Zielińska Concept Wedding Planner - film 1 Zielińska Concept Wedding Planner - film 1

Zielińska Concept Wedding Planner id:47282

Lublin, lubelskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

ŁĄCZYMY ŚLUBNE KONCEPCJE! ​

Drodzy Narzeczeni! Jeżeli szukacie wedding plannerów, którzy zmieniają polskie wesela, idą pod prąd, nie boją się kwestii organizacyjnych, koordynacyjnych oraz aranżacyjnych a także niestraszne im kwestie techniczne i logistyczne to dobrze trafiliście! To wszystko, aby ściągnąć z Waszych barków całe przedsięwzięcie związane z przyjęciem weselnym. To Wasz dzień! Czerpcie z niego wiele radości, a nam powierzcie wymagające aspekty organizacyjne. Konsultanci ślubni zadbają, aby realizacja przebiegała w poczuciu bezpieczeństwa i zadowolenia. Pozwólcie nam zająć się planowaniem ślubu, zgodnie z ideą:YOUR CONCEPT - YOUR WEDDING Korzyści płynące ze współpracy z Zielińską Concept: - oszczędność czasu, pieniędzy i stresujących sytuacji, - zapewniamy poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie planowań,- oddajesz swoje plany wykwalifikowanej kadrze,- współpracujemy z zaufanymi podwykonawcami.


Izabela Zielińska - certyfikowany wedding planner
Cześć! Możecie nazywać mnie konsultantką ślubną, założycielką Zielińska Concept lub Panią od slubów. Ważne jest to, że praca, w której nieustannie się szkolę jest moją pasją. Wedding Planner to połączenie organizacji, logistyki, kreatywności, odpowiedzialności. To poczucie wolności, gdzie możesz się spełniać, nie tylko dając, ale także dostając pozytywną energię. Najbardziej cenię w tej pracy brak stagnacji a także niepowtarzalność Par. Indywidualne podejście sprawia, że Wasze charaktery, rodziny tworzą oryginalną całość. A podczas ceremonii, pełna wzruszeń, cieszę się, że mogę być świadkiem tych wszystkich emocji!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Zobacz zdjęcia (9)
Zielińska Concept Wedding Planner, Lublin - zdjęcie 1
Zielińska Concept Wedding Planner, Lublin - zdjęcie 2 Zielińska Concept Wedding Planner, Lublin - zdjęcie 3 Zielińska Concept Wedding Planner, Lublin - zdjęcie 4 Zielińska Concept Wedding Planner, Lublin - zdjęcie 5
Zielińska Concept Wedding Planner, Lublin - zdjęcie 6
1 / 9

Opinie Zielińska Concept (2)

Dodaj opinię
Zielińska Concept Wedding Planner id:47282
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Mia
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Lublin
Data dodania: 22-06-2022

Pełen profesjonalizm. Widać że Pani Iza robi to z pasją oraz wielkim zaangażowaniem. Doskonale poradziła sobie w podbramkowej sytuacji :). Ma mnóstwo ciekawych pomysłów i co najważniejsze słucha pary i jej oczekiwań . W moim przypadku realizacja wesela była dokładnie taka jak sobie wymarzyłam.

Iza
26-06-2022

Dziękuję bardzo!❤️ To była sama przyjemność:))

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Lublin
Data dodania: 30-05-2022

Gorąco polecam!!! Pełen profesjonalizm, bardzo duża kreatywność i pomysłowość Pani Izy :) rewelacyjny kontakt i pomoc w każdej sytuacji. Lepszej organizatorki nie mogłam sobie wymarzyć!! Rewelacja! :)

Iza
26-06-2022

Dzięki Patrycja! Bardzo miło mi to czytać!:)❤️

Kontakt Zielińska Concept

Nazwa firmy: Zielińska Concept
Imię: Iza 
Adres: Lublin, woj. lubelskie
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1697

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie