Krótka historia

Portal ślubny Wesele z klasą powstał, by wspierać przyszłe pary młode w organizacji ich najpiękniejszego dnia w życiu.

Od 2009 roku tworzymy przestrzeń i narzędzia, które pozwalają przyszłym nowożeńcom znaleźć wyjątkowe usługi i produkty oraz zaplanować ślub w najdrobniejszych szczegółach.

Praca tutaj jest z pewnością spokojniejsza niż w korporacji, ale znacznie bardziej dynamiczna niż w większości małych przedsiębiorstw, a branża którą się zajmujemy zdecydowanie wyróżnia nasze oferty pracy.

Zdjęcie pracownika podczas pracy

Misja i cel

Wesele z klasą to jeden z największych w Polsce portali w branży ślubno - weselnej. Naszą misją jest skracanie dystansu między przyszłymi parami młodymi a usługodawcami weselnymi.

Sprawiamy, że organizacja wesela z wyzwania przeradza się w przyjemność, a pozyskanie nowych klientów staje się łatwe jak nigdy przedtem. Dostarczamy także inspiracji, porad i wskazówek przyszłym parom młodym.

Zdjęcie pracownika podczas pracy nr.2

Jak się u nas pracuje?

Zdecydowanie daleko nam do korporacji :) Jesteśmy firmą, w której wszyscy się znają, dzięki czemu panuje u nas świetna atmosfera. Kameralny charakter firmy daje naszym pracownikom możliwość prezentowania swoich pomysłów i angażowania się w ciekawe projekty rozwijające portal. Stawiamy na współpracę ze specjalistami i wspólnie tworzymy zgrany zespół.

Dotychczasowe osiągnięcia

  • wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych odbiorców stworzyliśmy dwie aplikacje: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu oraz aplikację Wesele z klasą dla firm
  • naszą aplikację dla par młodych zainstalowało już ponad 100 tys. osób
  • serwis co roku odwiedza ponad 4 mln osób
  • w naszym serwisie ogłasza się już ponad 15 tys. firm

To u nas znajdziesz

  • Comiesięczne lunche na koszt firmy
  • Brak wymaganego dress-codu
  • Krótszy dzień pracy w piątki
  • Szkolenia i konferencje
  • Przestronne nowoczesne biuro
  • Nielimitowana kawa i herbata
  • Wspólne wyjścia firmowe
  • Współfinansowany karnet do sieci siłowni

Poznaj nasz proces rekrutacji

Wyślij CV

Weryfikacja otrzymanych aplikacji

Etap I

Rozmowa telefoniczna z wybranymi kandydatami

Etap II

Zadania praktyczne

Etap III

Spotkanie w siedzibie firmy

Gratulacje!

Witamy w naszym zespole :)

Najczęściej zadawane pytania

1. Czy zajmujemy się organizacją wesel?
Nie. Jesteśmy miejscem, w którym łączymy pary młode z firmami, tworząc przestrzeń do nawiązania między nimi współpracy. Nie organizujemy wesela, ale z pewnością dzięki naszemu katalogowi i narzędziom, które oferujemy, ułatwiamy narzeczonym jego planowanie. Rolą sprzedawcy jest opieka nad własnym portfelem klientów, którymi są firmy świadczące usługi na weselach. Sprzedajemy reklamę w portalu, ale nie jesteśmy wedding plannerami :)
2. Czy firma oferuje możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji?
Tak. Przygotowaliśmy dla Ciebie ścieżkę rozwoju. Wraz z nabywaniem nowych umiejętności otrzymujesz coraz ambitniejsze zadania, a także masz możliwość uczestnictwa w interesujących szkoleniach. Kładziemy duży nacisk na proces wdrożeniowy. Pierwsze 2 tygodnie są w całości przeznaczone na naukę pod okiem swojego opiekuna. Szczegółowo przekazujemy wiedzę o portalu i produkcie, dzielimy się zebranymi przez lata doświadczeniami. Specjalnie dla naszych pracowników stworzyliśmy także własną platformę e-learningową, która stanowi doskonałe vademecum dla każdego nowego pracownika.
3. Jak przebiega proces rekrutacyjny?
Proces rekrutacyjny składa się z 3 etapów: - krótkiej rozmowy telefonicznej – chcemy poznać kandydatów i sprawdzić, czy dobrze czuliby się w naszym zespole. Dlatego na tym etapie informujemy o tym, co oferujemy, kogo szukamy, ale też staramy się poznać oczekiwania i preferencje kandydata, - rozmowy video z kierownikiem działu – tutaj już poruszamy bardziej techniczne zagadnienia i sprawdzamy wiedzę oraz doświadczenie kandydata, - spotkania u nas w biurze – to ostatni etap, podsumowujący dotychczasowe rozmowy. Celem spotkania jest doprecyzowanie oczekiwań obu stron. Proces rekrutacyjny od pierwszej rozmowy do ostatecznej decyzji trwa około 2 tygodni.
4. Czy otrzymam informację zwrotną?
Tak, udzielamy informacji zwrotnej na każdym etapie niezależnie od wyniku. Szanujemy czas kandydatów, dlatego informacja zwrotna jest udzielana maksymalnie do 3 dni roboczych.