Zobacz zdjęcia (5)
Oryginalne obrazy - Prezent Dla Młodej Pary - LIVE ART by Anya&Davide, Sopot - zdjęcie 1
Oryginalne obrazy - Prezent Dla Młodej Pary - LIVE ART by Anya&Davide, Sopot - zdjęcie 2 Oryginalne obrazy - Prezent Dla Młodej Pary - LIVE ART by Anya&Davide, Sopot - zdjęcie 3 Oryginalne obrazy - Prezent Dla Młodej Pary - LIVE ART by Anya&Davide, Sopot - zdjęcie 4 Oryginalne obrazy - Prezent Dla Młodej Pary - LIVE ART by Anya&Davide, Sopot - zdjęcie 5
1 / 5

Oryginalne obrazy - Prezent Dla Młodej Pary - LIVE ART by Anya&Davide id:54071

Sopot, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Sztuka współczesna to idealny prezent ślubny - stylowa pamiątka, która będzie zdobić ściany Waszego domu przed długie lata. Proponujemy Wam oryginalne obrazy abstrakcyjne polsko-włoskiej pary uznanych artystów - Anyi Truskolaskiej i Davide Canepa.

WIĘCEJ O NAS:
Davide Canepa to abstrakcyjny artysta konceptualny. Pochodzi z Genui, mieszka i tworzy w Sopocie. Ma za sobą wiele wystaw w rożnych europejskich miastach, a niektóre jego prace można spotkać nawet za oceanem. Davide traktuje sztukę jako eksperymentalna podroż, której kierunkiem od początku jest znaczenie indywidualizmu w społeczeństwie. „Każda pojedyncza istota ludzka rodzi się doskonała i wyjątkowa z natury, ta pierwotna niepowtarzalność musi zostać w każdym z nas odnaleziona (i musi prowadzić nasze życie), co jest najtrudniejszym zadaniem w naszej egzystencji.”

Anna Truskolaska (ANYA) to niezależna malarka współczesna urodzona w 1984 roku w Gdańsku. Mieszka i tworzy w Sopocie. Studiowała historię sztuki na University of Aberdeen w Szkocji oraz kulturoznawstwo na University Of Greenwich w Londynie (2009). Wzięła udział w licznych wystawach sztuki współczesnej w Genui i okolicach. Jej obrazy zostały docenione przez kolekcjonerów sztuki we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Holandii i Rosji. Pasjonatka sztuki we wszystkich formach. Czerpie radość z intuitywnego malowania na żywo do muzyki, często z elementami action painting. Jej obrazy są jak drzwi do innej rzeczywistości niż ta widziana na co dzień i poznawana zmysłami. Widoczny jest w nich wpływ południowoeuropejskich kręgów twórczych, co ujawnia się przez intensywne, energetyczne barwy. Anya wykorzystuje kolor, aby wyrazić wielowarstwowość jednej z podstawowych cech człowieka – emocji. “Wierzę w moc kolorów oraz absolutną artystyczną wolność, nieograniczoną żadnymi regułami. Myślę o moich obrazach jako o źródłach energii, które mogą pomóc odbiorcom obudzić zmysły oraz wewnętrzną, kreatywną siłę. Czerpię inspirację z muzyki, natury oraz metafizycznej strony życia.”

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ wkładamy serce w to, co robimy! Ponadto nasza oferta jest jedyną taką w tym sektorze, ponieważ malowanie na żywo podczas wesela dopiero wchodzi na rynek polski! Wybierając nas, wyprzedzicie trendy i zaoferujecie Waszym gościom oryginalną, niespotykaną dotychczas rozrywkę. Ponadto otrzymacie na pamiątkę dwa duże obrazy namalowane specjalnie dla Was przez parę rozpoznawalnych i cenionych artystów!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta jest nietypowa, ponieważ oferujemy zarówno gotowe obrazy w formie prezentu ślubnego, jak i malowanie na żywo podczas wesela, gdzie wraz z występem Młoda Para otrzymuje obrazy namalowane specjalnie dla niej. Każdy z naszych obrazów jest jedyny w swoim rodzaju. Jesteśmy profesjonalnymi malarzami od lat aktywnymi na rynku sztuki i mamy własny, charakterystyczny styl. Sprawdźcie sami - Davide Canepa i Anya Truskolaska. Przystępne ceny, zarówno obrazów jak i usługi malowania na żywo, pozwalają Wam na bardzo opłacalną inwestycję w sztukę!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ponieważ gwarantujemy im jakość i oryginalność, ponadto chętnym parom oferujemy tez jedyną w swoim rodzaju atrakcję malowania na żywo , która uświetnia ich wesele i nadaje mu wyjątkowy, artystyczny charakter.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Jesteśmy kreatywni, otwarci, kochamy improwizację. Ponadto jesteśmy wielojęzyczni, więc chętnie porozmawiamy również z Waszymi zagranicznymi gośćmi.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Malarstwo to nie tylko praca, to przede wszystkim powołanie :)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Kochamy wolną ekspresję, a malarstwo jest naszą życiową pasją. Malując na żywo podczas różnych wydarzeń, nie tylko przenosimy na płótno energię wieczoru,ale tez dzielimy się naszą największą miłością z innymi na żywo, bezpośrednio podczas procesu tworzenia, często inspirując ich by również odkryli w sobie kreatywność. Jest to zupełnie nowa forma obcowania ze sztuką.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Zajmujemy się malarstwem od ponad 13 lat i od naszego przyjazdu do Polski 7 lat temu regularnie wystawiamy obrazy w Trójmieście i Warszawie. Wcześniej nasze prace można było zobaczyć w Londynie, Rotterdamie, Barcelonie, Rzymie oraz Genui. Nasze obrazy zostały docenione przez kolekcjonerów sztuki m.in. w USA, Włoszech, Szwajcarii, Szwecji, Holandii i Rosji. Poza malarstwem studyjnym, od 2018 zajmujemy się również profesjonalnym malowaniem na żywo, nie tylko podczas wesel, ale tez innych wydarzeń, jak imprezy firmowe, otwarcia galerii lub festiwale - np. Flader Festiwal muzyki alternatywnej w Gdańsku. By poznać nas bliżej, zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych, gdzie regularnie udostępniamy informacje o nowych wystawach i wydarzeniach na żywo.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

- 13 lat doświadczenia w świecie sztuki
- liczne obrazy zakupione przez kolekcjonerów na całym świecie, m.in. USA, Holandia, Szwecja, Włochy, Wielka Brytania, Szwajcaria
- wystawy we Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i w Polsce

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W 2017 po raz pierwszy malowaliśmy na żywo przed publicznością, a od 2018 oficjalnie rozpoczęliśmy współpracę z Parami Młodymi, firmami, organizacjami, galeriami, festiwalami muzycznymi, malując na żywo podczas prywatnych i publicznych wydarzeń. To,co zaczęło się od pasji i spontanicznej chęci przybliżenia sztuki do ludzi, przerodziło się w naszą wymarzoną profesję.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Obrazy gotowe wysyłane są w 24 godziny. Te malowane na zamówienie wysyłane są do 7 dni, natomiast malowanie na żywo podczas wesela trwa tak długo, jak zażyczy sobie tego Młoda Para. Zwykle są to 3-4 godziny podczas wesela. Podczas gdy goście bawią się i rozmawiają, w tle powoli powstają energetyczne obrazy wieczoru.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jesteśmy parą malarzy - w naszej ofercie znajdziecie obrazy autorstwa zarówno Anyi jak i Davide, natomiast nasz występ zawsze realizowany jest przez nas dwoje, malujących obok siebie na osobnych płótnach.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Używamy trwałych farb akrylowych, a wszystkie nasze obrazy maja zamalowane brzegi dzięki czemu nie wymagają oprawy. W przypadku malowania na żywo na weselu przywozimy ze sobą dwie sztalugi, dwa płótna oraz farby.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język polski, angielski, włoski - biegły
Francuski, hiszpański - podstawowy

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Jeśli chodzi o wysyłkę gotowych obrazów - realizowana jest w 24 godziny. Natomiast w kwestii malowania na żywo, o ile nie mamy w danym terminie innych zleceń, wystarczy nam kilka dni na przygotowanie się do wesela.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Spotkanie z nami jest darmowe i chętnie omówimy na żywo szczegóły naszej współpracy. Jesteśmy z Sopotu,wiec jeśli jesteście z okolicy, możemy bez problemu umówić się na spotkanie w Trójmieście. Jeśli natomiast lokalizacja wesela jest w innym regionie Polski, proponujemy spotkanie online lub rozmowę przez telefon.

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl naszego malarstwa to abstrakcyjna sztuka współczesna, wymykająca się sztywnym ramom. Jest nam bliski abstrakcyjny ekspresjonizm. Na żywo malujemy pod wpływem emocji, oddając wyjątkową atmosferę wydarzenia i przenosząc ją na płótno.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jesteśmy elastyczni i chętnie dostosujemy się do oczekiwań Młodej Pary, w zakresie kolorów, formy oraz rozmiarów płócien.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Najpierw zapraszamy je do obejrzenia naszych prac i zapoznania się ze stylem w jakim malujemy, po czym wspólnie omawiamy ich osobiste upodobania kolorystyczne oraz nasze propozycje związane z ich weselem. Często osoby, które nie maja konkretnej wizji, zdają się na naszą intuicję - gwarantujemy, że nigdy nie są zawiedzione!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Obiekt wojskowy :) malowanie na żywo dla weteranów II wojny światowej!

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Kochamy niebanalne, spersonalizowane wesela, szczególnie te o artystycznym charakterze. Ciekawią nas wesela w stylu industrialnym, rockowym, vintage i awangardowym. Uważamy, że wesele powinno być jedyne w swoim rodzaju i odzwierciedlać charakter młodej pary!

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Kreatywność, wrażliwość, empatia, jak i komunikatywność i serdeczność

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Sztuka jest całym naszym życiem, więc wernisaże, wystawy, malowanie na żywo to nasza codzienność. Często wystawiamy nasze prace w innych europejskich krajach i na bieżąco śledzimy rynek sztuki na międzynarodowych płaszczyznach.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Obecnie wchodzą trendy na indywidualne, spersonalizowane wesela. To idealna okazja, by stworzyć jedyne w swoim rodzaju, nieszablonowe wesele, które na długo będziecie pamiętać. Decydując się na nasza ofertę, macie gwarancję, że NIKT nie powtórzy tego samego pomysłu! Malowanie na żywo jest nowością i każdy z naszych obrazów jest unikatowy, a ponieważ powstaje pod wpływem emocji, nigdy nie powtarzamy tych samych kompozycji.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Ekologia ważna jest rownież dla nas. Kupujemy nasze płótna od lokalnych producentów, a do malowania świadomie wybieramy farby, które są zarówno trwałe, jak i wodorozcieńczalne, dzięki czemu są bezpieczne dla środowiska.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 5882116982
Adres: Sopot, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 585

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie