8 pomysłów na zaręczyny zimą

8 pomysłów na zaręczyny zimą

Wiele par decyduje się na zaręczyny podczas wakacji, na pięknej plaży przy zachodzie słońca. Taka wyjątkowa sceneria z pewnością buduje romantyczny nastrój, ale to nie jedyny pomysł, który sprawdzi się na ten wielki moment! Kiedy zaręczyny, jeśli nie latem? Pewnie, że zimą! Sprawdź pomysły, jak zorganizować to ważne wydarzenie w zimowej scenerii, aby było niezapomnianą chwilą.

Zapierający dech w piersiach górski krajobraz, klimatyczna góralska restauracja, romantyczny wieczór przy kominku w drewnianej chatce, a może spacer po urokliwym, górskim miasteczku? Pomysły na zaręczyny zimą mogą być niezwykle oryginalne, piękne i niezapomniane. Masz mnóstwo możliwości, aby była to chwila jak z bajki czy romantycznego filmu. Grudzień, styczeń i luty to miesiące idealne na zaręczyny, które możesz zorganizować nie tylko przy choince.

Kiedy zaręczyny będą dużym zaskoczeniem dla ukochanej? Jak je zorganizować, aby moment oświadczyn był prawdziwie wyjątkową chwilą? Zimowe miesiące tworzą wiele okazji do tego, by zachwycić wybrankę i poprosić ją o rękę w oryginalny sposób. Poniżej znajdziesz kilka naszych ciekawych propozycji, ale możesz samodzielnie wymyślić świetny scenariusz na zaręczyny!

szczęśliwa para która ma za sobą zaręczyny zimą
Unsplash

Pomysły na zaręczyny zimą

Zaręczyny na stoku

Zimowy urlop to doskonała okazja, by naładować baterie i zagwarantować sobie świetną, sportową rozrywkę. Lubicie jeździć na nartach albo na snowboardzie? A może tej zimy chcielibyście postawić swoje pierwsze „kroki” na stoku? Jeśli wybieracie się na zimowy wypoczynek i jesteście gotowi na ten krok, to świetna okazja, by się oświadczyć! Poproszenie wybranki o rękę na stoku to pomysł na nietypowe oświadczyny, które na pewno zrobią na niej ogromne wrażenie!

Zaręczyny w górskim miasteczku

Spacerując klimatycznymi uliczkami górskiego miasteczka podczas wspólnego, zimowego wypadu, możesz niesamowicie zaskoczyć swoją ukochaną. Znajdziesz różne piękne miejsca na zaręczyny w Polsce, do których warto udać się na weekendowy wyjazd. Jeśli dodatkowo spadnie śnieg, sceneria będzie po prostu perfekcyjna! Klęknij przed nią po romantycznej kolacji z grzańcem i góralskimi specjałami i wykorzystaj urok kapeli grającej w tle, a na pewno ta chwila będzie niezwykła.

zaręczyny zimą z wykorzystaniem czerwonych balonów serduszek
Pexels

Zaręczyny w lodowym labiryncie

W wielu miejscowościach zimą znajdziesz ciekawe atrakcje tematyczne, które stanowią idealne tło do zorganizowania bajkowych zaręczyn. Labirynt z lodu jest nie tylko okazją do beztroskiej zabawy, ale też świetnym miejscem na oświadczyny.

Zaręczyny na lodowisku

Motyw randki na lodowisku pojawia się w wielu komediach romantycznych i z pewnością jest świetnym miejscem do tego, by poprosić dziewczynę o rękę. Nawet, jeśli nie jesteście świetnymi łyżwiarzami, wspólny wypad na lodowisko zagwarantuje wam wiele radości, co stworzy fantastyczną atmosferę.

Zaręczyny w restauracji

Pyszna kolacja w klimatycznej, drewnianej, a może nawet góralskiej knajpie to fantastyczny pomysł. Zrób rezerwację, a także zapytaj managera restauracji, w jaki sposób może pomóc ci w organizacji fantastycznych zaręczyn. Być może współpracują z jakimś muzykiem lub zespołem, który zagra dla twojej wybranki na żywo? Może kelner przygotuje jakąś fantastyczną aranżację, ukrywając pierścionek zaręczynowy pod specjalnym przykryciem?

Zaręczyny w drewnianej chatce z kominkiem

Szukając noclegu w górach, spróbuj znaleźć wyjątkowy, drewniany domek z kominkiem – zapewni ci to scenerię do zaręczyn jak z bajki! Możesz urządzić dla was „piknik” w blasku ognia i świec, który na długo zapadnie w waszej pamięci.

Zaręczyny w Święta Bożego Narodzenia

Jednym z najpopularniejszych dni w roku na zaręczyny są oczywiście święta. Chcesz dać się ponieść świątecznemu nastrojowi i wykorzystać magię tych pięknych dni jako tło do oświadczyn? Zrób to! Nie słuchaj tych, którzy mówią, że jest to oklepany pomysł. Na pewno nie będziesz żałować tej decyzji!

Zaręczyny przy sylwestrowych fajerwerkach

Sylwestrowa noc to czas, który niesie ze sobą wyjątkowe emocje – podekscytowanie, radość, beztroskę i przyjemne oczekiwanie. Wszyscy czujemy wtedy, że coś się zmienia i czujemy chęć do wymyślania własnych postanowień noworocznych. Być może to właśnie wtedy postanowisz wtedy zmienić status waszego związku 😉 Zrób to o północy, gdy wystrzelą fajerwerki. Bez wątpienia będzie to świetna oprawa dla tego magicznego „tak”, które padnie z Twoich ust.

Który scenariusz na zaręczyny zimą wybierzesz?

Mamy nadzieję, że powyższe pomysły na zimowe oświadczyny przypadły ci do gustu i wybierzesz spośród nich taki, który idealnie będzie pasował na wasz wyjątkowy moment. Sprawdź tylko rozmiary pierścionków zaręczynowych, wybierz ten idealny, przygotuj plan działania i zrób to! Jesteśmy pewni, że wszystko pójdzie perfekcyjnie, a chwila ta na zawsze zostanie w waszej pamięci.

5/5 - (27)

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet

Planer ślubny

ikona planer ślubny

Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore