Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (51)
Zobacz zdjęcia (51)
SERCE W KADRZE - KOLOROWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Jaworzno - zdjęcie 1
SERCE W KADRZE - KOLOROWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Jaworzno - zdjęcie 1 SERCE W KADRZE - KOLOROWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Jaworzno - zdjęcie 2 SERCE W KADRZE - KOLOROWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Jaworzno - zdjęcie 3 SERCE W KADRZE - KOLOROWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Jaworzno - zdjęcie 4 SERCE W KADRZE - KOLOROWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Jaworzno - zdjęcie 5 SERCE W KADRZE - KOLOROWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Jaworzno - zdjęcie 6 SERCE W KADRZE - KOLOROWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Jaworzno - zdjęcie 7
SERCE W KADRZE - KOLOROWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA, Jaworzno - zdjęcie 8
1 / 51

SERCE W KADRZE - KOLOROWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA id:18724

od 3500 do 5000 zł / dzień
Jaworzno, śląskie
(19)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
883-922...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Naturalne, kolorowe i pełne emocji kadry to nasza specjalność. Zajmujemy się fotografią ślubną i par, oraz wykonujemy sesje lifestyle.
Mieszkamy na Śląsku,ale pracujemy w całej Polsce i za granicą. Nie posiadamy własnego studia. Nasze studio jest tam, gdzie wy jesteście. Sesje zdjęciowe wykonujemy w plenerze, w wymarzonym przez was wnętrzu lub u was w domu - w miłej, czasem zabawnej, ale przede wszystkim kameralnej atmosferze. Skupiamy się głównie wokół Waszych emocji, zależy nam na naturalnych kadrach, ale też gdy widzimy potencjał chwili chętnie Wam doradzimy i podpowiemy co zrobić by ujęcie było jeszcze lepsze.
Podczas reportażu nie narzucamy się swoją osobą, jesteśmy bardziej obserwatorami i rejestratorami waszych chwil, emocji oraz wszystkich detali towarzyszących ceremonii.
Jesteśmy do waszej dyspozycji jako duet fotograficzny od samych przygotowań, aż po oczepiny. Pracujemy we dwoje, jednak podczas przygotowań możemy rozdzielić się tak, by jedno z nas było z Panią Młodą, drugie z Panem Młodym. W efekcie z pełnego reportażu z dnia ślubu i plenerów otrzymujecie na pendrive min 500 zdjęć - wszystkie w kolorze + wybrane czarno/białe oraz pakiet obitek 15x23cm . Dodatkowo mamy dla Was w pełni spersonalizowane i dopasowane do Waszych potrzeb produkty końcowe, takie jak wysokiej jakości fotoalbumy czy fotoobrazy.

Oferta SERCE W KADRZE

PAKIET ŚLUBNY

od 3500 do 5000zł/ dzień
Pobierz ofertę

Reportaż Ślubny od przygotowań po oczepiny z mini sesją w dniu ślubu
2 fotografów podczas reportażu
Sesja narzeczeńska w prezencie
Materiał zdjęciowy online, na pendrive oraz pakiet odbitek
Plener Poślubny w pięknym miejscu w atrakcyjnej cenie

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Mamy wieloletnie doświadczenie, jednak wciąż ze świeżą i pełną pasji głową i sercem podchodzimy do fotografii. Ciągle się rozwijamy i szkolimy. Nie interesuje nas modny styl na zdjęciach, idziemy z duchem czasu, jednak stawiamy przede wszystkim na uczucia w kadrze oraz ponadczasową kolorystykę. Cenimy sobie kontakt z naszymi parami, tworząc przyjazną i wesołą atmosferę podczas zdjęć, dopuszczamy do głosu wasze pasje i uczucia. Poznajmy się i stwórzmy razem piękne fotograficzne wspomnienia.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta jest skrojona idealnie na miarę naszych par. Otrzymujecie od nas nie tylko produkty ale i serce oraz pasję w komplecie. Chcemy poznać swoje pary ślubne i dla każdej mamy sesję narzeczeńską w prezencie, a album który dla Was będziemy tworzyć będziecie mogli sami spersonalizować. Stawiamy również na zaangażowanie pary i ich chęć stworzenia magicznych kadrów, najbardziej oryginalne pomysły oraz wybory miejsc na plener poślubny nagradzamy zwiększoną ilością zdjęć oraz różnymi promocjami na sesję zdjęciową.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza praca obejmuje zakres fotografowanych wydarzeń, nie czas. Jednak jeśli chodzi o reportaż ślubny pracujemy od przygotowań do oczepin, nie dłużej niż do godziny 0:30 . Sesję zdjęciowe nie mają ram czasowych, wszystko określa wybór miejsca, dojazd oraz zaangażowanie we współpracę.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowej ofercie otrzymujecie od nas pełny zakres naszych usług i 200% zaangażowania oraz kontakt z nami. W skład pakietu ślubnego wchodzi reportaż ślubny od przygotowań do oczepin, zdjęcia grupowe z gośćmi oraz krótka sesja w dniu ślubu. Otrzymujecie również od nas w prezencie sesję narzeczeńską, a cały materiał zdjęciowy składający się z minimum 500 kolorowych zdjęć + wybrane czarno-białe jest dla Was dostępny w postaci galerii zabezpieczonej hasłem oraz na pendrive 3.0. Najważniejsze kadry zaś wywołujemy na odbitkach. By uzupełnić Waszą fotograficzną pamiątkę oferujemy dodatkowo plener poślubny oraz spersonalizowane fotoalbumy.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy w swojej pracy kontakt z parami oraz tworzenie ich wymarzonych wspomnień na fotografiach. Ten moment wzruszenia i radości, gdy otrzymują od nas gotowy materiał zdjęciowy oraz fotoprodukty jest bezcenny. Cenimy fotografię za jej ponadczasowość oraz zatrzymaną w czasie chwilę i emocję.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na profesjonalnym, pełnoklatkowym sprzęcie w systemie aparatów i obiektywów marki NIKON oraz SIGMA ART. Posiadamy trzy korpusy i odpowiedni do reportażu i pleneru ślubnego zestaw obiektywów. Sprzęt jest stosunkowo często wymieniany by dawał gwarancję jakości i pewność działania.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Od 2016 roku w cenie Pakietu Ślubnego pracujemy w duecie, co daje jeszcze więcej możliwości, a zdjęcia, które dla Was wykonujemy są jeszcze bardziej różnorodne, przez co cały materiał zdjęciowy tylko zyskuje :) Wasza Pamiątka Ślubna staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Najczęściej pracujemy w dwójkę, jednak przy małych ślubach (do 40 gości) lub przyjęciach weselnych wystarczy jeden fotograf. Sesję zdjęciowe również moga być wykonywane przez jednego fotografa.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Gotowy materiał zdjęciowy zobaczycie nie później niż 2 miesiące po zakończonych zdjęciach, w tym również sesji ślubnej. Jednak kilka zapowiadających całość zdjęć otrzymacie od nas już w przeciągu kilku dni po Waszym Ślubie. Na rok 2020 szykujemy jeszcze szybszy proces dostarczania Wam zdjęć, jednak tempo pracy zależy od intensywności sezonu oraz zrealizowania sesji ślubnej.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak. Uczestniczyliśmy w specjalnym dwudniowym kursie i otrzymaliśmy bezterminowo licencje z Kurii w Krakowie na fotografowanie w obiektach sakralnych niezależnie od miejsca ślubu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Idealne zdjęcie wzrusza, bawi lub szokuje. Zmusza do zatrzymania się przy nim dłużej i przeżywania uwiecznionych na nim emocji i wydarzeń.

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Ten, w którym powietrze gęste jest od emocji. Dla każdego ślubu będzie to zupełnie inny moment, zupełnie tak jak różne są pary, różne śluby i różne wydarzenia im towarzyszące.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, że tak! Kochamy wspólne podróże z naszymi parami. Do tej pory głównie zwiedziliśmy górskie rejony za granicą, jednak jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia i pomysły na wyjazdowe sesje zdjęciowe.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Doradzamy naszym parom, by miejsca, które wybiorą na sesje plenerowe były z nimi związane lub wymarzone do zwiedzenia. W miejscu, którym fotografujemy para powinna czuć się dobrze i swobodnie, stawiamy na komfort i piękno miejsca.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasz styl pracy to połączenie reportażu i portretu z dużym naciskiem na emocje oraz detale towarzyszące ceremonii ślubnej. Wykonujemy zdjęcia reportażowe kiedy dzieje się coś ważnego, a kiedy tempo spada tworzymy oryginalne, artystyczne portrety państwa młodych i detali ślubnych. Nie narzucamy się swoją osobą i nie tworzymy pozowanej atmosfery. Wiemy również kiedy zrobić przerwę, wyjść, nie robić zdjęć i dać Wam chwilę dla siebie. Staramy się, by każdy kadr był wyjątkowy, ale przy tym naturalny, a każdy uśmiech czy łzy prawdziwe.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przepis na znakomitą zabawę na weselu to zorganizowanie go po swojemu, na podstawie wspólnych marzeń i pasji, w gronie najważniejszych Wam osób, oraz przy ulubionych dźwiękach i w otoczeniu pięknych dekoracji, kwiatów czy oświetlenia. Wisienką na torcie tej organizacji będzie fotograf, przy którym będziecie się czuli swobodnie, a kadry, które stworzy dla Was z tej zabawy będą prawdziwym i wzruszającym wehikułem czasu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jesteśmy elastyczni podczas współpracy. Mamy swój niepodważalny styl i jego się trzymamy, nie oddajemy surowych plików raw, bo oczekujecie od nas efektu końcowego, ale cała reszta to personalizacja usługi dla naszych par.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Trudne warunki pogodowe to okazja do stworzenia bardziej kreatywnych kadrów. Nie boimy się ich, jesteśmy przygotowani, również jeśli chodzi o sprzęt. Jeśli jednak stanowi to problem dla pary, zawsze możemy przełożyć termin lub zmienić miejsce na sesję. Podczas ślubu to jedyny czynnik na który nie mamy wpływu, możemy tylko go wykorzystać lub sobie z nim poradzić.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie to nie przeszkoda. Posiadamy odpowiedni sprzęt by sobie z nim poradzić. Dodatkowo cały czas rozwijamy się w tym kierunku, by jeszcze lepiej podejść do tematu fotografii w różnych warunkach oświetleniowych.

Nasze pasje.

Naszą największą pasją jest fotografia, jednak uwielbiamy również dobrą książkę czy film oraz górskie wycieczki. Joanna pasjonuje się pięknymi wnętrzami, a Rafał rachunkowością. To co nas również mocno łączy to nasza wspaniała córeczka Zuza.

Ciekawostki na nasz temat.

Jeśli macie ochotę poznać nas bliżej zapraszamy na nasze prywatne konto na instagramie.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2019

Opinie SERCE W KADRZE (19)

Dodaj opinię
SERCE W KADRZE - KOLOROWA FOTOGRAFIA ŚLUBNA id:18724
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 19 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Jagoda
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Jaworzno
Data dodania: 08-08-2021

Asia i Rafał to najlepszy duet jaki można sobie wymarzyć. Ta dwójka to wspaniali i ciepli ludzie, pełni pasji i zaangażowania. Dzięki nim mamy piękne wspomnienia uchwycone w kadrze. Tworzą wspaniałą atmosferę dzięki czemu młoda para czuje się komfortowo i wyjątkowo. Jesteśmy zachwyceni współpracą i przede wszystkim jej efektami. Polecamy z całego serca ❤

Joanna
18-06-2022

Dziękujemy 😊❤️ To dla nas niezwykle ważne słowa. Wspominamy ten czas z Wami bardzo miło 😊

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2020
Jaworzno
Data dodania: 03-02-2021

Jestem zachwycona współspracą z Asią i Rafałem! Nigdy nie spodziewałam się, że zdjęcia mogą być tak magiczne! Mąż i ja raczej nie należymy do osób lubiących się na zdjęciach, a jednak na te wykonane przez Asię nie możemy się napatrzeć. Nie wiem jak to robią, ale zdjęcia są pełne uczuć, magii i wyjątkowych chwil. Zdecydowanie zatrzymują "serca w kadrze"!
Współpraca przebiegła super. W tak bardzo trudnych czasach jak teraz nie było żadnego problemu, żeby dogadać zmianę daty - jesteśmy bardzo wdzięczni! Pełne poświęcenie i zaangażowanie Asi na sesjach. Pełno pomysłów, szukanie miejsc aby zdjęcia były wyjątkowe!
Życzę każdemu, żeby mógł współpracować z tak wspaniałymi fotografami jak Asia i Rafał!
Tak miłych, ciepłych, życzliwych i pełnych pasji ludzi zawsze warto poznać na swojej drodze!
Dziękujemy!

Joanna
18-06-2021

Wzruszeń i ciepłych wspomnień nie ma końca! Dziękujemy <3

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-01-2021
Jaworzno
Data dodania: 31-01-2021

Niesamowite, przepiękne, magiczne kadry zatrzymane w czasie. W pełni profesjonalne, indywidualne podejście do klienta. Przed sesją genialny kontakt, omówienie pomysłów, które chce zrealizować osoba fotografowana. Pani Joanna zawsze stara się pomóc, rozluźnia atmosferę. Nie straszne są jej warunki pogodowe, pomimo złej pogody potrafi wyczarować piękne ujęcia. Sesja zawsze przebiega w miłym towarzystwie. Zawsze wracam na sesje do Pani Asi, bo nikt nie potrafi tak pięknie przekazać za pomocą zdjęć tylu emocji. Zdjęcia są najlepszą rekomendacją.

Joanna
18-06-2021

Ach, jak miło to wszystko czytać, dziękuję, ze te szczegóły i zaangażowanie doceniacie. dla mnie to wspaniała przyjemność spotykać się i powracać znów do tych pięknych chwil. Dziękuję <3

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2020
Jaworzno
Data dodania: 31-01-2021

Gorąco polecam! Pani Joanna to profesjonalistka pełna pasji! Potrafiła nie tylko świetnie uchwycić niezapomniane chwile, ale też towarzyszące im emocje!

Joanna
31-01-2021

Dziękuję pięknie za tak miłe rekomendacje. 😊

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-10-2020
Chrzanów
Data dodania: 01-12-2020

Asia i Rafał to wspaniali, sympatyczni i ciepli ludzie. Dzięki nim atmosfera panująca w trakcie przygotowań i ślubu była mniej stresująca. Wszystko odbywało się bardzo naturalnie. Jesteśmy im ogromnie wdzięczni za piękne zdjęcia, które zdecydowanie przerosły nasze oczekiwania. Jeśli zależy Wam na naturalnych, pełnych emocji kadrach, zdecycowanie polecamy ten cudowny duet, który swoją pracę wykonuje z pasją i sercem. Asiu i Rafale, serdecznie dziękujemy Wam za to że byliście z nami tego dnia i stworzyliście nam taką niesamowitą pamiątkę! :)

Joanna
12-01-2021

Przypomnieliście nam jak wielka moc ma miłość i nic nie jest wstanie przeszkodzić jej planom ❤️ Dziękujemy, że mogliśmy stworzyć dla Was ta piękna pamiątkę. Wasz reportaż ślubny i sesję zostaną w naszej pamięci na długo ❤️❤️

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2020
Jaworzno
Data dodania: 19-10-2020

Asia i Rafał są wspaniałymi ludźmi i doskonałymi fotografami. Wszystkie sesje zdjęciowe dały efekt który przewyższył nasze oczekiwania, a dodatkowo świetnie się bawiliśmy. Podczas naszego ślubu i wesela spisali się znakomicie. Uwiecznili wszystkie ważne dla nas momenty. W swojej pracy są subtelni, profesjonalni i bardzo pomysłowi. Pięknie potrafią uchwycić emocje.Jesteśmy zachwyceni naszym albumem ślubnym, który będzie piękną pamiątką na lata.
Na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z ich usług.
Gorąco polecam!

Joanna
30-11-2020

Dziękujemy za tak miłe słowa. To była nie tylko praca ale i wspaniała przygoda Was poznać i realizować z Wami te wszystkie piękne kadry! Gdy spotykają się podobnie patrzący na świat ludzie , dzieje się Magia! A&M uwielbiamy z Wami tworzyć i już czekamy na naszą kolejną sesje!!!! :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2020
Jaworzno
Data dodania: 19-10-2020

Cudowni, ciepli i szalenie utalentowani ludzie. Tak mogę określić Asię i Rafała. Zrobione przez nich zdjęcia totalnie wpasowują się w nasz klimat i w 100% oddają to, kim jesteśmy z Mężem. Asia i Rafał nie mówią NIE, na hasło "jedźmy na jeden dzień w Bieszczady i zróbmy sesję plenerową" wsiedli do samochodu, w którym spędzili z nami ponad 10h w trasie, a następnie darłowali ponad godzinę w górę, żeby spełnić nasze marzenie o pięknym plenerze w górach. Kontakt i rozmowa z nimi jest ogromną przyjemnością i wręcz jest mi smutno, że nasza wspólna przygoda się zakończyła. Na szczęście, zawsze mogę ich polecić innym - i zawsze będę to robić z czystym sumieniem. Asiu, Rafale - uwielbiamy Was! I dziękujemy za to, że mamy w zdjęciach całą masę wspomnień i cudownych emocji towarzyszących najważniejszym chwilom naszego życia :)

Joanna
30-11-2020

Dla tak zaangażowanych w tworzenie pięknych kadrów ludzi pojechalibyśmy na koniec świata! Choćby jutro! Dziękujemy za wspaniałą przygodę, przesympatyczną współpracę i przyjacielskie piękne wyjazdy na zdjęcia ;)

E
Ela
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-06-2019
Klucze
Data dodania: 19-04-2020

Sesja slubna była dla nas nie lada wyzwaniem, stres związany z obecnością innych ludzi skutecznie nas paralizowal jednak ten cudowny duet pozwolił nam się wyluzować i poczuć dobrze w tej niecodziennej sytuacji :) potrzebowaliśmy takiego wsparcia, dzięki któremu mamy dzisiaj co wspominać i ogladac. Zdjęcia na tle kolorowych jeziorek wyszły zachwycająco, atmosfera była fantastyczna i cala sesja zdjęciowa zamieniła się w cudownie miło spędzony dzień. Jeżeli ktoś jest jeszcze przed sesja zdjeciowa to z czystym sumieniem polecam Asię i Rafała do jej zrealizowania, śmiało mogę powiedzieć, ze nie bedziecie żałować :)

Joanna
19-04-2020

Niesamowicie miło to wszystko czytać. 😊 To była fantastyczna przygoda poznać Kolorowe Jeziorka z Wami! W takiej atmosferze można jechać na koniec świata 😁👍 Dziękujemy, że nam zaufaliście 😊

Pokaż więcej opinii

Kontakt SERCE W KADRZE

Nazwa firmy: SERCE W KADRZE
Imię i nazwisko: Joanna i Rafał Pulak
Adres: Jaworzno, , 43-600, woj. śląskie
883-922...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4863
Zadzwoń
883-922...
Napisz

Popularne miasta w okolicy