Zobacz zdjęcia (52)
Xenote Studio - Fotografia Ślubna i Film | Reportaż Foto&Video ❤️ Dron, Szczecin - zdjęcie 1
Xenote Studio - Fotografia Ślubna i Film | Reportaż Foto&Video ❤️ Dron, Szczecin - zdjęcie 1 Xenote Studio - Fotografia Ślubna i Film | Reportaż Foto&Video ❤️ Dron, Szczecin - zdjęcie 2 Xenote Studio - Fotografia Ślubna i Film | Reportaż Foto&Video ❤️ Dron, Szczecin - zdjęcie 3 Xenote Studio - Fotografia Ślubna i Film | Reportaż Foto&Video ❤️ Dron, Szczecin - zdjęcie 4 Xenote Studio - Fotografia Ślubna i Film | Reportaż Foto&Video ❤️ Dron, Szczecin - zdjęcie 5 Xenote Studio - Fotografia Ślubna i Film | Reportaż Foto&Video ❤️ Dron, Szczecin - zdjęcie 6 Xenote Studio - Fotografia Ślubna i Film | Reportaż Foto&Video ❤️ Dron, Szczecin - zdjęcie 7
Xenote Studio - Fotografia Ślubna i Film | Reportaż Foto&Video ❤️ Dron, Szczecin - zdjęcie 8
1 / 52

Xenote Studio - Fotografia Ślubna i Film | Reportaż Foto&Video ❤️ Dron id:46723

2900 zł / całość
Szczecin, zachodniopomorskie
(17)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
791-474...
508-406...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 2 fotografów

Fotografowaliśmy na czterech kontynentach. 🌎📸Potrafimy uchwycić moment, ale przede wszystkim emocje! Chcemy, żebyście oglądając nasze zdjęcia czuli zapach bukietu Panny Młodej, słyszeli muzykę, która poderwała wszystkich do tańca i znów znaleźli się przed ołtarzem. Używamy profesjonalnego sprzętu fotograficznego, ale naszym najważniejszym narzędziem i tak pozostaje wyczucie kadru - zdjęcia poza technicznymi aspektami muszą być przede wszystkim ciekawe! Spotkamy się z Wami nie jeden raz przed tym wyjątkowym dniem żeby doradzić, odstresować, a przede wszystkim zapytać o Waszą wizję, bo przecież każdy widzi świat inaczej i chcemy wiedzieć, co jest dla Was ważne!

Sami jesteśmy świeżo upieczonym małżeństwem i doskonale wiemy, jak ważne jest zaufanie tym, którzy dbają o to, żeby ten dzień udał się tak jak sobie to wymarzyliście. To nie Wy macie martwić się o to, żeby goście byli na parkiecie lub żeby zrobić zdjęcie weselnego tortu i nagrać pierwszy taniec. Wy macie myśleć tylko o sobie!

W okresie od grudnia do marca znajdziecie nas w Meksyku! 🇲🇽 Jeśli wybraliście ten kierunek na swój ślub / podróż poślubną albo chcielibyście zrobić sobie wspólną sesję na karaibskich plażach lub w gęstych dżunglach - dzwońcie (WhatsApp), piszcie i ślijcie pelikany! Działamy w regionie od Cancun przez Playa del Carmen do Tulum! 🗺📸

Reportaż ślubny - Pakiet Foto & Video:
- Fotograf i Kamerzysta
- Minimum 500 zdjęć poddanych obróbce graficznej
- Film Ślubny (60-90 min)
- Teledysk Ślubny (kilkuminutowy ‘skrót’ Waszego dnia)
- Sesja Ślubna w dogodnym terminie i miejscu (jesteśmy otwarci na dalekie podróże!)
- Dron (w cenie)
- Zdjęcia i Film na nośniku cyfrowym w ozdobnym pudełku
- Jesteśmy z Wami od przygotowań w domach Państwa Młodych, aż do końca oczepin!

Xenote Studio - Fotografia Ślubna i Film | Reportaż Foto&Video ❤️ Dron - film 1 Xenote Studio - Fotografia Ślubna i Film | Reportaż Foto&Video ❤️ Dron - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Xenote Studio

Fotografowanie Ślubu

2900zł/ całość
Pobierz ofertę

Fotografowanie Ślubu (bez filmowania):
- Minimum 500 zdjęć poddanych obróbce graficznej
- Zdjęcia na nośniku cyfrowym w ozdobnym pudełku
- Jesteśmy z Wami od przygotowań w domu Państwa Młodych do końca oczepin!

Reportaż | Foto i Video

4400zł/ całość
Pobierz ofertę

Pakiet Foto & Video:
- Fotograf i Kamerzysta
- Minimum 500 zdjęć poddanych obróbce graficznej
- Film Ślubny (60-80 min)
- Teledysk Ślubny (kilkuminutowy ‘skrót’ Waszego dnia)
- Sesja Ślubna w dogodnym terminie i miejscu (jesteśmy otwarci na dalekie podróże!)
- Zdjęcia i Film na nośniku cyfrowym w ozdobnym pudełku
- Dron (w cenie)
- Jesteśmy z Wami od przygotowań w domach Państwa Młodych, aż do końca oczepin!

Filmowanie Ślubu

2900zł/ całość
Pobierz ofertę

Filmowanie Ślubu (bez fotografowania):
- Film Ślubny (60-90 min) z pełnym, profesjonalnym montażem
- Film na nośniku cyfrowym w ozdobnym pudełku
- Dron na życzenie
- Jesteśmy z Wami od przygotowań w domu Państwa Młodych do końca oczepin!

Sesja Narzeczeńska Ślubna

500zł/ całość
Pobierz ofertę

Sesja Narzeczeńska lub Ślubna:
- W wybranym przez Państwa Młodych terminie i miejscu (jesteśmy otwarci na dalekie wyjazdy)
- Minimum 30 zdjęć po obróbce graficznej
- Teledysk filmowy z sesji na życzenie
- Dron na życzenie
- Wszystkie pomysły dozwolone!

(Sesja Ślubna jest w cenie Reportażu Ślubnego - Pakiet Foto&Video)

Reportaż okolicznościowy

od 500 do 2500zł/ całość
Pobierz ofertę

Oferta kreowana indywidualnie, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów:
- Imprezy i wydarzenia okolicznościowe
- Fotografia produktu
- Sesje fotograficzne w studio

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Fotografowaliśmy na czterech kontynentach. Ludzi, architekturę, zwierzęta, krajobrazy. Potrafimy zobaczyć 'kadr' i szybko go uchwycić. Znamy siebie i swój sprzęt - robiliśmy zdjęcia zarówno w spokojnych warunkach, mając dużo czasu na ustawienie wszystkiego tak, jak chcieliśmy, ale również kiedy nie było na to czasu. Potrafimy złapać chwilę niezależnie od tego, jak szybko pędzi. Nasze zdjęcia opowiadają historie i pokazują emocje.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy z Wami od przygotowań w domu Państwa Młodych, aż do końca oczepin! Nie liczymy godzin (dni, ani lat...) - będziemy u Was o wskazanej przez Was godzinie i zostajemy z Wami do końca!

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jest nas dwoje, a w dodatku jesteśmy świeżo upieczonym małżeństwem! Dzięki temu doskonale rozumiemy, co jest tak bardzo ważne w tym dniu! A to oczywiście przede wszystkim bezbrzeżna radość, niezmącona niczym - możecie na nas liczyć nie tylko w kwestii zdjęć i filmów, chętnie Wam doradzimy w każdej innej, ślubnej kwestii!

Jak ubieramy się na wesele?

Tak, żebyście nie pamiętali jak byliśmy ubrani - bo nie było nas w ogóle widać!

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Zdjęcia i filmy dostaniecie od nas na cyfrowym nośniku USB, dodatkowo będziemy trzymać kopię Waszych zdjęć przez pewien czas na własnych dyskach, żebyście nie martwili się, że chociaż jedno zdjęcie przepadnie!

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia i filmy dostaniecie od nas na cyfrowym nośniku USB, dodatkowo będziemy trzymać kopię Waszych zdjęć przez pewien czas na własnych dyskach, żebyście nie martwili się, że chociaż jedno zdjęcie przepadnie!

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Doskonale wiemy, jak niski jest poziom cierpliwości czekania na zdjęcia i filmy z wesela, zwłaszcza jak ciocia wypisuje codziennie i pyta, czy już. Staramy się oddać gotowy materiał już miesiąc po ślubie, choćbyśmy mieli nie spać po nocach.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Czasami wcale nie jest to zdjęcie, które wymagało dużo planowania, kadrowania, ustawiania i obrabiania. Nawet nie to, które pognało jak burza przez internet za ciekawą kompozycję i niebanalny pomysł. Idealne zdjęcie to takie, które przywraca emocje towarzyszące chwili, w której były robione. Kiedy znów śmiejesz się na widok uśmiechu Twojego męża / żony. Kiedy czujesz zapach bukietu, który jest na zdjęciu. Kiedy wzruszacie się oglądając swoją przysięgę. Czy zdjęcie może być bardziej idealne, kiedy zwyczajnie wywołuje uśmiech na twarzy?

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Im dalej, tym lepiej! Z przyjemnością pojedziemy lub polecimy z Wami w wybrane zakątki świata, a że sami już go trochę zwiedziliśmy będzie nam niezmiernie miło doradzić Wam piękne miejsca na sesję i miesiąc miodowy!

Języki obce, którymi się posługujemy.

Porozmawiacie z nami po polsku, angielsku, niemiecku i hiszpańsku. Dacie radę znaleźć nam jednego ze swoich gości, którego nie będziemy w stanie poprosić o uśmiech? : )

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Od początku do końca. Jeśli macie swoją, nietypową wizję zdjęć i filmu lub chcielibyście zrealizować je w pewnym konkretnym stylu - wszystkie pomysły dozwolone!

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

O nas się nie martwcie, ale gdybyście potrzebowali parasolki - mamy cztery zawsze ze sobą - w tym białą i czarną, które dostaniecie na pamiątkę! Ponadto - wiatr pięknie unosi welon do zdjęć!

Ciekawostki na nasz temat.

Paulina jest z wykształcenia magistrem inżynierem biotechnologii i najchętniej robiłaby wszystkie zdjęcia mikroskopem. Ponieważ to niemożliwe, to przynajmniej zwraca uwagę na mikroskopijne szczegóły. Konrad gra na większości instrumentów muzycznych - pianino, fortepian, gitary akustyczne i elektryczne, saksofon i inne instrumenty dęte. Natomiast niemożliwe jest zagranie mu na nerwach - nie ma sytuacji, która mogłaby go zestresować lub wyprowadzić z równowagi.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Xenote Studio (17)

Dodaj opinię
Xenote Studio - Fotografia Ślubna i Film | Reportaż Foto&Video ❤️ Dron id:46723
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 17 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
O
Olga&Paweł
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 29-04-2022
Łobżenica
Data dodania: 27-06-2022

Najpiękniejszy dzień w życiu w pigułce, okiem najwspanialszych fotografów. ❤️😘🥰😍 Xenote Studio, Paulina i Konrad, jesteście nie tylko najlepszymi fachowcami, ale przede wszystkim cudownymi ludźmi. Jesteśmy szczęściarzami, że na Was trafiliśmy, że Was wybraliśmy i mieliśmy przyjemność z Wami współpracować. Bardzo, bardzo Wam dziękujemy za atmosferę, każde miłe słowo i żarciki. 😁😍🥰😘❤️ Xenote Studio jest NAJLEPSZYM wyborem jakiego można dokonać! 👏 Polecamy wszystkim, którzy chcą sprawić, aby ich dzień był jeszcze bardziej wyjatkowy. ❤️

M
Michał Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Nowielice
Data dodania: 19-06-2022

Polecam z czystym sercem, przewyższyli moje oczekiwania

Konrad Gusowski
22-06-2022

Bardzo dziękujemy za miłe słowa! :) Bawiliśmy się u Was wyśmienicie, równie dobrze jak Wasi goście! Ściskamy Was mocno! :)

M
Magda i Darek
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-05-2022
Szczecin
Data dodania: 19-05-2022

Profesjonalna obsługa a przy okazji można swobodnie pożartować i pośmiać się z sytuacji, które przed ślubem są z reguły stresujące i samemu raczej byłoby nam nie do śmiechu. Ale z Xenote każda sytuacja staje się śmieszna, więc można się nawet odprężyć :) filmik z podziękowaniami dla rodziców to 1 klasa, w życiu lepszego nie widziałem, a ich sposoby do zachęcania do zdjęcia rozśmieszały każdego na weselu. Było super i dziękujemy!

Konrad Gusowski
20-05-2022

Wow! Bardzo Wam dziękujemy za taką opinię! Oglądanie reakcji Waszych rodziców podczas wesela na film z podziękowaniami było naprawdę wyjątkowe także dla nas - nie tak często w końcu widzimy tę pierwszą reakcję na te małe dzieła, które wychodzą z naszych aparatów! : ) No, ale z takimi aktorami jak Wy nie mogło być inaczej! Uściski dla Was i Babci J.!

M
Martyna I Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Płoty
Data dodania: 29-12-2021

Xenote Studio są idealnym wyborem na wesele. Pełen profesjonalizm ! W dniu naszego ślubu dzięki Paulinie i Konradowi zapomnieliśmy co to stres . Mogliśmy się cieszyć każdą chwilą długo wyczekiwanego dnia . Idealnie wkomponowali się w tłum weselny , dzięki czemu uchwycili najlepsze momenty naszego wesela . Zdjęcia jak i filmy są na najwyższym poziomie . Można oglądać wielokrotnie i chyba nigdy się nie znudzą. Dziękujemy że byliście z nami w tym ważny dniu . Z Wami był to naprawdę wymarzony Ślub . Sesja ślubna tak samo na najwyższym poziomie . Mieliśmy wrażenie, że Paulinie i Konradowi nigdy nie braknie pomysłów. Z całego serca polecamy Xenote Studio ! ❤

Konrad Gusowski
04-02-2022

To samo stwierdziliśmy na Waszym weselu - można tu być bez końca i nigdy się nie znudzi! A jakie wesele, taki film! 😍😁 Bardzo dziękujemy za super opinię i… do zobaczenia! 😍

A
Alicja & Kacper
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Stargard
Data dodania: 16-12-2021

Xenote Studio to najlepszy wybór na Wasze wesele. Już po pierwszym telefonie do nich wiedzieliśmy, że są to fantasyczni ludzie pełni pasji i poczucia humoru 😊 Konrad z Pauliną zrobili kawał świetnej roboty, bo z tak opornych modeli wyczarowali coś niesamowitego.. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za tak wspaniałe chwile i cudowne materiały, dzięki Wam z uśmiechem możemy wracać do tego dnia ❤️ Absolutnie polecamy każdemu ❤️

Konrad Gusowski
04-02-2022

Absolutnie nie znaleźliśmy w Was ani szczypty oporności! 😁 Takie wesela się naprawdę pamięta! Kto na nim z Wami nie zatańczył niech pierwszy rzuci kamieniem! Dziękujemy, że mogliśmy być tam z Wami! 😍❤️

K
Konstancja
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Koszalin
Data dodania: 28-11-2021

Xenote Studio było naszym pierwszym wyborem przy poszukiwaniu drużyny Foto&Video. Bardzo się cieszyliśmy, że akurat nasz termin wesela mieli wolny, ponieważ ich zdjęcia bardzo odpowiadały naszej estetyce. Od samego początku złapaliśmy bardzo dobry kontakt, cieszyło nas, że są młodym małżeństwem, dzięki czemu rozumieli, na jakich zdjęciach nam najbardziej zależy. Przygotowany przez nich reportaż Foto&Video jest przepiękną pamiątką, wiemy, co widzieli nasi goście na naszym weselu. Wyłapali wszystkie emocje na twarzach naszych i naszych gości. Całemu doświadczeniu towarzyszył też niesamowity humor, który posiadają. Pozwolili nam rozluźnić się na parę chwil przed ceremonią, a w trakcie wydarzenia byli niemalże niezauważalni dla naszych gości. Jednocześnie byli bardzo kulturalni i biła od nich pozytywna energia. Bijemy pokłony, bardzo dziękujemy, z całego serca polecamy i na pewno jeszcze się zobaczymy!

Konrad Gusowski
28-11-2021

Ogromnie się cieszymy, że nas zabraliście w tą magiczną podróż jaką były Wasz ślub i wesele! ♥️♥️♥️ Dziękujemy za tyle ciepłych słów i oczywiście, że do zobaczenia - na chrzcinach! 😁♥️

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2021
Dolice
Data dodania: 25-11-2021

Polecamy z całego serducha cudowni ludzie z mega poczuciem humoru potrafią tak rozluźnić człowieka, że cały stres mija 😊 Paulinko i Konradzie dostaliśmy od was wspaniały film i zdjęcia na których są uwiecznione wszystkie nasze emocje. Jesteście cudownymi ludźmi 😘. Jeszcze raz polecamy a napewno nikt się nie zawiedzie 😊

Konrad Gusowski
28-11-2021

Nad wyraz się cieszymy, że mogliśmy te emocje uwiecznić! A było co! 😁 Wspaniale było móc Wam towarzyszyć w tym wyjątkowym dniu i poznać wspaniałych Was! Samych szczęśliwości i gorrrrącej miłości Kochani! ♥️

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Szczecin
Data dodania: 25-09-2021

Dziękujemy za profesjonalizm i poczucie humoru Materiał który od Was otrzymaliśmy jest cudowny. Uchwyciliscie momenty piękne i ważne Wszystko jest cudowne. Jesteśmy zachwyceni i bardzo bardzo dziękujemy. Paulina i Konrad jesteście po prostu niesamowici. Każdemu komu zależy na uwiecznieniu tak ważnego dnia jakim jest ślub z całego serca polecamy Was. :)

Konrad Gusowski
28-11-2021

Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy i równie mocno się cieszymy! :) Niesamowite to jest to, co Was łączy! A w dniu Waszego ślubu wystarczyło to nagrać, ha! :) Ściskamy Was mocno!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Xenote Studio

Nazwa firmy: Xenote Studio
NIP: 9552231185
Imię i nazwisko: Konrad Gusowski
Adres: Szczecin, woj. zachodniopomorskie
791-474...
508-406...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9636
Zadzwoń
791-474...
508-406...
Napisz

Popularne miasta w okolicy