Wodzirej DJ na Wesele FRESH / Ciężki Dym/ Akordeon/ Saksofon/ Skrzypce id:20628

Kraśnik, lubelskie
(44)
Dodaj opinię
601-427...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
 • mówię po niemiecku

Instrumenty:

 • Akordeon
 • Saksofon
 • Skrzypce
Profesjonalna i nieszablonowa obsługa wesel, które prowadzimy w składzie 2 osobowym. W tym szczególnym dniu bawimy gości w dobrym guście i ze smakiem jako dj oraz wodzirej. Poznaj naszą ofertę.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i oprawie muzycznej przyjęć weselnych, które w zależności od potrzeb prowadzimy w następującym stylu:
1. Tradycyjnym (zapytaj o szczegółową ofertę).
2. Urban Wedding (zapytaj o szczegółową ofertę).
3. Bankietowym (zapytaj o szczegółową ofertę).

Nasza oferta dodatkowo opcjonalnie zawiera:
- Prowadzenie przyjęcia weselnego w języku angielskim lub niemieckim
- Marsz weselny u Pani Młodej
- Taniec w chmurach (ciężki dym na pierwszy taniec)
- Biesiada za stołami z akordeonem na żywo
- Występ saksofonisty na żywo
- Występ skrzypka na żywo
- Animacje i zabawy dla dzieci
- Dekoracja światłem
- Multimedia do prezentacji lub karaoke (rzutnik, ekran, laptop)
- Dodatkowe nagłośnienie sali jadalnej (w przypadku występowania dwóch oddzielnych sal)

Harmonogram wesela i oprawa muzyczna (playlista) jest omawiana i dopasowywana indywidualnie w zależności od Państwa zapotrzebowania. W trakcie przyjęcia weselnego w każdej chwili goście mogą poprosić o dowolną piosenkę do tańca i za pośrednictwem naszym złożyć tzw. dedykacje. W swoim repertuarze gramy starannie wyselekcjonowaną muzykę do wspólnej zabawy i tańca. Usłyszeć można m.in.:

- klasykę lat '70'80'90 (utwory zagraniczne i polskie)
- muzykę pop czyli sprawdzone nowe przeboje radiowe i telewizyjne
- disco polo (z umiarem w zależności od zapotrzebowania Państwa oraz bawiących się gości).

Na życzenie również proponujemy ze smakiem i w dobrym guście zabawy dla gości na parkiecie (omawiane i akceptowane podczas rozmów i spotkań indywidualnych) oraz wspólną biesiadę za stołami podczas przerw.

Z uwagi na wysoką rangę przyjęć weselnych i dużą odpowiedzialność w swej pracy wykorzystujemy najwyższej klasy nagłośnienie i oświetlenie a także sprzęt zapasowy, który jest wykorzystywany w przypadku wystąpienia awarii.

Pochodzimy z Kraśnika k/ Lublina, posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu eventów, nadając różnorodny kształt widowiskom artystycznym. Jesteśmy odpowiedzialni, sumienni oraz kreatywni. Bardzo elastyczny duet potrafiący odnaleźć się w każdej sytuacji i warunkach.

Prowadzimy m.in:
- przyjęcia weselne jako nieszablonowy wodzirej, dj oraz animator zabaw
- weselne poprawiny
- chrzciny i komunie
- otwarcia galerii handlowych, targi branżowe
- festyny rodzinne, pikniki i inne imprezy masowe (dożynki gminne, dni miasta, itd.)
- bale sylwestrowe, karnawałowe wraz z oprawą konferansjerską
- spotkania firmowe o różnorodnym charakterze i klimacie
- imprezy karaoke
- studniówki szkolne

Jeśli uważasz, że możemy Ci pomóc skontaktuj się w celu nawiązania współpracy.

Kategoria:

Dj na wesele Kraśnik

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (44)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Wodzirej DJ na Wesele FRESH / Ciężki Dym/ Akordeon/ Saksofon/ Skrzypce id:20628
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 44 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-02-2019
Wincentów
Data dodania: 18-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Wybór Pana Rafała okazał się strzałem w 10 ! Rewelacyjny kontakt przed weselem, jak i na samym przyjęciu. Wszystkie nasze prośby zostały spełnione, goście byli zachwyceni z zabaw, które umilały przyjęcie weselne. W każdej chwili mogliśmy liczyć na pomoc i poradę żeby wszystko było w jak najlepszym porządku. Polecamy z całego serca i mamy przeczucie , że się jeszcze spotkamy na jakimś weselu, ponieważ na drugi dzień mieliśmy wiele zapytań dotyczących Pana Rafała. Jeszcze raz dziękujemy i Pozdrawiamy !!!
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-01-2019
Lublin
Data dodania: 18-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Dj w bardzo pomyslowy sposób pokierowal zabawą na naszym weselu. Goscie byli zachwyceni.Niezaleznie od wieku wszyscy świetnie sie bawili. Osoba godna polecenia komunikatywna i uczciwa. Wspolprace oceniamy bardzo dobrze.
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-01-2019
Janów Lubelski
Data dodania: 06-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Gorąco polecam oprawę muzyczną przez DJ FRESHA. Obsługa i dobór piosenek na piątkę z plusem. Pan Rafał spełnił wszystkie nasze oczekiwania i zagwarantował nam super zabawę na wczorajszej studniówce! Wszystkich nogi porywały do tańca. Serdecznie polecam DJ FRESHA na każdą imprezę
A
Agnieszka i David
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2018
Janów Lubelski
Data dodania: 03-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Gorąco polecamy DJ'A i Wodzireja FRESHA! Na naszym polsko-węgierskim weselu spisał się na medal. Bardzo uprzejmy i otwarty na indywidualne pomysły ,świetnie rozpoznał muzyczne gusta gości weselnych.Cała impreza przebiegła doskonale!Goście z Polski jak i z zagranicy, zarówno młodzi jak i w sile wieku bawili się do rana! Jeszcze raz dziękujemy za cudowną imprezę!
K
Karolina i Krzyś
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2018
Kraśnik
Data dodania: 22-10-2018
Strzał w 10! Pan Rafał spisał się na medal! Dopasował się do naszego specyficznego gustu i zamiłowania do ciężkiej rock-owej muzyki za co pięknie dziękujemy! Goście zarówno jak i my byli zachwyceni! Dzięki!
D
Dorota i Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Chełm
Data dodania: 09-10-2018
Pełen peofezjonalizm ze strony Pana Rafała. Świetna zabawa i oprawa muzyczna gwarantowana. Zarówno my jak i goście weseleni byliśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem polecamy.
K
Kate
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
HRUBIESZÓW
Data dodania: 08-10-2018
DJ Fresh to właściwa osoba na właściwym miejscu. Poprowadził nasze wesele z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Goście mega zadowoleni, zabawa do białego rana!! Gorąco polecamy Pana Rafała i dziękujemy za wspaniałą zabawę i fantastyczny klimat!!!! Tak trzymajcie chłopaki! Pozdrawiam serdecznie.
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-09-2018
Hrubieszow
Data dodania: 04-09-2018
Pan Rafał wspaniale poprowadził nasze wesele, w takim stopniu, że trzeba było przedłużyć czas grania muzyki goście byli zachwyceni, zresztą sam Pan Rafał mógł się o tym przekonać podczas wesela, kiedy goście dziękowali i komplementowali go. Raz jeszcze i my dziękujemy i gorąco polecamy !!!
Pokaż więcej opinii
Rafał

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię:Rafał 
Adres:Kraśnik
woj. lubelskie
601-427...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 25-04-2016, liczba odwiedzin: 6009
Telefon
601-427...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie