Skrzypce na ślub plenerowy, cywilny lub kościelny id:11971

Kontakt

531-445...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (22)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 04-03-2014
Liczba odwiedzin: 4170

Oferta

Korzystając ze swojego bogatego doświadczenia, mogę Państwu zaoferować profesjonalną oprawę muzyczną ślubów kościelnych, cywilnych, plenerowych, ekskluzywnego przyjęcia weselnego i innych uroczystości na terenie całego województwa mazowieckiego. Na specjalne życzenie również na terenie całego kraju.
Repertuar jaki posiadam, zarówno klasyczny (skrzypce klasyczne) jak i rozrywkowy (skrzypce elektryczne), z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom.
Zapraszam do obejrzenia moich filmików.
Posiadam własne nagłośnienie.

Instrumenty:

  • skrzypce

Cennik

Oferta nr 1
Serdecznie zapraszam do współpracy!

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Skrzypce na ślub plenerowy, cywilny lub kościelny id:11971
Ilość głosów: 22
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Kasia i Robert
Dodano: 26-07-2017
Data imprezy: 22-07-2017
Miejscowość: Warszawa
Nasze wesele odbyło się 22 lipca 2017, Pani Ilonka oczarowała wszystkich naszych gości za co serdecznie dziękujemy! Wszystko było pięknie i według gości show ze skrzypcami Pani Ilony było najlepszą częścią wesela. Do dziś goście nie mogą się nachwalić :) Pani Ilonka zagrała super energiczne kawałki na sali i klasyczne utwory w kościele. Bez niej nasz ślub nie byłby taki sam ! :) Dziękujemy, Kasia i Robert
(5)
Autor: Iwona i Darek
Dodano: 22-07-2017
Data imprezy: 23-06-2017
Miejscowość: Brwinów
Pani Ilonko DZIEKUJEMY!!!!
Wszystko było CUDOWNIE! Pani muzyka była ważnym elementem naszego ślubu w plenerze. To co może ważne dla innych - Pani Ilona jest absolutnie elastyczna w doborze repertuaru, a kontakt z Panią błyskawica - pełne porozumienie dusz. A elegancja i profesjonalizm...i to co ktoś widzę napisał Pani Ilona nie absorbuje uwagi jest samodzielna od początku do końca. Jestem zachwycona.
Serdecznie pozdrawiamy i polecamy Wszystkim
(5)
Autor: Aneta
Dodano: 18-07-2017
Data imprezy: 15-06-2017
Miejscowość: Warszawa
Pełen profesjonalizm! Sprawny, przemiły kontakt i przecudne wykonanie, wcześniej umówionych utworów podczas ślubnej ceremonii kościelnej. Niezapomniany nastrój! My (para młoda:-))jak i goście byliśmy zachwyceni! Polecam gorąco!
(5)
Autor: Klaudia i Justyn
Dodano: 18-07-2017
Data imprezy: 15-07-2017
Miejscowość: Rozalin k. Nadarzyna
My również chcielibyśmy podziękować Pani Ilonie za oprawę muzyczną naszego plenerowego ślubu cywilnego. Każdy aspekt współpracy cechował pełen profesjonalizm. Pani Ilona tworzy wspaniałą atmosferę swoją muzyką, jest elegancka i stuprocentowo samodzielna - zupełnie nie absorbuje uwagi nowożeńców w tym zabieganym czasie. Dziękujemy za współtworzenie fantastycznego ślubu, który zapamiętamy do końca życia. Zarówno my, jak i goście, jesteśmy zachwyceni. A prywatnie ja (Justyn) zbieram w domu splendor, bo to ja Panią odszukałem jako pierwszy :) Dziękujemy!
(5)
Autor: Kasia
Dodano: 17-07-2017
Data imprezy: 16-06-2017
Miejscowość: -
Cudowna i wyjątkowa oprawa muzyczna ślubu kościelnego. Wzruszająca atmosfera dzięki Pani Ilonie :) Serdecznie dziękujemy i polecamy!
(5)
Autor: Ania
Dodano: 29-03-2017
Data imprezy: 18-03-2017
Miejscowość: Warszawa
Chciałam bardzo podziękować Pani Ilonie za cudną oprawę muzyczną naszego ślubu, który obył się w marcu 2017 r. Dzięki grze Pani Ilony atmosfera była po prostu niesamowita, a goście zachwycają się niepowtarzalnymi wykonaniami na skrzypcach do dzisiaj. Wszystko skomponowało się w wyjątkową, wzruszającą ceremonię :) obie Babcie przy każdej rozmowie wspominają jak pięknie grała Pani Ilona :)
Ogromnym plusem jest również szybki i bieżący kontakt z Panią Iloną oraz jej profesjonalizm w przygotowaniu się do występu podczas ślubu. Bez wątpienia jest to osoba, która wie co robi i jednocześnie dopasowuje się do Pary Młodej, żeby to oni jak najlepiej czuli się w tej wyjątkowej chwili. Zdecydowanie polecam!
(5)
Autor: Natalia
Dodano: 27-05-2016
Data imprezy: 21-05-2016
Pani Ilona zajela sie bardzo profesjonalnie oprawa muzyczna Naszego slubu plenerowego w Warszawie. Jestesmy zachwyceni i wdzieczni za cudowna muzyke :-) bedziemy Pania polecac innym para mlodym! Dziekujemy :-)
(5)
Autor: Joanna
Dodano: 19-05-2016
Data imprezy: 22-04-2016
Dziękuję Pani Ilonie za profesjonalne przygotowanie utworów na slub mojej corki. Oprawa muzyczna była prezentem ode mnie, ktory zaskoczyl Mlodych i wszystkich gosci. Wzruszeniu i zachwytom nie bylo konca. Pozdrawiam i dziękuję wraz z cala rodzina!
Pokaż więcej opinii

Nowe ogłoszenia