Marta Mataniak

Marta Mataniak

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Śląskim. Pasjonatka mody i najnowszych trendów także tych z branży ślubnej. Uwielbia podróżować, zwłaszcza po słonecznej Italii. Miłośniczka dobrej kuchni, lubiąca odkrywać nowe smaki. Fanka aktywności fizycznej i podcastów kryminalnych.

Więcej artykułów autora Marta Mataniak

Anna Respondek-Dądela

Anna Respondek-Dądela

Absolwentka teatrologii i zarządzania mediami. Pasjonatka czytania książek, szczególnie thrillerów psychologicznych i zawiłych kryminałów. Nie potrafi żyć bez dobrego jedzenia i muzyki. Pisanie to jej druga pasja. Tematy związane z organizacją ślubu i weselą są jej szczególnie bliskie, ponieważ od niedawna jest już szczęśliwą mężatką.

Więcej artykułów autora Anna Respondek-Dądela

Paulina Góralska

Paulina Góralska

Absolwentka polonistyki oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Niepochodząca ze Śląska, ale zakochana w tym regionie jako mieszkanka od kilku lat. Uwielbia podróże, w szczególności wycieczki rowerowe i górskimi szlakami. Zafascynowana tematyką ślubów, zwłaszcza stylem rustykalnym.

Więcej artykułów autora Paulina Góralska

Agnieszka Kamieniecka

Agnieszka Kamieniecka

Wedding planner, właścicielka Agencji ślubnej Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner. Od kilku lat zajmuje się kompleksową organizacją ślubów i wesel na Warmii i Mazurach. Pomysłodawca oraz organizator „It's Wedding Time" - Gali Otwarcia Sezonu Ślubnego na Warmii i Mazurach. Agnieszka zajmuje się również organizacją sesji stylizowanych, zaręczyn, jubileuszy czy też odnawianiem przysięgi małżeńskiej. Uwielbia kameralne uroczystości oraz śluby tematyczne. Agnieszka jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Prywatnie mama i żona, miłośniczka komiksów, jazdy na rowerze, mody oraz projektowania wnętrz.

Więcej artykułów autora Agnieszka Kamieniecka

Dominika Talaga

Dominika Talaga

Studentka komunikacji promocyjnej i kryzysowej na Uniwersytecie Śląskim. Miłośniczka dobrej kawy i dobrego humoru. Entuzjastka mediów społecznościowych, które są dla niej fascynującą dziedziną. W wolnym czasie oddaje się relaksowi dzięki medytacji lub spacerom, a także odwiedza lokalne kawiarnie w poszukiwaniu nowych smaków.

Więcej artykułów autora Dominika Talaga

Wiktoria Marcinkiewicz

Wiktoria Marcinkiewicz

Absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Śląskiego oraz Szkoły Aktorskiej i Telewizyjnej SPOT w Krakowie. Niepoprawnie zakochana w teatrze i kinematografii. Miłośniczka dobrego contentu i marketingu. W wolnych chwilach zaczytuje się w książkach Joanny Bator i udaje się na długie spacery ze swoim wiernym psim przyjacielem.

Więcej artykułów autora Wiktoria Marcinkiewicz

Katarzyna Grabowska

Katarzyna Grabowska

Absolwentka prawa, miłośniczka włoskich przysmaków i produkcji filmowych Złotej Ery Hollywood. Interesuje się psychologią, kryminologią, szeroko rozumianą sztuką oraz wnętrzarstwem. Idealny ślub? Powinien odzwierciedlać temperament i zainteresowania młodej pary.

Więcej artykułów autora Katarzyna Grabowska

Karolina Robak

Karolina Robak

Absolwentka komunikacji wizerunkowej o specjalizacji branding i public relations. Miłośniczka tematyki ślubnej, a w szczególności wszystkiego, co w obrębie tej dziedziny cieszy oko - dekoracji, materiałów graficznych, pięknych dodatków i fotografii. Pasjonatka gotowania, tańców latynoamerykańskich i projektowania.

Więcej artykułów autora Karolina Robak

Valentina Pokrovskaya

Valentina Pokrovskaya

Wedding planner, twórczyni marki Wedding Alchemy® by Valentina oraz akademii on-line dla świadomych Par Młodych i Wedding Plannerów “Planning Like It's Hot”, członkini i rzecznik prasowy Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Swoją markę stworzyła z przekonania, że przygotowania do ślubu i wesela powinny być absolutnie wyjątkowym doświadczeniem w życiu Narzeczonych i już od siedmiu lat organizuje śluby i wesela dla Par Młodych z całego świata, które na miejsce swojej uroczystości wybrali polskie wybrzeże, Kaszuby oraz Warmię i Mazury. Główną inspiracją Valentiny w pracy wedding plannera są jej Pary Młode. Dużo uwagi przywiązuje więc do tego, aby organizowane przez nią uroczystości były nie tylko piękne i efektowne, ale przede wszystkim, odzwierciedlały historię zakochanych. Mimo romantycznej natury, uwielbia nowoczesne technologie, pozwalające jej Parom Młodym zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii. Na co dzień korzysta z takich rozwiązań jak portal do zarządzania projektami weselnymi, system do elektronicznego podpisywania umów czy rezerwacji spotkań, narzędzie do tworzenia planów sali w wersji 3D itp. Prywatnie mama nastoletniej Emilki i półtorarocznego Arona. Uwielbia głośno słuchać rocka, a dynamiczna jazda samochodem sprawia, że się relaksuje. Wierzy w romantyczną miłość i prawdziwą przyjaźń - na filmach wzrusza się do łez, niezależnie od tego, który już raz ogląda daną produkcję.

Więcej artykułów autora Valentina Pokrovskaya
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore