Zobacz zdjęcia (3)
Kikapaper - Podziękowania dla rodziców i portret ślubny, Kicko - zdjęcie 1
Kikapaper - Podziękowania dla rodziców i portret ślubny, Kicko - zdjęcie 2 Kikapaper - Podziękowania dla rodziców i portret ślubny, Kicko - zdjęcie 3
1 / 3

Kikapaper - Podziękowania dla rodziców i portret ślubny id:52659

Kicko, zachodniopomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Szukasz niebanalnego podziękowania dla rodziców? Portret to piękna pamiątka. Dzień Waszego wesela jest równie ważny dla Waszych rodziców jak dla Was. Możesz dopisać na nim podziękowanie, dodatkowy tekst, sentencję. Kolorystykę kwiatów i tła dopasuję do motywu przewodniego Waszego wesela. Dodatkowo rysuję Wasze stroje ślubne lub dodaję wymyślone. To samo dotyczy rodziców – jeśli wiecie w co będą ubrani – dodam to na portrecie lub narysuję pasujące do portretu. W przypadku gdy Panna Młoda nie chce pokazywać całej sukienki – dodaję bukiet kwiatów – i nikt nie zobaczy jej przed weselem!

*zamawiając podziękowania dla rodziców portret ślubny masz GRATIS!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wykonuję ilustrowane podziękowania i portrety na ślub oraz inne okazje. Na takim portrecie każdy świetnie wygląda a sama ilustracja jest piękną pamiątką.

Ilustracje są rysowane na komputerze w formie digitalowej a następnie drukowane. Do wykonania portretów nie używam żadnych filtrów ani gotowych motywów. Rysowanie na komputerze daje wiele możliwości i mnogość wydruku na różnych nośnikach np. płótno, księga gości, podziękowania itd.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Pisząc wiadomośc, kontaktujesz się bezpośrednio ze mna - osoba rysującą dla Ciebie ilustracje. Możesz poprosić o poprawki, zasugerować personalizację itd.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Mam szybki czas realizacji i szybki kontakt - to jest zdecydowany plus u mnie.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bardzo lubię - kiedy otrzymuje od Was zdjęcia z wesela z moimi ilustracjami <3 to niesamowite jak bardzo wzruszają ilustrowane podziękowania

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Portrety tworze od kilku lat, od roku intensywnie pracuje nad podziękowaniami ślubnymi. Pary szukają nowych i świeżych rozwiązań.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Conajmniej miesiąc przed ślubem. Czas wykonanie to około 2 tygodniedo miesiąca ale trzeba brać pod uwagę czas wysyłki i wydruku portretu.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 8542429152
Adres: Kicko, , 73-112, woj. zachodniopomorskie
liczba odwiedzin: 233

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie