Zobacz zdjęcia (33)
LIVE ART - Pierwsze w Polsce abstrakcyjne malowanie na żywo!, Sopot - zdjęcie 1
LIVE ART - Pierwsze w Polsce abstrakcyjne malowanie na żywo!, Sopot - zdjęcie 2 LIVE ART - Pierwsze w Polsce abstrakcyjne malowanie na żywo!, Sopot - zdjęcie 3 LIVE ART - Pierwsze w Polsce abstrakcyjne malowanie na żywo!, Sopot - zdjęcie 4 LIVE ART - Pierwsze w Polsce abstrakcyjne malowanie na żywo!, Sopot - zdjęcie 5
LIVE ART - Pierwsze w Polsce abstrakcyjne malowanie na żywo!, Sopot - zdjęcie 6
1 / 33

LIVE ART - Pierwsze w Polsce abstrakcyjne malowanie na żywo! id:36129

od 3500 do 6000 zł / pokaz
Sopot, pomorskie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
728-330...
575-520...

O nas

Polsko-włoskie małżeństwo malarzy abstrakcyjnych z 13-letnim międzynarodowym doświadczeniem w świecie sztuki oferuje jedyne w swoim rodzaju malowanie na żywo do muzyki podczas wesela. Poprzez wyraziste kolory uwiecznimy na płótnie energię tego szczególnego dla Was wydarzenia, a stworzone przez nas obrazy zostaną dla Was jako niepowtarzalna pamiątka ślubu. Nasza oferta obejmuje nie tylko kilkugodzinne malowanie na żywo, ale również dwa ukończone tego samego dnia obrazy dla Młodej Pary!
Chętnie dojedziemy w każdy zakątek Polski i nie tylko!
Zapraszamy na nasze strony, gdzie znajdziecie przykłady naszych prac, informacje o nadchodzących wystawach i innych wydarzeniach.

LIVE ART - Pierwsze w Polsce abstrakcyjne malowanie na żywo! - film 1 LIVE ART - Pierwsze w Polsce abstrakcyjne malowanie na żywo! - film 1

Oferta Live Art

Oferta

od 3500 do 6000zł/ pokaz

Nasza oferta obejmuje:

-dojazd na miejsce wesela
- rozstawienie sztalug i akcesoriów przed przyjazdem gości
- kilkugodzinne malowanie na żywo podczas wieczoru
- dwa ukończone tego samego dnia intuitywne obrazy abstrakcyjne o dużych rozmiarach (1x1m) dla Młodej Pary

Uwaga! Cena obejmuje zarowno kilkugodzinne MALOWANIE NA ŻYWO jak i 2 UKOŃCZONE OBRAZY o rozmiarach min. 100x100cm.
Końcowa cena zależy od rozmiaru płócien oraz lokalizacji wesela -w przypadku wesel poza Trójmiastem doliczane są koszty dojazdu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ wkładamy serce w to, co robimy! Ponadto nasza oferta jest jedyną taką w tym sektorze, ponieważ malowanie na żywo podczas wesela dopiero wchodzi na rynek polski! Wybierając nas, wyprzedzicie trendy i zaoferujecie Waszym gościom oryginalną, niespotykaną dotychczas rozrywkę. Ponadto otrzymacie na pamiątkę dwa duże obrazy namalowane specjalnie dla Was przez parę rozpoznawalnych i cenionych artystów!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta jest nietypowa, ponieważ w jej cenie zawiera się nie tylko występ, ale też prezent dla Młodej Pary w formie sztuki! Ponadto proponujemy Wam zupełnie innowacyjną atrakcję, która na chwilę obecną jest bardzo rzadko spotykana w Polsce i z pewnością zaskoczy Waszych gości. Dostaniecie na pamiątkę dwa duże, abstrakcyjne dzieła sztuki współczesnej malowane pod wpływem emocji. Każdy z naszych obrazów jest jedyny w swoim rodzaju. Jesteśmy profesjonalnymi malarzami od lat aktywnymi na rynku sztuki i mamy własny, charakterystyczny styl. Sprawdźcie sami - Davide Canepa i Anya Truskolaska. Przystępna cena usługi pozwala Wam na bardzo opłacalną inwestycję w sztukę!

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ponieważ gwarantujemy im jedyną w swoim rodzaju atrakcję, która uświetnia ich wesele i nadaje mu wyjątkowy, artystyczny charakter.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Jesteśmy kreatywni, otwarci, kochamy improwizację. Ponadto jesteśmy wielojęzyczni, więc chętnie porozmawiamy również z Waszymi zagranicznymi gośćmi.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Kochamy wolną ekspresję, a malarstwo jest naszą życiową pasją. Malując na żywo podczas różnych wydarzeń, nie tylko przenosimy na płótno energię wieczoru,ale tez dzielimy się naszą największą miłością z innymi na żywo, bezpośrednio podczas procesu tworzenia, często inspirując ich by również odkryli w sobie kreatywność. Jest to zupełnie nowa forma obcowania ze sztuką.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Zajmujemy się malarstwem od ponad 13 lat i od naszego przyjazdu do Polski 7 lat temu regularnie wystawiamy obrazy w Trójmieście i Warszawie. Wcześniej nasze prace można było zobaczyć w Londynie, Rotterdamie, Barcelonie, Rzymie oraz Genui. Nasze obrazy zostały docenione przez kolekcjonerów sztuki m.in. w USA, Włoszech, Szwajcarii, Szwecji, Holandii i Rosji. Poza malarstwem studyjnym, od 2018 zajmujemy się również profesjonalnym malowaniem na żywo, nie tylko podczas wesel, ale tez innych wydarzeń, jak imprezy firmowe, otwarcia galerii lub festiwale - np. Flader Festiwal muzyki alternatywnej w Gdańsku. By poznać nas bliżej, zapraszamy do odwiedzenia naszych stron internetowych, gdzie regularnie udostępniamy informacje o nowych wystawach i wydarzeniach na żywo.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

- 13 lat doświadczenia w świecie sztuki
- liczne obrazy zakupione przez kolekcjonerów na całym świecie, m.in. USA, Holandia, Szwecja, Włochy, Wielka Brytania, Szwajcaria
- wystawy we Włoszech, Holandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i w Polsce

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W 2017 po raz pierwszy malowaliśmy na żywo przed publicznością, a od 2018 oficjalnie rozpoczęliśmy współpracę z Parami Młodymi, firmami, organizacjami, galeriami, festiwalami muzycznymi, malując na żywo podczas prywatnych i publicznych wydarzeń. To,co zaczęło się od pasji i spontanicznej chęci przybliżenia sztuki do ludzi, przerodziło się w naszą wymarzoną profesję.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Malowanie na żywo trwa tak długo, jak zażyczy sobie tego Młoda Para. Zwykle są to 3-4 godziny podczas wesela. Podczas gdy goście bawią się i rozmawiają, w tle powoli powstają energetyczne obrazy wieczoru.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jesteśmy parą malarzy - nasz występ zawsze realizowany jest przez nas dwoje, malujących obok siebie na osobnych płótnach.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Przywozimy ze sobą dwie sztalugi, dwa płótna oraz farby akrylowe.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język polski, angielski, włoski - biegle
Francuski, hiszpański - podstawowy

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

O ile nie mamy w danym terminie innych zleceń, jesteśmy zawsze dostępni i wystarczy nam kilka dni na przygotowanie się do wesela.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Spotkanie z nami jest darmowe i chętnie omówimy na żywo szczegóły naszej współpracy. Jesteśmy z Sopotu,wiec jeśli jesteście z okolicy, możemy bez problemu umówić się na spotkanie w Trójmieście. Jeśli natomiast lokalizacja wesela jest w innym regionie Polski, proponujemy spotkanie online lub rozmowę przez telefon.

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl naszego malarstwa to abstrakcyjna sztuka współczesna, wymykająca się sztywnym ramom. Jest nam bliski abstrakcyjny ekspresjonizm. Malujemy pod wpływem emocji, oddając wyjątkową atmosferę wydarzenia i przenosząc ją na płótno.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jesteśmy elastyczni i chętnie dostosujemy się do oczekiwań Młodej Pary, w zakresie kolorów, formy oraz rozmiarów płócien.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Najpierw zapraszamy je do obejrzenia naszych prac i zapoznania się ze stylem w jakim malujemy, po czym wspólnie omawiamy ich osobiste upodobania kolorystyczne oraz nasze propozycje związane z ich weselem. Często osoby, które nie maja konkretnej wizji, zdają się na naszą intuicję - gwarantujemy, że nigdy nie są zawiedzione!

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Obiekt wojskowy :) malowanie na żywo dla weteranów II wojny światowej!

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Kochamy niebanalne, spersonalizowane wesela, szczególnie te o artystycznym charakterze. Ciekawią nas wesela w stylu industrialnym, rockowym, vintage i awangardowym. Uważamy, że wesele powinno być jedyne w swoim rodzaju i odzwierciedlać charakter młodej pary!

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Kreatywność, wrażliwość, empatia, jak i komunikatywność i serdeczność

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Sztuka jest całym naszym życiem, więc wernisaże, wystawy, malowanie na żywo to nasza codzienność. Często wystawiamy nasze prace w innych europejskich krajach i na bieżąco śledzimy rynek sztuki na międzynarodowych płaszczyznach.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Obecnie wchodzą trendy na indywidualne, spersonalizowane wesela. To idealna okazja, by stworzyć jedyne w swoim rodzaju, nieszablonowe wesele, które na długo będziecie pamiętać. Decydując się na nasza ofertę, macie gwarancję, że NIKT nie powtórzy tego samego pomysłu! Malowanie na żywo jest nowością i każdy z naszych obrazów jest unikatowy, a ponieważ powstaje pod wpływem emocji, nigdy nie powtarzamy tych samych kompozycji.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Ekologia ważna jest rownież dla nas. Kupujemy nasze płótna od lokalnych producentów, a do malowania świadomie wybieramy farby, które są zarówno trwałe, jak i wodorozcieńczalne, dzięki czemu są bezpieczne dla środowiska.

Opinie Live Art (3)

LIVE ART - Pierwsze w Polsce abstrakcyjne malowanie na żywo! id:36129
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
M
Mirek
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2022
Wrocław
Data dodania: 10-12-2022

Super atrakcja! Pierwszy raz spotykam się z czymś takim na weselu, muszę przyznać, że było to dla mnie zaskoczeniem, ale świetnie było oglądać artystów w pracy i cała ta gra kolorów bardzo mi się podobała, a obrazy wyszły przepiękne. Polecam wszystkim!

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data imprezy: 22-10-2022
Gdańsk
Data dodania: 06-12-2022

Miałam okazje zobaczyć malowanie Anyi i Davide podczas koncertu - bardzo fajna atrakcja, połączenie muzyki i sztuki tworzonej na żywo robi niesamowite wrażenie! Obrazy cały czas zmieniały się podczas wieczoru, ciekawie było to oglądać. Efekt końcowy - wow!

M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Warszawa
Data dodania: 04-08-2022

Polecam serdecznie i dziękuję za niezapomniane przeżycia. Obrazy są piękne! Malowanie na żywo bardzo się podobało, dodało artystycznego charakteru naszemu weselu i wprowadziło element niespodzianki. Goście byli zachwyceni. Jeszcze raz dziękujemy!

Kontakt Live Art

Nazwa firmy: Live Art
NIP: 5882116982
Imię i nazwisko: Anna i Davide Canepa
Adres: Sopot, woj. pomorskie
728-330...
575-520...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5481
Zadzwoń
728-330...
575-520...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie