TOP zdjęcia w czerwcu 2023!

W końcu przybyło do nas lato ☀️, a wraz z nim zdjęcia ślubne z nowego sezonu ślubnego. Najdłuższe dni w roku sprzyjają fantastycznej zabawie na weselach, pięknym sesjom fotograficznym 📷 oraz plenerowym ceremoniom. Widać, że nasi usługodawcy się nie nudzą, bo do portalu spływa cała masa pięknych i zaskakujących fotografii. Naprawdę jest co oglądać!

TOP zdjęcia w czerwcu 2023!
Adam Kownacki
Aplikacja wesele z klasą

Co znajdziecie w najnowszym zestawieniu? Same perełki! 💕 Przyznajemy, że w oko wpadło nam sporo klasycznych i eleganckich kadrów. Będą to czarno-białe fotografie portretowe, a także sesje ślubne wykonane w wytwornych ✨, pałacowych wnętrzach. Nie zabraknie oczywiście zdjęć z plenerów wykonanych wśród zachwycającej natury. Naszą uwagę zwrócił także przepiękny kadr ze ślubu plenerowego – oby pojawiało się coraz więcej takich ceremonii! 

Oferty promowane

Jeśli poszukujecie inspiracji do stylizacji ślubnych, to oczywiście także ich u nas nie zabraknie. Znajdziecie zarówno bardzo eleganckie suknie, jak i zwiewne propozycje boho. Dla odważnych panien młodych 👰ciekawym rozwiązaniem będzie garnitur ślubny. 

 Łapcie zdjęcia tych zdolnych twórców! Po więcej zapraszamy do naszego działu Inspiracje.

Sawera Studio
Adam Kownacki
Joanna Surdyka FOTOGRAFIA
Adam Kownacki
Krystyna Liupa
Image Pix Studio
SERCE W KADRZE
Michał Tylicki Fotografia

5/5 - (1)

Monika Łopacka

Monika Łopacka

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim, Instytutu Twórczej Fotografii (ITF) na Uniwersytecie Śląskim w Opawie oraz Wyższego Studium Fotografii we Wrocławiu. O branży ślubnej może opowiadać godzinami, ponieważ od 10 lat fotografuje je pod marką PerfectLove. Kocha czerń, muzykę elektroniczną oraz fotografię dokumentalną i portretową.

Więcej artykułów autora Monika Łopacka

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore