Zdjęcia
od 3200 do 4000 zł / całość

Wojciechowski + Kulesza id:33391

od 3200 do 4000 zł / całość
Gdańsk, pomorskie
(7)
Dodaj opinię
519-198...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów

Pracujemy we dwoje od rana i kończymy po oczepinach.
Sesja poślubna w innym dniu do ustalenia w cenie. Oddaję na pendrajwie conajmniej 400 obrobionych i w razie potrzeby wyretuszowanych zdjęć jak w portfolio. Koszt całości to 3200 pln + koszty dojazdu, istnieje możliwość sesji zagranicznej.
Ewentualne dopłaty to sesja narzeczeńska lub albumy ślubne (tak naprawdę zdjęcia są ukończone w 100% dopiero wydrukowane, albumy już od 200 PLN).
Pragniemy też zwrócić uwagę że bardzo się przykładamy do reportażu z zabawy weselnej - jesteśmy w stanie sobie poradzić nawet z ogromnymi ciemnymi stodołami, dzięki naszym umiejętnościom oświetlania reportażowego, które wymaga współpracy fotografa i asystenta, którą to parę właśnie stanowimy.
Jestem otwarty na nietypowe czy szalone propozycje, bowiem najważniejsze dla mnie to zrobić jak najwiecej dobrych zdjęć. W pracy reportażowej unikamy pozowanych zdjęć, a nasze plenery przypominają spacery, a nie sesje.
W cenie również konsultacje ślubne, a doradzić możemy w naprawdę wielu sprawach.
Istnieje możliwość zamówienia filmu ślubnego w atrakcyjnie cenie!

Oferta

Fotografia ślubna
od 3200 do 4000 / całość

Reportaż z dnia ślubu + PLENER w innym dniu + pendrive.
Opcja z albumem - 4000 PLN

Filmografia ślubna
od 4000 do 5000 / całość

Wideografia(kropka)com - zespół kamerzystów których serdecznie polecamy. Aż 3 filmowców, dron, profesjonalne i dynamiczne ujęcia!

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (7)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Wojciechowski + Kulesza id:33391
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Malgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-10-2018
Jastarnia
Data dodania: 26-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Ciężko znaleźć słowa, by opisać jak dobre zdjęcia z naszego ślubu otrzymaliśmy. Pełen profesjonalizm,dyskrecja i mnóstwo dobrej zabawy, a przede wszystkim było bardzo naturalnie i bez ''spiny'' . Pokażcie mi lepszych niż Władek i Malwina, a ja wam udowodnie, że nie macie racji
A
Anika
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-05-2018
Gdańsk
Data dodania: 17-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Zdjęcia z naszego wesela są dla nas źródłem niesamowitej radości. Pięknie uchwycone kadry, dużo emocji, bardzo ładna obróbka - tutaj nie ma nudnej foto-relacji, tylko jest OGIEŃ! Przez całe wesele pełen profesjonalizm - punktualny, elegancki, dyskretny i cały czas w pełnej gotowości do działania.Jeśli szukasz nieszablonowych zdjęć, na których zobaczysz prawdziwe emocje to dobrze trafiłeś/trafiłaś. Polecam bardzo!
Władek
17-12-2018
Anika! Dziękuję za te słowa, ja jestem delikatny więc puściłem łezkę, bo marzę o tym by każdy mój klient właśnie tak odbierał końcowy produkt. Dziękujemy!
L
Lidia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-04-2018
Karwia
Data dodania: 01-10-2018
Władek to facet z wizja. Nie wiedziałam czego chciałam. On wiedział! Zdjęcia ze ślubu,wesela i sesja plenerowa były po prostu świetne!!! Super współpraca i wiem ze nie moglibyśmy wybrać lepiej!
Władek
17-12-2018
Lidia, ty pamiętasz nasz plener - my po prostu pojechaliśmy się dobrze bawić, tylko wtedy są najlepsze zdjęcia ;) Dziękujemy za opinię
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-06-2018
Kadyny
Data dodania: 28-09-2018
Wladek to świetny fotograf! Nie moglam wymarzyc sobie lepszej pamiątki z mojego wesela. Zdjęcia były profesjonalne, oddajace emocje, których nie brakowalo w tym dniu. Każdy gość byl ujęty w reportazu. Zarowno podczas ceremonii jak i wesela fotograf byl nienachalny, niewidoczny a zdjecia przedstawiaja wszystkie ważne chwile i emocje. Skromny, pracowity, ambitny i pełen pomysłów. Jak będzie okazja skorzystam na pewno drugi raz!
Władek
17-12-2018
Kasia! Mam nadzieję że skorzystacie drugi raz jak powiększycie rodzinę ;) Dziękujemy za opinie, trzymajcie sie!
A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Karwia
Data dodania: 04-08-2018
Gorąco polecam!!! Wladek to fotograf, który w swoją pracę wkłada całe serce profesjonalny i zaangażowany od początku do końca w to co robi.
Władek
17-12-2018
Aniu, dziękuję że mnie wybraliście, dzięki wam nabrałem wiary w siebie ;)
A
Aga
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2017
władysławowo
Data dodania: 05-02-2018
Zdjęcia super jakości, oddające magię tego wyjątkowego dnia. Fotograf na miarę ówczesnych czasów. Polecam.
Władek
17-12-2018
Aga, to wszystko to głównie zasługa tego jak wy się przyłożyliście do własnego święta! Byliście niesamowici i jestem dumny że mogłem wam towarzyszyć!
K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-01-2018
Jastrzębia Góra
Data dodania: 23-01-2018
Władek charakteryzuje spora dawka indywidualizmu. Osoba, która mocno stąpa po lodzie i dokładnie wie co robi. Do swojej pracy - pasji wkłada całe serce. Osoba z doświadczeniem, która jest pełna zaangażowania w powierzone zadanie. Sprzęt fotograficzny na wysokim poziomie - nie może być inaczej. ;) Jeśli chcesz, aby Twój dzień został uwieczniony w perfekcyjny sposób - dzwoń! Władek to fotograf, którego szukasz!

Dziękuję, współpraca z Tobą to czysta przyjemność!

Polecam,
Kamila.
Władek
17-12-2018
Jedyna moja studniówka jak dotąd, ale jaki to był czad, nie? :D Dzięki wam nasze śluby weszły na nowy poziom ;)
Władek

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:wojciechowsky
Imię i nazwisko:Władysław Wojciechowski
Adres:Gdańsk
woj. pomorskie
519-198...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 22-01-2018, liczba odwiedzin: 2619
Telefon
519-198...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie