Polityka Prywatności

 

Polityka Prywatności Portalu Wesele z klasą.

Portal Wesele z klasą zobowiązuje się do zapewnienia ochrony i przestrzegania poufności danych osobowych zarejestrowanych Ogloszeniodawców i Użytkowników Portalu. Serwis Wesele z klasą zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego ogłoszeniodawcy i użytkownika serwisu należącego do weselezklasa.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Weselezklasa.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych oraz adresowych klientów / użytkowników swojego serwisu.

Dane osobowe

W czasie korzystania z serwisu weselezklasa.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię, telefon, adres e-mail.

Wiadomości Email

Portal Wesele z klasą zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości Email ogłoszeniodawcom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości portal Wesele z klasą rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisu (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.).Firmy zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych Weselezklasa.pl

Cookies

Podczas odwiedzin portalu Weselezklasa.pl i żądania wyświetlenia strony www.weselezklasa.pl, serwery automatycznie rozpoznają adres IP i nazwę domeny odwiedzającej portal osoby. Dane te nie ujawniają jednak żadnych informacji osobistych, a uzyskane informacje służą wyłącznie do opracowywania statystyk liczby odsłon stron i liczby różnych użytkowników odwiedzających portal.


Ujawnienie danych

Ujawnienie jakichkolwiek danych otrzymanch od Ogłoszeniodawców i  Użytkowników Portalu przez weselezklasa.pl może nastąpić tylko zgodnie z następującymi zasadami:

- w przypadku, gdy właściciel portalu jest do tego zmuszone nakazem prawa obowiązującego w Rzeczypospolitej Polskiej, a w szczególności nakazem Sądu RP.
- w przypadku, gdy weselezklasa.pl zamierza współpracować przy śledztwie dotyczącym domniemanego łamania prawa bez otrzymania nakazu sądu, czy jakiegokolwiek wymagania prawnego.
- przypadku, gdy konieczna jest ochrona praw weselezklasa.pl

 
Odwiedzając Portal Wesele z klasą i rejestrując się Ogłoszeniodawcy i Użytkownicy Portalu wyrażają zgodę na zbieranie i wykorzystanie informacji w wyżej opisany sposób.

 
Administratorem danych osobowych jest:
Master4u Maciej Stypka
40-123 Katowice,
ul. Czerwińskiego 6 lok. 316
NIP 6342327026
REGON 241080707

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.