Zobacz zdjęcia (14)
Zachowaj Swój bukiet ślubny na zawsze z Blossom Frame!, Kraków - zdjęcie 1
Zachowaj Swój bukiet ślubny na zawsze z Blossom Frame!, Kraków - zdjęcie 2 Zachowaj Swój bukiet ślubny na zawsze z Blossom Frame!, Kraków - zdjęcie 3 Zachowaj Swój bukiet ślubny na zawsze z Blossom Frame!, Kraków - zdjęcie 4 Zachowaj Swój bukiet ślubny na zawsze z Blossom Frame!, Kraków - zdjęcie 5
Zachowaj Swój bukiet ślubny na zawsze z Blossom Frame!, Kraków - zdjęcie 6
1 / 14

Zachowaj Swój bukiet ślubny na zawsze z Blossom Frame! id:52204

od 599 do 1499 zł / sztuka
Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
661-419...

O nas

A jakby tak cieszyć się bukietem ślubnym nie w dniu ślubu, ani kilka dni po tylko dłużej? Jako pierwsza pracownia w Polsce oferujemy Wam zachowanie Waszego bukietu ślubnego na zawsze! Po ślubie wysyłacie do nas swoje kwiaty, a my tworzymy z nich piękną pamiątkę. Wasze kwiaty zamknięte zostają w ręcznie wykonanej ramce, która cieszyć będzie Wasze oczy każdego dnia i przywoływać piękne wspomnienia Waszego ślubu. Wykonujemy również ramki z naszymi kwiatami, które są świetną opcją na prezent dla Rodziców czy Świadkowej. W ofercie mamy ręcznie wykonywane ramki złote lub srebrne, przezroczyste ramki drewniane (drewno sosnowe, drewno dębowe) oraz ramki drewniane z tłem (surowe drewno, ramki białe, czarne)

Oferta Blossom Sandra Matyja

Bukiet ślubny

od 599 do 1499zł/ sztuka

Przyjmujemy kwiaty z całej Polski.
Wykonanie ramki z kwiatami z bukietu ślubnego w rozmiarze 20x30 cm to koszt 599 zł. Ramki wykonujemy w 100% ręcznie. Możliwość wykonania więcej niż jednej ramki. Pary Młode często decydują się na wykonanie 2 lub 3 ramek, zostawienie sobie jednej, a jedna lub dwie pozostałe wręczają na pamiątkę Mamom/Rodzicom. Cena za dwie ramki to 999 zł. Cena za trzy ramki to 1499 zł. Konieczna rezerwacja terminu przed ślubem. Zadatek w kwocie 100 zł, reszta płatna jak ramka/ramki są gotowe.

Zachowanie bukietu polega na konserwacji kwiatów, która na celu ma zachowanie faktury i kolory kwiatów. Po konserwacji kwiaty są dosuszane i spłaszczane. Gdy kwiaty są już ususzone układa jest próbna kompozycja i wysyłana do akceptacji. Po otrzymaniu akceptacji przystępujemy do oprawiania ramki. Po wpłacie zadatku na adres mailowy otrzymujecie potwierdzenie wpłaty, rezerwacji terminu i instrukcję pakowania kwiatów do wysyłki.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Będziesz mogła cieszyć się swoim bukietem nie tylko w dniu ślubu, ani kilka dni po tylko już na zawsze!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jako pierwsza pracownia w Polsce wprowadziliśmy możliwość zasuszenia i oprawienie bukietów ślubnych. W naszej ofercie do wyboru macie zarówno ramki metalowe - złote i srebrne oraz drewniane (drewno dębowe/drewno sosnowe). Ramki są przezroczyste, wykonane ręcznie.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Suszeniem kwiatów zajmujemy się od 3 lat, udało nam się stworzyć pamiątkę już dla ponad setki Par Młodych. Ramki tworzymy ręcznie, produkt który otrzymujecie to jedyny taki egzemplarz na świecie! Wyjątkowe kwiaty, najprawdopodobniej jedne z najważniejszych w Waszym życiu mogą zostać z Wami na zawsze.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Stawiamy na najwyższą jakość wykonania usługi, każdy bukiet traktujemy maksymalnie indywidualnie. Każda kompozycja kwiatowa jest inna, grubość ramki dostosowywana jest do grubości kwiatów, nie bazujemy na standardach. Zależy nam aby ramka z bukietem ślubnym była dla Was piękną pamiątką codziennie przypominająca ten wyjątkowy dzień.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Każdy bukiet jest dla mnie wyjątkowy, każdą ramkę traktuje jakbym wykonywała ją dla najlepszej przyjaciółki. Uwielbiam kontakt z Wami, możliwość suszenia Waszych kwiatów i stworzenia z nich niezwykle sentymentalnej i wyjątkowej pamiątki dla Was.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Bo dzięki naszym ramkom, możecie codziennie po przebudzeniu patrzeć na Wasze ślubne kwiaty i przypominać sobie ten wyjątkowy dzień. Wasza radość i zadowolenie to nasza radość i ogromne spełnienie.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Suszenia kwiatów nauczyłam się sama, metodą prób i błędów, testowaniem różnych technik, dopatrywaniem się zależności w suszeniu poszczególnych gatunków. Dopiero po roku gdy wiedziałam, że już praktycznie nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć stworzyłam ofertę na suszenie bukietów ślubnych.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Myślę, że naszym największym osiągnięciem są Wasze zamówienia i to, że wracacie po kolejne ramki z naszej oferty - metryczki dziecięce, ramki z literkami czy suszonymi kwiatami jako dekoracja wnętrz. Niewątpliwym osiągnięciem i wyróżnieniem było również zaproszenie do Dzień Dobry TVN, w programie miałam możliwość opowiedzieć o naszej pracy i usługach.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Za nami dwa pełne sezony ślubne, suszeniem bukietów ślubnych zajmujemy się od ponad 2 lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Miałam okazję zajmować się przeróżnymi bukietami, zarówno z kwiatami każdemu znanymi, jak i rzadko spotykanymi. Każda ramka jaka powstała z Waszych kwiatów jest wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W celu ususzenia bukietu ślubnego należy zarezerwować termin, po ślubie w poniedziałek/ wtorek należy niezwłocznie wysłać do nas kwiaty. Na suszenie kwiatów bardzo duży wpływ ma ich swieżość, która pozwala zachować ich kolor i fakturę. Proces suszenia kwiatów jest niezwykle wymagający i czasochłonny. Po weselu do 3 miesięcy otrzymacie gotową ramkę.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Ramki wykonujemy razem z moim mężem, ja odpowiadam za kontakt z Wami i suszenie kwiatów, ułożenie gotowej kompozycji na szkle, którą wysyłam Wam do akceptacji, wyklejaniu kwiatów, a mój mąż zajmuje się oprawieniem bukietu, stworzeniem gotowego produktu.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Kalendarz rezerwacji terminu rusza jesienią przed sezonem ślubnym i otwarty jest cały czas, w zależności od ilości zgłoszeń. Dobrze jest zarezerwować termin wcześniej przed weselem ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Zdarza nam się przyjmować bukiety last minute. Ale musicie się z nami skontaktować maksymalnie dwa dni po ślubie, żeby ustalić szczegóły.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Tydzień przed ślubem podsyłamy ponownie sposób pakowania kwiatów do wysyłki, po ususzeniu kwiatów wysyłamy próbną kompozycję do akceptacji, gdy ramką jest gotowa wysyłamy ją do Pary Młodej .

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście ! Może dodać grawer na szkle z dowolnym tekstem, Waszymi imionami, datą ślubu itd.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Układamy próbną kompozycję z Waszych kwiatów i w razie potrzeby modyfikujemy ją aż do akceptacji :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Myślę, że na każdej płaszczyźnie jesteśmy w stanie się dogadać.

Opinie Blossom Sandra Matyja (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Blossom Sandra Matyja

Nazwa firmy: Blossom Sandra Matyja
NIP: 8322039147
Imię i nazwisko: Sandra Matyja
Adres: Kraków, ul. Myśliwska 5b, 30-718, woj. małopolskie
661-419...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 845
Zadzwoń
661-419...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie