Prezenty ślubne
Wyjątkowe filtry
znalezionych ofert: 166

Prezenty ślubne

Prezenty ślubne - poszukiwane informacje w tej kategorii

Ślub to moment, w którym sypie się z nieba deszcz prezentów 😊! Obdarowywana jest nie tylko Młoda Para 👰🤵, która może liczyć na dużo prezentów ślubnych, ale również rodzice Panny i Pana Młodego w ramach tradycyjnego podziękowania. Coraz większą popularnością cieszą się również drobne prezenciki dla gości, które Młoda Para wręcza w dowód wdzięczności ❤. Korzystając z portalu ślubnego Wesele z Klasą, znajdziecie ciekawe pomysły na udane podarunki!

 • Jak wybrać prezent ślubny dla Młodej Pary?

  Prezenty ślubne to ważny element tradycji. Wybierając prezent dla nowożeńców, warto przestudiować zaproszenie. Możliwe, że przyszła Młoda Para zaznaczyła, jaki prezent ślubny rzeczywiście sprawiłby jej radość 🥳. Prezent dla Młodej Pary powinien być dopasowany do ich zainteresowań i preferencji, dlatego nie mając pomysłu można zapytać o to samych zainteresowanych lub bliskie im osoby. W Polsce w roli prezentów ślubnych zazwyczaj występują podarunki pieniężne 💸, ale popularne jest dołączanie do zwyczajowej „koperty” kwiatów 💐, alkoholi, czekoladek, karykatur Państwa Młodych, voucherów na masaże/loty balonem itp. czy książek. Prezent ślubny może być także z powodzeniem wykonany samodzielnie: własnoręcznie ulepione kubki, namalowany obraz czy wiersz to podarunki, które zdecydowanie będą świetną pamiątką. W formie prezentu można wykupić również Młodej Parze specjalny teatr ognia na weselu 🔥, pokaz fajerwerków 🎉 lub przedstawienie iluzjonisty czy usługi profesjonalnego barmana na wesele 🍹.

 • Jakie pomysły na oryginalne prezenty na ślub warto wykorzystać?

  Jeżeli szukacie oryginalnych prezentów ślubnych, nie bójcie się niesztampowych rozwiązań. Jako wyjątkowy prezent ślubny dla Młodej Pary sprawdzi się bukiet wykonany ze słodyczy, zestaw ulubionych herbat, las w słoiku 🌳 lub sadzonka drzewa, jeśli nowożeńcy dysponują własnym ogrodem 🌷, ręczniki z wyhaftowaną datą ślubu, kubki z zabawnym napisem czy sentymentalna biżuteria, na przykład, w formie takich samych bransoletek dla Pana i Panny Młodej 👰🤵. Jeżeli narzeczeni to osoby wierzące, które zamierzają wziąć ślub kościelny, jako oryginalny prezent ślubny dla Pary Młodej można podarować im ręcznie malowaną ikonę z wizerunkiem Świętej Rodziny, designerski plakat z modlitwą o powodzenie w małżeństwie lub certyfikat o wykupieniu w ich intencji świętych mszy wieczystych. Bardzo dobrym prezentem ślubnym dla Młodej Pary, która ma w planach przeprowadzkę do własnego domu lub mieszkania będzie krzyż przeznaczony do powieszenia nad drzwiami 😊. 

 • Jaki prezent wybrać na podziękowania dla rodziców?

  Prezenty na podziękowania dla rodziców to bardzo ważna część polskiej tradycji. Szukając prezentów dla rodziców, warto wyjść poza schemat i zamiast klasycznego kosza z upominkami lub bukietu kwiatów 💐 (chociaż to również świetne pomysły prezentowe!) podarować im coś bardziej nietypowego. Prezent dla rodziców na Wasz ślub, podobnie jak prezent ślubny dla Młodej Pary 👰🤵, powinien być dostosowany do ich potrzeb i zainteresowań. Bardzo dobrym pomysłem będą kwiaty doniczkowe 🌺, fotoksiążki lub albumy ze zdjęciami, drzewo genealogiczne, kubki i koszulki z humorystycznymi napisami czy voucher do SPA, który będzie również świetnym prezentem ślubnym dla świeżo upieczonych małżonków. Jako prezent dla rodziców, w czasie wesela możecie wyemitować także specjalny filmik 🎥 z podziękowaniami lub samodzielnie przygotowaną prezentację. Zarówno prezent ślubny, jak i prezent dla rodziców to upominki, które pokazują, jak dobrze znacie adresatów podarunku 😊. 

 • Dlaczego warto zadbać o prezenty dla gości weselnych?

  Upominki dla gości weselnych, tak jak prezenty ślubne, to dzisiaj powszechnie spotykane rozwiązanie. Tradycyjnie w Polsce gościom wręczało się ciasto 🍰 zapakowane w ozdobne pudełka, ale obecnie Młode Pary wykazują się o wiele większą kreatywnością, chcąc odwdzięczyć się za prezent ślubny. Przygotowując prezenty dla gości na wesela, warto zacząć od określenia własnych możliwości finansowych 💸. To pomoże Wam zawęzić krąg poszukiwań oryginalnych prezencików dla gości weselnych. Tak samo jak goście wręczając Młodej Parze prezent ślubny, musieli zastanowić się nad ich oczekiwaniami, tak samo przyszli nowożeńcy powinni przeanalizować, jakie oryginalne prezenty dla gości weselnych mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Prezenty weselne dla gości to uprzejmy ukłon w ich stronę, dowód na to, że Młoda Para 👰🤵 doceniła ich obecność i cieszyła się z tego, że razem z nimi celebrowali ten najważniejszy dzień w życiu

 • Jakie pamiątki dla gości weselnych będą ciekawym pomysłem na prezent?

  W charakterze drobnych upominków ślubnych, podobnie jak w przypadku prezentów ślubnych, sprawdzają się personalizowane słodycze: krówki, czekoladki, estetycznie udekorowane ciasteczka, babeczki 🧁 lub słoiczki z wyborem słodkości. Pary Młode obdarowane prezentami ślubnymi, mogą zdecydować się również na to, żeby podarować weselnikom podarunki dla gości weselnych w formie zdjęć 📷 oprawionych w ramkę lub magnesów na lodówkę. Jako podziękowanie za prezent ślubny, można wręczyć również zestaw domowych konfitur, miodów, ręcznie robione mydełko lub pięknie pachnącą świecę. Szukając sklepów z oryginalnymi prezentami dla gości weselnych, skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam portal Wesele z klasą i przeanalizujcie dostępne za jego pośrednictwem oferty prezentów weselnych dla zaproszonych osób 😊. 

Zobacz wszystkie kategorie