Zespół muzyczny JOKER - na Twoje wesele - film 1 Zespół muzyczny JOKER - na Twoje wesele - film 1
Pokaż kolejny film

Zespół muzyczny JOKER - na Twoje wesele id:1315

4000 zł / wesele
Wrocław, dolnośląskie
(34)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
697-455...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy

Oferta:

 • gramy na żywo
 • obsługa konferansjerska
 • prowadzimy zabawy
 • efekty świetlne
 • granie na błogosławieństwie
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalista
 • Liczba osób: 2

Zespół muzyczny JOKER to formacja z pełną gwarancją profesjonalnej oprawy muzycznej wesel, zabaw, bankietów oraz wszelkich imprez tanecznych.
Duże doświadczenie, szeroki repertuar oraz wodzirej "na pokładzie" spełnią Twoje oczekiwania a doskonałe, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie dopełnią wspaniałą atmosferę na każdej imprezie.
W ofercie również błogosławieństwo i wyprowadzenie Pary Młodej do ślubu w wersji akustycznej, powitanie Gości w Domu Weselnym jak również toasty przy stole oraz szereg zabaw i konkursów zwieńczonych oczepinami w wersji wcześniej uzgodnionej z Parą Młodą poprowadzone przez doświadczonego wodzireja.
W pakiecie wiązanka piosenek biesiadnych przy stołach z akompaniamentem akordeonu i gitary akustycznej.
Obszerniejsza prezentacja zespołu oraz demo mp3 i filmy video na naszej stronie internetowej lub w profilu zespołu na facebooku.
Nasz teren działania to Dolny Śląsk i sąsiednie województwa ale dojedziemy wszędzie, gdzie nas zaproszą.

Zobacz zdjęcia (23)
Zespół muzyczny JOKER - na Twoje wesele, Wrocław - zdjęcie 1
Zespół muzyczny JOKER - na Twoje wesele, Wrocław - zdjęcie 2 Zespół muzyczny JOKER - na Twoje wesele, Wrocław - zdjęcie 3 Zespół muzyczny JOKER - na Twoje wesele, Wrocław - zdjęcie 4 Zespół muzyczny JOKER - na Twoje wesele, Wrocław - zdjęcie 5
Zespół muzyczny JOKER - na Twoje wesele, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 23

Oferta JOKER

WESELE

4000zł/ wesele

W tej kwocie otrzymują Państwo oprawę muzyczną wesela w wymiarze 12 godzin wraz z zabawami i konkursami w ustalonej wcześniej wersji oraz tradycyjne oczepiny. Dodatkowym atutem jest biesiada przy stołach z akordeonem i gitarą akustyczną poprowadzona przez sprawdzonego wodzireja. Możliwy dłuższy wymiar oprawy muzycznej wesela za dodatkową opłatą . Zapraszamy.

POPRAWINY

1500zł/ poprawiny

Oprawa muzyczna poprawin w wymiarze 5 godz.

Błogosławieństwo

300zł/ występ

Błogosławieństwo w domu Panny Młodej oraz wyprowadzenie do ślubu przy muzyce akordeonu i gitary akustycznej plus koszty ewentualnego dojazdu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Nasza oferta jest skierowana do Par, które cenią sobie wysoką jakość oferowanej muzyki, kulturalne zabawy i konkursy oraz doskonały kontakt z gośćmi dzięki doświadczonemu wodzirejowi.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Naszą ofertę wyróżnia możliwość zorganizowania i przeprowadzenia tzw. wyprowadzenia z domu przy żywej marszowej muzyce i tradycyjnego błogosławieństwa. Ponadto akustyczna wersja biesiady przy stołach, połączona ze wspólnym śpiewem i zabawą zawsze wzbudzają plauz i zadowolenie wszystkich gości.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza przygoda z muzyką do tańca i nie tylko w branży weselnej liczy już ponad 20 lat. Składają się na to liczne występy podczas imprez plenerowych, zabaw tanecznych, festynów a zwłaszcza wesel, których zagraliśmy już ponad 300. Takie doświadczenie zarówno sceniczne jak i weselne pozwala nam na swobodę w prowadzeniu niemal każdej imprezy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza usługa obejmuje oprawę muzyczną wesela w wymiarze 12 godz od chwili wejścia Pary Młodej na salę weselną.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Podstawowa oferta to oprawa muzyczna wesela wraz z nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym oraz z pakietem zabaw weselnych i oczepinowych okraszonych tzw biesiadą przy stołach z akompaniamentem akordeonu i gitary akustycznej

Skład, w którym występujemy.

Podstawowy skład to dwóch śpiewających muzyków grających na instrumentach klawiszowych, gitarze i dodatkowo akordeonie

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Istnieje możliwość poszerzenia składu o wokalistkę lub śpiewającego klawiszowca.

Jaki repertuar proponujemy?

Nasz repertuar obejmuje utwory ponadczasowe do których zaliczymy największe przeboje muzyki rozrywkowej lat 80 tych i kolejnych. Wśród nich znajdą Państwo piosenki wykonawców zagranicznych i polskich z różnych gatunków, poczynając od polskiego rocka z lat 80-90, popularnych przebojów disco i pop kończąc na niezwykle ostatnio popularnym disco polo. Nie stronimy również od przygotowania piosenek na życzenie, szczególnie na 1 taniec i podziękowanie dla Rodziców.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, jak najbardziej, bo w naszych szeregach mamy doświadczonego wodzireja i konferansjera, który w łatwy i szybki sposób potrafi nawiązać kontakt z publicznościa.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Zespół JOKER to dwóch śpiewających muzyków, z których każdy dodatkowo gra na instrumencie.

Na jakich instrumentach gramy?

W skład naszego instrumentarium wchodzi gitara elektryczna i akustyczna oraz instrumenty klawiszowe KORG i akordeon

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nasz sprzęt nagłośnieniowy to wysokiej klasy aktywne kolumny włoskiej marki RCF, składające się z dwóch satelit wspartych subbasem. Taki zestaw pozwala uzyskać klarowne i przyjemne w odbiorze brzmienie. Całość jest sterowana mikserem Soundcraft oraz efektami wzbogacającymi brzmienie uznanych marek: TC Helicon, tc electronic i dbx

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Piosenki, które posiadamy w repertuarze są głównie w języku polskim ale ok 20% to rownież zagraniczne przeboje angielskie, włoskie czy hiszpańskie a nawet rosyjskie które z chęcią prezentujemy niemal na każdej imprezie..

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Tu może być problem bo biegła znajomość jezyków nie jest naszą mocną stroną, choć mieliśmy już okazję poprowadzić wesele polsko-niemieckie czy polsko-portugalskie.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Raczej rzadko. W naszym regione [dolnośląskie] takie wesela zdarzają się ale staramy się nie wprowadzać zleceniodawców w zakłopotanie i zwyczajnie "odpuszczamy" takie propozycje.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Do atrakcji dodatkowych zapewne możemy zaliczyć możliwość zagrania na żywo pod domem Panny Młodej na wyprowadzeniu i błogosławieństwie jak również podczas wesela przy biesiadzie za stołami. Poprowadzenie tradycyjnych oczepin w wybranej wersji też stanowi nieoczywistą zaletę. Uważamy również, że nasze oświetlenie sceniczne oraz wytwornica dymu jest doskonałym dodatkiem do proponowanej muzyki. Muzyka w tzw. tle podczas przerw w wersji instrumentalnej jest gwarantowana w pakiecie. Zestaw zabaw i konkursów do wyboru przez Parą Młodą przed weselem stanowi również o komforcie i uniknięciu niepotrzebnego zaskoczenia w trakcie wesela czy tradycyjnych oczepin.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak. Posiadamy oświetlenie stacjonarne i dyskotekowe oraz wytwornicę dymu. Efekty świetlne to uzupełnienie prezetacji zespołu podczas występu.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Tak. Na życzenie przesyłamy na adres e.mailowy nasz repertuar z którego można wybrać interesujące utwory do zagrania podczas uroczystości. Natomias tworzenie konkretnej playlisy od A-Z pozostawiamy DJ-om

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej. Jeżeli tylko możemy zaspokoić gusta i oczekiwania gości oraz posiadamy dany utwór w repertuarze to chętnie go prezentujemy wraz z zamówioną dedykacją.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

Zgodnie z wytycznymi ZAiKS do opłacenia licencji zobowiązany jest organizator imprezy. W przypadku wesel jest to konkretnie właściciel Domu Weselnego lub Para Młoda w przypadku organizacji wesela w tzw "świetlicy". Zdaza się,że taką licencję posiadają DJ-e, którzy zawarli umowę całoroczną z ZAiKSem. Zespół, który oferuje swoje usługi w wielu województwach raczej nie ma takiej możliwości. Zasady opłacania ZAiKS są zazwyczaj na stronach internetowych poszczególnych oddziałów wojewódzkich.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Największymi wyróżnieniami dla zespołu są opinie Par Młodych i gości zamieszczane w różnych portalach weselnych a szczególnie w portalu Wesele z Klasą. Do osiągnięć możemy również zaliczyć występy jako support takich formacji KASA, TOPLESS, MILANO, CLASSIC czy mniej znanych zespołów :"Świnki Halinki" "The Postman" i wielu innych.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Posiadamy podstawowe wykszałcenie muzyczne, poszerzone o średnią szkołe muzycznę w klasie akordeonu i gitary klasycznej. Niemal codziennie doskonalimy swój warsztat przygotowując coraz to nowe utwory do naszego repertuaru.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Nasze muzykowanie rozpoczęło się już w szkole średniej, kiedy to po 8 miesiącach prób zagraliśmy pierwszą swoją imprezę a była to "Studniówka" dla starszego rocznika. Od tego czasu regularnie gramy, koncertujemy i udzielamy się muzycznie wszędzie tam gdzie nas zaprosza.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Coraz to nowe wyzwania, brak monotonii oraz kontakt z nowymi ludźmi to tylko niektóre motywy do uprawiania tej profesji.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Interesujemy się wieloma gatunkami muzycznymi. Nie stronimy od klasyki jak i hardrocka. Jednak w branży weselnej trzeba być na bieżąco z tzw top-listami w różnych gatunkach aby zaspokajać gusta coraz to bardziej wymagających usługodawców.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Bo pozwala na komfort pracy oraz daje gwarancję niezawodności posiadanego sprzętu. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, że podczas obsługiwanej imprezy coć szumi, charczy czy piszczy w głośnikach. Stawiamy na jakość więc sprzęt musi być z "górnej" półki. Wiadomo.... zepsuć się coś może zawsze ale na "siłę wyższą" nie mamy wpływu.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Zabawy tzw integracyje są zawsze w naszym "dyżurnym" zestawie. Pozwalają one na początku imprezy rozładować napięcie i przełamać pierwsze lody do wspólnej zabawy. Organizujemy je podczas każdej uroczystości i zawsze spełniają one swoje zadanie.

Najbardziej oryginalne oczepiny jakie poprowadziliśmy.

Pewnie jeszcze takie przed nami. Ale super oczepiny odbyły się na weselu Miśki i Adriana [opinia w zakładce], do których właczyli się koledzy Młodej Pary i przygotowali specjalne scenki w przebraniach i z dziwnymi akcesoriami a my okrasiliśmy to muzyką i przyśpiewkami. Śmiechom i oklaskom nie było końca.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Zapewne jest takich wiele ale nie przekreślajmy zamiłowań Par Młodych. Ich wesele - Ich wybór. Niemniej jednak nie gramy hip-hopu, techno w różnych odmianach czy też typowej muzyki klasyczne, operowej czy operetkowej. To pozostawmy dla sal koncertowych.

Jaki są hity muzyczne tego sezonu?

Ten i poprzedni sezon obfituje w wiele piosenek, które królują na muzycznych antenach radiowych. Jednak rynek weselny kieruje się swoimi prawami i czy ktoś lubi czy nie to disco polo zapełnia zawsze każdy parkiet. My jako zespół staramy się nadążać za tą modą ale wybieramy te "kawałki" które wg nas przetrwają więcej niż jeden sezon. Staramy się ponadto włączać do repertuaru piosenki znanych polskich wykonawców muzyki pop, które w danej chwili są na tzw. topie

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

1/ Jesteś szalona
2/Wolność i swoboda
3/Rivers of Babylon
4/Ona tańczy dla mnie
5/Stumblin'in
6/Małgośka
7/ Hej Sokoły
8/ Ore Ore [My Cyganie}
9/ Cyganeczka Zosia
10/Przez Twe oczy zielone

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Gramy bo takie jest zapotrzebowanie. Nie oceniamy jakości w sferze muzycznej i tekstowej. Ważne, że odbiorcom to pasuje i świetnie się przy tym bawią. Znam zespoły co zarzekają się ,że tego gatunku nie grają i świetnie funkcjonują w branży. Więc można !!!

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Zabawy integracyjne, znane przeboje do tańca, które ruszają najbardziej opornych gości, toasty a przede wszystkim zapraszamy jako pierszych Parę Młodą a następnie gości. A że Młodym nie wolno odmawiać to goście ruszają w tany.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Wspomniane już wcześniej : Disco Polo, Polski Rock lat 80-tych, Disco lat 80-90 [Modern Talking, Bad Boys Blue, Boney M.] oraz nasi krajowi wykonawcy: K.Krawczyk, Wilki, Budka Suflera itd.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Pewnie takie jeszcze przed nami. Ale sytuacja kiedy woziliśmy sprzęt na salę windą i ta utknęła między piętrami hotelu na ok 45min nie należała do przyjemnych. Później wszystko w biegu i niepotrzebny stres. Taka złośliwość rzeczy "martwych"

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wiele było takich. Dziś trudno którekolwiek wyróżniać ale z pewnością należą do nich te wesela o których opinie byli wdzięczni zamieścić w Portalu Wesele z Klasą. I za nie serdecznie dziękujemy.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Na tzw. "udane wesele" ma wpływ wiele czynników. Podstawowe to jak zawsze dobra kuchnia i dobra orkiestra. Te dwa elementy powinny być zgrane i nie wchodzić sobie w paradę. Dlatego zawsze przed przybyciem Młodych i Gości na salę weselną ustalamy z managerem sali lub szefem kuchni główne założenia dotyczące podawania posiłków. Dobór sali weselnej, jej rozmieszczenie w stosunku do zespołu/DJa i siedzących gości ma spory wpływ na kontakt prowadzącego z Młodą Parą i gośćmi. Trudne sale to takie gdzie goście siedzą w innej sali a muzyka jest w innej. Kontakt wizualny i akustyczny niemal niemożliwy lub bardzo utrudniony co wpływa na dynamikę wesela. Sprawa akustyki sali i umieszczenia sceny lub miejsca dla zespółu to temat "rzeka", którego niestety nie rozumieją właściciele sal weselnych. Ogromny wpływ na udane wesele mają sami nowożency. Powinni być aktywni, zachęcać gości do zabawy, tańców jak również na bieżąco konsultować przebieg i ewentualne zmiany ustaleń wesela z zespołem. Dobór gości też ma wpływ na atmosferę na weselu choć tego elementu nie jesteśmy w stanie przewidzieć.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Dobry repertuar, extra prowadzacy/wodzirej oraz wiadomo co... ale w kontrolowanych ilościach. Wesele to nie tylko tańce więc zabawy i konkursy na dobrym poziomie, nie urażające niczyjej godności.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Z pewnością zabrałbym gitarę akustyczną i grilla ;)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

"Tajemnicza wyspa" Verne'a / Polowanie na Czerwony Październik/ Kryminalne zagadki Las Vegas

Nasze pasje.

Sport a szczególnie siatkówka w obu odmianach, tenis ziemny a ostatnio wycieczki rowerowe czy nordic walking. Z pozostałych hobby to wędkarstwo i motoryzacja.

Ciekawostki na nasz temat.

Czekamy na takowe w opiniach i komentarzach. Chętnie podzielimy się najlepszymi bądź najśmieszniejszymi. Zapraszamy na nasz fun page na Facebooku

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie JOKER (34)

Zespół muzyczny JOKER - na Twoje wesele id:1315
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 34 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-11-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Strzelin
Data dodania: 14-11-2022

Polecamy zespół

JOKER
15-11-2022

Dziękujemy za zaproszenie na ten najważniejszy Wasz Dzień. Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze.

A
Adam Dubiel
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Żórawina
Data dodania: 06-10-2022

Zespół joker miał okazję wystąpić na naszym ślubie , my jako para młoda bawiliśmy się do białego rana . Zaraz po weselu przyjezdni goście byli pozytywnie zaskoczenie gra zespołu , jak i zabawami .Chcielibyśmy polecić ròwniez innym parom ten zespół ponieważ jest to profesjonalna orkiestra , w życiu nie bawiłem się tak dobrze jak na swoim weselu pod przewodnictwem zespołu Joker pozdrawiamy Adam i Agata

JOKER
06-10-2022

Cieszymy się razem z Państwem i dziękujemy za tak pozytywną opinię. Pozdrawiamy cieplutko i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce ;)

E
Elwira
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-04-2022
Milicz
Data dodania: 27-08-2022

Zespół cudowny. Jeden z gości płakał, że już koniec zabawy. Szczere polecamy. Potrafią rozbawić każdego.

JOKER
28-08-2022

My również dziękujemy za wspaniałą atmosferę i super zabawę.

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Trzebnica
Data dodania: 15-08-2022

Zespół spełnił nasze oczekiwanie.
Grał juz w rodzinie na drugim weselu.
Gorąco polecamy.
Świetnie zabawy i muzyka.

JOKER
16-08-2022

Serdecznie dziękujemy i jeszcze raz wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia.

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Żórawina
Data dodania: 14-08-2022

Goście zachwyceni weselem, prawie cały czas ciągle na parkiecie. Kontakt z zespołem w trakcie jak i przed ślubem na mega plus. Oczepiny oraz zabawy w trakcie wesela poprowadzone z humorem. Wszystko odbyło się tak jak zostało ustalone,ale można też śmiało liczyć na doświadczenie zespołu w wielu kwestiach. Polecamy z całego serca! ❤️🥰 I jeszcze raz dziękujemy za tak super wesele 🥰

JOKER
15-08-2022

Pięknie dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy 🥰🥰

M
Malwina
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Głogów
Data dodania: 01-08-2022

Z całego serca polecam zespół JOKER, jeszcze nigdzie się tak nie pobawiłam na weselu jak na naszym, słowami się nie da tego opisać jak zespół JOKER prowadzi fantastycznie wesela , dużo zabaw, goście zachwyceni A my zadowoleni że trafiliśmy na tak fajny zespół 🥰

JOKER
02-08-2022

Odwzajemniamy zadowolenie, że mogliśmy zagrać dla tak wspaniałej Pary Młodej i wyjątkowo roztańczonych gości. Pozdrawiamy serdecznie.

M
Małgorzata
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2022
Wrocław
Data dodania: 10-06-2022

Jeżeli impreza to tylko z zespołem JOKER .Szczerze polecam . Wesele poprowadzone super, goście zachwyceni a młodzi szczęśliwi że wszystkim się podobało. Pozdrawiam zespół, jesteście fantastyczni robicie bardzo dobrą robotę.

JOKER
10-06-2022

Serdecznie dziękujemy za świetną atmosferę i super zabawę. Pozdrawiamy !!!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Krotoszyn
Data dodania: 08-06-2022

Dziękujemy za świetnie poprowadzone wesele, wszyscy goście zachwyceni :) Gdybyśmy jeszcze raz mieli wybierać zespół muzyczny, na pewno byłby to JOKER. Polecamy!

JOKER
08-06-2022

Dziękujemy za pozytywną opinię i gorąco pozdrawiamy roztańczoną Ekipę.

Pokaż więcej opinii

Kontakt JOKER

Nazwa firmy: JOKER
Imię: JOKER 
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
697-455...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 27082
Zadzwoń
697-455...
Napisz

Popularne miasta w okolicy