Zobacz zdjęcia (11)
Blossom Frame - Zachowaj Swój bukiet na zawsze!, Kraków - zdjęcie 1
Blossom Frame - Zachowaj Swój bukiet na zawsze!, Kraków - zdjęcie 2 Blossom Frame - Zachowaj Swój bukiet na zawsze!, Kraków - zdjęcie 3 Blossom Frame - Zachowaj Swój bukiet na zawsze!, Kraków - zdjęcie 4 Blossom Frame - Zachowaj Swój bukiet na zawsze!, Kraków - zdjęcie 5
Blossom Frame - Zachowaj Swój bukiet na zawsze!, Kraków - zdjęcie 6
1 / 11

Blossom Frame - Zachowaj Swój bukiet na zawsze! id:52204

od 599 do 1499 zł / sztuka
Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
661-419...

O nas

A jakby tak cieszyć się bukietem ślubnym nie w dniu ślubu, ani kilka dni po tylko dłużej? Jako pierwsza pracownia w Polsce oferujemy Wam zachowanie Waszego bukietu ślubnego na zawsze! Po ślubie wysyłacie do nas swoje kwiaty, a my tworzymy z nich piękną pamiątkę. Wasze kwiaty zamknięte zostają w ręcznie wykonanej ramce, która cieszyć będzie Wasze oczy każdego dnia i przywoływać piękne wspomnienia Waszego ślubu. Wykonujemy również ramki z naszymi kwiatami, które są świetną opcją na prezent dla Rodziców czy Świadkowej. W ofercie mamy ręcznie wykonywane ramki złote lub srebrne i ramki drewniane.

Oferta Blossom Sandra Matyja

Bukiet ślubny

od 599 do 1499zł/ sztuka

Przyjmujemy kwiaty z całej Polski.
Wykonanie ramki z kwiatami z bukietu ślubnego w rozmiarze 20x30 cm to koszt 599 zł. Ramki wykonujemy w 100% ręcznie. Możliwość wykonania więcej niż jednej ramki. Pary Młode często decydują się na wykonanie 2 lub 3 ramek, zostawienie sobie jednej, a jedna lub dwie pozostałe wręczają na pamiątkę Mamom/Rodzicom. Cena za dwie ramki to 999 zł. Cena za trzy ramki to 1499 zł. Konieczna rezerwacja terminu przed ślubem. Zadatek w kwocie 100 zł, reszta płatna jak ramka/ramki są gotowe.

Zachowanie bukietu polega na konserwacji kwiatów, która na celu ma zachowanie faktury i kolory kwiatów. Po konserwacji kwiaty są dosuszane i spłaszczane. Gdy kwiaty są już ususzone układa jest próbna kompozycja i wysyłana do akceptacji. Po otrzymaniu akceptacji przystępujemy do oprawiania ramki. Po wpłacie zadatku na adres mailowy otrzymujecie potwierdzenie wpłaty, rezerwacji terminu i instrukcję pakowania kwiatów do wysyłki.

Opinie Blossom Sandra Matyja (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Blossom Sandra Matyja

Nazwa firmy: Blossom Sandra Matyja
NIP: 8322039147
Imię i nazwisko: Sandra Matyja
Adres: Kraków, ul. Myśliwska 5b, 30-718, woj. małopolskie
661-419...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 142
Zadzwoń
661-419...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie