Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (47)
Zobacz zdjęcia (47)
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni, Warszawa - zdjęcie 1
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni, Warszawa - zdjęcie 1 Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni, Warszawa - zdjęcie 2 Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni, Warszawa - zdjęcie 3 Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni, Warszawa - zdjęcie 4 Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni, Warszawa - zdjęcie 5 Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni, Warszawa - zdjęcie 6 Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni, Warszawa - zdjęcie 7
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 47

Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni id:14444

Warszawa, mazowieckie
(12)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
730-731...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Cześć, nazywam się Darek Zwadowski :) Cenię sobie świadome przeżywanie każdej chwili życia oraz to, że ciężką pracą można zdobywać góry. Wielokrotnie sobie udowadniał, że w życiu może robić wielkie rzeczy w różnych obszarach. Już od 2014 roku zajmuje się pomaganiem innym ludziom poprzez organizację ich pięknego ślubu i niezapomnianego wesela. Zależy mi, aby w tym dniu Para Młoda czuła się swobodnie, lekko i bezpiecznie. Lubię, kiedy mogę w każdym projekcie opowiedzieć historię swoich Klientów. Wyznaję zasadę, że ślub jest odbiciem Młodej Pary, jej uczuć, temperamentu, zainteresowań i wspólnej historii. Przeprowadziłem przez tę drogę blisko 200 zadowolonych klientów.
W pracy wyróżnia mnie świetny umysł organizacyjny i wyostrzona intuicja, która jest moim szóstym zmysłem. Wiele osób ceni we mnie to, że staje się przyjacielem i można ze mną otwarcie rozmawiać o potrzebach, marzeniach, ale również o obawach - a to jest bezcenne.

Usługi:
Wachlarz usług staramy się skomponować tak, aby był idealnie dopasowany do potrzeb Klientów:
-kompleksowa lub częściowa organizacja ślubu i wesela,
-koordynacja dnia uroczystości,
-konsultacje ślubne,
-organizacja podróży poślubnej,
-organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego,
-organizacja przyjęć okolicznościowych.

Nasze centrum dowodzenia znajduje się w Warszawie, ale organizujemy śluby i wesela w całej Polsce.

Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni - film 1 Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni

Oferta nr 1

Nasze usługi kosztują tak mało, jak pozwala na to budżet i spełnienie marzeń Młodej Pary. Wszystko zależy od zakresu działań, które konsultant ślubny będzie musiał wykonać. Każde wydarzenie jest inne i dopiero po spotkaniu się z Parą Młodą, poznaniu ich marzeń, oczekiwań, charakteru imprezy i jej wielkości, jesteśmy w stanie wycenić naszą usługę. Dlatego nie używamy sztywnych ram, do których ktoś musi się wpasować. To my dopasowujemy się do Was.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

1. Duża oszczędność czasu,
2. Dostęp do bieżącej wiedzy rynkowej, sprytnych rozwiązań i najnowszych trendów,
3. Bezpieczeństwo w wyborze podwykonawców i podpisywanych umów,
4. Wygoda w komunikacji,
5. Gwarancja powodzenia i wczesne przewidywanie ewentualnych trudności,

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

ETAP 1 - W dogodnym dla Was terminie i miejscu umawiamy się na niezobowiązujące spotkanie lub rozmowę przez Skype, WhatsApp czy Zoom. Dzięki takiej rozmowie mogę bliżej poznać Wasze oczekiwania, marzenia, ale również i Wasze obawy. Na takim spotkaniu przedstawiam również, to jak pracujemy, co od nas dostajecie, jak przebiega cała współpraca.
ETAP 2 - Po przeanalizowaniu zgromadzonych informacji, powierzonych nam zadań przedstawiam Wam propozycję współpracy, która jest uszyta na miarę.
ETAP 3 - Jeśli chcielibyście jeszcze coś zmienić, dodać lub odjąć to jesteśmy pod tym kątem bardzo elastyczni. Po zaakceptowaniu współpracy podpisujemy umowę. Następnie przystępujemy do realizacji powierzonych zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem. Przez cały czas jesteśmy w kontakcie, służymy wiedzą i radą.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Po zakończonej współpracy z klientami, często dopytuję, co ich skłoniło do współpracy ze mną. Często słyszę, że potrafię słuchać, że nie narzucam własnych wizji, ale też potrafię wyrażać własne zdanie, potrafię doradzać, ale też i odradzać nietrafne pomysły oraz to, że mam nieszablonowe podejście i najpiękniejsze realizacje :)

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każdy kto ceni sobie swój czas, pieniądze, spokój i chce czerpać z tego wyjątkowego dnia jak najwięcej :)

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Najlepiej zgłosić się do nas na około półtora roku przed daną ślubu. Nie mniej jednak dużo Par Młodych decyduje się na pomoc na około pół roku przed. Najkrótszy czas, jaki mieliśmy na zorganizowanie ślubu i wesela to był miesiąc :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

To, że nigdy się nie nudzimy, cały czas są przed nami nowe wyzwania, nowe możliwości, każde przyjęcie jest inne :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Jako wedding planner pracuję od 2014 roku, ale swoje doświadczenie zawodowe w eventach i hotelarstwie zdobywam od 2008 roku.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Niemalże 2/3 naszych realizacji to śluby nietypowe i oryginalne. Wystarczy spojrzeć na nasze realizacje :) Za każdym razem lubię opowiedzieć w projekcie jak najwięcej o Parze Młodej - o jej wspólnej historii, zainteresowaniach i marzeniach. Każdy jest wyjątkowy i powinien mieć odzwierciedlającą uroczystość :)

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Jak najbardziej. Połowa naszych realizacji to śluby plenerowe, a co roku realizujemy również kilka wesel plenerowych pod namiotem.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Każdą koordynację poprzedza przygotowanie scenariusza ślubu i wesela. Przywiązujemy do tego szczególną uwagę i taki scenariusz jest bardzo skrupulatnie rozpisany. Koordynacja w czasie przyjęcia weselnego to m.in. dostarczenie i rozłożenie na miejscu wesela – druków ślubnych, upominków; nadzór nad realizacją scenariusza; pomoc organizacyjna, rozwiązywanie sytuacji nagłych i problematycznych; rozliczenia z podwykonawcami. Wszystko po to, abyście nie musieli się o nic martwić i mogli w pełni korzystać z tego dnia.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Tak, ale tylko przy dużych projektach. Nie podejmujemy się organizacji kameralnych uroczystości za granicą - w przeciwieństwie do uroczystości w Polsce.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Połowa naszych Par Młodych przebywa za granicą i mamy w tym bardzo duże doświadczenie. Większość elementów organizujemy przez Internet, za wyjątkiem degustacji, próbnego makijażu i fryzury, czy wyboru strojów. Dodatkowo co miesiąc łączymy się przez dogodny dla Was komunikator na podsumowującą rozmowę.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Kompleksowa organizacja to nie zawsze usługi związane stricte z ślubem i weselem. Czasami Pary Młode potrzebują dodatkowej pomocy przy znalezieniu odpowiedniego trenera personalnego, usługi wybielania zębów, zabiegów medycyny estetycznej i wielu innych. Jesteśmy w stanie pomóc każdemu we wszystkim.
Ponadto przedsięwzięcie jakim jest ślub i wesele to często również wydarzenia towarzyszące. Dlatego stworzyliśmy dodatkowe usługi między innymi:
- Organizacja wieczoru panieńskiego,
- Organizacja wieczoru kawalerskiego,
- Organizacja kolacji zapoznawczej,
- Organizacji integracji gości przed weselem,
- Organizacja poprawin lub brunch’u.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Organizujemy kilkanaście projektów ślubno-weselnych w roku.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im szybciej tym lepiej, ponieważ mamy wówczas większe możliwości znalezienia Wam idealnego miejsca w preferowanej dacie oraz znalezienia najlepszych usługodawców w najkorzystniejszych cenach. Nie mniej jednak czas nigdy nie jest dla nas ograniczeniem. Najkrótszy czas jaki mieliśmy na zorganizowanie ślubu i wesela w pełnym wymiarze to miesiąc :)

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Jak najbardziej. Część Par Młodych zaczyna korzystać z naszej pomocy, kiedy ma już kilku usługodawców. Nie mniej jednak zawsze wolimy, kiedy jesteśmy z Wami od samego początku i od samego początku możemy Wam doradzać :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Mam na to kilka sprawdzonych rozwiązań, ale to już tylko dla naszych Par Młodych :)

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Uczestniczymy w kilku szkoleniach rocznie, aby rozwijać swoje umiejętności, mocne i słabe strony. Staramy się być dla Was co raz lepsi :)

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Dla mnie również ważna jest ekologia, dlatego na pewno się w tym temacie porozumiemy :)

Nasze pasje.

Prywatnie uwielbiam otaczać się przyjaciółmi, którzy zawsze dodają mi energii i potrafią rozbawić do łez. Uwielbiam zwierzęta, ironiczne i sarkastyczne poczucie humoru, thrillery, filmy science fiction, bardzo blisko mi do kultury Dalekiego Wschodu, zafascynowany jest feng shui, taoistycznym stylem życia, praktykuje jogę i medytację. Od niedawna interesuję się również kosmosem oraz fizyką kwantową.
Lubię porządek, symetrię i doszukuje się tzw. „złotego podziału” w naturze, architekturze i sztuce. Uwielbiam wspólnie działać, kooperować, ale zawsze pamiętam też o tym, że najwyższe wymagania należy stawiać samemu sobie :)

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020 Certyfikat 2019

Opinie Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni (12)

Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni id:14444
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 12 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
W
Weronika i Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-08-2021
Lublin
Data dodania: 17-12-2021

Szukając konsultantów ślubnych w Internecie natknęliśmy się na zdjęcia realizacji Darka i spodobały nam się najbardziej. Chcieliśmy zdjąć ze swojej głowy ciężar organizacji ślubu i wesela i zaplanować ją w wybranym przez nas stylu. Darek miał akurat dostępny termin, doświadczenie i chęć do współpracy. Udało się osiągnąć zamierzony rezultat, wszystkie elementy ślubu i wesela były zgodne z naszymi oczekiwaniami. W tym ważnym dla nas dniu czuliśmy się wyjątkowo i spokojnie. Polecamy Parom Młodym skorzystanie z usług Darka, a jemu samemu dziękujemy za organizację :)
Weronika i Michał

P
Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Częstochowa
Data dodania: 15-12-2021

Cześć Dariuszu, goście bardzo dobrze wspominają, wielu z nich mówi że to najlepsze wesele na jakim byli. My zaś czujemy ogromny niedosyt, tak wszystko szybko się działo ze nawet nie wiemy kiedy to zleciało, ale jesteśmy bardzo zadowoleni. Dosłownie każdy aspekt powalił nasze oczekiwania, było naprawdę mega super i bajecznie. Bardzo Ci dziękujemy że mogliśmy cieszyć się tym dniem dzięki Tobie, Twojej ekipie i ludziom z którymi współpracowałeś. Pozdrawiamy, życzymy wszystkiego dobrego i mamy nadzieje ze niebawem się jeszcze spotkamy :)

M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-08-2020
Mała Wieś
Data dodania: 24-03-2021

Znamy Darka od lat i śledzimy jego prace od samego początku.
Gdy postanowiliśmy się pobrać, nie wyobrażaliśmy sobie inaczej, jak tylko powierzyć organizacje tego dnia właśnie Jemu. I był to strzał w dziesiątkę, wszystko dopięte na ostatni guzik, miejsce uroczystości, dekoracje, oprawa muzyczna, jedzenie i niespodzianki ☺️, każdy najmniejszy szczegół. Nie zmienili byśmy w tym dniu ani minuty i chyba o to chodzi🥰 Było magicznie, każda chwila, a goście? Zachwyceni, do tej pory wspominają szampańska zabawę. Możemy tylko dziękować i polecać każdemu 🥰

A
Ada
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-05-2020
Warszawa
Data dodania: 23-03-2021

Na wyborze Darka jako naszego naszego konsultanta ślubnego zdecydowało pierwsze spotkanie, od początku nadawaliśmy na tych samych falach, doskonale podchwycił nasze nietypowe pomysły i potrafił je uzupełnić o tzw. wisienkę na torcie.

Efekt końcowy przeszedł nasze wszelkie oczekiwania, a tutaj muszę zaznaczyć, że były one naprawdę wysokie - nie należeliśmy do par, które przytakują na wszystko. Darek z nieopisaną cierpliwością i pełnym zaangażowaniem dopilnował, żebyśmy tego dnia czuli się jak w bajce i tak właśnie było.

Z perspektywy czasu najlepiej wspominamy z naszego ślubu i wesela to, że sami mogliśmy się na nim świetnie bawić. Podczas wesela nie musieliśmy się o nic martwić, nad wszystkim czuwał Darek i Patryk, którzy wraz menadżerką i właścicielem obiektu pilnowali, aby wszystko przebiegało według scenariusza i wcześniejszych ustaleń.

Dlaczego polecamy wybór Darka na konsultanta ślubnego?
Darek okazał się nie tylko doskonałym i doświadczonym ekspertem w tej branży, który zna odpowiedź na każde pytanie, ale co najważniejsze - był nam też jak najlepszy przyjaciel, który potrafi świetnie doradzić i wesprzeć w podejmowaniu decyzji.
Mimo krótkiej znajomości bardzo szybko wyczuł nasz gust i naszą wizję. Nie narzucał swoich rozwiązań, dopracowywał nasze nietuzinkowe pomysły, żeby miały jeszcze lepszy efekt. Na każdym etapie współpracy było widać pasję, którą sami się zarażaliśmy.

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-08-2020
Radom
Data dodania: 30-11-2020

Skorzystanie z pomocy Darka przy organizacji naszego wesela było strzałem w dziesiątkę! Z pełnym profesjonalizmem wspierał nas i prowadził w każdym wyborze. Nie mieliśmy konkretnej wizji tego dnia w głowie, co bardziej komplikowało sprawę niż ją ułatwiało. Dodatkowo wpływ pandemii, konieczność przełożenia całości wydarzenia i dostosowania się do szybko zmieniającej się sytuacji wymagało wielu działań, które perfekcyjnie przeprowadził. Darek zadbał o każdy detal w trakcie ślubu oraz wesela, a jego spokój udzielił się także nam. W tym najważniejszym dniu wiedzieliśmy, że nie musimy się o nic martwić, co pozwoliło czerpać samą radość z tego wydarzenia. Dzięki Darkowi mamy najpiękniejsze wspomnienia z tego dnia! To był idealny dzień, a część gości już poprosiła o kontakt do naszego planera. 😊 Z całego serca polecamy współpracę z Darkiem!

A
Agnieszka i Maciek
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-04-2018
Warszawa
Data dodania: 04-02-2019

Patrząc na stan zaawansowania naszych przygotowań ślubnych ;-), około 3 miesiące przed ceremonią nawiązaliśmy współpracę z Darkiem. Czynnikiem przeważającym było zdecydowanie Pana Młodego, ale Pani Młoda po początkowym sceptycyzmie też uważa, że była to bardzo dobra decyzja :). Chcielibyśmy zaznaczyć, że usługa wedding plannera nie jest żadną ekstrawagancją i nawet przy organizacji "standardowego" ślubu i wesela pomoc takiego fachowca, jakim okazał się być Darek :), pomaga zdjąć ciężar całego przedsięwzięcia i stresu z bark Państwa Młodych. Jego doświadczenie, kontakty, doradztwo, organizacja, spokój są pomocą, z której każda para powinna skorzystać. W konkretach szczególnie zapamiętamy i doceniamy: przejęcie komunikacji z niełatwą właścicielką miejsca wesela; wybór i organizacja alkoholi w dobrej cenie (szczególnie ciekawa wódka); organizacja noclegów dla gości (blisko miejsca wesela, a także wynegocjowanie o wiele niższych cen pokojów); uczestnictwo, doradztwo i pomoc przy wyborze garnituru dla Pana Młodego, kontakt do świetnej nauczycielki pierwszego tańca; koordynację dnia ślubu i wesela. Serdecznie rekomendujemy wszystkim wątpiącym Darka Zwadowskiego :)!

G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-05-2018
Warszawa
Data dodania: 29-01-2019

Na Darka trafiliśmy z polecenia, był pierwszą osobą, z którą się spotkaliśmy i... tak już zostało :) Myślę, że nie byliśmy najłatwiejszymi klientami ;) mało czasu, trudna realizacja, duże wymagania... ale dzięki Darkowi i poleconym przez niego wykonawcom udało nam się stworzyć coś niepowtarzalnego, co spełniło nasze oczekiwania w 200%! Polecam z całego serca, aż szkoda było, że to już... Profesjonalnie, z klasą, dopasowane do nas. A chyba najfantastyczniejszy był sam dzień ślubu i wesela - wszystko dopięte na ostatni guzik i świadomość, że możemy się zająć sobą, bo nad logistyką czuwa Darek i jego ekipa. Bezcenne. Bardzo dziękujemy <3

A
Ania&Zbyszek;
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-07-2018
Warszawa
Data dodania: 26-01-2019

Darek, dobrze było na Ciebie trafić. I pomyśleć, że zdecydował brak gołębi w ofercie!
Dziekujemy za: pełen profesjonalizm, umiejętnośc słuchania i przekładania mglistych pomysłów na rzeczywistość, skotaktowanie nas z niesamowitymi ludźmi, jak Daga i przede wszystkim gigantyczną dawkę spokoju, która udzieliła się nam do tego stopnia, że do ostatniego dnia byliśmy przekonani, że to raczej ślub naszych najlepszych przyjaciół, a nie nasz. Oszczędziłeś nam dziesiątki kilometrów, telefonów, maili i kłótni. Sprawiłeś, że okres organizowania tego przyjęcia, był fajnym czasem, w którym ani przez chwilę nie mieliśmy siebie, Ciebie i tej całej imprezy dość. Byłam baaaaardzo sceptycznie nastawiona do pomysłu wedding plannera. Z trudem przechodzi mi to przez gardło (klawiaturę), ale muszę przyznać, że ... ‘Zbyszek miał rację’. Uwierz – jest to najtrudniej wypowiadalne zdanie w moim życiu :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni

Nazwa firmy: Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni
NIP: 8672160027
Imię i nazwisko: Dariusz Zwadowski
Adres: Warszawa, ul. Złotej Wilgi, 03-984, woj. mazowieckie
730-731...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 9080
Zadzwoń
730-731...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie