O nas

Witamy w portalu ślubnym Wesele z klasą!
Jesteśmy ogólnopolskim katalogiem firm weselnych. Na rynku działamy od stycznia 2009 roku, co przekłada się na nasze doświadczenie i doskonałą znajomość branży ślubno - weselnej. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla osób planujących ślub i wesele oraz dla usługodawców działających w sektorze ślubnym.

Nasza misja
Uczynić portal Wesele z klasą podstawowym źródłem informacji dostępnym w Internecie na temat organizacji ślubu i wesela. Chcemy, aby przy pomocy naszej platformy Pary Młode mogły krok po kroku zaplanować swój ślub i wesele - bez przeglądania setek stron internetowych. Dzięki nam wszystkie niezbędne informacje, takie jak katalog ogłoszeń, porady weselne czy bezpłatna aplikacja online Planner Ślubny, dostępne są w jednym miejscu.

Jak działamy?
Usługodawcy, którzy zamieszczają swoje oferty w naszym portalu, zyskują nowe, bardzo szerokie grono potencjalnych Klientów. Natomiast osoby organizujące wesele otrzymują możliwość łatwego i szybkiego wyszukania ogłoszeń, które ich interesują.
Serwis umożliwia wyszukiwanie wizytówek z konkretnej kategorii, np. zespoły weselne, sale weselne, auta do ślubu itp. Dodatkowym autem jest podział na konkretne województwa i miasta, co ułatwia wyszukanie ofert lokalnych.
Wspieramy uczciwą konkurencję oraz otwartą komunikację między użytkownikami portalu tj. usługodawcami, oraz ich klientami.

Znajdziesz nas też na:
Facebook https://web.facebook.com/weselezklasa
Instagram https://www.instagram.com/weselezklasa/
Pinterest https://pl.pinterest.com/weselezklasa/

Wydawca portalu:
MASTER4U Maciej Stypka
40-123 Katowice, ul. Czerwińskiego 6 lok. 316
NIP 634-232-70-26