Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski | DJ na wesele Olsztyn, warmińsko-mazurskie - cover
Zobacz zdjęcia (49)

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski

od 1500 do 4500 zł
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(92)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
606-647...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku
  • mówię po ukraińsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

O nas

Brzoza Agency Wiesław Konrad( Brzoza ) Brzozowski Olsztyn -20 lat na rynku weselno-eventowym, to:
DJ
Prezenter Muzyczny
Konferansjer.

O Mnie:

Z wykształcenia jestem polonistą , etykiem .
Natomiast z zawodu i pasji: DJ, PM ( prezenterem muzycznym) , dziennikarzem radiowym i prasowym.

Swoją pozycję na „branżowym rynku” ugruntowałem pracując i współpracując z: WAMA, olsztyńskim RMF FM, prasą regionalną , w tym z kultowym Dziennikiem Pojezierza.

Założyłem olsztyński oddział radia ESKA.

Moja jednoosobowa Firma - Brzoza Agency Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski specjalizuje się w prowadzeniu oraz oprawie muzyczno-artystycznej :
- wesel,
- poprawin,
- uroczystości jubileuszowo-okolicznościowych (urodzin, imienin, rocznic etc.) .

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski (Brzoza Agency), to także atrakcyjne eventy , nie tylko muzyczne, lecz i artystyczne (dodatkowe koszty):

- niespodzianki DJa,
- występy instrumentalistów (skrzypek elektryczny, saksofonista , gitarzysta, akordeonista),
- występy iluzjonistów,
- występy artystów kabaretowych i kabaretów.

PRZYJĘCIA WESELNE:

Realizowane a właściwie kreowane przeze mnie uroczystości weselne zawsze mają niepowtarzalny charakter. W trakcie niezobowiązującego spotkania lub komfortowej video rozmowy przedstawiam swoją ofertę „Dwóch w jednym”.
Zaproponuję kilka oryginalnych konkursów i zabaw, które nie urażą najbardziej wysublimowanego Gościa lub zaakceptuję propozycje Klienta. Na życzenie przedstawię dodatkowe atrakcje artystyczne (np. występ akordeonisty, saksofonisty, skrzypka, gitarzysty, iluzjonisty, show Elvisa, kabaret piosenki), które podniosą rangę uroczystości, ale i cenę. Odpowiednio dobraną muzykę wykreuję wyłącznie z legalnych nośników CD. Mile widziane propozycje Pary Młodej, Gości, w tym także lista utworów „zakazanych”. Moja „ baza i wiedza muzyczna” obejmuje przeboje, hity – od międzywojnia po utwory XXI wieku . Spełnię praktycznie każde życzenie muzyczne ( te kontrowersyjne po akceptacji Pary Młodej). Trudno mnie zaskoczyć. Natomiast ja zaskakuję zawsze. To atut obcowania z muzyką od zawsze.
Podczas wesel wykorzystuję najwyższej jakości i najnowszej generacji sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy renomowanych firm , zapewniający pełen profesjonalizm dla ucha.
Obejmuje on m.in.:

Profesjonalną Wytwornicę Ciężkiego Dymu ("Taniec w chmurach")

Profesjonalny DJ system , który nagłośni salę do 350 osób

Efekty świetlne wyłącznie LED renomowanych firm m.in. American DJ, Showtec, Colorstage, Laserworld


Umowa

Zawsze podpisuję umowę (prawnie sformalizowaną) na korzyść Kontrahenta. Formularz Umowy udostępniam na życzenie.
Nowoczesne, kreatywne na miarę XXI wieku podejście do Waszego przyjęcia weselnego, modne rozwiązania oraz dopracowanie najdrobniejszych szczegółów, to niepowtarzalność , wyjątkowość Waszego Wesela!
Przypomnę, by zapewnić maksymalną satysfakcję z realizacji Waszego zamierzenia ZAPRASZAM na spotkanie, aby oferta była idealnie dopasowana do Państwa oczekiwań . Najczęściej takie spotkanie odbywa się ONLINE!

Zapraszam

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski - DJ BRZOZA Olsztyn

Oferta nr 1(wstępna)

od 1500 do 4500zł/ wesele

Cena usługi wesele :

1500 -2000 PLN tzw. obiad weselny, 2000 - 2500 PLN - wesele uproszczone, wesele standard - 3000-3500 PLN, wesele z licznymi eventami etc.- cena do ustalenia - od 4000 PLN), poprawiny, dyskoteka, urodziny/imieniny, wieczór panieński/kawalerski 1500-2000 PLN, impreza firmowa... od 2500 do 3500 PLN, studniówka ,połowinki 3500 PLN . Ceny do indywidualnej negocjacji.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Uroczystość weselna, to nie tylko odtwarzanie muzyki, przeprowadzenie kilku, często niewybrednych konkursów, zabaw. Realizacja weselnej uroczystości, to kreatywność, niepowtarzalna wiedza muzyczna, kultura prowadzenia. To moja współpraca z Parą Nowożeńców, Gośćmi i Lokalem.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Mojej oferty, czyli propozycji jednoosobowej ( oczywiście współpracuję z fotografami, kamerzystami, dekoratorami sali, muzykami) Brzoza Agency Olsztyn na pewno nie wyróżnia cena, gdyż ta od lat jest stabilna wśród profesjonalistów branży. Nie chcąc kopiować mojej pełnej oferty, nadmienię tylko, że jeśli nie najważniejszym wyróżnikiem , to na pewno istotnym jest - uczciwe i profesjonalne potraktowanie Klienta. Od momentu podpisania Umowy do ...podania sobie dłoni na koniec !

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W pełni profesjonalnie ? Zbliżam się do "dwudziestki" :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pytanie przewrotne , więc i taka odpowiedź : pracuję do końca (w granicach rozsądku). Decyduje Para Młoda i... " wytrzymałość sprzętu"! Standard 10 godzin!

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Całość wspólnie opracowanego przebiegu Uroczystości (dojazd , nagłośnienie, światło, kreacja Uroczystości - muzyka, prowadzenie, a właściwie kreowanie Uroczystości).

Skład, w którym występujemy.

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski, czyli 2 in 1 : tzw. DJ + tzw. WODZIREJ - jedna osoba :) .

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Pytanie dotyczy zespołu weselnego. Jednak gdybym "odpukać" w dzień Uroczystości Weselnej nagle znalazł się w ambulatorium - Para Młoda ma zapewnione profesjonalne zastępstwo moich "Zmienników" (zawarte jest to w Umowie).

Jaki repertuar proponujemy?

Wow! W myśl zasady "Klient nasz Pan" - zagram praktycznie wszystko to - co oczekuje Para Młoda. Gusta Prowadzącego nie są tu decydujące. Jednak przy utworach kontrowersyjnych - zasugeruję ich eliminację z repertuaru. Oczywiście mam swoje preferencje muzyczne, których jednakże nie narzucam :)

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Odpowiedź lapidarna - TAK! Jako wieloletni radiowiec, dziennikarz wielokrotnie prowadziłem dla firm, miasta różne eventy , koncerty o różnej randze, np. olsztyńskie finały WOŚP . Mikrofon nie jest więc mi obcy, a wręcz odwrotnie...

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Co prawda - jak wspomniałem wcześniej - jestem tzw. "didżejem" , lecz zdarza się , że i zaśpiewam - ot choćby w trakcie "bloku biesiadnego"

Na jakich instrumentach gramy?

Konsola DJ : Pioneer 350 . Ciekawostka z "lat młodych" - grałem na gitarze (bez sukcesów :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nagłośnienie : DJ System - kolumny QSC 12 , konsola Pioneer 350.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Gdyby zaszła konieczność , to po rosyjsku, angielsku, niemiecku i... oczywiście w języku Adama Mickiewicza :)

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Kilka w ciągu roku ( w 2023 były wesela z udziałem Gości : szkockich, ukraińskich, angielskich, niemieckich i z USA).

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Rosyjski, angielski, niemiecki i oczywiście... polski! Zdarza się jednak, że wspomagam się drugą osoba (jest to praktycznie zawsze ktoś z Gości. Nie absorbuję tej osoby długo - max 15 minut w trakcie całej Uroczystości).

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Za dodatkową opłatą: prestidigitator, kabaret, gitarzysta akustyczny, akordeonista, skrzypek, saksofonista, animacje dla dzieci. Z efektów: "taniec w chmurach" ...

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak! Efekty wyłącznie led. Podstawa , to 3 metrowa rampa z min. 8 efektami świetlnymi.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak. Jednak zamiast konkretnych utworów częściej sugeruję klimaty, style , jakie pojawią się w trakcie Uroczystości. Najchętniej lista jest "wypadkową" Pary Młodej i moich propozycji.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście. Jednak gdy zaproponują utwór "kontrowersyjny" skonsultuję to z Parą Młodą. Pamiętajmy też , że wesele to nie koncert życzeń. Dodam, że będąc członkiem organizacji prezentersko - didżejskich - nie puszczam utworów z telefonów i neta!

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Będąc od lat członkiem Polskiego Stowarzyszenia Prezenterów Muzyki i DJ Promotion gram wyłącznie z legalnych nośników CD . Aktualne legitymacje do wglądu i na powyższej stronie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Założyciel Radia ESKA w Olsztynie - Szef Stacji, Prezenter Muzyczny

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Wykształcenie humanistyczne (polonista) + wykształcenie filozoficzno-etyczne. W dzieciństwie ... "ognisko- muzyczne" (bez sukcesów:)

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Słuchanie radia (oczywiście była to "stara Trójka"), czyli audycji muzycznych , płyt winylowych - od "małego"! Prowadzenie szkolnych dyskotek, i radiowęzła, praca w radiu i klubach studenckim ...

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Samorealizacja, czerpanie przyjemności z wykonywanej profesji... I oczywiście czerpanie radości z... radości bawiących się :)

Czyja twórczość nas inspiruje?

pop, rock, funk, jazz , reagge, RNB... (dziesiątki, wręcz setki IKON POP KULTURY, wiadomo KTÓRYCH).
Na półkach "leżakuje" ponad tysiąc płyt :)

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Profesjonalizm, komfort słuchania, selektywność barw i dżwięków.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

"Bez szaleństwa" - nic na siłę. Para Młoda i Goście powinni czuć się komfortowo! Zawsze jednak "ukłon" w stronę Pary Młodej - Ona decyduje!

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Powtórzę pytanie: "najbardziej oryginalne oczepiny jakie prowadziłem?" - BRAK OCZEPIN (a zdarza się to coraz częściej) !

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Zagram praktycznie wszystko, co nie oznacza , że wszystko "z przyjemnością"! ... Nie gram utworów wulgarnych i kojarzonych "politycznie" !

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Odpowiem wymijająco: utwór, utwory, które są obecnie na tzw. topie wkrótce już nimi nie będą. Co innego HITY ponadczasowe , evergreeny. Podobnie WYKONAWCY (Elvis, The Beatles, ABBA, Jackson, Whitney Houston, Boney M, Modern Talking, Madonna, JLo, Shakira, i ... setki krajowych wykonawców:)

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

Te zawsze, indywidualnie ustalam z Parą Młodą. Oczywiście sugeruję pewne tytuły. utwory konkretnych wykonawców (patrz wyżej :) .
P.S. Należy pamiętać , że tzw. 100% pewniak hitowy nie musi być hitem dla Pary Młodej !

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Moje zdanie , opinia gdy kreuję imprezę jest nieistotne. Vide jedna z poprzednich odpowiedzi. Dodam tylko, że coraz częściej gram Wesela 100

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Ponownie wymijająco - każda Uroczystość Weselna jest inna. Nie zdarzyło się bym "nie rozkręcił " szybko eventu! To określa się
mianem - zawodowstwo! . Zdradzę jednak, że jeśli Para Młoda nie ma swojej propozycji, to pierwszy blok taneczny (po oczywiście "pierwszym tańcu" ) rozpoczyna mix GIPSY KINGS . To pewniak!

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Szeroki POP : od lat 50tych XX w. po najnowsze hity ! Jakiej muzy słucham prywatnie? "This is my sweet secret"...

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Dawno , dawno temu: remiza strażacka , stodoła, basen olimpijski oraz ... dach pewnej rezydencji.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

To , które nie odbyło się ... ( kilka i z różnych przyczyn:)

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Moment kiedy Para Młoda i Goście mówią: "dziękujemy za udane wesele"! (a Para Młoda dodatkowa wręcza "weselną" i bonus...)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Realizacja tego , co ustaliłem z Parą Młodą z możliwością pewnych modyfikacji.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Odpowiedź byłaby prosta , gdyby pytanie brzmiało: nie co , lecz Kogo! Zabrałbym nieprzeczytaną beletrystykę ( trochę uzbierało się i wciąż przybywa) i moje płyty! O filmach nie wspomnę!

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Wiele! Ta NAJ! - Mario Puzo - Ojciec chrzestny. Film - F.F.Copolla - Ojciec chrzestny (trzy części). Serial (z ostatnich lat): Gra o tron. Dodam, że jako polonista z wykształcenia " tych moich ulubionych " są dziesiątki (delikatnie pisząc i... patrząc na swoje półki).

Ciekawostki na nasz temat.

... te znają moi znajomi, przyjaciele, rodzina i byli uczniowie (kolejność przypadkowa).

Nasze pasje.

Muzyka , Lektura , Dobre Ambitne Kino i Spektakle, Koncerty , Zwiedzanie, Dobra Telewizyjna Publicystyka a przede wszystkim ... Moja Pertnerka! I z Nią - podróżowanie!

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 92 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Paweł i Monika Goździewscy
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-04-2024
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Klewki
Data dodania: 01-05-2024

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i podejścia do sprawy jakie cechuje dj Brzoza. Od pierwszego spotkania od pierwszej rozmowy aż do zakończenia wesela Pan Wiesław Brzozowski okazał nam wyrozumiałość i zrozumienie jak również profesjonalne podejście do pracy. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Jako dowód jego zaangażowania świadczy fakt że goście chcieli wręcz dopłacać z własnej kieszeni żeby tylko dj grał choć godzine dłużej

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn
06-05-2024

Witam serdecznie! I dziękuję za ciepłe , przesympatyczne Słowa ! Jeszcze raz Zdrowia i Szczęścia Wam, Waszym Bliskim - Wszystkim Tym, których Kochacie i Cenicie ! Wiesław Konrad

A
Anna
5.00
 / 5
Data imprezy: 12-04-2024
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bartoszyce
Data dodania: 14-04-2024

Szczerze polecam :-) Pan Wiesław zajął się oprawą muzyczna moich urodzin. Od pierwszej rozmowy wykazał się kultura i profesjonalizmem. Na imprezie nie musiałam się o nic martwić, a wręcz mogłam liczyć na jego pomoc w tzw. Co, kiedy i jak:-). Umiejętnie wyciągał gości na parkiet. Panie Wiesławie, bawiłam się świetnie. Jeszcze raz dziękuję ♡

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn
15-04-2024

Pani Aniu i Panie Michale! Z wielką przyjemnością wykreowałem Pani jubileuszową Uroczystość. Dziękując za tę możliwość , licząc na kolejną "czterdziestkę" :) - pozdrawiam, zdrowia życząc - Wiesław Konrad

A
Agnieszka Carroll
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2023
Ełk
Data dodania: 12-10-2023

Polecam swietna obsluga bez zadnego problemu. Nasi goscie swietnie sie bawili przez 2 dni ☺️. Napewno a raczej zdecydowanie wybralibysmy jeszcze raz Dj. Profesjonalizm i super podejscie do klienta. I co najwazniejsze prowadzenie imprezy bez alkoholu. Dziekujemy jeszcze raz za poprowadzenie naszego wesela wybawilismy sie super i goscie rowniez chwalili ze super Dj mielismy. Pozdrawiamy ☺️

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn
26-10-2023

Halju! "Brytole" :) Dziękuję za ciepłe Słowo . Cieszę się , że Wasza polsko-brytyjsko-szkocka Uroczystość - wszystkim przypadła do Gustu! Zdrowia Wam! Wiesław Konrad

A
Agnieszka i Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Brajniki
Data dodania: 03-10-2023

Dziękujemy Panie Wiesławie za wspólnie spędzony czas. Pan Wiesław zajął się oprawą muzyczną i prowadził nasze wesele we wrześniu tego roku w Brajnikach. Od samego początku szczegółowo zapoznał się z naszymi oczekiwaniami, przy czym służył także fachową pomocą i wielu kwestiach doskonale nam doradził. Pan Wiesław jest osobą o bardzo dużej kulturze osobistej i o dużym poczuciu humoru. Prowadzenie było doskonałe, a muzyka świetna, tak, że wszyscy goście, od najmłodszych do najstarszych, bardzo dobrze się bawili. Z czystym sumieniem polecamy i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy.
Panie Wiesławie dziękujemy i życzymy samych udanych imprez.

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn
03-10-2023

Dziękuję Wam z Serducha za Mega Opinię. Jeszcze raz Zdrowia... Pozdrawiam Wiesław

A
Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2023
Szczytno
Data dodania: 29-08-2023

Głównym prowadzącym przyjęcie weselne był Wiesław Konrad Brzozowski. Wszyscy zebrani na przyjęciu weselnym byli pod wrażeniem Wiesława. D.J. wspaniały, doskonale rozbawił towarzystwo. Goście zachwyceni, my zachwyceni. Było bardzo miło. Podkreślił ten dzień jako najważniejszy dla Młodej Pary.
Dzięki niemu był nastrój weselny. Dobra zabawa, mile spędzone chwile na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich uczestników. Bardzo dziękujemy. Stanąłeś na wysokości zadania. Brawo!

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn
29-08-2023

Halju! Wielkie dzięki za SUPER SŁOWO! Zdrowia i Szczęścia WAM - jeszcze raz! Wiesław Konrad

s
sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2023
Bydgoszcz
Data dodania: 10-08-2023

Dziekujemy za udane wesele, do końca imprezy goście nie schodzili z parkietu

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn
11-08-2023

Witam!
Dziękując -jeszcze raz Zdrowia i Szczęścia Wam! Pozdrawiam - WKBrzozaB Olsztyn

O
Olimpia i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Rychnowo
Data dodania: 06-08-2023

Dziękujemy, że w tak ważnym dla nas dnu mogliśmy liczyć na pełne wsparcie !! :) Oprawa muzyczna fantastyczna - mieliśmy gości o różnych upodobaniach muzycznych, a dzięki doświadczeniu Wiesława, każdy gość wychwalał Dj'a ( nawet te najbardziej wybredne ciocie ;) ) W sposób profesjonalny podchodzi do pracy, o czym można się przekonać już przy pierwszym kontakcie.
Kontakt z gośćmi weselnymi przy zabawach, jaki i podczas całej imprezy - petarda! Tyle energii, entuzjazmu w jednym człowieku, to udzielało się każdemu :)
Jeżeli ktoś jeszcze zastanawia się nad DJ i czy warto... WARTO wybrać DJ Wiesława!!
W żadnym olsztyńskim klubie nie bawiliśmy się tak, jak na imprezie z Brzozą !
Jeszcze raz dziękujemy <3
Olimpia i Paweł

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn
08-08-2023

Olimpio i Pawle! Podziękuję lapidarnie : Wasza opinia to... PETARDA! Jeszcze raz Zdrowia! Wasz Wiesław - Forever:)

Ł
Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Piecki
Data dodania: 27-07-2023

Na początku od razu napiszę, że serdecznie polecam każdemu usługi Pana Wiesława

JAKOŚĆ OBSŁUGI
DJ posiada profesjonalny sprzęt, którego inne profesjonalne firmy mogą pozazdrościć. Dodatkowo (co stanowi o wiarygodności), Pan Wiesław zaproponował spotkanie się wcześniej aby móc zobaczyć go przy pracy.

ZGODNOŚĆ Z USTALENIAMI
Proces przygotowania się do pracy przez Pana Wiesława jest bardzo zaawansowany ...lecz przyjemnie prosty. Przeprowadzenie szczegółowej ankiety przed weselem, w połączeniu z ostateczną jej weryfikacją telefonicznie sprawi, że nie będzie niespodzianek. Ten człowiek ma czas aby wszystko przedyskutować, doradzić ...i uspokoić ☺️

KOMUNIKATYWNOŚĆ
DJ Brzoza udźwignie i rozrusza imprezę dla największych "sztywniaków", i tyle w temacie.

MUZYKA/REPERTUAR
Wspominałem wcześniej o ankiecie. Wszystkie nasze wymarzone utwory, jak również gusta muzyczne były zrealizowane w 110%. Świetne wyczucie muzyki bazując na waszych gustach.

PREZENCJA
Poza wysoką kulturą słowa Pan Wiesław jest człowiekiem bardzo schludnym, który wie, że na weselu trzeba się też prezentować wizualnie.

Podsumowując. Wielu znajomych radziło nam przemyślenie decyzji. "Nie nadąży za muzycznymi trendami", "nie rozrusza imprezy" itd. Nic bardziej mylnego. To właśnie doświadczenie oraz ciągłe bycie na bieżąco z muzyką oraz konferansjerką sprawiają, że impreza prowadzona przez DJ'a Brzozę musi się udać. Dodatkowo wysoki profesjonalizm da wam poczucie bezpieczeństwa i spokoju w tym ważnym dla was dniu.

Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn
28-07-2023

Łukaszu ! Z wielką przyjemnością przeczytałem tę Twoją przesympatyczną "tyradę" . Jestem wdzięczny. Oczywiście - co już wyraziłem bezpośrednio po zakończeniu kreowania Waszej Uroczystości - miło było obserwować Waszą Radość i pozytywną energię Gości. Jeszcze raz życzę Tobie i Agacie (teraz Żonie) - Zdrowia i wielu Wspólnych Wyzwań! Not See You :) Chyba, że na chrzcinach... Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski Olsztyn

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Brzoza Agency Wiesław Konrad Brzozowski
NIP: 7391094775
Imię i nazwisko: Wiesław Konrad Brzoza Brzozowski
Adres: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
606-647...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 15667
Zadzwoń
606-647...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Olsztyn

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy