOT 90W, ADJ Quad Phase HP 32-Watt, 2 x listwa SHOWTEC LED LIGHT BAR 8 240 8 SEKCJI, 5 x Showtec Compact Par 7 Tri, BEAMZ Revo 9 Burst Pro Efekt LED, American DJ Revo 4 wszystko to sterowane cyfrowym sterownikiem DMX MyDMX Buddy ADJ.
Projektor laserowy COLORSTAGE LASER 1500mW RGB SD MEGA EFEKT i profesjonalna wytwornica ciężkiego dymu COLORSTAGE LOW FOG PRO CASE o mocy 3000w.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Podstawowym naszym językiem w jakim śpiewamy jest nasz język ojczysty, polski. Ale śpiewamy też po angielsku, włosku i portugalsku.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Jako dodatkową atrakcję proponujemy taniec w chmurach. Za pomocą profesjonalnej wytwornicy ciężkiego dymu i scenicznych fontann świetlnych, przenosimy naszych Nowożeńców w świat bajki. Wasz Pierwszy Taniec dzięki temu, będzie jeszcze bardziej ciekawy i efektowny.
Możemy też za pomocą wielokolorowego projektora laserowego o mocy 1500mW, zaoferować Państwu efektowny pokaz laserowy "Barwy Dźwięku".

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Podczas muzycznej oprawy, zespół TIMANTI zapewnia efektowne świetlne show. Całość sterowane jest cyfrowym sterownikiem amerykańskiej firmy ADJ. Jest to profesjonalne oświetlenie jakiego zazdrości nam konkurencja. Moc oświetlenia i programy dobrane są tak, aby efekt wizualny był wysoki, ale by pokaz nie męczył wzroku uczestników wesela.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak, z reguły ustalamy własną listę utworów kierując się doświadczeniem i wskazówkami jakie dostajemy od Pary Młodej. Jednak ostatecznie korygujemy jeszcze repertuar w trakcie wesela, według upodobań i temperamentu bawiących się na "parkiecie" osób.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, Goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje, a my z przyjemnością realizujemy ich prośby.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Jesteśmy laureatami konkursu "ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ 2019 LUBLIN" i "ORŁY BRANŻY ŚLUBNEJ 2020 LUBLIN" ocenianego według opinii naszych Klientów, zamieszczonych w internecie. Zostaliśmy wybrani spośród wielu zespołów weselnych, do programu DISCO BAND WESELNY SHOW w telewizji Polo Tv, którego premiera odbyła się we wrześniu 2020. W programie walczyliśmy z najlepszymi zespołami z całej Polski.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Są w zespole osoby, które pamiętają jeszcze czasy wesel organizowanych w wiejskich stodołach i remizach strażackich, gdzie za estradę służyła przyczepa traktorowa. Mało jest dziś na rynku zespołów mogących pochwalić się takim doświadczeniem.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy, gdy Państwo Młodzi i ich goście współpracują z nami reagując na naszą muzykę i gesty wspólną zabawą i śpiewem.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

To jest oczywiste. Im lepszy sprzęt, tym lepsze brzmienie, lepsze efekty wizualne i lepsza ocena zespołu przez odbiorców. Ale!!! Dobry sprzęt nie nadrobi słabych umiejętności zespołu.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Naszym zdaniem zabawy integracyjne w trakcie wesela są wskazane, ale nie należy z nimi przesadzać.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Są gatunki, które potrafimy zagrać, ale nie nadają się do zagrania na weselu np. jazz. Jeśli chodzi o muzykę rozrywkową, gramy większość gatunków.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

1. Sway 2. Prawy do lewego 3. Cyganeczka Zosia 4. Kawałek do tańca 5. Ślubne prezenty 6. Przez Twe oczy zielone 7. Jesteś szalona 8. Polej bracie polej 9. Hej wesele 10. Tańcz tańcz kochana

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Według nas jest to muzyka, której nie powinno zabraknąć na weselu, choć graliśmy wesela na których mieliśmy zakaz grania takiej muzyki i daliśmy radę. Uważamy jednak, że należy tak wyważyć z innymi gatunkami muzycznymi, by zadowolić tych, którzy wolą bawić się przy innej muzyce. Kierujemy się zasadą "dla każdego coś fajnego". Każdy z biesiadników powinien dostać choć kilka taktów muzyki jaką lubi.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Jest jeden sposób! Dobrej jakości rytmiczna muzyka w stylu "Będzie, będzie zabawa, będzie się działo!" i energia zespołu spływająca ze sceny na parkiet niczym wodospad Niagara! To musi być widowisko, które poderwie wszystkich do wspólnej zabawy.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Nie ograniczamy się do jednego czy dwóch gatunków muzycznych. Jesteśmy zespołem coverowym i każdy nadający się do zagrania na weselu styl, jest przez nas zagrany z przyjemnością i starannością. Jesteśmy w stanie zagrać i dla babci i dla wnuczka, a potrafimy zagrać w stylu: dance, disco polo, latino, rock and roll, pop, rock, blues, reggae, folk i wiele innych. Na życzenie robimy biesiadę przy stołach.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Gramy już wiele lat, więc i takich miejsc było wiele.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Najbardziej zapadło nam wesele, na którym goście bawili się jak na najlepszej imprezie rockowej, a organizatorzy wypłacili nam wysoką premię.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Udane wesele to takie, którego nie da się zakończyć o zaplanowanej godzinie, a które na życzenie Państwa Młodych i gości musimy przedłużyć. Do udanych zaliczamy też takie, gdy Państwo Młodzi na koniec imprezy przychodzą do nas i mówią "było lepiej niż oczekiwaliśmy", a goście opuszczając imprezę przychodzą do nas pożegnać się, prosząc nas o wizytówkę.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nawiązanie przez zespół współpracy z gośćmi na weselu, to podstawa. Nasz przepis na znakomitą zabawę to trafienie repertuaru w gusta biesiadników i show na scenie.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Na bezludną wyspę zabralibyśmy gitarę, akordeon, bongosy (instrument kubański składający się z dwóch na stałe połączonych ze sobą bębenków) i oczywiście wokalistkę, która by nam śpiewała i tańczyła ;).

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Trylogia Sylwestra Chęcińskiego Sami swoi, Nie ma mocnych i Kochaj albo rzuć.

Nasze pasje.

Magdalena (vocal) - poza muzyką jej pasją jest zdrowe żywienie i tym zajmuje się zawodowo. Jurek (klawiszowiec) - zawodowy kierowca międzynarodowy i wyścigowy. Zjeździł Europę wzdłuż i wszerz. Rosję też. Mariusz - zawodowy budowlaniec. Kuba - rockendrollowiec i elektronik.

Ciekawostki na nasz temat.

Jedna z opinii o nas "Byłam gościem weselnym w ten weekend. Tak cudownego zespołu nie widziałam na żadnej imprezie od wesel po zabawy sylwestrowe. Piękny wyraźny śpiew członków zespołu. Zero fałszowania. Coś pięknego. Bardzo szeroki repertuar muzyczny. Tańczył każdy bez względu na wiek. Wspaniałe pomysłowe zabawy dla gości. Pani prowadząca piękna kobieta I i cały czas uśmiechnięta! Orkiestra wychodziła do gości grała i śpiewała nie tylko ze sceny. Takiej radości i pasji z wykonywania swojej pracy nie widziałam nigdzie. Wspaniałe wesele. Jestem ze Śląska ale ten zespół będę polecała każdemu. Bardzo dziękuję za wspaniałą zabawę. POLECAM!! Agnieszka K.".

Certyfikat 2022
Zespół Timanti
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2023
Bogucin
Data dodania: 25-03-2024

Polecam zespół Timanti, wszystkie ustalenia przed weselem przebiegły sprawnie - Pan Jurek bardzo kontaktowy. W trakcie wesela goście bawili się świetnie i nie schodzili z parkietu a to o czymś świadczy. Gorąco polecam Zepół Timanti!!!

Jurek
27-03-2024

Bardzo dziękujemy Panie Tomku i jeszcze raz życzymy Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia! Pozdrawiamy! 👍

S
Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2023
Chełm
Data dodania: 20-03-2024

Świetny kontakt, możliwość doboru muzyki, dodatkowe opcje typu zadymiarka, Pan Jurek wraz z wokalistką doskonale poprowadzili oczepiny i konkurs zabaw. Goście zadowoleni. Gorąco polecam zespół Timanti.

Jurek
20-03-2024

Bardzo dziękujemy Panie Sebastianie. Serdecznie pozdrawiamy Młodą Parę i wszystkich Gości.

S
Sara
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-04-2023
Wysokie
Data dodania: 19-03-2024

Wszystko wyszło cudownie. Kontakt z Panem Jerzym na najwyższym poziomie. Wszystkie ustalenia jakie były, były dotrzymane o wykonane. Na prawdę polecamy z całego serca!

Jurek
19-03-2024

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy Młodą Parę i wszystkich Gości!!!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-12-2023
Radom
Data dodania: 19-03-2024

Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Goście świetnie się bawili prawie nie schodząc z parkietu. Jeśli chodzi o repertuar to wszystko jest do ustalenia. My prosiliśmy o muzykę mieszaną dzięki czemu nie była monotonna. Dodatkowo super zabawy ze strony zespołu i piękna oprawa podczas krojenia tortu. Zaletą jest również to że zespół posiada zadymiarkę oraz iskry. Z czystym sercem polecamy 10000/10!

Jurek
19-03-2024

WOW!!! WIELKIE DZIĘKI!!! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!!!

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Krasnobród
Data dodania: 06-05-2022

Wszystko mega od początku do końca wesela. Nikogo nie musieliśmy pytać jak zespół, goście sami mówili że świetnie. Zabawa do samego końca, wszystko zgodnie z ustaleniami. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni, wszystkim że spokojnym sumieniem mogę polecić zespół Timanti!!!!!

Jurek
06-05-2022

Z taką Ekipą na parkiecie nie mogło być inaczej! ;) Dziękujemy za wystawienie nam opinii i pozdrawiamy wszystkich serdecznie!

Karolina Wiecińska
Karolina Wiecińska
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2022
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Legionowo
Data dodania: 28-04-2022

Kiedy podpisywaliśmy rok temu umowę wiedziałam, że będzie dobrze. Nie pomyliłam się. TIMANTI = REWELACJA. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego zespołu na nasze wesele. Choć początkowo miało być dużo więcej gości, niestety sporo odpadło i było kameralnie, ale to nie był żaden problem, z wesela na 35 osób było jak na 200. Wszyscy nasi goście chwalili, że świetnie grają, świetnie prowadzą, super konkursy, i ci starsi i ci młodsi. Wszystkie moje marzenia i życzenia, o których rozmawiałam z Panem Jurkiem przed weselem, zostały spełnione.
I choć minął prawie tydzień od wesela to jeszcze czujemy pustkę w sercu, że to już koniec naszych przygotowań i że dzień 23.04.2022 przeszedł już do historii, to dzięki tak wspaniałej oprawie wesela pozostanie on na zawsze w naszych sercach i pamięci.
Szczerze polecam Zespół Timanti, nie żałuję wyboru, to była świetna decyzja.
Dziękujemy Wam Drodzy Państwo za ten dzień, że zostaliście Państwo częścią tego wymarzonego dnia, że przyczyniliście się do tego, że był taki cudowny. I choć do Lublina mamy kawałek drogi, może kiedyś uda się jeszcze spotkać.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.
Pełni wdzięczności,
Karolina i Paweł Wiecińscy

Jurek
28-04-2022

Tak, pomimo małej ilości gości, to było wspaniałe wesele. Aby wesele się udało, musi być fajna Młoda Para i chemia pomiędzy zespołem i zaproszonymi na wesele Gośćmi. Te warunki zostały spełnione i dlatego całe wesele zaliczamy do najbardziej udanych. Dziękujemy za wystawienie nam opinii i serdecznie pozdrawiamy!

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2021
Lublin
Data dodania: 21-10-2021

Lepszego zespołu nie mogliśmy sobie wymarzyć :) polecamy- wszyscy byli zachwyceni :) widać, że mają serce do tego co robią :)

Jurek
21-10-2021

Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy!

I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2021
Kraśnik
Data dodania: 11-10-2021

Z całego serca polecamy zespół Timanti :). Komunikacja z zespołem w celu ustalenia i dogadania szczegółów przed weselem super. Jeżeli mieliśmy jakiś problem lub prośbę bez problemu znajdowaliśmy jakieś rozwiązanie. Co do samego wesela muzyka i piosenki jakie grał zespół były super, bawił się każdy gość niezależnie od wieku. Zabawy oczepinowe i biesiada przy stołach też wyszła super. Goście byli zachwyceni i tylko dopytywali skąd zespół bo świetnie grali. Pani Magda wokalistka ma śliczny głos i mimo ze wesele było do 4 rano dała rade do końca. Jeszcze raz razem z mężem polecamy Timanti, nikt na pewno się nie zawiedzie :)

Jurek
11-10-2021

Serdecznie pozdrawiamy Młodą Parę, rodziców i całą weselną Ekipę! ;)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: JERZY JUSIAK, ZESPÓŁ MUZYCZNY
NIP: 7161672518
Imię i nazwisko: Jerzy Jusiak
Adres: Nałęczów, Poniatowskiego 24, 24-150, woj. lubelskie
513-478...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 31686
Zadzwoń
513-478...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Nałęczów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy